Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@macice to chce kliiid :-D my změnili místo obřadu místo hostiny i fotografa....jestli ženich nepřestane prudit změním i jeho :-D
Odpovědět
@verunka_86 Jo, nad změnou ženicha jsem také uvažovala :-D Já nadávám, že nepomáhá a on pak nadává, že mu vše zatrhnu.. boj s větrnými mlýny :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@macice to mě fakt těší že nejsem jediná :-D ségra má příští týden promoce, bůhvíjak dlouho se bavíme že doma nebude, že přijede až dva dny před svatbou (řidič z povolání), segra se domluví s kámoškou že pojede s náma tudíž je plné auto a najednou můj drahý už bude doma a chce jet taky, když sem mu řekla že má zřejmě smůlu naštval se :-D
Odpovědět
já mám pocit, že kdyby bylo den poté, tak by bylo nejlíp. Nervozita stoupá, všichni mně štvou svýma poznámka a požadavkama na změnu. Dnes mne dostala budoucí tchýně, neboť řekla, že její vnoučata nejí muffiny, takže by tam neměli být. Tady na Hané na to nejsou zvyklí... :-S Jen jsem stihla říct, že my je jíme a že její syn na ně připravil i speciální patrový stojan, aby to bylo něco jako druhý dort a stejně jsem neuspěla. Trvá si na svém a dělá obličeje jako bych chtěla vyhlásit 3. světovou válku. Jo a stoly se musí předělat, naše zvolená velikost se jí nelíbí. A tak se stalo, že vlastně ani nevím jestli se těším. :-(
Odpovědět
Holky, buďte v klidu ... my 10 dnů před svatbou změnili místo hostiny - přece nebudeme cpát peníze někomu, kdo o to nestojí ... a aby toho nebylo málo, náš fotograf si zlomil ruku - řešíme náhradu :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já se taky vdávám v tento den nejvíc se obávám počasí....ještě musíme upravit zahradu a vykopat 1 obrovskej pařez....dnes sem byla za kamarádkou co nám bude dělat jídlo a mám šíleně dlouhej seznam takže strávím pondělí a čtvrtek kvůli zelenině objížděním krámů :( ale těším se dneska my přišel obleček pro našeho dvouletého chlapečka a sem nadšená :) všem nevěstinkám vzkazuju že to zvládnem když je láska tak se zvládne vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princina tak to přeji šťastné hledání u fotografa , ale věřím, že najdete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princina tak to jsme na tom podobne, vcera jsme zmenili misto hostiny i obradu.
Odpovědět
@ivik56 @princina holky, tak to já už bych si asi hodila mašli, 10 dní před svatbou, já si jí málem hodila a to jsme měnili asi 2 měsíce před...
Odpovědět
Profilova fotka
@eeen já myslela že mě vomejou, ale museli jsme zabojovat, podobné problémy nás provází celou dobu příprav
Odpovědět
@eeen bohužel není zbytí, když se někdo neumí chovat k zákazníkům .... s fotografem je to trochu hloupý - ti dobří jsou už zadaní :(
Odpovědět
@princina to znám, naštěstí jsme změnili o něco dřív..., lhostejnost původních majitelů hrůza... :-(, v nové restauraci "plní co nám na očích vidí" :-)
Odpovědět
Článek se načítá
njn, my takhle půl roku doufali, že se konečně domluvíme na termínu schůzky... bohužel. Ale nové místo se jeví také o mnoho lépe a problémy nejsou žádné, takže snad bude mít všechno dobrý konec
Odpovědět
Profilova fotka
@princina No ono celkově je to chován k zákazníkům takové hrozné, když jsem u nás v Jičíně obcházela květinářství, tak na mě byly všude dost nepříjemný (neměla jsem totiž jasnou představu a chtěla jsem poradit od profíků), takže já razím heslo: "Od takových protiv rychle pryč a hledat jinde." Jim uteče kšeft a navíc, kdekoliv řekneš svatební, tak mi přijde, že ty ceny násobí:)
Odpovědět
@apacheee jo to souhlasí : svatební = 100% přirážka :-) Tak s květinářstvím si nemůžu stěžovat, jelikož my paní snad splní všechna má přání: nechtěla jsem kaly a ani okázalé růže ( holky, nekamenujte mě... chápu, že se vám líbí, ale já je nechtěla)... a do teď jsme vlastně zvládli všechno zmáknout - nastávající je flegmatik, takže jeho ledový klid mě občas vytočí ještě víc...
