Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 u nás ještě chybí hodně.. musím objednat dorty+zákusky, sejít se s floristkou, šaty se teprve začínají šít.. přítel nemá kromě knoflíčku( a ty jsem mu koupila já) vůbec nic. V restauraci kde budeme mít svatbu tak dělají rekonstrukci zahrady atd. tak vůbec nevím jak to dopadne. tak podle toho budu i na poslední chvíli asi vymýšlet i dekorace.. ale doufám, že během března toho zvládnu co nejvíce zajistit.
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 dorty a zakusky jsou v mamcine rezii, neco bude delat,neco bude objednavat, pry se o to nemam starat:D jinak spocitali jsme, ze budeme potrebovat 600kolacu, coz jsem rekla, ze to radeji zaplatim nez aby to pekla mama,tak nastesti se budou objednavat, z ostravy:D stejne tam nasi kazdy mesic jezdi,tak je pak v cervnu vyzvednou a pojedeme se zvacimi kolacky.. Akorat me to ted postrada logiku- oznamka budeme posilat brezen-duben kvuli dovolenym, tak proc pojedeme s kolacky az tyden pred? prece to jsou zvaci,tak by to meli byt zaroven s oznamkem,ne? tak ta restaurace taky neni dobra zprava..ale jestli to delaji uz ted,tak do leta to urcite budou mit hotove..
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 no my budeme dávat oznamka asi rovnou i s koláčemi.. taky to budeme vozit týden před.. už se na to těším:-) my jsme taky prvně chtěli péct , ale bude toho hodně tak taky budeme objednávat .. z Ostravy jo? u vás se nepečou koláče? no já musím trošku asistovat ohl. koláču atd. protože rodina by pak hodně vymýšlela a každý by do toho kecal, tak si to raději trošku pohlídám:-)) ohl. restaurace tak stihnout by to měli..nás by to nemělo nijak ohrozit, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 my jsme puvodne z ostravy:) a tady pecou takove malinke, jak buchticky s kremem:) samozrejme se daji objednat i klasicke, ale chutnali jsme a nic moc..tak ma mamka svou oblibenou pekarnu,tak to necha udelat tam.. aha, a svatbu jste uz vsem oznamili? aby si naplanovali dovolene a tak.. pulka nam pojede z ostravy:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 aha, tak vy jste z OVy tak to jo:-)) jj tak my jsme po rodině už rozhlásili svatbu a ted to říkáme kamarádům, tak uvidíme.. sice přítel příjde domů s tím, že to sice řekl kamarádům, ale s blbým datumem :-D tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 tak to je jak u nas:D pritel vzdycky rekne v cervenci:D ja radeji udelala na FB udalost a kamaradum to rekla takhle:) u nas to uz vetsina asi taky uz vi..mozna skoro vsichni:) mama je drbna:D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) také plánujeme svatbu v tomto termínu. Konečna jsem našla oddací místo, které nás s přítelem oslovilo - Dobříš. Mám zařízenou fotografku, hudební skupinu a to je vše :-( Pořád si myslím, že mám čas, ale začínám panikařit, protože nemůžu najít nic vnodného na svat. hostinu. To co bych chtěla je obsazené. Asi jsem měla začít hledat dřív :-( Snad se vám daří víc :-D
Odpovědět
AHoj holky, nám už se to taky pomalu rýsuje. Minulý týden jsme byli zkouknout chatu,kde budeme mít hostinu i s kuchařem,co nám bude vařit a říkal,že jídlo,co jsem si vymyslela nebude problém. Byla tam s náma i aranžérka,aby mšla představu,co všechno nám bude zdobit a jsem ráda,že fialová vypadá uvnitř dobře.Ještě nám zbývají vybrat prstýnky,oznámení a kytky. Protože květinářstí,na které jsem spoléhala bude mít najednou v náš termín dovolenou,takže hledám jiné. Snad načerpám příští týden inspiraci na Hluboké na veletrhu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu zítra na veletr, tak jsem zvědavá:-)
Odpovědět
@jannicka85 TO jsem zvědavá, já doufám,že tam načerpám nějakou inspiraci a hlavně,že tam vybereme prstýnky,i když můj nastávají řekl,že je mu jedno,jaký bude mít,hlavně,at se líbí mě.
Odpovědět
ahojky holky tak už máme domluvené vše okolo svatby v zahraničí.Zamluvily jsem místo na obřad a hostinu tady v ČR.Teď už jen doladit rozpočet.Příštý týden mrknem na prstýnky.Pak fotograf,květinářka,dort.Sehnat boty bude oříšek.Oznámení budu vyrábět sama.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, nějak nám to tady spí :-) , takže všechny určitě horlivě zařizujete samé věci na svatbu a nestíháte pak už nic dalšího ;-) U nás hlavní pokrok v tom, že už všichni plánovaní hosté byli informováni co a kdy a reakce byli vesměs velmi radostné! Oznámení už máme hotové, samovýroba + pomoc graficky zběhlého kamaráda, teď jen nechat vytisknout - ale většině ho pošleme nejdřív mailem.
