Svatba 15. května 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
zdravim holky, nekdo, kdo planuje svatbu na tento den? Ja se hlasim do rad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas to bude asi pisnicka Lady in red... citova vazba... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O.K. Složíme se Ti na lentilky :-N No, vyhrála ta žlutá s tím, že ji možná nechám delší stonky 8-) Neboj, vyfintěná jako héééérečka tam nepřijdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zluta muj tip..... ;-) ja ted procitam diskuze o HA...asi potrebuju zmenu...ale vsechno je fakt takovy svi.stvo.....same vedlejsi efekty... ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tož to udělej jak já-nestihla jsem si dojít k Dr. pro nové balení. Mi měnili 3x termín auditu, takže jsem šibovala s termínem u Dr. tak dlouho, až to nedopadlo...Teď jen doufám, že jsme se vítali bez následků =-) :-N Nejen Tvůj tip-já ji dala v žebříčku na 1.místo a marilce se také líbila moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako nemyslela jsem.. jen muj tip... ale ze i muj tip... :-D no...mam hrozny krece uz 2 noci.. myslilm nadymani..a pri menzes prvni 3 dny hrozne.. a to jsem v zivote nemela....zmenila mi HA za mono.. predtim jsem mela 3fazovku..takze s tim musim neco delat. Jdu v patek k Dr.. tak uvidime... ]-( tak kdyby byl nejaky nasledek..tak by to bylo super..ne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, super asi ne, ale oběsit bych se nešla. Jen bych ještě nějakou dobu chtěla být v práci, v klídku si dodělat školu, postavit domeček (jestli nějaký bude), přestěhovat se,... No, prostě dítě už si s partnerem umím představit, ale že bych nemohla spustit oči z kočárků-to zase ne ;-) To já měla dříve také třífazovku, tu mi pak přestali vyrábět, tak mi Dr. nasadil mono... Já žádné problémy neměla ani dříve, ani teď...No, dříve úplně bez bolesti, teď první dva dny něco cítím, ale normoš funguji. Zatím jsem zaznamenala jedinou změnu a to, že se chci vítat několikrá denně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co beres? Ja tohle nikdy nemela a vubec v zivote jsem na tohle netrpela a najednou tohle.. takze jsem v mirne depresicce... :-( ;-) ale snad to prejde.. ja nevim. Taky si mimi dokazeme predstavit..ale vypada to az tak na konec roku... na to,jak ja nema rada ten termin... 'snazeni'. Marilko...kde te mame?
Odpovědět
Profilova fotka
Také termín "snažení" neuznávám. Tím, že máme času hafo, tak to prostě jen přestaneme řešit. x-) Beru Sonyu a před tím Trinoldiol. To bude O.K. A kdybys vysadila už teď a chránili se jinak? My to už zkoušeli, ale jsme pohodlní, takže jsem raději začala zobat znova :-S :-N Marilko? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vam holky nevim... myslela jsem, ze to budou ty vetry...ale nejak to boli na prave strane v podbrisku nez na leve.. jak se to zhorsi..asi jdu k dr.. jsem takova jako by plna... a to pichani je des....
Odpovědět
Teda holky, vy jedete, ani nestíhám dočítat. :-) Makczo, tak snad to nic nebude a brzo se ti uleví. :-( Už jsem objednala šerpu. Takovou obyč, ale ona bude stačit. S. nevím, co bude na autě mít. Hlavní je, že já už jo. :-D Pořád se nemůžu dopočítat, kolik budeme mít aut, abych podle toho mohla koupit stuhy. Nějak mi to pořád nevychází. =-) Dneska se fakt těšim, až půjdou děti spát. To bude krása. :-) Alenka marodí, takže jsem dneska min. 5x viděla Příšerky s.r.o. Asi se mi o nich bude i zdát. :-D A taky jsme si na čtvrtek zarezervovali lístky na Avatar, tak jsem na to zvědavá. Viděly jste? Pěkný večer.
Odpovědět
Profilova fotka
alcaca.. to se ti zdat bude.. to neboj... :-D Avatar je bozi..videli jsme s Misou 3D a byla to bomba.. a to vazne..,myslim, ze budes nadsena... skoro manza asi taky. Mas recht, hlavne, ze mas auti vyresene ty... ;-) koukam, ze ty zenske jsou stejne vsechny... jinak diky, snad bude lip a uleva se dostavi...