Odpovědět
a to jsem zvažovala i změnu šatů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princina A co sis teda nakonec vybrala za kytičku?
Odpovědět
@apacheee nakonec to bude směs japonské růže a takových těch malých orchideií Dendrobium :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já mám nervy na pochodu.... Nemáme žádnou kapelu a ani už žádnou asi neseženeme, nemáme 100% domluvenou hostinu a fotografa, a já nemůžu vybrat žádný účes na tu mojí děsnou hlavu :( Jinak máme asi všechno, v úterý je zkouška šatů, tak doufám že se tam nic nepokazí...
Odpovědět
Profilova fotka
@princina ty brďo..tak zlomte vaz..no četla sem tu nedávno, že jedna holčina měnila místo hostiny tři dny před svatbou..mazec..zvládnete to, hlavu vzhůru :-) držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
No já to musím zaklepat, ale zatím se vše daří...už už to vypadalo, že guláš na neděli nebude..vybouchli dva známí...ale dneska sme rychle zařídili alternativu a lepší ani nemohla být :-) já nevím, ale mě přijde, že zatím vše ok...tak doufám, že se nám něco neposere těsně před... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky ještě týden a kousek :))))) co připravování atd. máte všechno???????????
Odpovědět
@zuzkaa1 vubec me zeny nestraste, ze mate vsechno! Chybi nam zasedaci poradek, koupit zenichovi kosili na prevleceni (at se nemusi parit v te s dlouhym rukavem) a pak asi 3 miliony blbosti a detailu. Dneska jedu na zkousku satu, v pondeli kosmetika, v utery obarvit hlavu, dcera a zenich ostrihat, ve stredu nehty a ve ctvrtek se jde na vec - pijcovny, kytky, presun na misto svatby, v patek stany, privezt stoly, vyzdoba a pak den D. Uff.
Odpovědět
Ahoj, my máme také tento termín a musím vám říct holky, že jste mě uklidnili... :-D Z těch nejdůležitějších věcí máme snad vše, ale spousta drobností pořád chybí. Snad to všechno příští týden doženem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak přesně za týden :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak nás to taky čeká za týden.. Kromě kadeřníka máme snad vše zajištěné. Toho pořád ne a ne sehnat ;-) .. Jen mě trošku rozhodili, že mi včera volali, že pro mě nemají 4patrový tác na minidortíky, že jim došli.. ale nedala jsem se a musela cukrárna koupit novej! No a pak, že pro mě nemají bílé stojany na kytky, ale jen černé... Jinak zatím vše ok, tak uvidíme.. Hlavně aby nám všem přálo počasí a i přes určité drobné nedostatky si to všechny pořádně užijeme ;-)) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se vdávám 13.7. jen doufám, že nebude příliš velké horko.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie0904 To já radši horko než déšť:)
Odpovědět
Holky už jste nervozní? Já zatím nic. Spíš naopak, hážu se čím dál tím víc do klidu :-) ale uvidíme... to asi teprve přijde. Jinak už můžu říct, že máme všechno. Nebo alespoň vše co se dá. Teď už jen vyzvednout věci atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, tfuj tfuj tfuj:-) Uz se sem asi nedostanu, tak takhle dopredu:-) budu na vas myslet:-) a vy myslete na me, at to tam zitra s tou sebrankou dobre zvladneme:-) Krasne si svuj den uzijte a nenechte si ho nicim a nikym zkazit:-) @awe1 @krizecek @balalin @janul_iii a samozrejme vsechny ostatni:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?