Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám všechny nové nevěsty, užívejte si přípravy :-) Jaké máte představy holky? :-) A co je nového u vás kočky? @petaaolivier, @balalin @rozzaarka, @krizecek, @smisek.ivca, @ivik56 a další nevěsty :-) Loni jsme "trhaly větší rekordy" :-D, nějak se nám to tu teď úplně nehýbe, asi jsme se vykecaly už loni :-)
Odpovědět
@awe1 ahoj, je fakt že to tu nějak nežije poslední dobou.. Tak u nás- Kuba má dneska narozeniny, takže žiju celý den jen tím, v sobotu mám pro něj připravenou oslavu :-) A ohledně svatby, tam je toho hodně.. Tak bohužel pan starosta u nás, který nás zná od malinka a měl nás oddávat je hodně nemocný, takže to vypadá že nás oddávat nebude, hlavně mu hrozně držíme palce ať se uzdraví, to je hlavní! No,pořád vybíráme oznámení a nemůžeme se dohodnout, navíc jsem včera zjistila že máme málo těch placek místo vývazků :-D No a focení jsme museli odložit, KUba měl samozřejmě turnaj, takže uvidíme kdy nám to vyjde, snad dostatečně brzo..
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Asi jsme to fakt vyčerpaly loni. Řekla bych, že větší živo je teď v krátkých zprávách... Jééé, taky únorovej, tak všechno nejlepší přeju ;-) To je škoda, bylo by fajn mít oddávajícího, který vás tak zná. Ale jak říkáš, zdraví je přednější. Kolik placek vám chybí? Já se bála, že budu mít málo těch objednaných mašliček (vývazků), ale nakonec to snad vyjde :-D Hele o oznámení mi ani nemluv, měla jsem připravený návrh, drahému se nějak nelíbil text, tak jsme to spolu doladili, ale protože mám svůj perleťový papír, tak mi to nikde nechtějí vytisknout. Už mi zbývá jen jedna tiskárna, tak snad tam pochodím... A které se komu líbí? tak jedině vymyslete nějaký kompromis nebo vezměte to, které se líbí tobě a Kuba pak rozhodne zase o něčem jiném :-D Aby z focení nebylo až svatební :-) jak je fotbal, jde vše stranou, to my doma známe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seb ahojky:-) zacni fotografem a vecmi, ktere ti moéhou ostatni vyfouknout:-) takze fotky, pokud chcete kameru, catering/misto oslavy a tak:-) oznamka a dekorace muzes delat kdy chces:-)
Odpovědět
my se berem taky 13.7.2013. :)
Odpovědět
@awe1 no právě, jako líbilo se nám dost oznámení, ale z žádného nejsme úplně wow... Nejvíce se nám líbilo pořád to první s CD, ale zase Kuba že neví jestli by to všichni využili (z lidí co zveme vím že by to neyužili tak 4 lidi).. Pořád se mi prostě ale líbí nejvíce, nemůžu si pomoct :-D Hlavně aby se pan starosta uzdravil, no uvidíme, snad :-( Placek nám chybí asi cca 10ks..objednala jsem jich 70 :-D no budu muset asi doobjednat.. ale zase momentálně mě celkem hodně uklidnila kamarádka, která mi psala na kolik je vyšla hostina tam kde to máme my a cena parádní, takže snad to dopadne.. no a nakupujeme postupně už alkohol,
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak to by mě nenapadlo, že fotograf spěchá, já vybírám na netu prstýnky, to mě ba :) , i když bych potřebovala spíš hledat zlatníka dobrýho z Prahy, který je dokáže podle fotky vyrobit |-| , stačí fotograf jeden nebo mají být třeba dva ? jinak místo a restauraci už zamluvenou máme, jen nemáme počet lidí ještě a jídelníček a nevím, kde se mám oblíkat do šatů, když u nás doma máme prcka a bude tu v bytě tchýně a dospělý syn přítele z prvního manželství Přemýšlím, jestli se oblíkat někde v bytě u kamarádky nebo v pokoji , který nám dá restaurace jako snoubencům na přespání? Nedovedu si představit, že si zvu kadeřnici, kosmetičku domů a oblíkám se do šatů a kolem mě běhá tříletý mrňous a tchýně ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky 13.7. 13. Co už máte zařízené a co ne? Kde se budete vdávat? My máme Viniční Altán a občad církevní.