Odpovědět
jezus ahoj holky!!Vy valíte....No já brala normálně prášky, ty mě přestaly zabírat a teď mám nálepky - z těch jsem měla opravdu strach a zatím dobrý - mám je od října..Jinak pevně doufám Maky, že se ti uleví - je to šíleně nepříjemná věc!!!Soucítím s tebou - trpím jak na větry tak na bolesti od menstruace a vím, jak pekelná věc to může být... Jinak určitě plně souhlasím se srazíkem - bydlím ve středu města, takže stačí napísat místo a čas a já se zařídím - jen to vědět trochu dopředu:-). Lucy ta kytka je opravdu bomba!! alcaca- Ahojky!Avatar je perfektni vec - teda ja to jeste nevidela,ale vsichni kolem me jsou z toho nadseni a to jak z normalu tak z 3D - to je pro nektere navykove - chodi do kina kazdy tyden:-D.. No a jinak jdeme konečně řešit zasedací pořádek:-), před chvílí malej šlofík:-). Byla jsem odpoledne chvíli u holek v práci na čaj a mám u nich domluvené, že si půjčím tyl na výzdobu slavobrány, takže organza odpadá:-) - Klárka ušetří:-DDDD...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo..Klarka je chytra hlavicka.. tak to je super....musime to udelat nejak s tim srazikem..bylo by fajn..vas videt.. ;-) a jak budes mit cas.. val na ten Avatar....fakt dobrej..my chceme zajit na Valentine's day.. ted v patek ho tu davaji v kine.. je to takova jakasi crazy komedie... a ty ja rada.. a hraje tam docela hafo znamych hercu. Nejak Valentyna nijak extra neslavime, davame si najevo porad, ze se millujeme..takze takove to davove silenstvi a predhaneni se, kdo dostal na Valouse vic se me netyka.... uz vcera si vymrucel Lindt cokoladu.. hned 3 a jednoho takoveho zajice.. takze si pisu fajku... :-D Zitra jdu do nemocnice na vysledky ohledne zaludku, tak se tam kdyztak rovnou zeptam, z ceho by to mohlo byt,myslim to bolesti..bo je to na prave strane..vetry prej bolej na leve.. a jinak jak jsem uz psala....patek Dr. Jsem dnes napsala i par jmenovek..ale nejak se dnes na svatebni mravenceni necitim... :-|
Odpovědět
maky to te naprosto chapu....hlavne, aby to dobre dopadlo!!!Jojo, fajky jsou dobre veci v seznamu:-)....Na ten Avatar chceme porad jit,ale zatim vzdy, kdyz my jsme mohli tak bylo uplne full kino - na prd:-/.Zkusime to na toho Valentosa taky - my ho slavime tak, ze vecere a maly darecek - jako muzu rict, ze my to tak nejak drzime no,ale davove silenstvi to opravdu neni, jen zlehounka:-)nooo, nez dojde Valentine ´s Day sem do kin, budou Velikonoce:-)...Jinak my uz finisujeme se zasedacim poradkem, tak snad projde v pohode:-)..nj, to je tak , kdyz jsou rodiny tak trochu na noze:-/..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, včera jsem už nebyla. Maky-snad vše bude O.K. Avatar-psala jsem již několikrát-super. Fakt doporučuji. Alcaca-ohledně aut-také netuším. Musím si sednout k papíru a snad se něja dopočítám, ale až po zkouškovém. Teď je toho hafo. Marilka-zasedací pořádek? Už? =-) Tak to já tohle budu řešit tak březen/duben. Dřív ani ťuk. Jak jsem psala-ještě řeším zkoušky (třeba zítra jedna) a také už diplomku. :-p Vlentýn u nás-viděla bych to na příjemný večer (večeře a pak společná vana) a jestli dostanu kytku? Kdo ví, ale já je dostávám dost často, tak myslím, že i na Valentýna mně nemine. x-) No a já chystám malé překvápko, ale nevím jestli se mi to podaří (=jestli to stihnu) zařídit... Pěkný den. Dnes vás nebudu stíhat. Včera jsem měla zase školení, tak se dalo psát, ale dnes práce, práce, práce... :-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Maril-u vás jsou rodiny trochu na nože? =-) Jak to? To je nemilé. U nás se už klany také poznaly a v poho, tak snad to ustojíme. My spíše teď budeme ofiko oznamovat termín-ten přítelova rodina (u mně část) ještě neví. Oni bydlí nějaký kus od nás a říkat jim