Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@krizecek Jo to jako kvůli tomu, na kterém z těch dvou míst to udělat? No, jestli nemáte na tom hřišti možnost nějakého stanu, tak bych neváhala...Já jsem se sice koukala na statistiku počasí za posledních pár let na toto datum a většinou bylo krásně a teplo, ale nespoléhám na to a taky máme mokrou variantu..i když by to nebylo nějak extra příjemné:-/
Odpovědět
@hlibuska no právě :-( sice známý má ten velký párty stan, takže by při nejhorším půjčit mohl, ale furt nad tím přemýšlíme.. kdyby třeba předtím pršelo, tak terén bude promočený
Odpovědět
Profilova fotka
@daska74 Děkuji mockrát :-) Už jsme o Bandi přemýšleli předtím a teď jsme viděli dva obleky na veletrhu, takže jsme se shodli, že oblek od nich ano :-) Jen doufám, že drahouš už standartní postavu mít bude, když zhubnul 20kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hlibuska Ahoj, budeme mít hudební dvojku ze Žďáru, pán hraje na elektrickou kytaru a paní na keybord. Takže to bude klasika a právě ty známé hity, na které si každý rád trsne :-D doporučil mi je kamarád muzikant, tak věřím, že to bude fajn :-) Úplně chápu, že nechcete klasiku..my jsme se rozhodli pro kompromis, aby si každý přišel na své..Ne na všechno se dá tančit a když se na svatbě nedá tančit, je to špatné..Tím nechci říct, že to, co jste vybrali je blbě, to vůbec ne. Jen jsem zažila svatbu, kde hrála skupina takové nějaké blues či jazz, nevím přesně co to bylo, ale po chvíli byli donuceni se spakovat a odejít, bo je hosti vypískali. Potom někdo donesl notebook a začalo se pařit. Nevěstu to mrzelo, ale je pravda, že na moravské svatbě se taková skupina nechytala...
Odpovědět
@awe1 Bandi je super, Kuba tam oblek zkoušel, teďka bysme ho chtěli zajet koupit, koukni do alba Jak nám to jde, mám tam fotky a cítil se moc dobře, paní ochotné, opravdu doporučuju
Odpovědět
@dagmarkaperinka Jasný..to si dovedu představit:-) My máme takovou představu, že odpoledne a vpodvečer budeme hrát normálně reprodukovanou hudbu a večer by přišla kapela, takže by to byl takovej svatební koncert:-)...prarodiče se mezitím snad odeberou spát. Pak se případně může zase pokračovat s něčím reprodukovaným, když se nám bude chtít:-) No doufám, že to takhle vyjde, protože trošku se toho obávám, ale doufám, že v těch večerních hodinách už snad všichni přežijou všechno:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Díky za info. Určitě se podívám. Já jsem právě slyšela samou chválu, ceny se mi zdají dobré a teď na tom veletrhu byla ta paní od nich hned ochotná. Akorát nevím, kdy tam zajedeme, protože M. to chce nechat až někdy na květen (kdyby prý náhodou zhubnul nebo přibral), ale mě se to zdá dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
@hlibuska jj, to je dobrý nápad..:-) jen bych se bála, aby si za pár hodin neřekli stejnou částku jako za celý den...ale asi to záleží na domluvě..Neměla jsem moc představu, kolik živá hudba stojí...tak už ji mám a není to zrovna málo..:-)
Odpovědět
@dagmarkaperinka my platíme za 8 hodin hraní za 4 člennou kapelu 8 tisíc, třeba ti to pomůže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Děkuju, za 4 člennou kapelu to jde :-) mně jedni řekli 7 za duo, to se mi zdálo dost...nakonec máme za 5 a jsou dobří, tak jsem ráda..
