Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
@avano vitej :D
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe neboj, já se 2. července vdávat nebudu:-) ale zajímá mě ta hospoda... je to dobrá kapacita, tak kdyby náhodou něco neklaplo, abych měla záložní řešení :-D
Odpovědět
@avano v Chrastavicích. Ale upozorňuji, že ta hospoda vypadá zvenku opravdu hodně nic moc... Vevnitř je to průměr a co se týče vaření, tak vaří jen na akce, takže asi není možná ochutnávka - my už jsme tam měli několik akcí, tak vím, jak tam vaří... Ale je to tam ideální, protože je to celkem velký sál, pak je místnost s barem (takže když nechcete, aby se v sále kouřilo, tak se může kouřit u baru) a pak tam je ještě jedna místnůstka, kde dělají rauty a to se pak, až bude raut připravený a budete chtít, otevře a chodí se tam ze sálu - jsou tam dvojité dveře, takže to je pak jako spojené, ale zároveň to je oddělené... Ale teď už jsem v tom sále nebyla asi tak 2 roky... Ale poslední dobou tam mívají hodně svateb. A další věc.... za pronájem sálu chtějí 1000,-- a když se topí tak 1500,-- takže to je jako nic... :)
Odpovědět
@avano me to neva ze si tady :-D a doslo mi, ze to chces asi jako zalohu kdyby cokoliv ;-)
Odpovědět
@avano a kde chcete udělat oslavu vy?
Odpovědět
@vek takovej prostor bych brala taky - idealni na vyradeni :-)
Odpovědět
@gepe přesně tak. Na řádění je super. a ještě je tam i podium pro kapelu... na to jsem úplně zapomněla.... :)
Odpovědět
@vek aaaaaa ach jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vek jo v chrastavicích to znam, jezdili jsme tam nacvičovat na maturák:-) oni ten sál ňák rekonstruovali, na oslavu by to bylo fajn. Znam starostu a jelikož je to přítelovo šéf, tak do Chrastavic asi chtít nebude:-) my plánujem právě open air svatbu u Drahotína, otvírali tam nový rekreační středisko, pár fotek mam v albu.. ale člověk musí mít v zálöze i náhradní řešení, kdyby to třeba nešlo. Ještě jsem chtěla svatbu v rekreačním středisku na Rybníku, tam je to taky super, mají nově i bowling, člověk může na koně... ale mají malej sál, tak pro 40 lidí a nás bude kolem stovky...
Odpovědět
@avano fakt? no vidíš, jak je svět malej... :D Kolem 100? tak to je dost.... A kdy máte svatbu?
Odpovědět
Ahojte, pridavam se do klubu :-) svatbu totiz budu mit take 2.7., ale na uplne druhe strane republiky, v Chebu:)
Odpovědět
Ahojky, tak jak pokračujete v přípravách? Já zatim bojuju,co budeme papkat k obědu. Mám jinou představu než rodiče :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@nicky25 ahojec, tak nás swíčkaře trochu nawnaď na nějakou mňamku!! :-D :-D My máme jasno, předkrm: šunkowé rolky s křenowou náplní, poléwka: nudlowá s knedlíčky, hlawní jídlo: swíčkowá s knedlíkem - tuším že nám w restauraci nabídli 3 druhy knedlíků. 8-) 8-) Pro neswíčkaře nějaké masino na prudko s hranolkama! :-D :-D
Odpovědět
@iw1984 Já jsem právě dost vybíravá,co se jídla týče. Svíčkovou nejím a tatka chtěl knedlo vepřo,což si nepředstavuju,jako jídlo na mojí svatbu. Tak jsem si nakonec prosadila tři druha masa s opékanýma bramborama. Ještě uvidim,co mi na to řekne kuchař,co mi bude na svatbě vařit :-) .
Odpovědět
@nicky25 hmmm, to zní oprawdu zajímawě! ;-) My ale zůstaneme u naší swíčkowé, musím si s budoucí tchýní domluwit, aby ji šla před podáwáním ochutnat - swíčkowá od ní, mi moooooc chutná!! ;-) Taky záleží pro kolik lidí bude to maso kuchař dělat, nás bude na pozdní oběd 50-60 lidí, tak to by ho asi kleplo! :-D :-D Třeba ti nawrhne jinou wariantu, na které se oba shodnete! ;-)
Odpovědět
@iw1984 ty mas rozbitou klavesnici?
