Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy-jj, agility se psem-na to jsem zapomněla :-D Jsem jezdila chvilku i na tréninky do Práglu ... Nj, cvok... K ex-vrchol? Ani bych neřekla. Ona mi to nezakázala, já si je tam samo dát můžu, ale nechci ;-) Nechci, aby šatky viděl dříve člověk, o kterém si nemyslím nic hezkého dříve, než člověk, se kterým chci strávit zbytek života. O ničem jiném to není-jinak mi je...však víš kde ;-) Zbroják mi k ničemu není-já ho jen mám. Tatínek měl kdysi takový fajn nápad-jako proč si ho neudělat ... Zbraně mně moc nezajímají, ale střelba je fajn odreagování. Janko-no, bych takovou fotografku za 15 000 hnala.. Zlatý Wagi-je fakt, že na první mailík odpověděl po týdnu, ale měl dovču a pak už to bylo v pohodě. Je velmi příjemný, tak snad nezklame x-) Marilka-učení...Nepřipomínej. Doma na mně čeká pěkně tlustej šanon :-p Jinak dnes už jsem doma-šla jsem brzo. Včera jsem šla z práce po šesté...
Odpovědět
Holky vy které studujete to máte dálkově??Dost přemýšlím, že bych tuto variantu nějak zařadila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marilka, jj, dalkove. No,uz bych do toho asi nesla, resp. kdybych ted mela zacit od prvaku, tak to nedodelam. Treba pozdeji-pri detech az doma nebudu mit do ceho pichnout, ale pri prace uz fakt neeee. Procpak bys chtela prejit z deniho na dalkove? Jinak budu az vecer nebo zitra, jedu na navstevu. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
baf... jankabry: no vitej zpatky... ;-) udelala si myslim nejlip, jak jsi mohla...toho Mariana uz jsem tu nekde videla.. nejake nevesta mela fotky a fakt moc a moc hezke... mozna jsem ho videla i na slovenskem BRMS...takze si myslim, ze si udelala dobre... a aspon vidis pristup pi Bystronove... jojo, nekdy to je pech.. pak si rikas, ty jo,udelam to same...ale nejak to nejde...no jo, dobrak od kosti... :-D Na prstynky jsem pak zvedava, jak ti prijdou... ty nase jsou uz ready..psal mi Rydl, tak je bude pristi tyden posilat... ale uvidime je az 19. unora..teda ja Michell az tyden po mne.. protoze bude v Dansku ohledne papiru na svatbu. Ale uz se tesim, az je uvidime a zkusime si je.... ;-) Marilka... ja delam jen anglicky kurz se zkouskou na Cambridge.. a mam to jednou tydne plus hafo samostudia, takze takova kombinace dalkoveho :-D . Jinak, kdybych se jeste v budoucnu rozhodla zmenit treba plany a fakt jit ucit.. asi bych si udelala jeste narychlo pajdak...ale, dalo by se ucit i s diplomem, kt bych dostala z Cambridge, nicmene v CR asi nevim...vime, jaci to jsou byrokrati...jinak mam vystudovanou ekonomiku podniku a management se zamerenim na strojirenskou technologii. Proc chces zmenit denni za dalkove?
