Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy fakt????? tak to me mrzi....... co ted? nechas si je, nebo se poohlednes po jinych?
Odpovědět
maky tady taky "prej rikali v televizi:-D" ze uz se ma od zitrka konecne oteplovat, tak jsem vskutku zvedava:-D... Jinak uces dopadl paradne, dokonce jsme vymyslely, ze si dam do hlvicky i nejakou peknou kvetinku:-) a haro mam jak svina dlouhe, takze clip-iny nejsou treba:-)..jupí!!Mimochodem shodou okolností měla i čas slečna vizážistka, takže jsem si k ůčesu hodila rovnou i líčení a musím říct, že nááááádhera!!Chodily se na mě koukat všechny ty kočky ze salonu - a jsem fakt velmi happy - me dve pomocnince, kterym maximalne verim, mi rekli, ze jsem totalni kocka, tak mam radost:-).jupííííííííííí!!Další věc co mám hotovou!!!Pošlu Vám na mejlíky fotešky ju??? JInak ti hnedle písnu mob maky:-)...klidně překvap - budu ráda:-)...
Odpovědět
lucy:jejda tak to me velmi mrzi...........:-/...taky se ptam, co ted??..nebude pro tebe lepsi neco zakoupit a ozkouset a toto prodat?? :-| ....teda, to je blbe no:-/- tohoto jsem se dost bala u svatebnich..
Odpovědět
Profilova fotka
Co ted? Ted si dame Deli? :-N Uz jsem se vzpamatovala z prvotniho soku-i diky Jarovi, ktery mi dnes opet donesl kytku a povzbudil mne, ze se nic nedeje. Coz ma recht, ale proste jsem po cca 9-ti tydnech cekani cekala neco jineho. No, zkusim prodat. Jsou pekne, ale za stejnou cenu to urco nebude. A ja se mrknu po necem jinem-ale uz budu zkouset ;-) I kdyz-videla jsem na netu jedny od Victoria Secret... :-D Ja vim,nepoucitelna ... :-) Klarko, gratulka, jdu mrknout na fotky-snad se mi to v telefonku nacte. Jinak si jdwme nekam sednout, tak uz asi nebudu. Pekny vecer.
Odpovědět
lucy je dobre, ze si jdete hacnout - ze bysme taky vyrazili hergot???hmmmmm...docela jsi me nahlodala:-)....JInak je fakt, ze clovek za tu dobu ceka neco vic,ale kdyz nejde o zivot, jde o ho*no, jak mi vsichni porad rikaji:-):-D....fotecky jsem poslala - jen si odmyslete gumicky a sponecky:-)... Pekny vecer preji i já:-)...
Odpovědět
Profilova fotka
klarko.. sup sup fotky.. chcu te videt... ;-) ja taky budu mit kytku ve vlasech.. zatim to vypada na ruzi... kremovou... :-D takze me drahe tety... smska poslana.. snad ¨mate dobryho pamatovaka na to, komu davate cislo... at si nereknete... boha jeho.. zas nejakej uchyl.. a ono to bude Makcicinka z Beremese... :-D :-D :-D Lucy... Jara je fakt poklad... ja vim,.. clovek se na neco tesi... predstavuje si a pak buch bac.. a je to na houby s voctem... tak nejak jsem to mela s botama.. ale co jsou boty v porovnani se satama, ze? Ale neves hlavu... neco vymyslime... zkus teda ten Secret.. nebo na rychlo do salonu... nebo ze by nejaka dobra svadlenka za slusny peniz? Uzijte si posezenicko... Klarko, du jukat na fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme zpet :-N Jsme to dlouho nevydrzeli, ocka se klizila a rani vstavani priblizovalo... Satky nejak dopadnou-treba je sezenu v nejakem obchudku...sit uz neni moc cas a ani chutka...nelamu si s tim ted hlavu...jsem zvedava jak dopadnou botky-snad ne podobne... Kytku do vlasu planuji take :-N ruzi ... ;-) Nj, tri gracie :-) Hele, dneska vecer mi psalo na mobil nejake nezname cislo...ze by zas nejakej uchylak..? =-) :-D Klarko, vyrazili jste take nebo jste padli za vlast? Kdyztak dobrou-ja uz to dnes nevidim. Jdeme do vany a pak asi usnu cestou z ni.... ;-)
Odpovědět
tri gracie budou mit v hlavicce ruzicky-jééééééééééééé:-)))))...taky ti psal uchylak lucy??me taky:-DDDD..né marketko:-*, to je pšeci šfanda eném:-D...no my nikam nešli:-) - lahváč z ledničky to jistil:-D..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jsem se odhodlala a ještě jednou se navlíkla do šatů...No, výsledek máte v mailu... Se v nich prstě necejtím :-S Jinak dneska mi má přijít cenová nabídka na svatební dortík, tak jsem zvědavá... Jéééé a teď jsem dostala chuť na sladké ... :-p :-N Pěkný den.
