Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás si prohlížím na webu šaty a jinak skutek utek, potřebuju, aby mě někdo dokopal k činům 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@seb Jeden fotograf stačí úplně běžně :-) Se mnu jezdí asistent, mám ho k ruce, když potřebuji něco doladit, shání rozběhnuté svatebčany a ušetří se tím spousty času při focení.
Odpovědět
Profilova fotka
@love_and_cupcake Mohla bych nabídnout své fotoslužby :-) Jinak přeji krásné plánování.
Odpovědět
@krizecek Ahoj, my jsme zatím ve stádiu, kdy si stanovujeme konečný rozpočet ( ale je nám jasné, že vše nakonec bude jinak), měli jsme představu, že by to mohlo být za Prahou ale začínáme se soustředit spíš na Prahu, přijde nám to jednodušší a je tu více možností. S drahým jsme si o víkendu upřesnili naše představy o svatbě a oslovili dvě koordinátorky, takže stále jsme dost na začátku :)
Odpovědět
@rozzaarka Ahoj, já jsem náplava, ale žijeme tu a chceme tu svatbu, navíc polovina hostů je pražských. Řešíme ted obřad a hostinu, nemáme rádi nějakou prvoplánovou romantiku, moc nejsme na zámky, chtěli bychom nějaké pěkné místo venku, nemusí to být ani něco profláklého. Co ty?:)
Odpovědět
@ivik56 @rozzaarka holky koukám že všechny pracujete na oznámení :-) tak my konečně něco vytvořili a jsme spokojeni, takže se měním na menší manufakturu :-D @seb tak to znám :-) a máš nějáké favority??
Odpovědět
@love_and_cupcake rozpočet, no to není nic příjemného :-) Takže plánujete koordinátorky? A kde chce hostinu a obřad, už víte?
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek takhle jsem si připadala když jsem dělala kytičky na výzdobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Super, které jste vybrali? A ukážeš nám ho pak? :-) U nás asi taky nic nového. Dělám to oznámení a při těch 70kusech to jde pomalu. A jinak jsme se dohodli, že na konci března pojedeme koupit drahému oblek :-)
Odpovědět
@awe1 jasně, jeden prototyp mám hotový, ale bez textu, takže to musím dodělat a hodím ho sem.. :-) už abych začla, 4.května chcem oznámení rozdávat.. Kde chcete oblek kupovat??
Odpovědět
@krizecek ted o víkendu jsme se dohodli, že jdeme do varianty s koordinátorkou, den si chceme užít a chceme aby se někdo staral o chod celého dne. Navíc, kdybychom to dělali v místě, odkud pocházíme, tak by to pro nás bylo jednoduché, ale v Praze je těch možností tolik, že rádi využijeme poradenství někoho, kdo se v tom pohybuje. Místo ještě nemáme, máme pouze představu
Odpovědět
@love_and_cupcake To máš pravdu, v Praze je určitě mnohem více možností než třeba tady u nás na severu Moravy :-) Tak hlavně přeju ať dobře vyberete!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek Tak to se moc těším na fotku :-) Já dneska zase chci pokračovat, ať to trochu ubývá. Nejvíc se asi zaseknu u posledních dodělávek. Krajka jde lepit dobře, ale nejhorší asi bude nalepit kamínky. Jak jsou pidi, tak se blbě drží :-D Pro oblek chcem do Bandi, viděli jsme je na veletrhu a vypadají dobře :-)
Odpovědět
Dobré dopoledne nevěsty, taky máme vybraný tento termín svatby, ale postupně zjišťuju, že volba svatby v létě jako záruka krásnýho počasí se začíná hroutit, když tak letmo projedu předpovědi z minulých let, tak bouřky, kroupy... nebojíte se toho taky?
Odpovědět
@libcaa No počasí je opravdu věc z který mám strach, nerada bych nějakej liják... :-(, ale musíme věřit...bude krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zajímá mě co ještě nemáte zařízeno, i včetně maličkostí... :-) Ať vím, jak moc jsem pozadu :-D!!!
Odpovědět
@balalin no spíš bude asi jednodušší napsat,co teprv máme: místo hostiny, obřadu, kapelu, šaty, oblek,prstýnky...a jinak ještě nic...pouze představy...takže nemáme dekoraci, domluvený menu a zatím ani moc vymyšlený, svatební oznámení...Takže určitě proti nám pozadu nejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eeen Alespň nejsem sama ;-), díky za info a šťastnou ruku v přípravách :-)
Odpovědět
My máme na pevno zatím jen fotografa, máme tedy místo hostiny a oslavy a zároveň to bude nejspíš i místo obřadu, ale ještě jsme neřekli nedifinitivní slovo, ještě se mrkneme po něčem jiném, ale nejspíš vyhraje toto. Takže zbývá oznámení, dort, líčení, účes, kapela, výzdoba, půjčení nějakého veterána.... a víc mě ani už nenapadá, co se ještě tak musí zajistit?
Odpovědět
@balalin A ještě mám zamluvenou kadeřnici...ale zkouška proběhne až tak měsíc předem,fotografa...bude nám fotit bratránek.., dort...budoucí švagrová...dělá užasný dortíky...krásný a dobrý..., video...budoucí švagr... :-), jj tobě ať jdou taky přípravy pěkně od ručky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky i náš termín je 13.7.2013 ve 12:00 na hradě Pecka :) tak doufám že nám všem ten den vyjde krásné počasí :)
Odpovědět
Tak my se přesouváme na září a ještě to bude mimo Prahu, takže úplně jinak než na začátku:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkaa1 nooo také si v poledne řekneme ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I ja se budu vdavat v tento den, na fotbal. hristi :) pritel je čutálista :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcatka nas termin je take 13.7.2013 ve 12:00 moc vsem drzim palecky, aby vse vyslo tak jak ma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my máme taky termín 13.7.2013 ve 12:00 v kostele. Pomalu se to začíná blížit a my už máme místo hostiny a obřadu, kapelu, fotografku, zamluvenou kadeřnici, šaty, cukroví a začíná se dělat na oznámeních. Tak doufám, že to všechno stihneme v klidu. :-) Chtěli jsme obřad venku, ale když jsme slyšeli jaké bylo loni počasí, tak ho budeme mít raději v kostele. Budeme doufat, že se nám to všem vydaří ;-)
Odpovědět
jé a my taky 13.7.13 v poledne..:-)...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že budu asi první. My to máme už v 11:30 hod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nás teda je na toho 13.7.2013 - tak doufám, že to bude šťastné datum :-) Jinak my to máme už v 11:00 8-)
Odpovědět
Holky, máte už všechny podepsané papíry na matrice??? My nemáme svatbu v místě bydliště a máme nemocnou dceru, tak to pořád odkládáme. Ale začínám se bát, aby nám pak neřekli, že nám termín pustili (pozvánky poslané, datum na prstýncích, zaplacené místo hostiny, to by asi nebylo dobrý!). Máme to pořešit?? Díky!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?