Odpovědět
makcza: jestli chceš učit v ČR a budeš mít cambridgeský certifikát - předpokládám, že CAE nebo tak něco - tak není problém ;-) navíc tady v ČR berou lidi, co v zahraničí žili, všemi deseti ;-) vlastní zkušenost 8-) neuvažovala jsi taky o TEFL? to je přímo certifikát pro učitele, dá se to dělat i přes internet a nevýjde to pak tak draho. V ČR to nemá skoro nikdo .. pak by Ti urvali ruce :-D já jdu na státnice z AJ teď v květnu (den před svatbou písmená zkouška :-D :-D :-D ) uvažovala jsem že si udělám CAE. FCE mám už z Anglie. No ale CAE je zbytečné drahý, když to budu stejně uplatňovat jenom v ČR, tak nepotřebuju mezinárodní certifikát, že jo.. No a pak až budu na mateřské doma s bříškem x-) se budu učit na ten TEFL. Jojo naplánované to mám :-) Jinak marianovy fotky se mi, upřímě, na netu moc nelíbí :-D ale já ho znám, vím co fotí a to co je na beremku a tak, je prostě to, co lidi chtějí ... a vím, že je to profík.. on fotí podobně jako Bigi docela ... No a taky studuju dálkově, denní by mě zabilo ... potřebuju vydělávat a chodit do školy to není nic pro mě :-D Jinak k těm koníčkům - já jsem byla taky multifunkční :-D balet, gymnastika, atletika. Od asi 7 let koně a u těch jsem zůstala závodně až do 15ti. Měla jsem i svoje dva koně, ale prodala jsem je, když jsem odjela do zahraničí :-/ Taky chovatelský kroužek, miliony zvířátek doma :-D pořád jsem "zachraňovala" pejsky z ulice a tak jsme měli doma všechno od jezevčíka po vlčáka - teda jen přes noc většinou :-D no a pak zpěv, i profesionálně, ale praskly mi hlasivky no a tak to teď už stojí za houbeles ... ale což :-) Teď chci začít chodit na tai chi a někde na salsu nebo tak :-) uvidíme, na co bude čas ;-) já už chci ty prstýýýnkyy :-)
Odpovědět
jinak marianovy fotky na svatebnifotograf tecka info ;-) o jeho stylu více vypoví portrétní a módní fotografie .. Chudák je z toho nešťastný, že všichni chtějí pořád to samé :-) on má ten náš termín už jinou svatbu, ale jak slyšel moje požadavky, tak to přehodil :-D a dopoldne nás bude fotit jeho kolega a odpoledne on :-) pravil "aspoň si konečně pořádně zafotím! jooo! a budu mít co dát do booku" :-D chudák .. je mi jasné, jak takhle práce musí naprosto ubíjet kreativitu. No a s paní bystroňovou to ale asi fakt nakonec udělám tak, že jí tam nechám čekat :-D jsem asi fakt mrcha :-D fakt ten skoro týden, co jsem nevěděla, jestli vůbec budu mít fotografa, byl záhul na nervy .. tak to, že si počká v kavárně, jí nezabije 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bafík, jsem zpět :-) Jdu mrknout na jankabry fotografa ;-) Jj, nech ji tam čekat. Tys jezdila na koni? Copak? Jj, také mám dva... ;-)
Odpovědět
holky přemýšlela jsem o změně, protože potřebujeme peníze a já školu tak tak zvládám při denním, pač je to docela zabíračka...s denní brigoškou jsem musela skončit pač jsem tam byla 8 hodin denně a to se opravdu nedalo..jinak ted mam čas od času nějakou výpomoc,ale peníze z toho nejsou nic moc...koupím si deodorant, řasenku a ústní vodu a 500Kč je tatam..:-(..jen mám obavu, co bych tady v Brně za nějakou slušnou práci našla..:-/
Odpovědět
kdepak Vás všechny máme nevěsty:-)?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ha..jsem tu... marilko...tak jak pises...myslim, ze jsi skoro uz rozhodnuta... ;-) ze pujdes na dalkove... jen co ted s praci a kde ji sehnat? Nemas nejake zname?Vzdy nejlehci varianta...nebo zkusit rozhodit site...taky je asi dobre, treba zkusit najit neco v tvem oboru...no, ta prace bude horor... :-| Ale je pravda,ze ted s tema nabidkama, to uz neni tak ruzove..jako kdysi... navic je leden. Snad neco vyjde... Jinak jankabry: jojo...kdyz Buh da..budu mit CAE a ten TEFL...taky jsem uvazovala..ale nevim, jak dlouho tady budeme jeste...a navic je to silene na dojizdeni....pro me je ted priorita toto a pak treba tam obchodni anglictinu nebo posledni stupen aj..uvidime. Jak se vubec mate holky? Ja uz semtam neco podelavam..muj drahy jeste vali kulky v posteli..jak ja tomu rikam... :-D takze sranda..vypada to dnes asi na bazen...ale uvidime... at se dari.. plany na vikend???