Odpovědět
ahojte,tak s botami mam aj ja problem,saty uz su rezervovane len boty neviem nikde zohnat take ake chcem o mesiac ideme riesit matriku a prstienky,potom este kvetinarku a mame uz vsetko,povacsine bude vsetko zariadovat hotel,ako vyzdobu,kolace,tortu,tak aspon to mi odpadne a rodine sme to uz tiez povedali,len cakam kym budeme mat potvrdeny aj cas obradu na matrike a dam vytlacit aj oznamenia
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos To už toho máš hodně! Boty seženeš, neboj, teď s jarem se budou v obchodech rojit jak houby po dešti... To my už máme na matrice zamluveno 12h, chtěla jsem sice ještě později, ale to už je prý obsazené :-( Výhodou je, že takhle jsme mohli napsat na oznámení "v pravé poledne" a vypadá to lépe než číslovka :-)
Odpovědět
@eileenk no lenze ja nechcem biele topanky ale tmavo fialove vysoke na platforme podobne som videla v humanicu ale nie su to tie prave
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos Jo jo, koukala jsem do Tvého alba... Ale fialová je in, takže myslím že nějaké modely se na jaře ještě objeví! Držím pěsti! A vydržíš v nich celý den? To já mám podpatek asi poloviční než je tvá představa a i tak v nich moc dlouho nevydržím a to už jsou rozšlápnuté! Teď právě sháním druhé bílé botky na přezutí, všude mají balerínky, ale chtěla bych podpatek alespoň 2-3cm, ať ty šaty tolik netahám po zemi... To bude taky kumšt sehnat!
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 Co se týče zvacích koláčků, také mi jejich smysl postrádá logiku - oznamka odešleme příští týden mailem a papírová předáme postupně a stejně už to všichni vědí... Taky máme hosty na docela různých místech, takže bychom na to neměli čas... Tak jsem rozhodla radikálně a zvací koláčky NEBUDOU! 8-) Mamka (má taky sladké na starosti) sice trochu reptala, stejně jako vždycky když jí kazím nějakou tradici, ale myslím že si ušetříme čas i peníze a stejně bude na svatbě jídla i sladkého habaděj a hosti dostanou výslužky...
Odpovědět
@eileenk no ja povacsine budem aj tak sediet,budeme to mat zahradnu grill party ziadne velke tanecky a po prvej veceri sa chceme prezliect uz do pohodlneho,svadobne bude len na fotky a obrad a prvu veceru, to je vsetko,tak tie 3hod to snad zvladnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos Moje řeč! To stačí na zničení nohou i tak :-) Je mi jasné že při posilňování u baru mi to ve svatební den vadit asi nebude, ale nechci se vidět druhý den.... abych se doplazila domů! :-) :-D
Odpovědět
@eileenek no ani ja sa nechcem vidiet na druhy den,aj ked tam bude nasa dcerka,ale tu budu mat na starosti rodicia,aj tak sa nemozem uplne zrubat aby nemala sok chudatko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás se svatba ruší a jak to vypadá,tak je konec i mezi námi. Prostě nejde dávat šance do nekonečna, a nejhorší je,že nepřizná ani sobě co udělal, důvěra v háji,tak to nemá cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 boze to me strasne mrzi :( Nejde vse odpoustet, ale zvazuj...asi mate hodne, kdyz jste se preci chteli brat
Odpovědět
@berinka1 :((((( to me taky strasne mrzi :-( , taky nevim, co se stalo, ale bych radila to jeste zvazit...ale samozrejme, kde neni duvera, tak tam asi nic nepomuze:(
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 cože?????? až tak je to vážné?? snad se vše urovná co =-)
Odpovědět
@berinka1 to ma mrzi,ale snad to este stihnete urovnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte už zařízený dort nebo dorty??? Mně to včera maminka s tchýní pěkně zhatily, chtěla jsem patrový ovocný jako mám nasbíráno v albu a ony mě úplně utloukly argumentama, že normální (rozuměj krémový) musí být, "aby mě lidi nepomluvili" :-| Začínám tuhle větu pomalu nesnášet.... Jasná nevýhoda toho, když si člověk neplatí všechno sám...
Odpovědět
Profilova fotka
@eileenk jj to znám.. ale my si budeme skoro všechno platit sami takže mají smůlu, i když pořád se jim něco nelíbí a víš jak jsem to vyřešila? říkám jen to nejdůležitější a na druhou stranu, pokud to nebudou objednávat ony, tak ty si můžeš objednat co chceš a v den svatby ony už s tím stejně moc nenadělají ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já dort budu teprve řešit,ale už mám představu. My to vyřešili tak,že svatební dort bude normálně krémový a potom budeme mít ještě ovocné(asi šest),protože si myslim,že pokud bude teplo,tak si dá plno lidí raději nějaký lehčí ovocný dort. My ted řešíme prstýnky a oznámení,tak snad si brzo vybereme,protože jde přítel ještě na operaci,tak ať pak nehoníme všechno na poslední chvíli,ikdyž všechno většinou zařizuju já nebo moje mamča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera další dva svatební salony a začínám z toho mít depku: já snad nikdy nic nevyberu!!! Už je mi skoro jedno, kolik to bude stát, hlavně aby mi slušely bez jakéhokoli ALE.... Já se prostě nemůžu rozhodnout!!! .....a žádné takové "Ááááách, to jsou přesně ony!" se nikde nekonalo... :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?