Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet no, jako zakladatelka teto diskuze ti povolim vyjimku:-):-):-D jasan, tak drzim palce, at ti to tam hlavne vyjde dle predstav a nereknou ti to, co rikaji v Liberci:-). Na datu rozhodne nestoji vesmir:-) a tahle diskuze uz vubec ne:-)
Odpovědět
@rozzaarka děkuji.....slěno zakladatelko...:) já vím, beze mě by tu bylo nůďo...:DDD že? ( si věřím ....:DDDD )
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to teda bylo:-) a taky tak trochu pusto:-D damy se posledni dobou trochu flakaji:-) asi je budeme muset nalakat na nejaky cukrik:-D
Odpovědět
@rozzaarka no měly bychom něco vymyslet.....:) mají absenci...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet tak neco vymysli za domaci ukol:-D:-D:-D me napadlo, ze stokrat opisou "budu chodit na beremko kazdy den" a poslou mi to postou, ale to asi neklapne:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka to neklapně...to by kopírovaly....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ja myslela rucne:-):-) vsechny slohove ukoly mi pisi deticky rucne:-) co napada tebe? Ja se na dalsi napady asi pujdu vyspat:-) dneska to bylo nejaky narocny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne, holky mě z vás klepne, nejsem tu jedno odpoledne a už zase dočítám slohy :-D To nevím, co budu dělat až nastoupím do práce :-D :-( @rozzaarka Zlato přišel ti už ten odkaz? kdyžtak pošlu znova :-) @janul_iii Přesně, člověk alepoň vidí, co dělat prostě nemá. Mě se taky líbily kulaté stoly, ale budeme mít U, ať si všichni pokecají a tak :-) @krizecek Hezky jsi nabarvila písmenka ;-) vypadá to dobře. A ta cena pronájmu je dost dobrá, čekala bych to víc, když je to od pá do ne ;-) @valiet Nikam nelez a zůstaň tady, jasný!? :-D :-D :-D co bys jinde dělala, my jste tu na tebe zvyklé ;-) A jaký diář? ten co mám v albu? já jsem asi nějak mimo.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet Teda slečny nevěsty na to zapomeňte, já nic opisovat nebudu :-D :-p Já si užívám, že je venku hezky a posledních volných dní víte? :-) Dneska tomu zase asi moc nedám, protože se nám rozbil notebook, tak jsem tu na svém netbooku a ten mě šíleně točí, protože je malinkej :-( :-D Jsem bez klasiky nějak kdesi, protože tam mám všechno na svatbu, vybrané fotky na vyvolání a tak. Takže složka na svatbu se dneska nerozroste a fotky nepošlu :-( Musím počkat, až to ten můj zlatouš opraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evicko nedosel mi:-( jestli mi to jeste posles, budes zlata, ale momentalne mam hlavu trochu nekde jinde, takze staci, az budes mit cas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Jeee, to me mrzi. To by mi ted fakt schazelo - rozbity notebook. Prijit o tu uprqavenou bakalarku - to bych si to asi sla hodit...:-) snad to ten muj jeste chvili vydrzi:-) Pak si poridime velky comp a tenhle bude jen na cesty a zalozni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jasně Jani, hezky pracuj na bakalářce, já ti to pošlu a pak až budeš mít čas, tak se na to mrkneš ;-) Nějak ty zprávy blbnou nebo co. S @valiet to mám podobně :-( Mě utěšuje fakt, že je jen prasklej kryt, takže data zůstávají. Přijít o vše, co tam mám, tak jsem lehce hysterická :-D My jsme paka a máme notebook, netbook a velkej comp. Ale za to může zlatouš, mě by stačil jeden :-D Jinak používáme nejvíc noťas, protože kdo by pořád vysedával u velkého, že jo? :-D navíc, když s noťasem můžu běhat na zahradě :-)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@awe1 takze taky prijdou jen nektere zpravy? To je vtipny... no, jelikoz muj notes je nas jediny pocitac, tak bych nebyla lehce hystericka, ale byla bych totalne hystericka:-)sem tam si neco zalohuju na pevny disk k filmum, ale vis jak... U nas jsem prave na compy ja, Honzik ani nemel doma comp kdyz jsem spolu zacinali chodit:-) ted je u toho tak 5 minut jednou za 3 dny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Asi jo, protože jsme se taky naháněly :-( A teď mi od @valiet nepřišlo nic. Tak buď prostě nepíše :-| nebo to nechodí. jojo, to je pořád zálohovat a zálohovat a já na to často kašlu a pak čumím. Jednou jsme takhle přišli o fotky. Na noťasu se objevila "modrá smrt" a bylo hotovo. U nás to bylo naopak, měla jsem jen velkej comp, ale co mám Marťu, tak elektronika jede a s PC jsem se od něj lecos přiučila a trochu chytla závislost. Hele my jsme asi praštěný a když někam jedeme, třeba na dovču, tak drahý zkoumá jestli má hotel wifi. Ne, že by to byla podmínka a je to nějak jedno, protože na dovče chci relaxovat, ale pokud tu wifi má, tak se taky podívám přes mobil :-D Noťas naštěstí ještě netaháme :-D
Odpovědět
@awe1 Nooooo tento diář.....:)
