Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jáááá, 13.7.2013 snad ve 13hod:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millin Já taky ve 13, takže úplně stejně ;-) Teda pokud mi to z radnice potvrdí:-) Máš už nějakou představu o svatbě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radiik24 Smajlíků jsem si samozřejmě všimla. Můj koment byla taky jen delší poznámka se smajlíkama...
Odpovědět
Profilova fotka
@millin jupíí:-) další nevěsta:-) a kdepak to bude?:-)
Odpovědět
Ahoj, jsem tu nova..nam se rysuje 13.7.2012 Karlstejn :-). Hrozne jsem se divila proc maji cely den volno a cas si muzeme prej urcit sami, pak mi to doslo :-D! A oba jsme se shodli, ze do toho rozhodne jdeme :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ahojky, no chystáme se tento víkend jít podívat do Průhonického zámku:) snad nám to klapne... hele, jak je to s rezervací termínu, můžu na místě a nebo si musím někam volat??? děkuju:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Jééé, já mám představ:) ale pomalu už se mi to rýsuje, musím totiž vše pokoupit teď a pak už jen budeme škudlit na hostinu:) zelenkavěbílá...
Odpovědět
Profilova fotka
máte fakt krásný datum, holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se to taky líbí!Ale ještě nemáme rezervované a nevím zda to půjde tam kde chceme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alex85 ty to máš letos ale,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nevšimla jsem si roku, jj letos a 13.7. je pátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný,my to máme letos 7.7 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@millin Takze taky prazanda:-) my mame zamek Berchtold:-) Pruhonicky zamecek je krasny, jen jsme ho nakonec nechteli, protoze tam je kazdou pul hodinu svatba a leti to tam jak na bezicim pasu. Ale ta terasa, kde to delaji, je nadherna. s vyhledem na ten rybnik... a ty fotky z parku pak musi byt uchvatny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millin Viď. Já mám taky plno představ, tak jsem zvědavá, co z toho nakonec vyjde :-D Jinak taky budu postupně nakupovat, protože pak bysme to asi nedali najednou :-/ Zelenkavěbílá bude určitě hezká. Já jsem nejdřív chtěla jednoznačně červeno bílou, ale pak můj drahý příšel ještě s fialovou a tady @rozzaarka mi jí taky navrhla, tak ještě uvidíme, ale fialovou mám moc ráda :-) Pak dej vědět, jestli vám zámek klapnul ju? Držím palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkujeme za pochvalu ;-) Ale tvoje 7.7. je taky super. Vdávat je letos, tak asi jdu do tohohle taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @stastnanevesta vdavat se letos, tak je mi jedno kdy:-) aspon bych se nedesila, ze se svatby nedoziju, protoze s nama spadne letadlo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka I kuš ty jedna :-p Žádné letadlo s váma nespadne ;-) Neboj svatby se dožiješ :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky s mou drahou polovičkou plánujeme rok 2013, 13.7. je krásný datum, navíc to příznivě vychází na sobotu, no budu o tom uvažovat :) Já spíš řeším místo, chtěli bychom všechno v rámci jednoho areálu (tzn. obřad v nějakém pěkném altánku v zeleni + restauraci a ubytování). S jarem to asi začnem objíždět, horší je, že těch variant ve středočeském kraji asi moc nebude. Tak jsem na nás zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
@claimee Ahojky :-) hurááá, další nevěsta. Jen uvažuj :-) 13.7. je fakt super. Já jsem musela drahého přemlouvat, ale nakonec souhlasil a už máme rezervováno :-D Tak přeju šťastné hledání, určitě něco najdete ;-) My tady máme na obřad taky jen pár míst, takže byla jasná radnice - navíc je hezká :-) A na hostinu už máme jeden super tip, tak snad to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claimee Ahoj:-) a kde ve stredoceskem kraji? Ktery smer? Urcite se neco pekneho a vhodneho najde:-) My mame zamek Berchtold, jeste tam na ten den budou chtit jednu svatbu, ktera to u nich bude mit komplet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnes jsem byla v Průhonickém zámku, fakt termínovej masakr, asi se zblázním :-) a dodatečně jsme jeli okouknout i restauračku a byla super, takže v tom máme jasno:-) jdu na rezervaci:-) P.S. prý je to s matrikami v Praze velká sranda, tak já si dám líťo do obálky a lahvinku s sebou a snad mi ten termín přiklepnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@millin Držím palce, ať to na martice vyjde a je to bez problémů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím mi ani nikdo neodepsal na mail ohledně toho, co je zapotřebí, nezbývá, než tam zajít osobně...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k vám přidávám...taky budeme mít svatbu 13.7.2013 :-)
Odpovědět
Holky, tak my jsme se s přítelem dohodli taky na termínu 13.7.2013 :) Je to ještě dlouhá doba, ale kamarádka se vdává letos v červnu a ani nevím, jak je možné, že to tak rychle uteklo :) Jinak, mám známou výbornou kartářku a ta .mi říkala, že všem doporučuje svatbu v pátek, že je to tak lepší... Takže Vám holky, které se vdáváte 13.7.2012 gratuluji! :)My se nakonec rozhodli pro sobotu, protože je to taková "klasika" ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky ;-) , tak já se k Vám také přidávám... Měli jsme mít svatbu už letos 12.7.2012 ve 12 hodin, ale bohužel jsme to museli odložit na dobu neurčitou z mnoha důvodů :-( :-( :-( Ale v poslední době už se začínáme zase pomalinku bavit o termínu a oba jsme se shodli na 13.7.2013 :-) Nechci ale už nic uspěchat a rozhodně to nechci brát jako hotovou věc, aby nám do toho zase "náhodou" něco vlezlo! Tak to bylo jen pro začátek ;-) že se k Vám přidávám a abyste věděli jak to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka89 a tusis kde to budes mit?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 taky máte krásný termín, my čekali 2 a čtvrt roku od zásnub a už se mooc těšíme, 7 jsou pro nás osudové a mám velkou radost,že to vyšlo jak jsme chtěli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to verim:-) nam teda bylo datum celkem fuk, ale je pekny, ze vyslo tak hezky:-) chteli jsme jednu z prvnich sobot v cervenci kvuli pocasi a ejhle - 6.7.2013 - to by bylo taky super, protoze 6+7=13 a pak 13.7.2013:-) tak budeme doufat, ze pocasi bude moudre, jak jsme doufali:-) nejen u nas pristi rok, ale i letos u co nejvetsiho poctu nevest:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tento termín se mi moooc líbí :) Vůbec jsem si ho v kalendáři nevšimla. Chtěli jsme pátek 13.9.2013, ale nakonec jsem se rozhodli pro nějakou sobotu a pak po dalších úvahách nějaký prázdninový termín.. a termín 13.7.2013 splňuje všechny požadavky :) Zkusím ho doma narvhnout :) Jinak jsem koukala, že se tu rozrostla diskuse o tom, že je to plánování nějak do předu - my už také plánujem a to z toho důvodu, že nechceme mít pak na knop a nebo přijít o možnost vybrat si místo na obřad a hostinu, neboť budeme mít větší svatbu a pak je problém vůbec se někam vejít. To je jeden důvod a druhý je, že příští rok bude náročný pro mě i ženicha se školou, oba končíme VŠ - takže psaní bakalářky a učení se na státnice bude dost náročné. A další věc je, že rekonstruujeme dům a potřebujeme trošku kalkulovat a znát rozpočet... :) Toť vše... jinak jsou tu holky, které se budou vdávat třeba až v r. 2014 a pod... prostě jen sbírají inspirace.. :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?