Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rollinka uz je mi to jasny, diky:-) taky jsem tusila, ze to tak nejak je, ale kdo si to ma pamatovat:-)
Odpovědět
@rozzaarka malickosti, ktery se v prubehu planovani vytrati:-)
Odpovědět
Ahoj holky, zajímalo by mě, jak budete mít na hostině stoly? Začali jsme řešit nábytek a nemůžeme se rozhodnout, jestli mít několik menších stolků třeba po šesti nebo jeden dlouhý (případně do téčka, elka)... trochu se bojím, aby v případě menších stolků nebyla společnost moc roztříštěná, ale líbí se mi to víc, přijde mi to méně formální. Budeme to mít venku, takže se mi zdá, že by se to i hodilo lépe...
Odpovědět
@hlibuska taky jsme o tom uvažovali a protože většina hostů bude mladých, tak jsme se rozhodli pro rozdělené stoly.. takže nás napadly stoly po 8 poskládané do čtverce, nebo 2 za sebou, takové dlouhé nudle, taky po 8.. no a dlouhý stůl pro nás, svědky, rodiče, sourozence
Odpovědět
@rozzaarka klidně dejte Honza, my máme taky Kuba a Míša, protože Jakub a Michaela nám fakt nikdo neříká :-)
Odpovědět
@krizecek Aha, aha...no asi by se to dalo nějak nakombinovat :-) a ten dlouhý budete mít vepředu nebo uprostřed?
Odpovědět
@hlibuska asi vepředu.. aby nikdo neseděl zády.. zkusím to večer nakreslit a vložím ti to tu jak to myslím, třeba ti to pomůže :-) já myslím že ti lidi nebudou moc rozdělí, zase mi přijde divné takové to nucené sezení v té dlouhé nudli :-)
Odpovědět
@krizecek Jé, to bys byla hodná!:-) No právě, taky se mi ten jeden dlouhý stůl moc nezdá, ale nemám nápad, jak to udělat jinak a lépe:-( Přítel je sice architekt, ale nemá čas na to, aby se věnoval tomu, co potřebuje pro sebe, takže kdyby záleželo na něm, tak mi to nakreslí až na poslední chvíli dva dny před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hlibuska kovarova kobyla chodi bosa?:-)
Odpovědět
@rozzaarka No, tak to je přesně náš případ!:-))
Odpovědět
@hlibuska tak tady máš ten náš rozkres, jak jsem si to laicky rozkreslila, abych si mohla napsat kde kdo bude sedět.. to je varianta ty dva stoly za sebou, jakoby do nudle..
Odpovědět
@krizecek Aha,takhle nějak jsem si to myslela, akorát jsem nepochopila ten tvůj popis, ten mi k tomu neseděl:-) Díky moc, asi to uděláme podobně- jeden delší stůl dopředu pro nás, rodiče a svědky a pak (ale spíš přemýšlím o kulatých) stolky pro ostatní nějak takhle rozložit...:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@hlibuska to rozložení asi takhle nebude, napadlo mě jakoby do hvězdice jestli si to umíš představit, u těch kulatých mě napadá do kruhu třeba :-D http://www.uholubu.com/www/cz/slavnos... dole na stránce je ke stažení varianta rozvržení kulatých stolů, třeba ti to pomůže
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy!! :-) Tak po delší pauze přispěju a rovnou prosím o Váš názor ;-). Máme domluveného fotografa-focení celého dne až do večera 6000, fotil kamarádku, můžete juknout na její profil-safirah, nicméně, závazné to není, termín nám drží, závazně se máme domluvit v nejbližších dnech. Ale začala jsem uvažovat o fotografce co nám fotila už dvakrát mimi, spolupracuje ještě s jednou, Natálie dělá spíše umělecké foto a ta její kolegyně reportážní, za obě do večera 8000, Natálie sama celou svatbu fotí jen do společného focení, myslím tím to co bývá po obídku... cca. za 4000, na rozhazování sice peněz nemáme, ale uvažujeme o těch dvou-přítel je pro ně... Tak já nevím... Ale jestli to budou dvě, tak tchýni raní mrtvice!!!! :-D (ne že by to bylo s její kapsy) Děkuji kočky!! :-)
Odpovědět
@balalin kočko , tak vvíš za kolik to máme? :-D
Odpovědět
@balalin k tomu focení.. 8 tisíc za 2 fotografy pokud jsem to dobře pochopila je super cena! Navíc když jednu z nich znáte a i mimčo je na ni zvyklé :-) tak uvidíte
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Paráda!!! Dej vědět až tam bude 90!!! :-D:-D
Odpovědět