Odpovědět
Dobre ranko!!:-)... lucy bohužel mi fotešky nedošly... :-( posílej :-D Jinak dnes až odpoledne asi, paa
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsem tam nedala přílohu :-S Posláno znova ;-) Odpo si vyberu jiné-paní uznala reklamaci. :-) Pa
Odpovědět
Tak to je skvělééééé, páá:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Achooooooooj holky!! Tak dnes mám ve škole docela dost prezentací a práce, tak jsem zvědavá jak to dopadne..každopádně večer o5 schůzka s floristkou kvůli tomu brokátu, tak snad to již všechno klapne a budeme se moci opět pohnout dále:-)... Co vy? Jak se pořád máte??? :-) Dnes je venku tak pěkně:-)..
Odpovědět
Ahojte holky!! Jak se máte?? Kde se pořád flákáte?? :-D My byli včera v hotýlku domlouvat nějaké věci zase, takže fajn..A dnes jedeme na matriku - mám posledních pár hodin na to si rozmylset své příjmení.....Safra, stavte se tady a poraďte!!!!Jsem šíleně na vážkách!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte.. uz jsem tu... byla tady sestra se svojim...takze jsme dovolenkovali vsichni... nebylo cas..zajit.. Klarko..jake prijmeni teda bude?????
Odpovědět
jéé, tak to je hezke - takova navsteva a dovolenka..hernajz:-)..uplne bych ted nekam vypadla:-) ..no holky budou obe teda nejdriv privdane a pak me:-)...prijde mi to tak nejlepsi:-)..jsem stastna a spokojena s vyberem:-) ..a jak se jinak hejbou pripravy?? ...me vcera doslo spodni pradylko na svatebni noc:-) - vypada krasne, jen jsem ho jeste nevyzkousela..a take mi vcera dosel jeste jeden balicek - darecek od nastavajiciho - hooooodne krasneho pradylka:-)...perfektne se trefil do velikosti i vkusu:-)..mam radost:-)..jinak cekame na brokat .. a nic vic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, moc vás teď nestíhám (vůbec), ale snad se na mně moc nezlobíte. Klárko, to je fajn, že už máš jasno v příjmení-gratulka. Já svatbu moc nestíhám řešit. Měli jsme audit, pak jsem dělala audit já a příští týden je v práci další... Změny-padla kapela, máme vybrané kytky (ale ještě ne objednané-včera jsme teprve vybrali odstín), vybraný dort (objednáme ho snad také tento týden), rozvezena oznámení a pozvánky, matrika. Kočky, začínám se ztrácet v tom co chybí :-N Přítel má některé příbuzné moc fajn, tak se místy na tu svatbu i těším :-D No, jinam nevím nevím jak to vše stihneme časově... Minulý i následující víkend se ponesou v duchu oslav narozek, pak jdeme se známýma do Prahy do klubu na koncert, těsně přd svatbou jedeme s partou na chatu... Jinak 2 dotazy: 1) kam dáte při obřadu zásnubní prstýnek? Já bych si jej nechala a snubák k němu,ale když vidím fotky ze svateb, tak mají nevěsty na prsteníčku je jeden =-) 2) půjdeme se fotit asi až po hostině a prvním tanci-blbý nápad? 3)no a ještě jsem chtěla něco, ale na to si teď nemůžu vzpomenout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a šaty se šijou úplně nové-jiný střih, barva x-) A mám je s expresní dodávkou x-) x-) x-) Pěkný den-já se ještě nějak ozvu...Hlavně až si vzpomenu co jsem to chtěla vědet.
