Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vitej jeste jednou Alci.... mate to hezky naplanovane.... a bilo zelena kombinace barev je taky moc pekna. ;-) Marilko: to dopadne... a doufam, ze tak, jak si oba prejete .... jinak te reverendce utrhnem obe usi.. a bude mit po nalade... :-D jinak gratuluji ke zkouskam.. takze ted uz je to svatba na plne polni? :-D Nam vcera prisly prstynky od Rydla... prisly tedy do CR, takze mi je segra jen nafotila, ale musim rict, ze jsou uzasne... jinak jsem asi 10 min mluvila s mamcou o rytine.. ptam se ji, co tam je.. a ona ze to neumi precist.. jako ze to nejde videt.. pak jako ze to jde videt, ale ze nevi, co tam je.. pak jako ze to jde videt a asi vi co tam je, ale ze to nejde stejne precist.. tak to uz i na me bylo moc.... :-D :-D :-D ale pak jsme to teda daly nejak dohromady...ale sranda teda velika.. az jsem se za pupek popadala... :-D A jinak mamca uz resi.. jak a kdo pojedeme v aute.. atd.. takovy no.. hrooozne duuulezity veci... :-D, nutno ale podotknout, ze se stara o kolace, pomaha hledat kontakty atd.. takze je milionova.... :-D Objednala jsem si ty clip in vlasky.. tak vcera taky prisly... super.. dneska budu zkouset a hrat si... Marilko: kdo vam bude delat dort? Nejaky tip...? At se dari holciny a piste, piste.. at je tu zivo.... :-D :-D :-D
Odpovědět
maky:nam dela dort i veskere cukrovi teta a jeji cukrarna v moravske trebove, takze pohoda:-)my to mame kousek na hostinu - pro vas trochu z ruky:-/...Jinak nyni jen svatba svatba svatba - jsem stastna a dekuji za gratulaci:-)..no nase mamky uz taky resi pro me docela nepodstatne veci,ale ve finale to jsou takove ty dost podstatne:-)..na vsechno dojde:-), jdu si lehnout, rano narocne vstavani a ta zkouska, vecer bude velka oslava tour the clubs Brno, tak se musim nalezite pripravit:-)
Odpovědět
Makczo já nakonec též asi využiju těchto vlasů. První jsem o tom jen uvažovala, páč mi do května mé tak dlouhé asi nenarostou. Včera jsme byly u fotografky a tak nějak na to došla řeč, ptala se mě na účes a že jestli třeba nebudu mít umělé vlasy, tak jsem řekla že možná jo a ona že je má zrovna na sobě. Vůbec bych nepoznala že nejsou její, měla to z pravých vlasů, ale taky jen ten klip, takže si je dokonce pře náma i sundala (teda jen jeden pramen) a tak jsem si řekla, že do toho určitě půjdu. Jen pro zajímavost...na kolik tě vyšly ty vlásky? Alcaco vítej mezi náma..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katynka: ja to objednavala tady v Uk...ale v CR docela dost znama firma.. poslu kdyztak kontakt do IP a vyslo me to na 55 liber, delka 20 inch a postovne 5 liber. Zkousela jsem si vcera jen jeden pramen.. az dneska bude velka generalka, :-D a fakt to neslo poznat.. a uplne stejny odstin me barvy.. vlasy jsou na dotek krasne jemne, lesknou se.. fakt super... a jak jinak.. nejake novinky?
Odpovědět
maky:posles mi na tu firmu taky kontakt prosim??na ty clip-iny??mrknu ..
Odpovědět
Profilova fotka
klarko, IP ;-)
Odpovědět
děkuji:-)))
Odpovědět
prosimtě maky a jakpak jsi vybírala tu barvu???a kolik jich máš??to bude asi problém u mě...