to po telefonu mi přijde blbý :-S No, tak snad jste to vymysleli dobře ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Makczo, snad je ti dnes lépe. :-| Marilko, šikovná holka, takhle ušetřit. :-) Zasedací pořádek jsme už také zkoušeli, ale nějak se nemůžeme dobrat nějakého konce. Takže jsme si ted od něj dali pauzu. ;-) Lucy, tak to je krásný, jak často dostáváš kytku. Já jen na narozeniny. Ale to se bude muset napravit. :-D Jinak Valentýna oslavíme s pivem a selátkem. Taková malá příprava na svatbu. Ať žije romantika. :-D :-D My máme také tři organzy po 9 metrech v zelené barvě a ještě pro jistotu dokoupím jednu v bílé barvě. Našla jsem prima paní na mmb a ta prodává celé role za 110kč+pošta. A na toho Avatara jste mě dobře natěšily, jsem zvědavá. :-) Pěkný den všem, my dnes razíme k mudře s Aničkou na očkování a pak si koupíme nějaký "dietní" zákusek. :-D
Odpovědět
Ahoj holky! No naše rodiny ani nee, jako moje a Štěpova, ale Štěpova maminka se svou sestrou a jejich maminkou...je to tam takový divný no...Štěpovi sestřenice a bratranci nás pomlouvají, kde můžou, dokonce jedna z nich měla být má družička a jelikož jsem neměla na to, abych jim všem koupila družičkovské šaty, domluvili jsme se, že si je koupí za své - vybraly jsme proto takové, které unosí hezky i v budoucnu...No a když došly, tak my ta jedna sestřenka oznámila, že mi je prostě platit nebude a podobně, tak mám o jednu družičku méně. Pak cokoli se stane tady v naší rodině(bydlím s přítelem u jeho maminky a sestry), tak se tam v té rodině strašně řeší...Naše svatba je tam stále diskutována dokola jako blbost a očekávám, že dalšího půl roku po svatbě bude pomlouvána..No komedie hadra - spíš tragikomedie teda..Dost mě to mrzí pač ta jedna sestřenka(co měla být družička) byla má spolužačka na základce a byly jsme jeden čas opravdu nejlepší kamarádky.Prostě poskládat zasedací pořádek tak, aby se tam navzájem nepovraždili dalo docela zabrat... Jinak jsme zasedačák dělali už teď pač podle toho počítám i výzdobu - délka organzy, počet svíček atd..:-) Lucy je opravdu pěkné, že dostáváš květiny často - já jako alca - jen narozeniny..Trochu mě to mrzí,ale dává mi i jiné věci:-) a to je důležité:-).. alci:Co je prosím to mmb?Že bych tam taky po organze jukla??
Odpovědět
Marilko, to je teda jako smutné s tou vaší rodinou. Teda Š. rodinou. :-( Není to příjemné, to chápu, já si to zažila, když se náš táta rozvedl a bylo to fakt prima. Dodnes se s nevl. matkou ani sestrou nestýkám. Ne jednu noc jsem kvůli nim probrečela. Holt rodinu si nevybereme. Hlavní je, že vy budete štastný spolu. A navíc si nic nedělejte z toho, že to budou pomlouvat. Udělejte si to podle sebe, at vy z toho máte to nejlepší. ;-) Tady odkaz na tu organzu. Jinak mmb je supr, seženeš tam snad úplně vše. http://www.mimibazar.cz/nove_fotograf...
Odpovědět
Já jsem úplně blbá, dala jsem odkaz na celý mmb a ne na tu organzu. :-N http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne. Jj, květiny dostávám často-tak 1x za týden až dva. Jen tak-prostě přijde domů, zeptá se třeba "už jsem Ti dnes řekl jak Tě miluji, Miláčku?" a dá mi květiny. A příště mi je dá zase jinak... Teď jsem dostala 2x za sebou tulipány-zbožňuji je. x-) A i jinak se snaží dělat co mi na očích vidí. Je milý. MMB-je minibazar, ale koukám, že už Ti alcaca dala odkaz. :-) jj, paní má pěkné ceny. Hádky a nešvary v rodině-to nikdy není příjemné. My :-( ten zasedací pořádek budeme teprve řešit-snad se nám nepodaří nějaké "fóóó páááá" :-D
Odpovědět
alca:děkuju moc!!hned se tam podívám!!! Jinak jo no, je to dost blbé s tou rodinou,ale hážeme je za hlavu - to by se člověk musel zbláznit... lucy:ježiš to je tak krásný!!!!romantik:-)a jak dlouho jste spolu?
