Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evicka se nam vratila:-) jupiiiiiii:-) jaky byl vikend zlato?:-) za ten papir dik, ale uz jsem to vyresila. objednam si hotova bila oznameni uz s obalkama a dotisknu a dotvorim sama:-) jen nakonec nebude tohle oteviraci, ale klasicke obdelnihove. maji rozmer 10,5x22, je to hodne obdelnikove, ale kdyz raznici zaoblim rohy, hodne to ubere:-) vyjde asi na 2-3kc i s obalkou. Prave me stvalo, ze pak je strasny problem sehnat obalku u nestandartnich rozmeru, kterych je sakra malo. mas bud A6 obalku, coz mi prijde maly, A5 je uz zase velky a mezitim je jen DL, coz je zhruba rozmer tohohle prani. a kdyz mas jiny rozmer, bud si obalky musis udelat sama, nebo za ni das treba 5-10kc, coz mi prijde ujety. Hlavne jsem se bala, abych to vsechno urizla opravdu na milimetr presne. Hlavne u tohohle na obrazku by to muselo byt fakt tip top.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 puvodne mela byt ruzova ale nakonec neprosla pak byla v planu lososova ale nejak bylo malo dekoraci a zelena je takova zvlastni a nam se moc libi
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Yes, jsem zpět :-) :-D Víkend byl celkem fajn, jezdili jsme do nemocnice, takže moc času nebylo, abych se tady ukázala :-) A co ty? :-) Zlato pošleš mi prosím odkaz, odkud objednáš ty oznámka a obálky? Že bych se taky mrkla, jestli bych něco nevybrala :-) Ten papír je čiště bílý nebo perleťový? Je fakt, že tohle by bylo dost náročné. To moje, co mám v albu prostě přeříznu papír napůl a pak přehnu, takže to jde :-) Ale uvažovala jsem o nové řezačce, která i rýhuje, takže i překlad by byl hezký :-D No, ještě uvidím. A už jsi zjistila něco v tiskárně? @sarinka88 Chápu, u nás by mi asi růžová taky neprošla ;-) Fialová už byla odsouhlasená v pohodě :-) Zelená je fajn, není tak používaná a vypadá určitě dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 je moc krásna a dokonce jsem ted koukala ze ji ma hodne lidi u nas neprosla ani fialova pak jeste padla cervena ale tu jsem zase nechtela ja
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Díky. Já jsem původně vybírala mezi fialovou a červenou. Růžová vím, že by prostě neprošla, ikdyž jí mám ráda. Ale fialovou stejně miluju (oblečení, doplňky v bytě, zdi :-)) a drahý souhlasil hned :-) Červenou jsem nakonec odpískala, protože fialová je prostě fialová a taky červenou už měla ségra, tak ať je to trochu jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, nehodlám si číst 15stránek diskuze, jen proto, že se sem každý den nepodívám :-D No každopádně @awe1 minulý víkend 21.7. jsem byla na luxusní svatbě kamarádů v Brně u přehrady a úplně se mi vyjasnilo, co bych já chtěla a nechtěla ;-) No každopádně to bylo nádherné, ale já bych to tak nechtěla.. ;-) A co vy holky, půjdete do své svatby ještě na nějakou jinou? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evi posles mi pls odkaz na tu rezacku? papir je bily:-) predstava cerveny me desi, jeste ze mame fialku:-) vzhledem ke sve blondatosti bych vypadala jak slapka:-D @janul_iii to se jeste uvidi:-) dneska prijde kamaradka, co se vdava v cervnu, tak uvidim, jestli me pozve:-) dalsi se vdava v srpnu a do te doby nevim:-) ale klido bych nekam zasla:-) nemate typ? Mohli bychom delat to delat jako Nesvatbovi:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii kdyz tu nejsi denne, je jasne, ze ztracis nit:-D je to tu hold spolek drben:-) ale tak nejak ti to shrnu - misto hostiny, saty, dekorace, saty, saty, oznameni:-) jestli jsem neco zapomela, tak asi dalsi cast dekoraci nebo dalsi saty:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Že bysme udělaly takový pokrok v diskuzi? :-D Hele to máš jedno, já taky občas nestíhám :-) To jsi byla na svatbě kamarádky, jak jsi mi říkala? :-) Já zatím o žádné svatbě nevím, takže asi ne. Ale právě jsem už byla na svatbě sestřenice a taky se mi o dost vyjasnilo, co a jak ;-) Prostě každé se líbí