@balalin ty nevím jestli se Kuba chtít furt fotit :-D jakože bych dělala takové soukromé odpočítávadlo jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Přesně, co by Kuba pro nás neudělal!!! ;-)
Odpovědět
@balalin navrhnu mu to :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem nahlídla a asi si to jdu hodit... V prosinci jsme se rozhodli, že by jsme do toho praštili v ten krásný den jako vy ostatní a teď jsem naprosto v šoku, že to snad nemůžeme stihnout podle toho jak daleko s přípravama všechny jste =-) Co myslíte, stihnem všechno zařídit?? Máte pro mě aspoň nějakou malou útěchu?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka jasne ze to zvladnes:-) my jsme tak trochu blazni:-) jen si zarid dulezite veci jako prvni - misto obradu/hostiny/rautu a zkus sehnat fotografa a kapelu nebo DJ. Pak uz je to pohoda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka na obřad budu volat hned v pondělí a kadeřnici jsem psala ještě teď . Radši! :-D Nad hostinou pořád rozmýšlíme, dj už bych taky asi měla, kamarádky muž to dělá a ona občas taky tak by to snad mohlo vyjít :-) Fotografů mám vybraných více, jen se rozhodnout. Prstýnky, šaty a oblek si myslím je raz dva. Nooo když jsem si to tady tak rozepsala tak jsem i trochu klidnější 8-) Díky za reakci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka rezervuj rychle. 13.7.13 je uz strasne rozebrane. v srpnu nebo zari melo 8 z 10ti kapel plno. to te nechci strasit, spis proste jednej rychle:-) a pak uz si muzes ladit barvicky, vyrabet kravinky, chodit zkouset saty a vsechny ty prijemny povinnosti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jde o to, že to ještě nikdo neví. Jsme se na tom s chlapem tak nějak shodli, čekám teprva na prstýnek ale datum už máme :-D jsme divní, já vím :-D proto nemůžu hned napsat té kamarádce a zajednat si hudbu.. leda, že bych to skoulela na nějakou kamarádku, joo to půjde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka nejste divni, my to meli taky tak. vymysleli jsme datum a pulku svatby a pak jsem teprve dostala prstynek:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka hlavne se nedes, vsechno se da stihnout:-) jsou i holciny, co zarizuji za mesic dva, ale je pravda, ze pak se musi hodne veci vzdat, protoze to chce proste vic casu. ale ty mas pul roku, i tak to jde:-) v podstate jsem toho moc neudelala krome zamluveni dulezitych veci:-) tak tyden dva ted vyrabim oznamka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka no zatím jsme o všem jenom mluvili, teď začneme konat :-D snad nám výjde termín na radnici kterou chceme, a když ne tak seženem jiné místo :-) ještě mi prosím tě vysvětli jak vyrábíš oznámení :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka koukni do alba prvni nastrely oznameni:-) drzim palce s terminem:-) pak dej vedet a kdybys cokoli potrebovala, pis sos:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka Vůbec nejste divní :-), já taky prstýnek nemám a ani mít nebudu, chvilku měl sice přítel tendence jej pořizovat, ale nemá pro mě hodnotu:-), jinak vše s přehledem stihnete, ale, jak píše @rozzaarka to důležité rychlééé :-D a jinak gratuluji k tomu kroku ;-)!!! @krizecek a vsechny ostatní, tak nakonec jśme zůstali u původního fotografa, dnes jsem mu volala, abych to potvrdila, super komunikace, někdy dáme kafe a domluvíme detaily, co jak chceme a až bude tepleji, tak spácháme nějaké focení, přece jenom za dva tisíce co bychom dali navíc těm dvěma kočkám se toho dá leccos pořídit a tchýni alespoň neraní mrtvice a nezkazí mi tím svatbu :-D :-D!!! Jinak jsem volala kameramanovi, domluvit termín, řekl, ať zavolám v devět večer, že je v práci, tak mu volám a on, že neví, jestli nepojede na dovču , že koukne, no teď to tady nemám, zavolám zítra :-/. Tak uvidíme, jestli klapne, docela mě to překvapilo, znám jej trochu, působí seriozně, uvidíme... Třeba ušetříme, když žádný nebude :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?