Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Ahoj,take mame 13.7. Od 15:00 ;-) Ted jedeme druhe kolo priprav,o vikend jsme zamluvili prstynky a dort,na ceste jsou moje svatebni saty a saty druzicek,misto obradu a farar hotovo,oznameni davno odeslana,domluvena uzasna vizazistka,vlastne vse krome kvetin a vyzdoby,to ma na starost pani koordinatorka,ja ted vyladuju hudbu ;-) preju krasne a klidne pripravy,hlavne,at je krasne a slunicko,jupiiii! :-)
Odpovědět
Ahojda děvčata, tak "13" nás taky pohltila, 13.7. v 10,30. Datum super, jen toho času se děsím :-) snad to vše stihnu. Z domova totiž musíme odjíždět v půl 10.
Odpovědět
@bibianna13 Ty bláho to máte dost brzo...my až ve 13.00 :-)
Odpovědět
@eeen My totiž měli od podzimu zamluvené úplně jiné místo obřadu, kde to mělo být ve 12h, jenže v únoru jsme to museli odpískat, protože jsme se tam nědohodli a narychlo jsme sháněli něco jiného, ale hlavně v ten samý datum, no a v okolí vyšly jen Libochovice a poslední volné místo bylo v půl 11, tak nám nezbylo nic jiného, než to vzít. Jsme ale rádi, že vůbec něco klaplo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty,tak jak pokračujete v přípravách? Chtěla jsem se zeptat zda už některá z vás rozesílala oznamka nebo jak dopředu je budete posílat? :-) Děkuju a přeju krásné pokračování v přípravách-my už téměř vše máme :-)
Odpovědět
@rollinka my oznamka posilali uz na zacatku brezna, udelali svatebni web a tam dali veskere info vcetne toho, ze potrebujeme potvrdit brzy ucast, kvuli cateringu a ubytovani. A vysledek?? Prihlasilo se v 6 lidi z 60. Zbytek nic :-((( Takze za me zadnej stres. Stejne to musime vsechno obvolat a povyptavat se, coz jsme nechteli. :-( Navic spousta lidi jezdi o tech svatcich (co jsou tyden pred) na dovolenou. Tak jsme je chteli upozornit vcas na termin. Nevidame se s naprostou vetsinou.
Odpovědět
@lsvit Nám paní matrikářka řekla, že nejpozději 2 mesíce předem musíme papíry vyplnit..tak nevím, jestli to je nějaký předpis..ale zamluvené datum jsme předběžně už měli od ledna...asi bych neotálela;-)
Odpovědět
My to mame taky na 13hod ;-) roznaset pozvanky budeme tento tyden.. vsichni pozvani to vi uz od unora takze si posouvali terminy dovolenych ... jinak nevestinky,prolomime 13 a ukazeme ze neni spatne cislo :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
jo a matriku mame obehanou uz z brezna ,ale ted mame problem s fararem.. porad si s nami domlouva schuzky ktere rusi a nebo nam predhazuje jine farare ze nebude mit ten den cas.. nu snad to v nedeli klapne ;-)
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka @krizecek holky moje jsem z5....:) tak už se vám to blíží milé nevěsty....už je to za pár....:) příparvy vrcholí? koukjete mě zahltit informacemi....:)
Odpovědět
@valiet ahoooj,,,, tak my o víkendu rozvezli oznámení s koláčkama, musíme jít zaplatit matriku a Kuba si koupit oblek a jinak už máme všechno :-)
Odpovědět
@krizecek no paráda to jsou pokroky....:) a už je to za pár co....:) teď už je oddychovat a těšit se....:)pekla rodina koláčky nebo jsi si nechala udělat? @krizecek
Odpovědět
Článek se načítá
@valiet nechávali jsme dělat ve vyhlášené pekárně, bylo toho mraky a babičku jsem zatěžovat nechtěla :-D
Odpovědět
zdravím holky...my máme teda 14.6....tak to si na vás vzpomenu, že už máte za sebou .)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Jééé ahooooj :-) To je dost, že se tu ukážeš :-D Nám chybí rozdat pár oznámení, objednat košíček pro družičku, koupit ohňostroj a jinak máme asi vše. Zbytek až těsně před. Ale utíká to šíleně, zachvíli je to tady :-)
Odpovědět
@krizecek jj je to práce pokud toho je hodně...my pekli ve 3 jen pár kilo na ségry svatbu a byla to fuška...:) a co takhle zásilak svatb.koláčků ke mně...:DDD
Odpovědět
@awe1 ahojk, vždyť mě najdeš na Fb....:) no letí to letí...ale hrozně se na vás všechny těším...takže už jen něco doladit a je to....:) už se jen párkrát vyspinkáš do krásy a budeš vdaná paní...:)
Odpovědět
@valiet :-D poslala bych ti ale nezbyl ani jeden :-D já měla jeden :-D
Odpovědět
@krizecek teeeeeeeda, tak to pak jo....:)tak hlavně, že chutnaly....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @krizecek @awe1 @balalin atd ahoj holky, jak se mate a jak jdou pripravy? uz to mate taky za par. my od zitra za 3 tydny letime... je to mazec jak to leti...:-) furt nemame boty pro zenicha, ale jinak mame tak nejak vsechno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ahoj Jani, letí to letí. Až na pár drobností mám snad vše zařícené a zaplacené... Teď řeším s varhanicí hudbu v kostele, na mail mi poslala samé hrůzy :-), připadalo mi to jako hudba k lovu divoké zvěře :-D Ale je strašně moc ochotná a naučí se kvůli mě i něco nového... A vy se teda třetího berete a na toho 13.7. máte nějakou oslavičku pro rodinu a známé? Už máš vybraný ten účes?