Odpovědět
@dagmarkaperinka a duo je 7 opravdu dost.. koho nakonec máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Taky duo, Kazan ze ZR. Pán s el. kytarou a paní s keybordem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka @krizecek @awe1 ahoj holky....:) tak jak jdou přípravy? už se to krátí....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Jéééé, ahojky :-) Kde se mi flákáš? Už jsem si myslela, že nedorazíš. Přípravy docela jdou, mohlo by to jít teda trochu líp - musím začít ty oznámka a objednat výzdobu stolu, atd. ale jinak dobroš :-) A jak se máš ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata asi se mi splní sen :-) Zatím neprozradím, ale jak bude hotové, potvrzené, určitě napíšu.
Odpovědět
Profilova fotka
@daska74 Pojedeš kočárem? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky zítra si jdeme pro prstýnky, já jsem tak zvědavá, paní na drátě říkala, že jsou nádherné (ještě, aby ne, když to je její job to říkat :-D )!
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin tak ze svatby ppojedeme na čtyřkolce, protože na motorku se v šatech nevejdu :-D ale můj sen byl mít na svatbě tatínka, což bohužel nejde :-( ale sehnala jsem slečnu co mi vyrobí brož s tatínkovou fotografií, kterou si připnu na svatební kytku, což jsem strašně ráda. Vím, že se mnou bude alespoň na obláčku , ale tak budu mít pocit, že mě vede.
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Už se moc těším na fotečku :-) Doufám, že brzo bude ;-)
Odpovědět
@daska74 jj, tu brož mám taky a vypadá to moc pěkně ;-)
Odpovědět
@balalin těším se jak budou vypadat :-)
Odpovědět
@valiet tak momentálně vybíráme oznámení.. holky koukněte mi do alba (ty co vás mám v přátelích) a pomožte nám.. máme tam 4 podle našich návrhů a teďka musíme rozhodnout.. no a jinak v únoru chceme vyrazit kupovat oblek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @krizecek Holky tento týden opravdu u nás stojí za to... Prstýnky sice jsou a jsou nádherné, ale vyrobili je v kombinaci a my chtěli žluté Au, takže budou dělat nové, ale co je to proti tomu, že nás v ponděli přibral kamion, v autě jsme měli malého.... Ale nikomu se nic nestalo a Kubík to zaspal... Auto sice zaplatí pojišťovna kamionu, ale pod cenou... Hlavně, že jsme všichni živí a zdraví!!!!!!
Odpovědět
@awe1 promiň...polepším se.....:)no to by jsi měla sebou hodit...krátí se to....:)ale věřím Ti, že to zvládneš...hlavně bez stersu a s radostí...:) U ás dobrý...:) myslela jsem, že budeme 3 , ale test ukázal, že budeme stále 2...:D K Vánocům jsem dostala prstýnek, tak jsme se ptala zda zásnubmí a prý je to předzásnubmí...:) Pdslední dobou mě všude oslovu jeho příjemením...tak uvidíme...v březnu mám narozky....:)
Odpovědět
@krizecek u těch co s emi líbí máš komentík....:)jen si tak říkám, kde se v tobě bere tolik nápadů....:)tak až nějaký vyberete hoď foto, ať se můžeme taky pokochat...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Ahooooooj:-) ten tvuj je nejakej zpatecnickej:-) co je za znameni? Neni nahodou rak?:-):-) a to ze budete 3 uz planujete?:-)
Odpovědět
@valiet super, moc ti děkuju :-) no víš mě to hrozně baví, už od mala jsem byla takový patlal a kutil, tak možná že tam se ty nápady berou, nevím.. ale udělám si vždycky návrhy a někdo mi to vyrobí, já bych si oznámení neudělala, to by až tak dobře nevypadalo :-( no jsem zvědavá které nakonec vyberem, ale Kubovi se nejvíce líbí s těma vlaječkama
Odpovědět
@balalin ježiš, hlavně že jste teda zdraví :-( V tomhle počasí se hnedka něco stane :-(
Odpovědět
@rozzaarka ahjky....tak trochu....nene je ryba...:) no neplánujeme, tedy zatím ne úplně....:)
Odpovědět
@krizecek tak hlavně, že máš inspiraci...:) jen vyberte to co s evám líbí nejvíce....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?