Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka @krizecek dobré odpoledne...:)
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka plánujete svatební cestu?...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @krizecek @rozzaarka Dobré odpoledne :-) @valiet Jojo, plánujeme, ale jen tak trošku - spíš se zatím tak díváme po vhodném hotelu :-) Vše bude záležet na financích příští rok :-) Ale hodně doufám, že budou a pojedeme :-) @rozzaarka Jani teď jsem zjistila z katalogu české ck, že ten náš oblíbený hotel nabízí slevu pro novomanžele a koš ovoce při příjezdu :-) :-) :-) Nějaká sleva by nebyla špatná :-D zkusím se na to pak zeptat v ck :-) A víš co mě napadlo? Pokud budeš objednávat příští rok dovču, uvedeš tam už svoje "nové" jméno? Tak jsem o tom přemýšlela a při případném objednání bych vlastně ještě měla svoje a na dovolené už drahého (+svoje). Klidně napiště názor i ostatní holky:-) @krizecek @valiet ....
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ano ano:-) akorat nevim, zdfa budou finance ci ne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jen si dej bacha, ze ti prefiknou obcanku. myslim, ze na stary pas muzes cestovat 3 mesice po svatbe, ale nevim, jestli uvadet nove jmeno, abys pak nebyla X a v pase nemela Y... to by mohl byt problem a vysvetluj nejakymu ukulele co neumi nemecky/anglicky ani fn, ze ses jen vdala:-) a oddaci list ze bych s sebou tahala... no, radsi ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to je fakt, nějakýmu ukulele bych to ani vysvětlovat nechtěla, stejně by to nepochopil:-D :-D :-D Já budu mít příjmení obě, tak by to možná nevadilo, ale každopádně pokud pojedeme, tak se zeptám v Ck. A stejnak bysme jeli až srpen, tak bych možná už měla i nové doklady:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no, to ja jsem zvedava, jak to bude:-) nebo pojedeme jen nekam kousek a bude vystarano:-):-) kazdopadne tohle budeme taky muset poresit. Nekde jsem na toto tema videla diskuzi, ale uprimne se mi ji ted opravdu nechce hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Však se neboj, já mám v záloze taky tuzemsko, Moravu a jižní Čechy milujeme, takže existuje i levnější varianta než moře:-) Ale bohužel nezbývá než to nechat koňovi, ten má větší hlavu a čekat, jestli zbydou penízky. Já na tu diskuzi taky teď prdím, jsem líná to hledat takhle moc dopředu :-D :-D :-D
Odpovědět
@valiet my plánujeme ... Kuba chce Abu dhabi, ja znovu Francii :-) Uvidíme ... @awe1 @rozzaarka dneska sepisujem tak cca seznam hostů.. a včera měl Kuba a brácha svátek, tak jsme slavili, tchánovci teda ani nenapsali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ahojky :-) Určitě to nakonec pořešíte nějakým kompromisem. My jsme se shodli, že buď Mallorca nebo Čechy :-) V případě dostatečných financí je určitě jasné, co vyhrává :-D Ani to nebudu říkat :-D A kolik zatím máte na seznamu hostů? Já už jsem taky předběžně sepisovala a vychází mi to na 40. Ještě pak probereme s rodičeme jestli chtějí pozvat někoho dalšího, koho nemáme na seznamu, jinak je to zatím konečné číslo :-) S tím svátkem to určitě zamrzí a kort tvého Kubu. Aby si vlastní rodiče nevzpomněli nebo nechtěli napsat alespoň pitomou smsku je docela síla. Určitě se akorát utvrzujete v tom, jací jsou :-(