Odpovědět
Tak u nás v rodině skoro vše musím řešit sama. Mamku nemám, zato úžasnou babičku. :-| Zrovna včera mi volala, jestli jsem si už dala šít šaty. Na to jsem jí řekla, že si nenechám šít šaty, že budu mít půjčené. A ona mi na to řekla, že bych si radši měla nechat ušít šaty, aby mi padly, protože si myslí, že na mojí postavu v půjčovně neseženu. Fakt prima babička. Hlavně dodá klidu, už tak jsem nervozní. ]-( S. mamka mi dnes pro změnu sdělila, že koupila vývazky a stuhy na auta. Nacož jsem ji musela říct, že vývazky mám už dávno doma a stuhy taky. Taky prima, páč jsem jí to už dávno říkala. Docela se snažila ze začátku převzít to do své kompetence, ale dala jsem jí jasně najevo, že si to uděláme sami po svém. Už mi dokonce oznámila, jaké budeme mít dorty. Takže jsme jí museli trošku usměrnit. ;-) Holky, už jste řešily, čím ozdobíte auta nevěsty a ženicha? Já vůbec nevím. Máme doma panenku, ale je taková všelijaká. Přemýšlím jen o nějakých šerpách. Ale zase se mi líbí i ozdobené klobouky, tak fakt nevim. Kamarádka měla v předu jen šerpu a z okýnek zavěšené bílé balonky a bylo to moc pěkné. Holky a co jsou to ty vaše "vlasy"? Jsem trošku mimo. ;-)
Odpovědět
alca:no jsou to pricesky clip-in..ja mam teda docela dost dlouhe vlasy,ale chtela bych jeste trochu:-).. jinak mi nebudeme mit kolonu, takze auta nepotrebujeme zdobit..Me se akorat naskytla moznost jet audinou novou tak jsme si rekli, ze bysme na to nechali udelat nejakou kvetinovou vyzdobu a kdyztak tim jeli se fotit,ale vic nic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alci: tak jsem se u toho tveho prispevku zasmala s chuti... prej fakt prima babicka... :-D :-D :-D ale tak se snazi... :-D :-D :-D svoje auto asi ozdobime stuhama a nejakou kvetinou vepredu.. jinak zenich pojede se svou casti rodiny, uvidime se az pri obrade.. a pak nasedneme do toho meho auta a pojedeme na hostinu. Jinak mozna ostatni auto nazdobime stuhama..no ne asi..ale urco.. ;-) A kloboucek je fakt super...uprimne receno, mne se nidky panenky na autech nelibily...ale to neni moje starost, kdo co ma na aute... ;-) jojo.. jak psala Klarka.. jsou to takove vlasy na clipech.. ktere se daji do tvych vlasu... takze je jednak budes mit dlouhe a jednak i huste.. no holky, uz je mam ve vlasech a super, chce to sice jeste cvik.. kde a jak je presne pichnout.. :-) ale to pujde..haha. ten muj uz me za ne i taha a furt drzi.. :-D Ja mam tak stredne dlouhe vlasy.. chtela jsem delsi, ale ne zas dlouhe jak Rozara.. takze jsem spokojena.. uz sem asi i nekoho nasla na dorty..ale ona jeste o tom nevi.. tak ji du dat vedet... :-D jak se chystas Klarus na brno tour? nejake dobrej ohoz?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a draha.. barvu jsem vybirala normalne.. mam cerne vlasy...tak jsem vzala jet black.. oni tam maji jeste v nabidce natural black..ale to fakt nemam.. :-D . Kdyztak mi posli tvoji fotku, kde jsou ti videt vlasy a juknem spolu.. nezavazne se mrknes.. aspon budes vedet, treba jakou barvu objednat, kdyby si se do toho pustila... a je to na 18ti clipech.. nektere jsou po 3jkach.. a jsou tam i clipy s jednou sponeckou...takze si je das tam, kde fakt potrebujes.. a je to fajn.
Odpovědět
Článek se načítá
maky:no za chvilku valim do vanicky, pak tunu make upu a neco na sebe co se hodne trpyti - ja jsem desna straka:-)..A snoubeneček je přes noc na školení, takže pátek ve znamení ladies night:-)moc se mě ale nechce, jsem jakási nafouklá a furt žeru a není mi dobře - ach ta perioda:-D.....Kam ti mohu poslat tu fotecku??
Odpovědět
maky:mas facebook?
Odpovědět
Profilova fotka
do IP jsem ti poslala maila... no, ty mesicni navstevy.. to je teda neco.. jako ani mi nemluv.. :-( bych to nekdy prala zazit chlapovi.... ja mam taky rada trpytky.... no, ja mam vlastne rada asi vsechno... :-D
Odpovědět
maky:jj, poslu ti dve fotky na mejlik, ktere jsou teda uz starsi, mam svetlejsi melir ted trochu ale uvidis sama, jaka je ma normal barva..presne tak - chlapum jak boli brisko nebo ousko, tak to je pozdvizeni,ale toto co my prozivame, to je supr teda...:-///////...Ja jsem desna straka, co se trpyti, beru 8-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze strako... :-D mrkla jsem an fotky.. jako jsem kocka... mas moc hezky modry oci.. fakt to je to,co me brinklo do oci.. a vlasky hezke.. jen se bojim, abychom neco nasly.. :-D vice IP... ale vlasy se daji barvit.. no, to jsem ti ale napsala do IP
Odpovědět
Díky za vysvětlení ohledně vlasů. :-) My nejdříve taky nechtěli auta zdobit, protože máme úřad cca 100m od baráku, ale nakonec pojedu od svého taťky z jiné vesničky, takže to nazdobíme. Přemýšlím, že si koupím jen tu užší organzu a nějak jí nazdobím jako šerpu. Marilko, užij si pěkný dámský večer. ;-) Já jdu 19. tého, tak už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
no a holky...to mate rozlucku se svobodou..nebo jen tak damskou jizdu... :-D
Odpovědět
Tohle bude dámská jízda. Jdeme do nově otevřeného steak baru se najíst. :-D Ale rozlučku s kamarádkama asi dám. A jak vy??
