Svatba 2.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj. Doufám, že se nás tady sejde víc a že se budeme moct podělit o svoje zážitky a plány na svatbu.
Odpovědět
Ahoj holky, tak my už taky pokročili. Jídlo se nám už rýsuje,včera jsem byla na první zkoušce účesu a v sobotu jedeme kupovat oblek pro ženicha,tak snad ho seženeme. Jinak už máme i něco z výzdoby,tak ted ještě vybrat prstýnky a svatební oznámení,tak snad seženeme nějaké,které se nám budou líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím - tak se taky mohu přidat, tento týden učiněn první krok - rezervace termínu na matrice. Prý že jdu strašně brzo!!! A pak když vytáhla kalendář, že si to zapíše, tak už tam jeden pár byl...málem mě omývalo! Snad nebudou chtít stejnou hodinu (to zatím zapsané neměla). Jinak mohu uklidnit všechny budoucí nevěsty - kromě té předběžné matriky nemám ještě nic! Ani rodičům jsme to zatím neřekli :-D :-D :-D
Odpovědět
@eileenk vitej :) tak to Te utesim, my sice nemame termin pres matriku a krome zakladu taky jeste poradne nemame nic domluveno - tj. presne menu v restauraci, atd., a take veci ohledne obradu s reverendem :))
Odpovědět
Ahoj, koukám, že můžu být celkem klidná. :-) Máme domluvenou matriku, svědky a nově i oddávajícího, kterého jsme si přáli. Zařízené jsou šaty, rezervovaná kadeřnice a vizážistka, kapela, fotografka...koncem února se vrhnu na výrobu oznámení. Od restaurace mi přišla předběžná nabídka na hostinu a raut...ne, že by to předražené, ale budeme muset některá jídla nebo porce zredukovat, abychom se dostali na nižší částku. Oblek budeme vybírat taky koncem února. Tak hodně štěstí při zařizování! :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@pipik Já jsem oběhla asi 6 půjčoven, ve většině jsem si zkoušela jen pár šatů, které se mi líbily, do půjčovny, kde jsem měla dva favority jsem se vracela ještě dvakrát :-)
Odpovědět
@pipik Ahoj,já oběhla tři salony a do toho posledního jsem se vrátila dvakrát,ale ted tam ještě občas zajdu,jestli nedostali ješttě nějaké nové kousky :-) . Když tu to tak čtu,tak jsme docela v předstihu,ale radši budu mít všechno zařízené dřív,než abych pak šílela před svatbou :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Našei rodiče to taky ještě nevědí! To jsem ráda, že nejsem sama....... Docela se děsím, jak mi do toho žačne tchýně kafrat, jakmile se o svatbě dozví.... :-|
Odpovědět
@eileenk právě z tho mám taky hroznou obavu.Ta reakce,že se chce její chlapeček ženit pak bude chtít kecat koho pozvem a koho ne a nakonec ještě bude hádka.Už te´d se toho děsím,proto jsme celou dobu plánovaly svatbu v cizině,ale skoro manžel se bojí,že by nám to nikdy neodpustila.A teď nevím co je horší.Sám jí to nechce říct.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik No my spolu bydlíme už asi šest let, takže citová vazba typu "můj chlapeček" už snad nehrozí.... Ale že se pohádáme ohledně seznamu hostů (respektive všech tet a strýčků a bratranců s rodinama, co nepozveme...), to je tutovka. Před dvěma lety se ženil přítelův bratr a to jsme poslouchali kolik týdnů před svatbou - "představte si, on nepozval přítelkyni bratrance na oběd, jen na večer" (s bratrancem se skoro nebaví a jeho přítelkyni nezná) a tak podobně. Chce to se obrnit! My čekáme s oznámením, až budeme mít vymyšlené alespoň místo obřadu a pak řekneme, že už se nedá nic dělat, že se nám tam víc lidí nevejde...
Odpovědět
@eileenk jsme spolu čtyři roky,máme 8 měsíčního syna,ale pořád je jen její,ona mu rzumí nejlíp,zná ho nejlíp atd.Bude to katastrofa.Místo,termín i čas máme.nejradši bych jim to řekla týden před,ale pak to nemůžeme říct nikomu a bojíme se,že si někdo v našem termínu nahlásí dovolenou.No to bude bouřka.
Odpovědět
Ahojte nevěsty! My si taky vybrali termín 2. července, brát se budeme na zámku v Ploskovicích. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sousssi to jste vybrali nádherný místo přímo stvořený pro pohádkovou svatbu
Odpovědět
caute kocky,tak konecne mame uz aj my miesto obradu aj hostiny :-) popolnocky su uz objednane,uz len svadobne saty odksusat a topanky kupit
Odpovědět
Profilova fotka
@lindos To se máš! Já mám zatím jen botky, domluvené svědky a termín - uáááá. Když nějak není čas chodit po těch salonech!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak já se už konečně můžu vrhnout na přípravy svatby... Státnice mám za sebou a ted už jen krásné starosti. Zrovna se dívám, jak udělat svatební noviny, ať se hosté nenudí, jak my budem na focení...