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin jj, my si to slibime 3.7. a 13. mame rodinnou oslavicku jeste s par prateli:-) tesime se:-) leti to jak splaseny:-) zitrta a pristi sobotu jdeme na dve svatby kamaradu, takze volny v podstate uz jen jeden vikend. uces nemam a asi to v zaveru nebudu resit a necham si poradit od kadernice na miste. na vlasech to nestoji:-)
Odpovědět
@rozzaarka ahoj, no vy to máte zachvilinku :-D to šíleně uteče :-) U nás jako nevím... včera jsem byla a zkoušce účesu, dopadlo to strašně... No a kamarádi budou dělat únos nevěsty ikdyž sme s Kubou vysloveně řekli že si to nepřejeme :-( ale jinak super, akorát teda každý víkend máme něco a už se celkem těšíme až bude konec září a těch akcí zase méně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jo tak s casem mi ani nemluv... ted do odletu mame furt neco, takze taky neni na nic klid. nechapu, proc delaji unos, kdyz si to vyslovene neprejete... kamaradi jsou obcas k nezaplaceni:-)a jinak vse pripraveno a nachystano?:-)
Odpovědět
@rozzaarka @krizecek @balalin @awe1 holky už jeto za pár co?....odpočítávám též...ale za vás....:) stoupá už nervozita?...:) @rozzaarka....přes koho ( jaká cestovka ) máte tu svatbu v ráji?...:) Už se mooooc děvčata těším na vaše fotečky a dojmy....:)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme také tohle datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Já vím, že jsi na FB, ale já tě pořád očekávám tady jako nevěstu :-) :-* Nám se to přiblížilo, že to snad není ani možné :-) Ale těšíme se. @rozzaarka Ahojky. Teda vám se to přiblížilo už hodně. Už jen "pár" dní a budete si užívat novomanželskou romantiku v teplíčku :-) ;-) My máme asi skoro vše, v týdnu mi přijde ještě polštářek pod prstýnky, zbývá jen vytisknout svatební noviny a asi máme vyřešeno všechno, co takhle dopředu jde :-) Akorát s časem jsme na tom jako ty Jani a @krizecek, nějak je ho pořád málo a aktivit docela dost. Ani nemám čas sem přidávat fotky nebo komenty :-( A víkend vždycky uteče tak hrozně rychle:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @rozzaarka @awe1 ahoj holky, já už jsem tu nebyla asi tisíc let.. :-( No, ale chtěla jsem se Vás na něco zeptat a nechtěla to řešit veřejně.. Myslela jsem si totiž, že mě se to nestane (to, že tam nepůjde můj biologický otec jsem už rozdýchala), ale měsíc před svatbou mi oznámí babička, že na svatbu nepůjde, že se tam nebude mít s kým bavit a že přítelovu rodinu nezná.. Je to totiž tak, že tam zveme jen ty, s kterými se nejvíc bavíme a scházíme se s nimi, zkrátka nebude to svatba o 100 hostech. Kdyby jsme oba měli zvát všechny příbuzné, tak by jsme se asi zcvokli a hlavně se nedoplatili :-( No, ale co je hlavní příčina.. Babička tráví 95% svého času se svou sestrou, která není ani moje teta a já jí tam nehodlám zvát jen proto, aby se babička měla s kým bavit, nehledě na to, že s ní je pořád (jsou spíš jak sijamský dvojčata), to si rovnou může zůstat s ní a na svatbu ani nemusí.. Co by jste dělaly vy? Vím, že přesně nevíte jaká je situace, ale alespoň jaký na to máte názor.
Odpovědět
@janul_iii Tak hlavně svatba je místo kde spoustu nových lidí poznáš, přece babičká zná alespoň tebe a tvé rodiče, nebo popřípadě tvé sourozence.. Zvát někoho kvůli ní je blbost,.. @rozzaarka nevím, prostě že to ke svatbě patří :-( Ach jo... jinak tak vše zařízeno, jen nemáme oblek, ale ženich si ho prý koupí sám, takže o to se nestarám :-D
Odpovědět
TADY TADY :-) JÁ SE HLÁSÍM :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?