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja asi ted neco koncem unora, jak prijedu do CR s mamcou, segrou, tetama atd... :-D at z toho zivota taky neco maji, pak s kamaradkama, to musim zas pres celou republiku... :-D a pak asi v dubnu udelame tady neco, jedna kolegyne se taky vdava...takze bude dvojita rozlucka.. tady je zvykem, ze maji i jakysi srandovni obleceni...tak uz se domlouva za co pujdem.. jeji segra navrhla za sestricky... to me podrz... :-D no uvidime.. videla bych to teda asi jen na nejakou serpu s napisem Bride.. ;-) ..no uvidime. Jinak ten muj leti v dubnu do Danska spesl na rozlucku...takze tak. Zacala jsem psat dnes par jmenovek..nevypada to vuuubec spatne...tak ted jen, aby to nadseni vydrzelo... :-D Mate plany na vikend?
Odpovědět
Ahojec holky.... my původně chtěli jet taky každý svým autem, ale vzhledem k tomu, že se jedeme fotit před obřadem, tak nám to přišlo zbytečné, abysme jeli dvěma autama. Takže nakonec bude jen jedno. A jelikož bude bílé, tak budeme mít fialovou šerpu s bílýma doplňkama. Jinak žádné kvítka ani panenky. Ženich měl jet tím samým autem ale černým, od agentury jsme dokonce jako bonus dostali i půjčení cylindru zdarma....no ale nakonec to nevyužijeme. Ještě že jsem počkala s objednáváním dekorací, jelikož jsem chtěla objednat SPZ ženich - nevěsta, teď budu muset vzít novomanželé :-N My žádnou rozlučku dělat nebudeme, jelikož na svatbu zveme i naše kamarády, takže k večeru se z toho stane spíš taková párty. :-) Makczo pošli mi prosím do IP též odkaz na tu firmu. jen bych to chtěla porovnat s tím, co mi nabídla fotografka. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak už jsem zase zpět. Byla jsem na pár dní mimo ČR na auditu. Dorazila jsem teda už včera odpo, ale s příťou jsem se skoro týden neviděla, tak jistě pochopíte ;-) :-D Koukám, že se povídalo-dočtu vás ale večer. Teď letím na poštu-něco dorazilo, tak jsem zvědavá jestli další bižu či už botky... =-) A pak soustředění. Dostali jsme zajímavou nabídku na místo obřadu, ale to až večer. ;-) Pěkný den
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme se včera dohodli, že to zdobení nebudeme nějak moc řešit, když je to jen na ten kousek, cca 2km. A ozdobíme to jen nějakou šerpou. Taky řeším, co na sebe na převlečení. Zvítězily šaty, ale ještě nevím, mám dvoje favoritky. Taky koukám po zdobení na nehty. Mám gelovky. A našla jsem tady jedny hezké, tak do nich asi půjdu. Hodim foto do alba. Holky a ted mě asi budete mít za Joudu. :-D Ale já jsem zvyklá na sebe narvat jen džíny a botasky a ted nevím. Když budu mít na převlečení červené šaty, je nutný mít červený boty? Nebo můžu mít i černé? 8-) ;-) Katynko, to je hezké fotit se před obřadem, to jsem ještě neslyšela. A přijde mi to dobrý. ;-) Lucy, jsem zvědavá na to zajímavé místo. :-) Přeji pěkný víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
cao kakaoooooo... katynko, mrkni IP ;-) vice o tom jsme psaly uz tu....tak mrkni jinak Lucy.. taky jsem zvedava... takze sem s tim mistem....jinak doufam, ze privitanicko bylo nalezite... :-D tak vis jak.. tyden je tyden... alci:serpa je nahodou bomba,aspon vam nic neodpadne cestou... my budeme mit asi kytku...takze ten muj furt sranduje.. to zdobeni je opravdu moc krasne..takove,ze prilakas pozornost..vazne krasne..libi se mi moc a ty satky na prevleceni.....wow... vazne trida. Ja reknu svuj nazor.. k temhle satum nemusis mit cerveny botky, jestli se ti nechcou zadne kuppovat, tak nevidim duvod, proc jen na jednu noc vyhazovat penize za boty..leda, ze by si mela v planu ty saty obnosti co nejvic..ale i v tomhle pripade..napr cerne paskovky...nebo kremove paskovky a male psanicko do ruky.. ci sperky podobneho ladeni udelaji svoji praci a ty budes vypadat hezky...ton v tonu je sice hezka vec...ale nekdy to muzes rozbit... :-D jo a lucy..co ti dorazilo na postu..botky...? bo na ty jsem zvedava.