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám. Termín 2.7. na zámečku v Šilheřovicích. Zatím teda koukám nemáme nic :) takže pokud má někdo šikovného fotografa, cukrářku, tip na koláče, hudbu apod. :) tak sem s ním
Odpovědět
@iw1984 Nás bude do šedesáti,takže to snad klapne. Já moc nemusim takovýty klasický jídla,takže se budu držet radši tohohle menu. Pokud mi poradí něco jiného,tak budu ráda. A místo večeře budeme mít raut,tak tam si vybere snad každý. Jsem na to zvědavá. Už jsem viděla jednu svatbu,kterou pomáhal organizovat a moc se mi to líbilo. My hlavně musíme obstarat úplně všechno,od kuchaře,číšníky až po pití. A co už máš všechno zajištěné?
Odpovědět
Už jste byla některá zkoušet svatební účes? Když jsem se objednávala,tak mi všude řekli,že stačí měsíc předem,ale já jich chci vyzkoušet víc,tak nevim...
Odpovědět
@nicky25 uces jsem jeste zadny nezkousela a jeste se nejak nechystam... ono celkove jsme doma tak nejak v poklidu a resime vse v pohode a asi oproti jinym pomalu :)
Odpovědět
@gepe Já právě nevim,přijde mi taky brzo,ale abych pak neměla hoňky. Už jsem byla zkoušet líčení,v úterý jdu na druhé a pak mám na duben objednané ještě jedno. Příští týden mám schůzku s aranžérkou a podle toho se budou ubírat mé další plány :-)
Odpovědět
@nicky25 tak jestli mas vybrany saty, tak uces je jen o tom ze tam zajdes vyzkousite a rozhodnes se :) ja nemam jeste saty, takze uces az pak :)) liceni si budu delat sama :) Je fakt ze je to za 5 mesicu a utika to rychle..
Odpovědět
Jenže já nemám žádnou představu,takže půjdu na víc zkoušek,abych se pak mohla rozhodnout. To jsi dobrá,že ještě nemáš ani šaty. To já šilela už v prosinci :-) . Já bych se ráno sama asi nenamalovala,takže to nechám radši na odbornici.
Odpovědět
@nicky25 byla jsem zkouset na podzim akorat v jednom salonu ruzne strihy. Cekam uz chvili na tyl s krajkou a ten by mel byt cca do 18.2. a pak akorat vybrat latky presne a hura do toho - ona totiz pritele maminka mi je bude sit, ma vysokou krejcovinu :-) Tak k tomu malovani, my obrad budeme mit az odpoledne, takze pro me rano bude na liceni tak ve 12hod :))
Odpovědět
@gepe Tak to máš dobrý,že si můžeš nechat šaty ušít. My máme obřad ve 12,navíc chci kvalitní make-up,tak doufám,že to klapne. Navíc normálně nosím brýle,ale na svatbu budu mít čočky a když si je dávám,tak mi občas slzí oči,takže kdybych se náhodou rozmazala,tak si s tim kosmetička poradí. Navíc bude chtít namalovat i mamka a pak svědkyně,takže se bude docela otáčet. Hlavně aby měla vše voděodolné:-))
Odpovědět
@nicky25 Tak u tech cocek to naprosto chapu. :) Ja mam trosku uz deformaci z drivejsi praxe, takze i kdyz se normalne skoro vubec nemaluju, tak si make-up atd. v pripade potreby delam sama no :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicky25 tak hlavní na namalování je nevěsta ne:-)) já půjdu na zkoušku asi až před svatbou.. moje fotografka je i vyzážistka a budu se nechávat fotit pro přítele před svatbou, tak to hnedka vyzkoušíme.. účes ale půjdu zkoušet už ted někdy.. chci mít tak trošku jasno co a jak... pořád šíleně vymýšlím -- jj 5 měsíců.. a přítel pořád jen sedneme si k tomu a probereme to.. a to se mi nelíbí.. najdeme něco jiného.. ale pořád nic x-) tak jsem zvědavá kdy ho k tomu dostanu.. a to podotýkám má ted nemocenskou a je doma :-D jj chlapi
Odpovědět
@gepe Já v čočkách vydržim snad až do večerní zábavy,pak si dám brýle. Alej eště zkusim nějaký nový čočky,abych v nich vydržela co nejdýl. Naštěstí mám brýle černo-bílé,takže i kdyby jsem náhodou musela čočky dát pryč už po focení,tak to nebude vypadat tak hrozně :-)
Odpovědět
@nicky25 na foceni muzes byt i bez bryly, budes tam mit muze aby ti kdyztak ukazal cestu ;)
Odpovědět
@jannicka85 To můj přítel se zatim nijak nezapojuje,přijde mi,že je mu všechno šumák. Ale zase jsem ráda,že mi do ničeho moc nekafrá. Říkala jsem si,že s účesem začnu asi v březnu,možná už v únoru,abych měla představu a hlavně aby mi mamka poradila a taky aby se to líbilo přítelovi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?