Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky když to tady tak čtu, tak mám asi štěstí. Termín i čas zamluven , restaurace také, květinářka nám řekla, že kytky uváže a ať dojdeme tak cca měsíc před svatbou. Kadeřnice zamluvená a jsem moc spokojená . Jediné co není na 100% je to rožnění čuníka na odpolední zahradní párty. Přítelův oblek včera pani dovezla domů upravený ....a pomalinku se nám vše rýsuje. :-) je fakt, že někdo může namítnout, že je dost brzy, ale zařizujeme vše na dálku, takže když tam jedeme, snažíme se zařídit co nejvíce.
Odpovědět
Profilova fotka
holky zlaté jdu si pro radu, jak jinak že :-D Dneska jsem mluvila s fotografem, p. Mrozkem a nabídl mi celodenní focení za 9tis. Pokud bychom si od nich brali i dj byla by cena 15tis. Za těch 15tis by oba fotili a oba hráli, na střídačku. A k tomu jako bonus by nám udělali video z fotek a krátkých videí z průběhu celého dne. Co na to říkáte, není to moc? Dobrá zpráva je, že už mám i kadeřníka :-) Pomalu se to rýsuje. @daska74 my jsme se teprve v prosinci dohodli, že se vezmem. proto to vypadá, že všechno honím na poslední chvíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka a kde to nakonec budete mit?:-) jsem rada, ze ses nevzdala po par nezdarech:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka na zámečku ve Staré Vsi :-) Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka to je v pohodě, spíše občas slyším názor , že vše děláme moc dopředu , ale na druhou stranu si říkám, že to je naše svatba :-) Tak ať si každý trhne nožkou ;-)
Odpovědět
@rozi.nka Já teda nevím, kolik stojí dj, ale 6 tis.za den bych mu nedala ani náhodou už proto, že sama si takovou částku za den nevydělám, a to jsem na to musela ňákej ten pátek studovat!:-( U toho fotografa to ještě chápu, protože ten s tím má práci nejen ten den, ale pak ještě s úpravou + taky jsou v ceně ty fotky, případně album atd... i tak mě ale štvou (ne-li dohánějí k pláči:-)) ty částky, který si v tom svatebním "biznisu" nechají lidi platit, je to smutný, když se člověk pak podívá, kolik vydělávají doktoři či učitelé...Pardon, to je trošku moje osobní záležitost, ale pro mě to se svatbou taky souvisí, tak vám tu trošku vyleju co tíží mou duši:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že s novým rokem se nám to tady zase začalo hýbat :-) Mooooc vítám všechny nové nevěsty, (nebudu vypisovat), ale opravdu všechny vítejte a užívejte svatební přípravy :-) Já už zase po "menší" prosincové pauze plánuji svatbu a vytvářím už co jen jde, ať pak nestresuji. Takže @daska74 jen klidně krásně plánuj, lepší mít dostatek času než se nervovat. Navíc je to tvoje svatba, tak máš nárok dělat si to po svém ;-) Já jsem se poučila z řečí svého okolí a raději nikomu nic neříkám, takže mám klid :-) @rozi.nka 9tis za celý den se mi zdá asi v dnešní době asi normální cena, takže pokud ho chcete, tak bych asi zamluvila, dokud je volný ;-) Já měla s fotografem taky maraton než jsem našla někoho volného podle mých představ - a to jsem hledala už v září. S tím dj též nevím :-( My budeme mít živou hudbu, takže jestli je to dobrá cena za dj netuším.
Odpovědět
kdyz se dari, tak se dari... dnes jsem zjistila, ze nausnice, ktere jsem si vybrala uz nejsou skladem:vyrabet se uz nebudou... venkovni obrad se ten den pry nekona, presto, ze ho v ten den maji na webu napsany????
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka dekuji beru,i tobe...byla jsem mimo signal internetu,takze az ted... :-)
Odpovědět
Taaak dlouho jsem tu nebyla. Mam zarizene misto svatby vcetne rautu, svatebni saty, fotografku a dneska jsme objednali prstynky na veletrhu :) Jde to nejak lehce, musim zatukat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám se k Vaši debatě :-) Já se také 13.7. vdávám jak jste daloko v přípravách. Doufam ze nezačnu panikařit :-) Co šaty zamluvené??? :-)
Odpovědět
@tezulka My jsme na tom podobně, teda až na fotografa..ale prstýnky jsme taky dneska vybrali na veletrhu, tak už se na ně těším!:-) Můžu se zeptat, jak se ti tam líbilo? Já teda musím říct, že mě to dost zklamalo, protože jsem tam nenašla skoro nic, co by mě nějak zaujalo..všechno hrozně přeplácaný a zdálo se mi, že na netu jsem viděla spoustu hezčích věcí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hlibuska @terincaa holky vy jste taky prazske?:-) tak hlavne pak nezapomente na fotecky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nene ja nejsem pražská jsem střední čechy u Mladá Boleslavi nevadí že jsem tady,?? nekoukala jsem jestli to je pro Prazske snad nevadi :-)
Odpovědět
@rozzaarka Já jsem napůl z Prahy..žiju tu,ale svatbu tu mít nebudem:-) Až budou prstýnky doma, tak vyfotim... ;-) A byly jste ještě někdo dneska na tom veletrhu?
