Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak jsem koukla do alba a nemám slov, je to úžasné!!! jsi strašně šikovná, ani by mě nenapadlo, že se dá něco takového vykouzlit doma, já jsem na tak titěrnou práci strašný nervák :-D určitě se ještě ozvu ;-) @balalin beru si to všechno k srdci, hned v pondělí zajistím obřad a nejpozději do konce měsíce hostinu ;-) ještě mě napadlo, podle čeho se vybírá restaurace, popř nějaký sál na hostinu? nebude nás moc tak to nemusí být nic extra velkého, jinak nevím :-| a díky za gratulaci, po osmi letech už bylo načase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka jee, dekuju:-) me tvoreni moc bavi, takze jsme moc ani nepremysleli nechat si nekde oznamko delat:-) ale nepopiram, ze delat ji 50 neni trochu na palici:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka Tak já bych vybírala podle vzdálenosti od bydliště nebo obřadu, podle cen a nejlepších podmínek, prostředí a toalet :-D, možná to zní divně, ale když vybírala kamarádka, tak se chodila dívat i na toalety, podle toho se hodně pozná :-). Jinak nevím, my jsme nevybírali, u nás bylo jasno, máme to kousek a už jsem tam byla dvakrát hostem, tak víme, do čeho jdeme :-).
Odpovědět
@rozi.nka Ahoj, já myslím že vůbec nemusíš být ve stresu;-) My máme zatím jen zamluvené datum a ostatní věci máme jen v hlavě, zařízeno ještě nic..ale určitě se to dá stihnout, záleží na tom,jakou svatbu si představujete..ale tak polehku bych asi už začala s přípravami:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vám jsem taková pi.ka naivní, dnes návštěva u tchýně, započalo se téma svatba, tak si říkám, má zájem, tak si popovídáme, co jak bude... Ale ono ne, jsme střelení, všechno je zbytečné, Eva (sestra přítele) to měla tak a tak... No nervy, že já se nepoučím ze zkušeností, které s tou paní mám!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem :-) Tak už to začíná, zjišťovala jsem si hudbu - nevyšlo, psala jsem kadeřnici - už má tři nevěsty takže taky nic, volala jsem na obřad - radnice zrovna ten den neoddává ale oddávají na hradě, 7tis za obřad... Daří se :-p Takže jdu hledat jiné varianty, každopádně zůstávám optimistická, něco přece vyjít musí :-D
Odpovědět
@balalin to mě mrzí :-( to je nejhorší když takhle porovnávají.. my to taky slyšeli, že Kubova sestra se vzali jen se svědky atd.. no jasně, pak ale sami tchánovci uznali že na nic jiného neměli peníze a navíc nejsou zrovna společenští lidé.. přece každý ať si to udělá podle sebe, na co takové porovnávání :-( Jinak včera jsme byli na OÚ, protože mi v dubnu končí občanka, tak vyplnit žádost o uzavření manželství můžu až s novou občankou, ale počítají s náma, takže je to v pohodě.. v březnu jdeme domlouvat hostinu a Kuba si chce koupit oblek, protože nic blíže nevíme, 23.2.mám zkoušku kadeřnice a kosmetičky, 9.2. se jdeme fotit.. No řekli jsme si že v novém roce se do těch příprav fakt pustíme a daří se nám :-) Jen teda furt rozmýšlíme místo obřadu.. hřiště kde bydlíme (tam je možnost když prší schovat se) a nebo hnedka vedlejší vesnice a hřiště kde Kuba hraje celý život fotbal, ale když prší tak nevím co budem dělat
Odpovědět
@rozi.nka 7 tisíc za obřad? A to je co za hrad .. to je celkem sumička teda
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Už to s tou paní řešit vůbec nebudu, jelikož se za kyždých okolností zatím chovám slušně a pak to v sobě dusím nebo sypu na hlavu Pavlovi. Ale čeho se bojím je, že nám řečma zkazí svatební den-je to více než reálné. Jinak včera jsem si koupila botičky, na obřad i na přezutí, takže jsem si udělala radost, byli jsme se domluvit s farářem na první schůzce, kameraman nám půjčil video, měla jsem strach aby v něm nelítaly srdíčka a holubičky :-D, nelítaly :-), takže výběr taky super, akorát jsem bulela, jak želva, když nevěsta vycházela z domu, co budu dělat na svoji svatbě a to jsem byla skálopevně přesvědčená, že brečet nebudu :-D
Odpovědět
@balalin doufej že ne :-( Třeba jí docvakne že se chová děsně a alespoň ve svatební den jí to docvakne, ikdyž uvidíš no :-( nekecej :-D tak slzy mně zatím nedostaly, ale čekám je brzo.. No a boty máš někde vyfocené?
