Svatba 13.7.2013 na zámku Mělník

....také tam budete mít v ten den svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
My tam meli svatbu pred 2 lety! Krasne misto! Hodne stesti a pevne nervy pri planovani!!
Odpovědět
My tam máme svatbu 8.6.2013 ... kde máte přesně svatbu? V místnosti s mapami?
Odpovědět
@klaruskakk Ano přesně v téhle místnosti :-) Můžu se tě zeptat, jak to máte s fotografem? Taky Vám bylo řečeno, že tam musíte mít jen toho jejich fotografa?
Odpovědět
@bluejay A vy jste tam měli celý den, či jen obřad? A fotograf mohl být Váš, nebo jen ten jejich? :-)
Odpovědět
@bluejay tak jsem se koukala na Vaše fotky...krásný....nám na zámku tvrdili, že tam může fotit jen ten "jejich" fotograf
Odpovědět
Profilova fotka
@bibianna13 Jo holky, my jsme meli stesti, ze jsme to stihli nez mel nekdo na zamku ten "uzasny" napad, ze dovoli jen sveho fotografa.. Takze nam to vse fotila Zuzka. Meli jsme na zamku jen obrad v salu s mapami (nejhezci mistnost dle meho nazoru), pred obradem jsme meli obcerstveni v cukrarne pro svatebcany a po obradu, jelikoz venku lilo, sli svatebcani do vinarny na kavu, a my se mezitim fotili. Nechapu, proc si vymysleli tak hloupe omezeni s tim fotografem, kdyby to tehdy rekli me, tak se otocim a jdu do Liblic ci Nelahozevse. Nase fotografka pro me byla opravdu dulezita...
Odpovědět
Ahoj holky, já mám ten den taky svatbu a taky na Mělníku :-) Ale zámek jsem zavrhla hl. právě kvůli tomu, že mi nechtěli dovolit fotografa ( mimochodem máme taky Zuzku 8-) ). Takže máme obřad hned vedle vás :-) a to venku kousek za zámkem. Na párty se pak přesouváme jinam.
Odpovědět
@aaa13 my tam právě máme jet v únoru potvrdit termín a domluvit co a jak, ale pořád jsem na vážkách...právě kvůli tomu fotografování.....jen nechápu, jak by to chtěli udělat pokud by tam měli třeba 2-3 svatby v jeden den a u všech by měl být jen ten jejich fotograf....to mi hlava nebere.....no uvidíme v únoru, jak to dopadne....prostě chci svého fotografa a je to....nebudu platit přece 2fotografy jen kvůli nějakýmu jejich výmyslu...
Odpovědět
@bluejay aha...takže to není odjakživa :-) to je nějaká moderna....no ale je to vážně hodně hloupý. Ještě to zkusíme pořešit, ale pokud se nedomluvíme, tak hold budu muset najít jinčí místo. Jinak Nelahozeves přeci taky patří jejich rodu a tam snad svýho fotografa můžeš mít, tak to je takový nějaký prapodivný
Odpovědět
On tam byl snad nějakej průšvih, že někdo fotil jejich obrazy na zámku ..., ale nevim co je na tom pravdy. Možná to ukecáte, uvidíte. Oni mají dva fotografy a podle mě tam víc než dvě svatby denně nepořádaj. Ale místo je to moc hezký, ten sál, výhled, velký plus je cukrárna a sklep. No škoda, že ten fotograf jim to kazí. I když někdo si ho pochvaluje, najdeš tu v profilech i nějaký fotky. Mě se ale moc nelíbí. Resp. za ty peníze najdeš mnohem lepší fotografy.
Odpovědět
@aaa13 Nám se právě ty fotky od něj moc nelíbí...kor za ty peníze....ty fotky nemají žádnou duši a to my vadí...No v únoru budeme o něco chytřejší...a už i tak nějak počítáme s variatou, že se nedomluvíme a hold budeme shánět jiné místo, i když mě to třeba bude mrzet, protože jak píšeš, je to tam moc hezké, ale .....
Odpovědět
Tak uvidíte ;-) V okolí Mělníka jsou i jiná hezká místa, něco kdyžtak vyberete.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdyby nekdo potreboval manzetove knoflicky objevila jsem u dodavatele co mam na nausnice i ty, tak muzu vyrobit takove jen pro vas s fotkou, datumem nebo necim, jsou zalite pryskyri takze vydrzi :) Skoda, ze nemeli o nasi svatbu :( Bych si udelala komplet a ladili bysme, ale tak me napadlo dat sem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aaa13 ahoj, můžeš prosím poradit ta místa? My se měli brát teď v dubnu, ale museli jsme svatbu zrušit kůli vážnému onemocnění tchyně. Takže bude asi 13.7. ale nevíme kde se vzít. Zámek nechceme. Přítel nesnáší pana knížete. Liblice se mu zdají pro snoby (mně by se líbili), on chtěl Kokořín, ale ten se nelíbí mně. Pak už víme jen o Nelahozevsi a Veltrusích. Je tu ještě něco, kde by se nechalo vzít? Nejsem původně odsud, takže to moc neznám.
Odpovědět
@fachy Ahoj, moc hezký je to třeba v Baště Úžice - je to kousek od Kralup n.Vl. tam jsme to původně chtěli udělat, ale bohužel nebylo možné domluvit se s místní matrikou a faráře jsme nechtěli. Pak už asi jen na městskym úřadě v zahradě - uvnitř je to katastrofa, ale ta zahrada je celkem pěkná. Nebo známí se brali třeba na špičce :-) - to je ten výběžek kterej vidíš z vyhlídky ( dostane se tam člověk jen přez komory ). No a nebo na komorách, tam je to docela originální. To byste ale museli všechno zařídit sami ( jako my ) - máme to taky 13.7. na Mělníku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, my se berem tuhle sobotu. Zámek sme zavrhli kvůli tomu jakej je hrabě vydřiduch co si nechá zaplatit za úplně všechno. Chtěli jsme na radničním dvorku u té pěkné kašny, ale zřítila se jim na radnici střecha tak to budem mít v parku za hradbama pod náměstím. Paní na matrice byla celkem svolná, že kdekoli kam sou schopný dojít a stihnout další svatbu po nás. Taky sme uvažovali o parku u kostela svaté Ludmily.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?