Odpovědět
My jsme byli dneska na veletrhu, ale uprimne jsem byla zklamana. Sli jsme tam prakticky na prstynky a tech tam nastesti bylo hodne a vybrali jsme. Ale jinak celkem zklamani.
Odpovědět
Profilova fotka
Me prisel celkem dobry Diplomat, ten je za mesic. ty svatebni dny nevim... neni to tak dlouho, co byly taky a holky byly zklamane. ja pujdu zase az do Diplomatu
Odpovědět
Profilova fotka
@terincaa Ahojky, vítej mezi náma :-) Vůbec neva, že jsi tu, já taky nejsem pražská :-) Co už máš zařízeno? My máme místo a hostinu, kapelu, fotografa, prstýnky, já šaty, vizážistku a na oznámení pracuji a další bude následovat. Třeba pro oblek ženicha zamíříme do Bandi :-) Jinak holky já dnes taky byla na veletrhu, líbilo se mi tam, ale musím říct, že jsem třeba z dekorací nenašla nic co by mě zaujalo nebo nadchlo. Měla jsem pocit, že všechno už znám. Akorát jsem si koupila podvazek, ochutnala makronku a očíhla krajkový běhoun na stůl a oblek pro ženicha z Bandi.
Odpovědět
Ahoj, můžu se přidat? Dnes jsme byli na Veletrhu ve Vysočanech a koupili jsme si prstýnky. Měla jsem velkou radost. Už máme zamluvený obřad a máme prstýnky. A teď jsem si přečetla místní diskusi a mám šilenou depku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lsvit Ahojky. jen se klidně přidej :-) Já tam dnes také byla, ale koupila jsem jen podvazek, protože prstýnky už máme. Neboj, nemusíš mít depku, ještě je dost času a vše zvládneš ;-) Jaké jste vybrali prstýnky?
Odpovědět
Já takový hoodně kamínkatý, ty se mi líbili všude a až u posledního stánku jsem už z dálky viděla jeden, byl to kamínek vedle kamínku a mezi tím taková "plošinka", že jsou jakoby ty kamínky s rozestupem. Stráášně hezky to vypadá a je to trošku jiný než všude. A chlap jen obyčejný kroužek,. Nic jiného nechtěl.
Odpovědět
Holky a viděly jste tam někde prstýnky z wolframu? Můj nastávající si vymyslel, že by chtěl wolframové prsteny, ale nikde jsme je tam neobjevili...nakonec jsme si vybrali z kované oceli- mužská varianta obyčejného kroužku a ženská s jantarem:-)
Odpovědět
Tak přesně za půl roku budeme právě teď stát u oltáře ;-)
Odpovědět
Holky tak co?? dneska máme přes 180, no dneska jsme se ani nestihli vyfotit, jsem pořád nemocná :-( Musím se domluvit na úpravě šatů, dneska jsem si objednala alespoň nějákou naprostou zbytečnost na svatbu- razítko no a už se moc těšíme 9.2. na focení Ale pořád vrtá hlavou obřad a tím pádem i oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zdravím a pokud můžu, připojím se k vám.. :-) Též máme toto datum, i když to nebyl záměr...o svatbě jsme začali mluvit v létě a v září na dovolené v Itálii jsme to zpečetili skleněným prstýnkem z Murana :-) Datum jsme vybírali teprve minulý týden a nakonec to vyhrála ta (doufám) šťastná třináctka :-) konkrétně 13.7.2013, 12:30 hod. Takže pokud to některé přítomné nevěsty uklidní, všechno nás teprve čeká :-) máme jen místo činu, kapelu a fotografa..ale na to, že jsme to všechno zařídili během jednoho dne, to myslím není zas tak špatné :-) Je sranda, že o dekoracích, kytici a šatech jsem přemýšlela už dávno předtím, než to bylo aktuální a myslela si, že to je to nejdůležitější a že bez toho či onoho se neobejdu..a čím víc se to blíží, tím míň mi to přijde podstatné.. Teď mi záleží spíš na tom, aby bylo dobré jídlo a kapela a aby se všichni dobře bavili..už jsem ze svých představ o dokonalé svatbě musela hodně slevit, ale kupodivu mě to vůbec netrápí..a myslím si, že to bude fajn :-) takže - radujme se, veselme se, vyserme se na deprese.. :-D dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
@dagmarkaperinka :-) to je dobrý závěr příspěvku .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak přeji dobrý výběr v Bandi, také jsme tam byla s přítelem, sako sedělo, ale kalhoty vůbec :-( Nemá standartní postavu a to byl problém, jinak obleky od nich jsou krásné.
Odpovědět
@dagmarkaperinka Ahoj, já myslím, že pokud máte místo, fotografa a kapelu, tak máte to hlavní!:-) Jinak mám podobný názor, alespon co se se týče toho, na čem mi na té naší svatbě záleží (jídlo a hudba:-)) Můžu se zeptat, jakou máte kapelu? Chceme s přítelem taky živou hudbu, ale nechceme takovou tu klasickou svatební (která interpretuje nejznámější hity), máme zatím jen vyhlídnutou hudební formaci:-), ale ještě jsme je neoslovili...spíš se trochu bojím toho, jak to přijmnou starší hosté jako rodiče a babičky:-(
Odpovědět
@krizecek Proč ti vrtá hlavou obřad?:-o
Odpovědět
@hlibuska kvůli počasí :-( máme ho venku a pořád rozmýšlíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?