Odpovědět
Achoj Lucy!! No verim ti teda...mas toho opet nemalo... Kytky taky jeste musime vyresit - na stul teda - diky za nakopnuti:-D..A jaka bude kapela teda?? Co se tyce otazek: 1)ja mam zasnubak docela velkej a jelikoz mame velky i snubaky, tak jej musim pred obradem odlozit.. 2)myslim, ze je to super napad..my taky udelame cast fotek pred a cast az bude zabava:-) 3) tak si vzpomen:-) Jinak se staickama je to super!!Ja jeste zadne v planu nemam - safra:-DDD...Taky nam to ted docela stojhi ty svatbni pripravy.Ve skole toho mam vela a musime ted vyklidit do tydne jeden byt po tete(tam je kramu)..takze po odpolednech no..jsem teda zvedava...ufff..tak ja se vrham zase na skolu paa
Odpovědět
Profilova fotka
No , počkej, my ještě nemáme vybrané kytky jako jak mají vypadat, ale jen barvu - to bys toho chtěla moc najednou :-D Kapela? Těžko říct. Asi si budeme zpívat sami. Nevím, musíme svolat radu. Máte živou či nějakého DJ? My uvažujeme i nad DJ. Místo, kde je hostina je docela malé,tak tam 30-ti hlavý orchestr se sborem nenarvu :-N S tím focením...No, já právě nevím..Budu mít make up už ne zrovna "fit" :-) Nj, škola. Vidíš to-teď zase patří díky za připomenutí Tobě ;-) Jj, budu přemýšlet. :-N Na ty šaty jsem zvědavá-třeba zase nedopadnou... Jo a také musím začít nějak řešit výzdobu aut a tak celkově čím pojedeme...
Odpovědět
Jooo, tak hlavně, že aspoň barvička ne??:-DD No my máme DJ..Sál je velký sice,ale je nám to jakési bližší..No, ten make-up...to je boj no..ale nevidela bych to jako problem. Proste se prepudrujes:-D..A retus umi ledaccos:-). No s tema satama nevím vůůůůůbec:-)..nevadí..se mi nechce to teď řešit. Dnes by podle všeho měl dojít brokát, tak snad se pak hejbne košile pro miláčka a mé boty..Aspoň další věc..jo a vlastně musíme namyslet jídlo na raut. Hergot, když si můžete vybrat úplně co chcete tak je to dost na prd..:-/..Nevím:-/:-D..
Odpovědět
Maky maky maky maky where are you??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
I am here.. my ladies.. so sorryyyyyyyyyyyyyyy... :-N takze opet dilema.. a uz to fakt je.u .... menila jsem opet kytku..neptejte se po kolilkate... bude tam i neco malo fiallkove.. at neni ta kremova hruza... jen takova kremova a nesplyva se satama...takze tak.. segra si koupila filkove saticky... tak aspon nejaky maly naznak paru... :-D pani hodna.. jeste, ze je vzdycky takova, ze ji to neva... :-D jinak jsem si koupila jiz v poradi druhe samordrzky...ale to by clovek nemohl byt 178 cm vysokej, ze... aby mu hezky padly...takze lem neni v pulce stehynka, jak si marfusa prala.. ale trocha nad kolenem...no, asi me odvezou... nejak asi potrebuju jeste jedny boty.. ty vysoky mi padaj z nohy... nevim kura... nehty necham asi jen francii.. ale to se musim teda jeste domluvit se slecnou tyden pred svatbou.. mam ji bloklou..ale tak... make up chtela jsem sama.. ale chtela bych nejak hezky lehce kourova ocka..a jsem leva jak savle..takze jeste sehnat vizazistku..mam tipa..asi ji callnu... :-D jo,jinak litam jak hadr na hulce... .. lehke rozcarovani...vypada to, ze 2 tydny po svatbe s nami bude bydlet Misuv synovec....na mesic... musim uz konecne objednat ty mandle a coko do fontany... Lucy... foceni nevadi..ikdyby bylo vecir... hlavne, at vam to zapadne do programu a udelejte si to,jak chcete vy... satky... no, slaaaava.. snad dojdou dobre.. to si mi lehce pripomnela... ze i ja se musim podivat po prevlikackach... prstynek zasnubni budu mit na pravem prstenicku, den po svatbe poputuje zpatky za kamaradem na levej.. :-D Klarka... klasicka svickova to jisti... takovy ty kurata na ja nevim cim.. si muzou dat kdekoliv...ale tak proti gustu... krathe, strohe...???? joooo..jsem tired... and not in a good mood...