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, dnes jsem na vás myslela :-) Makczo-válet si kulky v postely? :-D AJ? jj, používám denně, ale papíry na to nemám. Kdysi jsem chodila na roční kurz přípravy na FCE, ale když už měly být ty zkoušky, tak jsem odjížděla na rychlo do Itálie a pak už jsem se k tomu nedostala...Takže já nic. :-| Z NJ mám maturitu, rozumím, snažím se nepoužívat :-N marilko-zkus si něco najít a pak zkus kdyžtak změnit typ studia. Rozhodně bych zkusila teď protože v létě bude víc lidí co budou hledat práci. |-| Každopádně když to změníš a budeš doma, tak se nezmění nic. Když najdeš práci a budeš stále na denním, tak docela smolík. V jakém seš vlastně ročníku? Plány na víkend? Jedeme do divadla Járy Cimmermana. Máme lístky od překupníka. Je prodávají za 4x vyšší cenu než v divadle, ale stát tam fakt nebudu... :-p Jinak dnes se mi povedl "majstrštyk" - přítel ztratil telefon, tak se mi dnes podařilo sehnat ten samý, jen lepší řadu. Normálně se cenově pohybuje kolem 12 000 a já budu mít nový za polovinu. S papírama, se vším. Za chvilku si pro něj jedu. Je to překvápko-chudák ještě smutní za ten starej. :-) Mrknu večer. Zatím se mějte krááásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kocko...takze vy si taky dete valte kulky na Cimrmana,jo???? :-D :-D tez mam rada...hihi a s tim telefonem...pak musis napsat, jak byl prekvapeny... to je hezke od tebe..taky jsem ted chtela kupovat iPhone pro toho meho,furt o nem mele...ale kdyz jsem se jako naposledy zminila lehce na oko...tak zas rikal, ze ne...tak jeste uvidim...jinak mu ho koupim a basta. Dneska bychom mozna meli delat Menu a nechat ho tisknout... jeste potreba vse prelozit a muzeme zacit... mrknu vecer.... pa holciny
Odpovědět
Článek se načítá
holky s tou skolou uvidim no..jsem ve druhaku, tak to snad nejak doklepu...buhvi....ted se mi ale honi hlavou neco uplne jineho...mame jeden obrovskej problem...pred chvili jsme volali na unitare a potvrzovali termin obradu, abychom mohli v klidu udelat oznameni a vedeli, ze je vse ok,ale unitarka nam normalne oznamila, ze si pred tremi tydny odhlasovali, ze budou mit 15.5. celorepublikovy sjezd, takze je to totalne(prominte mi ten vyraz) v prdeli, pac uz mame vse domluvene a ted nevime, co teda..a to jsme si ji schavlne zamlouvali uz v listopadu at je to jiste...prej se nam jeste ozve 9.2. a rekne nam blize jestli se neda neco delat..ale je to asi 15 minut cerstve tak jsem totalne vyrizena.....vubec nevim.....to je ale patek...mam v riti uplne celej vikend...do 9.2. budu na trni.....jinak dnes mame mit asi za hodinu rodinnou party s raclettovanim a mam poznat noveho pritele svoji svagrove a s touto naladou to bude zrejme opravdu"parada"...presouvat termin je pro nas nemyslitelne, pac fotografka, kameraman nemuzou, nemluve o tom jak krasne datum 15.5. je a v 15hodin to melo byt..achjo....ja chci taky na cimrmany...miluju je a snoubenec je na nich odkojen, takze takove odreagovani by se opravdu ted hodilo jako sul.... no nic..musis to rozdejchat..:-((((((((((((((((((
Odpovědět
Profilova fotka
marilka...tak to je peklo....snad se to vyresi...ale tak lu/dry...to vam nemohli dat vedet driv..kura...? co,kdyby si treba vubec nezavolala..ze...jak by si se to dozvedela...se zeptam blbe..ale co to je unitarka? a co presne mela na mysli ten celorepublikovej sjezd? to jako se nebude oddavat na zamcich..nebo jak? nejak tomu nerozumim... kdyby neco..snad by se dalo najit jeste jine misto...datum presouvat nemusis..ale uvidite,jak se to vyvrbi...no ale cekat jeste 2 tydny.... ach jo. ale drzim pesti...oslava at se vyvede...ale ja vim....