Odpovědět
@awe1 no zatím jsme na 70ti lidech :-) takže se to dá...+ teda počítáme že pár jich vypadne, pár přibude atd.. takže uvidíme :-) No Kubu to mrzí docela dost, tchýně má 3.srpna 50 let, má dělat oslavu, ale švagrová prohlásila, že když tam Kuba přijde semnou, tak že ona nepřijde s dětma, takže tchýně nás ani nepozvala ..ale my se s nima bavit nechcem, takže nevadí no.. Ale přesně jak píšeš, alespoň tu blbou sms napsat mohli, ale přesně, zase nás to jen utvrdilo v tom jaké jsou vztahy..ono je to chyba nás i jjejich že je to jak je, jenže nikdo to ani řešit nechce (možná je to lepší)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ty bláho, tak to máte skoro jednou tolik než my :-D :-) Hele to je hrůza, ještě si švagrová dává podmínky :-( Takové rodinné vztahy jsou hrozné, ale zase chápu, že ani vy to nechcete řešit. Člověka takové situace a chování časem unaví a otráví a už nemá chuť nic řešit. Je to sice škoda, že vztahy nejsou nejlepší, ale co se dá dělat. Hlavně, že máte jeden druhého a spolu všechno zvládnete ;-) Ono je to holt občas s příbuznými těžší než s cizími lidmi :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 to máš pravdu..nejhorší je když prostě ani děti nemají nějáký vztah se svými rodiči, pak se to těžko zvládá ;-) ale my to neberem nějak tragicky, přítel si s rodičema nikdy nerozuměl, on se vlastně narodil jen proto, že tchán chtěl pokračovatele rodu, tchýně už dítě nechtěla..tak nevím jestli mu to takhle dává sežrat :-| docela hnusné.. ale tak my jsme se k nim občas taky nezachovali zrovna pěkně, takže je to fakt oboustranné.. Švagrová je celkem taková no :-D jak bych to řekla..ona má beremko, takže nebudu sprostá, ale podmínky si docela klade..tak víš jak, jedinná má z nás děti,takže tchánovci jsou z nich "udělaní" a ona si to může dovolit :-) Máme toho dost no :-D ale to ještě nezveme nikoho ze "slušnosti"... prostě toho koho chceme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek No koukám, že to nemáte vůbec jednoduché :-( Je to prostě naprd. Zase víte určitě, že takhle to s vlastníma dětma nikdy mít nebudete a tohle je takový odstrašující případ, takže vaše budoucí rodina bude fungovat skvěle a budete o to lepší rodiče :-) ;-) Tak raději už nebudeme nic říkat, když má taky beremko ;-) :-) Teda kdybyste zvali ještě ze slušnosti, tak vás bude kolik? 140? :-D :-D :-D Kolik z toho je z fotbalistů? :-) ;-) Tím, že jsem ze vsi, tak to tak nějak znám. Ségře přišlo na svatbu taky dost místních fotbalistů :-D :-D :-D
Odpovědět
@awe1 no když to počítám, tak fotbalisté skoro všichni (ono u nás hrajou fotbal všichni) :-D no kdyby ze slušnosti, tak vůbec nevím, zveme jednu mou tetu a strejdu +2 děti, mamka, bráchové babičky, dědové, sestřenice s manželem + 2 děti a zbytek kamarádi atd.. ale kdybychom měli zvát všechny sestřenice, bratrance a tak, tak jsme asi na těch 140 :-D děs :-D To máš pravdu, přesně takhle nechceme, aby to "fungovalo" ..