Odpovědět
Profilova fotka
Not in the good mood-why? Kocky, mne bavite. Jeste v Aj-jakoby nestacil dnes ten telemeeting s Francii... Jdu ven- jsem sama doma,tak mam couravou :-N Mrknu vecer. pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ja ti dam couravou... :-D takze mandle a coko koupena, objednano cosi jeste na vyzdobu stolu a fajka. Kytka taky zmenena...ted uz se jen modlit... :-D kde jste lenory?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady tady :-D Jsem se právě vrátila z tahu a potřebuji ještě něco poslat, tak jsem vytáhla PC :-p Ale na druhou stranu jsem si právě uvědomila, že jsem zcela K.O., tak jdu na kutě... :-D Markét-co je fajka??? =-) Dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a fajka...znamena a smitec.. a konec..jako ze udelano.... :-D neboj,nic se svatbou to nema spolecneho... :-D holky, tady dneska cely den prsi jak nevim co.... a vcera to same... byla jsem ve meste s kamoskou.. neco jsem si koupila..ale mam zalusk jeste na peknou sukenku modrou bilo a sacko modre s bilym lemem.. v Zare... no nadhera... musim se ale jeste ukazat muzi..az prileti.. Vcera totiz nemohli pristat, fakt hnus pocasi plus mlha..tak musel letet do Londyna a prespat na hotelu... tady pristat ve Skotsku bylo nerealne..t.ak se tesim az ho zitra uvidim.. a pomulckam... :-D ted se divam na Love actually... muj oblibeny film... All you need is Love.... yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss... Jak vy kocenky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo taaaak :-D Dik ;-) Ja uz jsem doma-u nas je krasne, tak relaxuji. Pritel dorazi odpo, tak mam jeste chvilku to tu dat doporadku :-) Objednan dort-nasla jsem nejake recenze a tak jsem tu firmu zkusila, tak mi drzte palce... :-N Nj, nepoucitelna... All you need is love..Tam je ta krasna pisnicka, preci. Znam... My mame na vikend v planu Smrt ciha vsude a Byvalek se nezbavis (coz je vlastne taky ze zivota 8-( :-N ) Dostala jsem od znameho vypalene na DVD...a take Bathory, atd., ale to uz tenhle vikend tezko stihneme... Uzijte si patecni odpolko a vikendik. Ja mam druhe kolo oslav narozek ;-) 8-)
Odpovědět
Ženy moje tak jsem zas tady.....taktéž lítám jak hadr na holi.. Maky je sqelé, že už máš nějaké věci zase zařízené - a ty samodržky??pod šatama to není vidět:-). Jinak my nemáme oběd. Máme jen raut víš??Svíčková nebude...Tak tam budou nějaké kuřata, asi i bažant, kančí gulášek, salátky, mísky atd...:-)...to je naše:-).. Jinak lucy s tahama souhlasím:-)..taky jsme v týdnu jeden absolvovali a od té doby se nemohu dospat:-D.. Co se týče počasí Maky, tak nechci tě naštvat,ale tady je nádherně. 20 stupňů a obloha vymetená. Jen na víkend se má udělat zase chladněji. Ale coo už... No já nehtíky ještě nevim. Asi taky jen jemná klasika. To mi přijde the best.. Joojooo...love actually...dycky u toho řvu:-) :-D .. no jinak All you need is love nám budou hrát na gratulacích:-)jupííí... Letím v dál kočky nejkrásnější...balíme a šupem na chaloupku na celý víkendek.. Majte sa co nejlíp!!! Pac a pusu :-) Maxipes Fík:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej ty Fiku...tak si to poradne uzijte... a budte hodni deti... :-D jo takze rauticek..mnamky..uz ted mi slinta cela huba... :-D Neboj Lucy...snad ten dort vyjde...... ted nevim, co je lepsi..aby vypadal..nebo aby chutnal...no proste... oboji by bylo nejlepsi... :-D ale tak si nevyberes... Prestalo prset..ale stale je hnusne... boha jeho..tak byt nekde u more...pojdme sniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttt ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?