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jj, přivítání bylo opravdu náležité-vítali jsme se ještě dnes ráno :-D Na poštu mi dorazila bižu-je ve stejném stylu jako už mám a od stejného výrobce. Jen je nepatrně tmavší-je to vidět jen na světle, ale asi ji vyměním. No, ještě uvidím-jinak je nádherná a i krásne sedí. Jinak jsem již definitivně potvrdila konečnou podobu šatů na převlečení-dělaly jsme s paní ještě nějaké úpravy, vybíraly šifon a tak ... x-) Tohle mně baví. No a cca za 14 dní je mám doma-ve stejném termínu by měly dorazit i ty botky-na ty se těším úplně nejvíc :-) Ohledně obřadu-dostali jsme nabídku, že by nás oddal rodinný známý na zámku ve městě asi 15 km odsud, tak máme zase nad čím přemýšlet. alcaca-k šatům-klíďo si vezmi černé. Šaty máš pěkné a té černé bych se nebála-nějaké páskové.Já to vyřešila tak, že si nechám šít šaty v barvě, abych je využila i na plesy a tak a i k nim mohla mít stejný účes, šperky a boty jako přes den...No, teda chtěla bych-třeba to bude na živo vypadat blbě, tak to také budu muset řešit. Mně i napadlo co budu dělat když bude hnusně-co přes ty šaty? =-) Jinak u nás zatím čekáme na ten veletrh-tam nakoupíme výzdobu. A jinak už nám z toho hlavního chybí přítelův oblek, ale ten až těsně před tím. On teď něco shodil a začal cvičit, tak raději ještě počkáme. K výzdobě na auta-neřeším. Asi bude jen nějaká šerpa, možná menší kytka. Na obřad mně doveze asi kočár (zase dárek od přátel) a na těch cca 8 km po obřadu... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo a také už bych měla začít vymýšlet kytku. Miluji tulipány, ale ty prý moc nevydrží. No, nevím-já teď dostala od přítele 2x za sebou tulipány a vydržely v poho týden pěkné... =-) Ale asi do toho rizika nepůjdu :-N Jak jste vybraly ty vlásky? Fotku, fotku ... :-D jinak začínám být ráda za ty kratší vlasy. Kadeřnice mi ukázala co na mně vymyslela a myslím, že mi to bude slušet mnohem víc než nějaký drdol či tak něco - takový sympatický rozcuch :-)
Odpovědět
Lucy, tak rodinný známý na zámku i kočár zní naprosto suprově. :-) Tak jsem zvědavá, jak se s tím obřadem rozhodnete. ;-) Holky, díky za radu ohledně šatů, také právě přemýšlím o tom, abych je uplatnila i jindy a ne jen na svatbě. Já měla taky objednanou bižu, krásnou a když mi ségra zkoušela účes, tak jsme to okoukly a vůbec se to k tomu nehodilo. Takže jsem si nechala dělat jinou, ta se taky nehodila. :-D Ale obě jsou moc krásné. Nakonec jsem zvolila bílé perličky. Jednu tu bižu jsem už prodala a tu druhou mám v albu a bude jí mít naše Anička. Taky přemýšlím, co přes šaty, když bude k večeru už zima. Asi nějaké bolerko??
Odpovědět
Profilova fotka
Alcaca- já si ale u těch svých šatů bolerko nedokážu představit.. No, nakonec to stejně dopadne tak, že si půjčím tátovu či přítelovu mikinu :-D No, uvidíme až dorazí. Kočár je od mých přátel od koní, obřad na zámku by byl zase dar od našich rodinných přátel ;-) No, já budu bižu s šatama dohromady zkoušet až mi přijdou boty-takže tak za 2-3 týdny. Vyšetřím nějaké volno a udělám si zase výlet do Brna :-)
Odpovědět
ahoj všechny dračice:-)....... celý den jsem byla po včerejší ladies party dost mimo, tak až nyní:-) - nojo, úspěšné ukončení semestru se musí náležitě oslavit. alcaca:šaty na převlečení super, botky klidně černé:-) no problemo:-) lucy: ráda tě zase vidim!Docela zavidim, ze uz mas bizu a tak jasno v satech na prevleceni a v botech - to ja jeste absoluzne nemam tuchy:-DDDD..jinak co se tyce clip-in na vlásky, tak jelikož jsem taková "špinavá" blondýnka, tak budeme muset zřejmě barvit - hodím ti fota do mejlíku:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?