Odpovědět
Profilova fotka
tak a ted vim,co je to unitarstvi... ja predtim nemela ani tuchy..o tomhle..ale je to to, ze unitari neuznavaji ty 3svate...jak se na netu pise..? muzes mi napsat neco vic..diky
Odpovědět
makcza:unitari jsou normalne cirkev, ktera ma urcite ty sve mse apodone,ale kdyz chces oddat, oddaji te kde, kdy a jak chces.....muzeme si prubeh (mohli jsme si) obradu namylslet uplne sami...bylo to zkratka perfektni, nemusime byt pokrteny, coz nejsme a proste vse dokonale....:-(me to prislo divny:-(ze je vse porad nejak moc OK...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli to pujde do kelu uplne...tak proste vse nechate..jen vas odda nekdo jiny.. ne unitar...ale proste treba nekdo z MU nebo se presune hodina...moznosti by pak bylo hodne..ja vim, ze to nastve...ale dopadne to dobre...svatba bude... ;-)
Odpovědět
jj, uz hledame i jine misto, kde jsou mozni jini oddavajici...delame co se da...radeji...jinak co je MU? :-D :-S
Odpovědět
uz me to asi doslo - mestsky urad..?:-DDDDDDD..uvidime no..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, slečny :-D Tak už jsme z Prahy zpátky a přítel si teď-jak jinak-hraje s telefonkem. x-) Nakonec jel se mnou. Jsem nechtěla jet tím mým malým autíkem, tak jsem si chtěla půjčit jeho, ale bál se mně v tomhle počasí pustit, tak to odřídil. Milé. Sice nevěděl kam a pro co jedeme... Jsem se divila proč je ten telefonek tak levný a pochopila jsem ve chvilce, kdy přijel asi 18-ti letý klučina v nové oktávce, oháklý komplet ve značkovém s telefonem v úplně jiné cenové relaci než je 12 000... Takže jsem fakt koupila úplně nové (ještě nerozbalené) HTC za 6000... Koupené bylo včera... Nářez. Marillka-zprávy nic moc, ale snad bude možné se nechat oddat jinde-něco najdete ;-) Jj, jdeme na Cimmermany na tu jejich novou hru, tak jsem fakt zvědavá. Sedíme v první řadě. Jedou s námi i naši, tak bude fajn výlet.Jinak já je uvidím naživo prvně. Byla jsem v divadle nespočetně-krát, ale na nich ještě ne. Kočky, jak budete řešit program pro hosty v době focení? Jsem si říkala, že je obřad a pak tipuji tak 2 hoďky focení-co s těma lidma? =-) Sorry za stupidní dotaz, ale vdávám se prvně. ;-) Jdu se navečeřet a odpadnout. Jsme K.O. Užijte si dnešní večer.
Odpovědět
Profilova fotka
super Lucy.... ;-) resime stejne dilema...ale vypada to asi na svatebni noviny...takze se proste zabavi..obejdou si zahradu...par fotek udelame asi i s nima.. ale na 2 hodky to snad nebude... pocitam tak max 1,5 ...no se uvidi.. jinak ja mam teda jiny dotaz... na obed se zve i fotograf a kameraman? se taky vdavam prvne..nevim.. :-D jako..jestli mu mam udelat i jmenovku, posadit ho atd..nebo proste..ja nevim... zase, aby celej den nejed.... je tam pracovne...pravda,ma fotit...ale tak...takze prosim o rady... my jsme dnes na ten bazen nesli...zacalo tak snezit...ze jsme to radsi vzdali a jsme pekne v teploucku domova... asi to bude neco na iplayer a pak vytuhnout a spat... :-D boze, jak ja miluju spanek...14 hodin neni problem...jeste, ze ten muj je stejnej...jinak by to byl mor... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné "ranko", dámy :-) Teprve se chystám vstávat-ostuda jsem to ... Dnes jsem měla full servis-snídaně do postýlky, oběd je dnes také v režii miláčka-no já se budu asi celý den válet :-N Telefon jej stále drží-nj, kdo si hraje, nezlobí. A nevím jak u vás, ale u nás to platí dvojnásob.Až budeme mít děti, tak je jasné kdo u nás bude víc "na blbiny" ... Makcza-jj, noviny. Děkuji za nápad. Tak to budu muset načíst ještě jak se dělají noviny. :-) Jinak s tím fotografem-normálně bych mu dala najíst, chudákovi. Vidím na sobě jak umím být protivná když mám hlad :-N Hele, on vás vyfotí při tom "první krmení se" a pak bude mít chvilku volna. Jen nevím jestli to řešit i se jmenovkama... Těžko říct-v tomhle mi ani přítel neporadí. On měl první svatbu takovou...jednoduchou... :-S Jaké máte plány na dnešek? Já tu poklidím-když teda nevařím-a odpo/večer bychom rádi do Prahy kvůli obalu na telefon a SIM-ce.. Makcza, marillko-posílám zase maila a prosím o radu. ;-) Děkuji.