něco jiného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Měla bys mít odkaz v ip :-) Díky za papír, mrknu na to :-) Víš, že teď když bude fialková, tak si červenou neumím vůbec představit? :-) Je to taková hodně ostrá barvička a prostě mi nějak víc sedí ta "decentní" fialová a asi mám takovou představu kvůli tomu, že mám fialovou prostě ráda :-) Jinak proti červený nic nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jj byla to svatba té kamarádky, jak jsem říkala ;-) třeba příklad.. Vždycky se mi líbili kulaté stoly na svatbách, přišlo mi to takový hezčí, ale je to neskutečně neosobní, nehledě na to, že ke spoustě hostů a třeba i k novomanželům sedíte zády a ani na ně nevidíte.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak odkaz nedorazil:-( Tak snad je nekde na ceste. Taky si to moc neumim predstavit do jine barvy, mozna jen oziveni tou ruzovkou a azurovou, ale do niceho jinyho uz by se mi ted nechtelo:-) Decentni, krasna, nezna:-) @janul_iii to mas pravdu. krasne to je. kamaradka je mela taky a zady k nim posadila ty, co moc nemusela:-D takze to ma i sve vyhody:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka :-D To je taky pravda.. Já sem měla z našeho stolu asi nejlepší místo, viděla jsem na všechny ;-)
Odpovědět
@rozzaarka áááá, ty dole v levo jsou úžasné!!!!! Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jeee, to je dobre ze jsem se trefila:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prectete si diskuzi Placeni jen vybraneho nealka:-) tam se to brzo popere:-) @krizecek @awe1 @valiet
Odpovědět
@rozzaarka četla jsem, docela bitka tam je no :-D děvčata můj dnešní výtvor :-D nesnáším ty americké nápisy, ale v češtině neměli :-( samozřejmě místo dítěte bude moje a přítelova fotka
Odpovědět
joo ještě takhle vypadá to místo kde jsem se byla včera podívat... přišlo mi to dost tmavé uvnitř..je tam možnost všeho vlastního, celý pronájem od pátku do neděle stojí 10 tisíc
Odpovědět
ahoooooj holky....:) @rozzaarka a kdo je taky zahranoční?...:) jdu se juknout na tu ''svačku'' na t diskuzi...:)
Odpovědět
@krizecek @rozzaarka @awe1 já chci taky ten diář....:) a můj drahý? : ''a na co? Stejě si tam bdueš psát i věci kvůli formě.'' Kecááááááá....:) to by bylo pouze na svatbu....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to vypada moc pekne:-):-) ten pronajem ujde, za to my mame hospodu na jeden vecer:-D
Odpovědět
@rozzaarka fakt? ty bláho no tak tos mně teďka dostala..ale je fakt že já jsem z levného kraje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet petaaolivier planuje z Francie:-) taky sem ted nejak pojede:-) A kdyz mas absenci, dopln si to:-P at se nemusis ptat:-P :-D:-D:-D Jeee, koukam, ze bych vse mela jit zase ventilovat do skoly a ne tady na vas:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jj, pro nas hospoda s tim, ze si tam muzeme dovezt co chceme. Ale vezmeme si tam pivo a malinovku, tak snad nam neco slevi:-):-) stejne si myslim, ze se to vyplati oproti placeni jejich cepovanemu...
Odpovědět
@rozzaarka no to určitě, protože vem si kolik to nealko stojí, to máš jen 10 tisíc :-(
Odpovědět
@rozzaarka moc píšete, a pak musím moooooc číst....:) však já se už pomalu od vás loučím...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet loucis? Jako ze jdes dneska haji nebo uplne?:-( ale s tim docitanim je mi to jasny, po dovoleny mi to taky dalo zabrat:-)
Odpovědět
@rozzaarka nooo, však si mě před něolika dny ''vyhodila'', že možná budu mít jiný datum...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ahaaaa, tady si to nekdo bere osobne:-):-) a ono uz se rysuje jine datum? Ale obcas se podivas, jak se mame ze jo?:-) my te urcite taky budeme kontrolovat:-)
Odpovědět
@rozzaarka joooo a moc...:) hele ikdybch měla jiné datu, stejně zůstanu tu....:)tedy pokud neni podmínka 13.07.2013....:) zatím se nerýšuje, ale uvidíme co nám řeknou v Dc....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?