Odpovědět
alcy prosím tě, je ta organza olemovaná??nevim, ale raději bych asi bez lemu..., podle mě to bude vypadat lépe na stolech, když to nebude mít ty "pevné" okraje..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooojte holky, tak jsem tu... fantomas... :-D bricho je uz lepsi.. koupila jsem si na to specialni prasky x winds ;-) a muzu konstatovat, ze lepsi..uvidime..piju take detox cas.. tak at se procistim.Jinak dekuji vsem za podporu. Rodinu si nevyberes.. jak se tu pise...to je fakt..ale nechapu proste lidi,ze kdyz se nekdo vdava,potazmo nekdy z blizke rodiny, si delar rozbroje, naschvaly, chovat se jak....ta svatba se netoci vuuubec ale vubec kolem nich, ale kolem vas...takze jim to tak narovinu i rict.. je to o tom, si ten den uzit.. a ne mit zkazeny den jen proto,ze se nekdo s nekym neshodne atd.. to je sobectvi. Takze Klarko doufam, ze to vyresite.. a z ni si nic nedelej... Lucy... aaa partner je romantik... to ten muj taky...my teda mame velkou kytici neceho na stole porad.. takze to jako prekvapeni od neho ani neberu...ale taky me ten muj rozmazluje.. po male drobnosti, jako, ze uvari, nebo pomuze s necim az po to, ze neco zaridi, prakvapi vyletem do Parize atd....takze stezovat si nemuzu...povahove je hodne podobny mne, mame stejne hodnoty, co od zivota chceme a milujeme se..takze co vic si prat. Alci.. zakusecek si dejte...taky bych si dala indoska.. indianka...mnaaaaaaaaaaaaaaam.. se mi slinty berou do pusy... :-D o jeeeee nebo neco jahodovyho.. o jeeeeeee mnaaaaaaaaaaaaaam.... nebo proste jen palacinku s kopcem cokolady, slehackou, bananama.. a mandlema.. o jeeeeeeeeeeee o jeeeeeeee o jeeeeeeeeeee :-D :-D :-D takze kdo ma chute, damy? Zasedaci poradek taky jeste neresime, ale tak vime asi uz kdo a jak bude sedet i bez ne...
Odpovědět
Makczo, tak to je dobře, že je ti lépe. A teda chutě jsi mi udělala pořádné. Mnaáááááám, jak já bych si něco dala. My si místo zákusků šly koupit kalhotky. :-D :-D :-D Lucy, ty jo, to je něco, každých 14 dní, no téééda, to je krásný. Marilko, tak jsem koukala na tu organzu a je lemovaná. Můžeš se leda paní zeptat, jestli má i nelemovanou.
Odpovědět
Já chci taky do Pažížeééééééééééééééééé. 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jj, on dost pozorný a jsem za to fakt ráda. Má i dost fakt originálních nápadů. x-) x-) x-) Něco jak psala Markét-květinu už neberu jako překvápko, na druhou stranu ani jako samozřejmost. Mnohem víc pro mně znamená když se musím učit a on třeba uvaří, postará se o zvěř, nakoupí...Prostě ten každodenní život je s ním moc fajn. Jinak jsme si dnes udělali dvojnásobnou radost, takže dnešek hodnotím veeelmi pozitivně. :-D Děláte si už chutě? Co blbnete-cukrárna je až za 14 dni :-N Kočky, zítra nebudu. Jedu do školy na zkoušku a pak se spolužačkou/super kamarádkou na kávičku a pokecat. Mrknu na vás večer. Pa a nezlobte tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marilka-krátce. Teprve něco přes rok. :-)
Odpovědět
holky máte pravdu - rodinu si nevybereš.. my už na ně kašleme, jde tu o nás..jinak já mám dneska trápení veliké - včera jsem řekla svědkovi asi něco, co se ho dotklo (samozřejmě nechtěně) a teď se mu nemůžu dovolat a dopsat - jsem z toho nervní jak sviňa..achjo... No my jsme se Štěpánkem přes 4 roky a nedávno jsme prošli dost kvalitní krizí, skoro rozchodem, a teď už je to zase lepší - na kupování kytek on teda moc není,ale vypere, uklidí, nakoupí, postará se - tojo, to mi moc pomáhá,ale na dary je dost nezmar - i když včera jsem mu řekla, že by bylo dobrý udělat webovku k té naší svatbě, tak mi řekl SAKRA TO MELO BYT PREKVAPENI:-), takze me to moc tesi:-)
Odpovědět
Ahoj holky, Marilko, tak snad se to s vaším svědkem brzo urovná. A nejsou v tý vaší rodině trošku víc háklivý na to, co se řekne?? :-S Luccy, přeji pohodovou zkoušku. A pak dobrý kafčo. ;-) Makczo, jak je dnes? Je to lepší? No jak já jsem už psala, tak mi jsme spolu přes 12 let. A musím napsat, že někdy to bylo dost těžký, ale vše jsme vždy ustáli a posledními lety se mi zdá, že je to jen lepší a lepší. Je fakt, že ze začátku taky byly kytičky a prstýnky, to už není, ale i tak je to pořád prima. Snad to tak i zůstane. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?