Odpovědět
@awe1 @krizecek @rozzaarka k úsměvu...vy plánujete svatební cestu a my nějak přestali s plánováním svatby...:)
Odpovědět
@valiet jakto? :-D ani se nedivím, my svatbu taky nějak neplánujem :-D jen cosik vždycky utvořím, ale jinak se ani o ní moc nebavíme :-D
Odpovědět
@krizecek nooo my taky ne...jsme ráda, že to neni jen u nás...ale asi to bude tím létem...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet neboj, u nas svatbu planuju jen ja a to uz ted taky tolik nedelam, protoze mam naplanovano:-) a mluvime o ni jen kdyz se na neco zeptam:-D @krizecek naprosto chapu, jak Kubovi i tobe je. Tchyne si letos taky nejak nevzpomela, ze jeji jediny syn ma svatek. A to ma tak VYJIMECNE jmeno jako Jan, coz je v cechcach opravdu neobvykly, tudiz naprosto chapu, ze na to zapomela. Treba ten den skakala padakem, ridila letadlo nebo tak neco...:-/ nemam slov... Myslim, ze Kuba je stejne neobvykle, jako Jan... Kuba bude jednou nas chlapecek jestli budeme mit klucinu:-) hold rodinu si clovek nevybira... krome manzela:-) @awe1 @krizecek jinak hostu mame cca 30 na obed + na vecer budeme zvat dalsich cca 50, takze pocitam 70-80 lidi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek S těma fotbalistama jsem si to myslela :-D podobně to znám :-D Ty bláho, ale 140 by byl masakr :-D @valiet Z toho si nic nedělej, my teď taky řešíme jiné věci a svatba je trochu ošizená. Ne, že bysme se teda o ní nebavili vůbec, to zase ne :-) ale jsou teď důležitější věci k řešení. Hlavně vše důležité je naplánováno, co jsem chtěla zkusit vyrobit jsem zkusila a na zbytek je moc brzo. Myslím, že bláznit zase začnu až tak v prosinci, kdy si půjdu zkoušet šaty :-) Zrovna jsem to říkala i @rozzaarce, že teď nějak se svatbou neblázním. Asi je to poznat i tady, že tolik nepíšu. @rozzaarka Tak to máš taky docela vysokej počet. Začínám být ráda, že nás bude "jen 40" :-) :-) :-) Jinak všem dobré odpoledne :-)
Odpovědět
@awe1 @valiet @rozzaarka zrovna vybíráme s Kubou outfit na večer, dneska vyrážíme na retro párty :-) ohledně svatby nic, na tohle téma nekomunikujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @valiet @krizecek holky tak jsem konecne v klidu doma. Jeden salon byl presne to, co jsem chtela. Spousta nadhernych princeznovskych satu, jen me strasne mrzi, ze fotky jsou takove nijake:-( Ale - byly tam ONY:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak asi zmena damy... tyhle jsem dnes mela na sobe a jsem uchvacena:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka krásné jsou
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 dekuju:-) takhle na obrazku me moc neberou, ale kdyz jsem ej mela na sobe... aaaaaaaa:-) strasne me to prekvapilo:-) libi se vam taky holky? @awe1 @krizecek @valiet ??
Odpovědět
Profilova fotka
u mě asi vyhráli tyto
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 ty se mi taky libily. Uvidis, jak ti budou sedet:-) kamoska mi rekla, ze jsou jak rozplacly dort:-D
Odpovědět
@rozzaarka dobré ráno, ty šatičky jsou pkné...moc se mi líbí a na Tvoji postavu jako ulité....:) já myslela, že si chceš nechat šít....:) takže tyto nademnou jsou favoritky?...:)
Odpovědět
@awe1 dobré ráno, u mě to taky nějak opadá, evím proč ale jo...o svatbě ani slovo, jen včera mi řekl, že mi bílé šaty sluší, když jsme měla ''zahradní šaty'' někdo by je nosil třeba do města, ale já ne...:) koupila jsem si blbule o číso větší a plandají mi...:)no a potom jak včera začal zhlekla mít narážky, tak si nejsem jistá...zda se chci UŽ vdávat...nebo zda ještě rok nepočkám...( je to možná tím, že to ''svatbování''jde ted mimo mě....:(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet no, mela jsem favoritky ty od maggie sottero, u kterych jsem se vas ptala na nazor na zavoj a sperky. no, jenze vcera jsem byla s mamkou a jejima segrama zkouset saty a tyhle jsem si oblikla. A kdyz jsem tam stala, neschopna slova a mamka uronila par krokodylych slz, tak jsem vedela, ze to jsou ony. Fakt byly uchvatny:-) jsou v albu zkouseni 3 saty 3. ted akorat premyslim, ze napisu Zimovi, ze jsem se zamilovala do jinych satu a kolik za ne a nebo jestli si je za 10 pujcit. Coz mi zas prijde zbytecny. U zima bych si je ale nechala usit bez vlecky. Sice byla krasna, ale vytirat s tim zahradu bych se bala. jsou strasne jemnoucky a nezny. nahore to ma 3 vrstvy tylu a u tech pujcenych bych se bala cokoli krome stat a sedet. Kdyz budou moje, budou bez vlecky, coz znamena "pouzitelnejsi" a volnejsi na pohyb a vsechno a nemusim byt tak pos****, abych nekde kousek tylu nenatrhla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?