Odpovědět
Profilova fotka
@seb jo tak s tim ti neporadim... nas puvodni plan byl normalne doma a odtud vyrazit na obrad... fotograf specha z toho duvodu, ze si nejakeho vyberes a on uz bude mit plno- vyjed si ve fotoblozich, kolik je nevest na 13.7. a to jich jeste hafo neni na beremku... my rezervovali rok predem:-) ale nektere z nas jsou trochu blazni:-) koukni, kdy zacala tahle diskuze:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek To s tím cd se mi u vás taky líbilo nejvíc, dobrý nápad, hezky výrazné barvy a prostě nejvíc ze všech mi sedlo ;-) Tak pokud ze všech lidí by ho nevyužili jen 4 a líbí se ti nejvíc, tak ho vemte. Je fakt pěkné a vždycky se najde někdo, kdo třeba něco nevyužije nebo se mu to nebude líbit. A na jakém hřišti to nakonec budete mít? Ty bláho 70 a ještě je to málo? :-o :-D ale tak hlavně, že jdou doobjednat a že jsi to zjistila včas. Udělali jste si na alkohol nějaký propočet kolik tak čeho je třeba? Takhle postupně je to nejlepší, nemusí se najednou vydat velká částka. My budeme hostinu a pití řešit v naší restauraci až budu fit, tak jsem na to zvědavá, ale myslím, že to bude taky ok a snad mě nic nepřekvapí :-)
Odpovědět
@awe1 mi se právě taky nejvíce líbilo i Kubovi, takže uvidíme, v březnu bychom už chtěli mít jasno a objednat ho :-) Tak nakonec jsme se rozhodli pro to hřiště kde Kuba od malička hraje, jeho svědek a kamarád má známého co půjčuje párty stany, takže říkal že zkusí domluvit nějákou dobrou cenu nebo případně i zadarmo, kdyby teda pršelo. No 70 je málo :-D my vždycky chtěli velkou svatbu :-D hlavně nevím, když Kubovy spoluhráče zveme na večer, protože přece jen ty na oběd zvát nebudem, tak těm dát placky taky?? No nějáký soupis už máme, hlavně nakupujem co je v akcích.. Slivovice- 15L Griotka- 3L Zelená- 5L Rum-4L Víno- bílé, červené, růžové- od každého 8L Radegast 10°- 2x 50L Radegast birrel- 20ks Frisco (nebo nějáké jiné to ovocné pivo)- 20ks Přípitek- to nevíme vůbec kolik.. Já nevím,máme toho hodně, nebo málo? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@seb Jestli můžu, tak se vmíchám do debaty. Já jsem něco trochu podobného s oblíkáním taky řešila. Nakonec jsem se rozhodla, že se budu oblíkat na pokoji v penzionu. Budeme tam mít i obřad a navíc bych chtěla být "utajená" nevěsta, takže je to nejlepší řešení. A než aby všichni najeli k nám a pak jsme se přesouvali, tak já si tam vezmu vše potřebné, přijede tam za mnou vizážistka a možná i kadeřenice a vůbec všichni přijedou taky rovnou tam na obřad :-) Takže pro tvojí představu, takhle to bude u nás ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@seb my budem s Kubou (přítel) taky spát na hotelu, prostě chceme si to večer před ještě užít, zajít si na masáž a tak :-) A taky nechci aby mě někdo viděl, takže to je asi nejlepší řešení.. vlastně to máme stejně jako @awe1
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak přece jen máme ještě nějaký čas, takže můžete nad oznámkem rozmýšlet. Taky ho chceme mít do konce března hotové ;-) Určitě jste se rozhodli dobře, bude to pěkné, takový obřad "na domácí půdě", když tam Kuba hraje celý život :-) S tím stanem máte velkou výhodou, nezkoumala jsem teda kolik stojí a pevně doufám, že nebude potřeba, ale každá ušetřená kačka dobrá :-) Placky já ti nevím. Ale možná bych se na "večerní hosty" vyprdla, někde je tam pak kvůli večeru "dekorovat". Pokud přijde někdo nám až večer, tak má smůlu, nic nedostane, stejně jich moc navíc nemáme :-D S tím alkoholem je to těžký, odhadnout kolik toho bude třeba, aby nebylo málo nebo zase až moc, kolik čeho bude chtít kdo vypít. Já nevím, to je asi na individuálním odhadu. Ale předpokládám, že když se sejdou fotbalisti, tak to pěkně jede :-D U nás je to vždycky velký množství rumu :-D