Odpovědět
@krizecek My taky už máme zamluveno, juhuu!:-) 13.7.ve 14hod..ale žádost a ostatní formality budeme řešit, až se dostaneme na ten úřad, což bude taky až tak v to dubnu:-/ Jinak bych spíš brala to hřiště, kde je možnost se schovat před deštěm...my taky chystáme svatbu venku, takže se modlím, aby bylo hezky, ale s deštivou variantou se počítat bohužel musí:-(
Odpovědět
@krizecek tak třeba zámek Hluboká, kde to chceme mít my nás v sobotu vyjde na 9000, protože je ještě poplatek 2000 navíc za to, že je přítel cizinec. A teď jsem si ještě všimla, že chtějí 3500 za vjezd autem. No asi to budeme s drahým ještě muset probrat. Docela mě ta výsledná částka teď zaskočila.
Odpovědět
Článek se načítá
@hlibuska právě ta deštivá varianta nám pořád běhá hlavou :-( A vůbec nevíme jak se rozhodnout Super :-) my máme ve 13.hodin.. a kde to máte?
Odpovědět
aha, já to asi špatně pochopila, to je částka pro domácí obyvatele za všechno.
Odpovědět
@artemis3 no oni vydělávají na té "známosti" toho zámku, ale třeba říkala mi @limda, že na zámku kde se ženil Leoš Mareš chtějí x tisíc za obřad, přitom je to nějáký obyčejný neznámý zámek, ale jen proto že se tam ženil Mareš.. Ale když si vezmu že za to co byste teda kompletně zaplatili za obřad i s tím vjezdem mám koupené svatební šaty, tak bych do toho asi nešla
Odpovědět
@krizecek asi tak, stejně chceme mít hostinu jinde a mě přijde blbost lidem ještě shánět autobus, když jim nejspíš budeme platit ubytování. My to budeme muset celkově asi všechno znova zvážit, protože teď jsem koukala do mapy a přejezd mezi těmi místy je 60km. Už uvažuji i nad variantou udělat to u přítele na Slovensku. Od něj bude asi 50 lidí a z mé strany 25, takže se tam i lépe poskládají na noclech po jeho příbuzných. Cesta tam je dlouhá 650km.
Odpovědět
@artemis3 no nemáte to lehké :-( Asi záleží finančně hlavně jak to vyjde.. v tomhle nedokážu poradit..
Odpovědět
@krizecek jasně, já jen nad tím začínám tak uvažovat, máme ještě plno času na plno rozhodnutí.
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek oni na tech obradech rejzuji... vzdyt na Berchtoldu jsme meli platit 11000. strasny... a neslo by treba nechat "polozamluvena" obe mista a rozhodnout to treba tyden dopredu podle predpovedi?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozi.nka to je presne to, co jsem mela namysli:-):-) strasne je toho uz rozebraneho:-) neboj, neco najdes, jen to hcce vytrvalost:-)
Odpovědět
@rozzaarka v tom by problém nebyl, ale jak to udělat s oznámením,to je ten problém :-D 11 tisíc? panebože
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek no vidis, oznameni... co ho vynechat?:-D
Odpovědět
@rozzaarka to nevím jak by fungovalo :-D a týden před svatbou udělat a rozdat oznámení fakt nestihnu :-D
Odpovědět
@krizecek My to budeme mít na chalupě, chceme obřad na louce a pak grilovačku jako takovou zahradní párty- a bude to v severovýchodních Čechy, kousek od Adršpachu, přítel se tam narodil totiž:-)
Odpovědět
@hlibuska tam je to krásná, já tam byla asi před 10 lety s rodičema na dovolené,právě na skalách :-) tak to vám teda závidím!
Odpovědět
@krizecek No přímo ve skalách to sice nebude, ale kraj je to fakt krásnej, tak snad to bude pěkný:-) A vy mate kde? Mozna uz to tu zaznelo, ale asi je to v diskuzi tak daleko, ze jsem se k tomu neprokousala:-(
Odpovědět
@hlibuska v pohodě :-) no my bydlíme v Beskydech, konkrétně kousek od Frenštátu pod Radhoštěm.. obřad chceme na fotbalovém hřišti
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Nemám, ale dodám:-). Brala bych to hřiště, kde Kuba hraje, ale co pak s tím, když bude pršet??? Leda nějaký párty stan....
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Slezskoostravský hrad, blázni jsou to :-D @rozzaarka další místo nevyšlo, už začínám hysterčit :-| a nejlepší je, když mi nabídnou jiný termín ]-( když volám kvůli 13. tak přece nechci 20. :-D no snad to někde ještě vykoumám, jinak fakt budu muset hledat jiný termín :-( holky prosím kolik je obvyklá cena za svatebního fotografa a jaké jsou v té ceně služby, v tomhle docela tápu tak bych se chtěla podle něčeho orientovat. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme zamluvené místo obřadu, juchů :-D :-D :-D No a teď ještě ten zbytek 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?