Odpovědět
Ahoj holky. Tak my už máme zařízeno docela dost věcí - moje šaty, boty, bižu, zamluvenou kadeřnici, kosmetičku, zamluvený kostel s knězem, hudbu do kostela, fotografa, hospodu, hudbu do hospody a teď jsme koupili oblek pro nastávajícího... Oznámení nám bude dělat švagr, takže taky pohoda... Tenhle víkend jsem měla jít s krejčovou koupit látku na vestičku pro ženicha, ale bohužel jsem nemocná, tak to musím odložit na jindy. :-( A někdy koncem března bych chtěla jít zařídit prstýnky... Času je sice dost, ale můj brácha si teď také vzpomněl, že se bude ženit a má svatbu v dubnu, tak budeme nejspíš celý duben šílet kolem jeho svatby (úklid, pečení atd...). Ještě nám pak zbývá vyřešit výzdoba sálu, ale na to je času dost... Jo a pak vlastně ještě kytky... pořád se nemůžu rozhodnout jestli kaly, nebo orchidej.... :-(
Odpovědět
kocky musim sa pochvalit uz mam aj saty rezervovane,mam ich v albume :-) tak uz toho mame dost,miesto vyzdoba torta a ostatne zariadi hotel,fotit nas bude moja sestranica,profesionalka,dufam,ze da aj zlavu :-D malej som uz objednala saty,ja som si objednala saty na veceru aj tie mam v albume uz len dokupit topanky,rozhodnut sa aku kyticu a mame vsetko
Odpovědět
Profilova fotka
Přípravy pokračují pomalu - rozhodli jsme se, že barva svatby bude tmavě růžová. Taky jsme předběžně rezervovali místo hostiny, teď ještě jestli najdeme poblíž cenově dostupné ubytování pro hosty z daleka. Jen na ty šaty jsem zatím nevyšetřila čas!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dlouho jsem nepsala:) mame trochu komplikace s mistem hostiny, tak hledame nove, zitra mame jit do jedne restaurace, tak uvidime.. Jinak vypada to,ze mame finalni pocet lidi 67 vcetne 9 deti, tak jsem objednala oznamka, pozvanky a jmenovky, ktere jsme vybrali jsou v albu.. Vcera jsme jeli do Blavy reklamovat ty SP saty, pri podrobnejsim ohledani jsem zjistila, ze na vrchni spodnicce je 2x vykus asi 10 cm, je to zrovna vpredu na odhalene strane, takze kdyby si toho nekdo vsiml,tak to je trapas a hlavne ja uz o tom vim, tak bych to nechtela ale vzali nam to,ze vymeni celou spodnici a saty rovnou upravi na me, ale nemela jsem s sebou boty a nemela koupene pradlo, tak to nechame az na kveten.. No a pradlo jsme poridili taky vcera:) Takze chybi vybrat oblek zenichovi (jdeme v pondeli), objednat dort a cukrovi (meli bychom tento tyden, max.pristi), objednat kytky, autobus a vymyslet neco na auto.. Jo a taky dodelat svatebni noviny:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 co se stalo s restaurací? no já taky doufám, že v březnu snad všechno oblítám a pořídím at už mám klid:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 meli jsme to mit u mamky ve sk.jidelne (je tam vedouci), ale budou jim o prazdninach rekonstruovat kuchyn a nevi se, jestli zacnou uz 1. nebo az 4., coz bude vedet az v kvetnu-cervnu, takze hledame jinou moznost.. no zacinam mit docela nervy, protoze jsem se jeste nevzpamatovala ze zkouskoveho a uz je 3. tyden skoly, takze za chvili statnice a 14 dnu na to svatba, tak jsem zvedava, jak to vsechno dopadne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 no já vím, že jste to měli mít u mamči.. no snad teda něco ještě najdete. v tom tě obdivuji.. školu, státnice a svatba.. to pak ta svatba bude jedna velká oslava co:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 doufam, ze bude co oslavovat:) ted od noveho roku jsem nechala jeste praci, protoze jsem trochu nestihala, hlavne denni studium dvou rocniku a k tomu praci:) takze aspon v tomhle je ted trochu klid a od leta zase sup pracovat:) byli jsme v sobotu na Louce, je to klaster ve Znojme, kde se i svatby konaji, sal krasny, ale nelibi se me, ze maji zadelane okna nejakym nepruhlednym papirem a nesmi se to sundavat a nez projdes ven, tak projdes snad pul budovy:/ a taky dost nepohodlne zidle..drevene jak ve skole:/ jeste jsme se na rychlo koukli v restauracce spojene s hotelem, maji asi 4 saly, vypada to hezky, akorat to tam je pry slabsi s jidlem, nevim, budeme muset vyzkouset:) mamka je od fochu, takze kdyby melo byt jidlo horsi, tak to neprojde:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 my to máme ve stodole.. taky tam nejsou okna.. ale působí to uvolněným dojmem.. tak snad se tam bude líbit a vy něco najdete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 tak tam to prave zas tak uvolnene neni:) kdyby to bylo treba hned s vychodem na zahradu nebo terasu, tak to je lepsi, ale takhle me to prijde takove stisnene nebo jak to mam popsat.. i kdyz prostor je tam velky, neco me tam proste chybi, neni to ono:)
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1jj to znám.. musí to prostě padnou do oka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 presne tak:) ale nic takoveho jsem nenasla.. a happy star, kde se me to libilo ma bohuzel uz 2.7. obsazeno:(
Odpovědět
Profilova fotka
@berinka1 tak to je škoda:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jannicka85 a jak to vypada u vas?co chybi?:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?