Odpovědět
@awe1 no právě, nevím kde se vzalo přísloví, že sportovci nepijou :-D u nás nejvíce jede domácí, prostě severní Morava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Pravda, to je velkej nesmysl :-D Prostě po zápase to vždycky jede, žízeň se holt musí pořádně uhasit, pivo a rum to jistí :-D Když jsme u toho alkoholu, tak na svatbě počítám nejvíc s pivem, vínem a pak nejspíš ten rum, jagermeister a jablíčko. Ostatní netuším. Ale nejspíš budeme mít všechno z restaurace, tak snad budou mít zásobičku :-D
Odpovědět
ahojte, je to pro nás čerstvé pár dní a brát se chceme ještě letos. vypadá to na 13.7 a ještě nemáme nic, tak nám držte palce:) kdyby tu byl někdo z Prahy, kdo by se chtěl podělit o rady, tipy a zkušenosti, uvítám
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 dá se říct, že to nejnutnější máme více méně zařízené. Jen nemůžeme pořád najít fotografa, kameramana a vizážistku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek taky máme placky místo vývazek, ale protože plánujeme obřad až k večeru tak je máme objednané pro všechny, aby si odnesli i nějaký ten dáreček. A pak všichni na raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik56 Já fotografa a vizážistku naštěstí už mám, ale ten kameraman to je docela výkon, vůbec nemám ponětí koho a kde sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 hlavně tady v našem kraji je to docela bída
Odpovědět
@awe1 @ivik56 holky koho sháníte, kameramana?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek já zatim jen koukám na to co mi google vyplivne a žasnu kolik za to chtějí.
Odpovědět
@ivik56 no to nejsi sama.. my měli to štěstí, že jsme loni chytli Honzu Syrového, tehdy začínal, takže jsme si ho brzo objednali a máme loňskou cenu jen s nepatrným navýšením, ale jinak je normálka tak 15 tisíc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to jste meli štěstí, my máme tedy ještě v záloze kamaráda s mini kamerou pro nejhorší případ
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Míšo já taky zatím spíš hledám, vůbec nevím koho. Zase aby nebyl moc zdaleka a nestál balík :-( Ale video bych mít nějaké chtěla. Podobně jako @ivik56, kdyžtak někomu vrazíme kameru.
Odpovědět
Profilova fotka
@love_and_cupcake ahoj, taky prazanda?:-) jake mas predstavy? na tohle datum bude celkem naval, tak to chce rychle ty dulezite veci - misto/misto hostiny, fotografa, kameru jestli chcete, vizazistku a zbytek se nejak doladi:-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 @ivik56 @love_and_cupcake @luciiniika @seb holky tak jak to u vás vypadá?? :-) co nového
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek u nás nic moc, pořád hledáme kamaramana, ale i fotografa. Včera jsme začali dělat návrh na oznámení, nějak se nám to ale nechce rýmovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek oznameni oznameni oznameni:-) jinak pohodicka:-) ostrihala jsem si vlasy, tak to bude mit kadernice jednodussi:-D co vy?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?