Odpovědět
lucy:uz jsem ti to do mejliku zhodnotila:-)...jinak jsem z toho uplne porad vyrizena holky..hledame a obvolavame dalsi mista tak fakt nevim..ale je to neuveritelna nejistota...odpadlo oddavajici - tyjo, to by me opravdu nenapadlo...jinak my budeme cely vikend doma a dnes vecer s novym pritelem svagrove koncert AC/DC a Aerosmith revival..jezhisi, to zas dopadnu - zapiju smutek..jinak my bychom radi behem foceni svatebcany bavili malym brunchem - dzusiky a ovoce asi a svatebni noviny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děěěěkuji ;-) Hele, neboj, někdo kdo vás oddá se fakt najde. Opravdu. Dnes je koncert AC/DC? Ty jo, jse nějak zaspala. =-) Přítel je má rád. Nebo je to revival? Jinak přeji pěkný zbytek soboty. Já jdu teda asi vstávat :-D Dnes jsem líná na všechno :-N :-N :-N
Odpovědět
lucy:musi!!!!!!!!jinak to nevidim!! ...no dnes je v metro music baru revival - nejaka skupina awake...vypada to slusne a v metru to mam moc rada:-)..jdu se nalozit do vany 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marilko, v klidu-to dopadne. Třeba to nebude 100% ono, ale když už máte vše ostatní zařízeno, tak bych to neřešila. Oddají vás kdekoliv na radnici-a když jim zaplatíš i 1000 Kč poplatek za oddání jinde než na radnici, tak se můžete vzít takžka kdekoliv. ;-) Tak si užijde pěkný večer. My se jdeme projít x-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za rady-oběma. Objednáno x-) x-) x-) Mooooc se těším. Dobrou a krásnou neděli. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobre, ze jsme se shodly..... :-D no, ale stejne si pak clovek objedna to, co sam chce.. ale je dobry znat i nazor jinych... popremyslet.. jini to vidi nezaujate.. atd.. ale opravdu krasne saty sis vybrala a barvicka, doufam, bude vypadat krasne.. a pak hodis fotku, jak vypadas... My vcera meli takovy relax den... jako ostatne skoro kazda sobota.. byli jsme v kine... docela fajn film.. Cracks a pak si udelali hezky vecer. Dneska, uvidime, jak se vyvrbi pocasi.. pojedeme bud to na vylet... nebo pujdem plavat a sauna..ale jeste uvidime. Je 10 a vypada to docela slibne - to pocasi. Jak jinak holky?
Odpovědět
Ahoj holky!!No my včera byli na tom koncerte a potom tancit a ja jsem tomu pekne dala:-).Takze jsem asi hodinu vzhuru a taktez vymyslim plan na odpoledne. Vecer jedeme k rodicum, tak se moc tesim:-). Jinak se citim nejak divno,takze si jdu jeste chvili hajinknout a potom dodelam vyvazky a muzu udelat dalsi fajfku na nasem seznamu..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobry pristup.. vyvazky, fajka jako ze udelano..takze svatba proste bude.. a basta..nehlede na unitarce...ci hodine.. a ja nevim, cim jeste... :-D :-D no aspon si se odvazala.. to bych te chtela videt...hihi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?