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka jinak krásné slunečné odpoledne...přeji...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ahojky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak to je dobry:-) ale je fakt, ze v Turecku taky lezeli u bazenu s notesama na klide a byli na facu. ted do krkonos si ho taky vezmu, ale spis, ze se budeme koukat na filmy nebo tak, protoze chata neni zrovna luxusni s bazenem a welness centrem:-D tak vam mozna sem tam i napisu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Dobré odpoledne :-) @rozzaarka Tak to je ještě větší závislost. Na Mallorce jsem blázny u bazénu s notebookem neviděla. Spíš pak večer v hale nebo ve společenské místnosti, přece jen ještě přes den každý odpočíval a užíval si dovolené :-) Taky tam jsou dva PC s internetem za poplatek, takže pro závisláky taky plus :-D My jsem si fakt zatím vystačili s mobilama :-D Teda když takhle píšu o dovče, tak bych okamžitě jela. Snad příští rok to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka A z Krknoš nám určitě napiš, já se budu moc těšit a čekat na zprávu zlato :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ani mi nemluv, uz bychom nejradsi zas balili kufry a pomalu promyslim plany na pristi rok. asi vymyslim levnou variantu pro pripad ze nebudou prachy - treba Italii autem a pak mozna tu Mallorcu nebo neco jineho, co nas napadne ale porad v nejakych rozumnych mezich. koukala jsem na svatebni cestu jedny holciny tady - Maledivy. To by byla naaaadhera, ale to bych asi mela zacit sazet:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No já už začínám přemýšlet, abysme na příští rok našetřili dost peněz na všechno. Protože to moře bysme fakt chtěli, ale já jsem hrozná a nějak se mi nechce jinam než na Mallorcu, jiný místo jo, ale země ne :-D Kolik jste vlastně dávali za Turecko pro jednoho? Kdybys pak chtěla, tak ti dám tip na Mallorcu, je to vlastně to místo, které vidíš na facu a je to tam bomba. My už tam byli třikrát a pokud nenajdem něco jiného - lepšího, tak chceme zase tam :-) ;-) Akorát už mi pár lidí řeklo, že jsme za ty peníze praštěný, ale podle mě je to ještě únosný a kašlu na ostatní :-) Nooo, Maledivy musí být krása, ale taky už mimo náš rozsah :-) jdeme teda do toho sázení? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 turecko stalo 12100 na jednoho. 11 dni s all inclusive:-) jeli jsme pres nemeckou ck, tak jsme strasne usetrili. ten samy zajezd s ceskou ck stal 20500, coz je dost rozdil... kolik vas stoji ta malorca?A kam tam jezdite? Ja taky tak nejak lovim co a jak, spis uvidim v lednu, az vyjedou first minute. rozhodne se zase podivam na nemecke ck, protoze se to mnohonasobne vyplati:-) no, bojim se, ze sazeni nam nepomuze, spis by to chtelo druhou praci:-)
Odpovědět
tak abych taky nezahálela, přidávám dnešní výtvor...sice není tak úžasné jako originál, ale jde to.. ještě mi chybí mašlička
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Moc hezké, jsi vážně tvořivá šikula :-) Já si chci ramínka ozdobit jen mašličkou :-) Holky, včera jsem náhodou pořídila velký černý deštník pro drahého na svatbu za 80,- :-( Sice nechci déšť a už vůbec ho nepřivolávám, ale jako pojistku jsem ho koupila. Škoda, že nebyl i bílý :-( ten jsem objednala jinde :-) @rozzaarka Super cena, mega hodně :-) My příští rok taky uvažujeme o německé ck :-) máme to do Německa kousek a když se drahý skvěle domluví, tak no problemo :-) A pokud bude i lepší cena, tak to beru :-D Jinak zlato prosim tě jezdíme východní pobřeží. Byli jsme v Alcúdii a docela fajn, ale naše nej a srdcová záležitost je Cala Millor (foto FB) :-) Hotel 4hvězda, přímo u pláže, jídlo výborný, do centra s obchodama kousíček (úplně pro mě :-D), výletů plno a lidé příjemní :-) Jediné mínus jsou trochu lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, ale to je všude na Mallorce. Takže buď si zaplatíš nebo můžeš ležet na osušce a tak - klasika :-) Loni jsme byli s českou ck, 7 dní, all inclusive za 23.000,-. Fakt mi pár lidí řeklo, že by to nedalo, ale mě líto těch peněz nebylo, moc jsme si to užili a kdy jindy než když jsme jen dva a mladý ne? :-))) Jinak si chválí i jih, ale to jsme ještě nezkusili. Příští rok bysme chtěli zkusit jinou oblast, ale pokud se nám nic nezalíbí, vezmeme zase to samé :-) Teda za příznivých finančních podmínek :-) :-D Je pravda, že sázením bysme spíš o víc přišli než vyhráli. Do té druhé práce fakt nejdu :-) stačí ta jedna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak to je mazec ta cena. Na to bysme asi nemeli:-D ale uvidime, co CK. Jeste si lidi strasne chvali Madeiru, ale co jsem koukala, je pekne daleko, skoro jako kanary a to bych asi neprezila ten let:-) jsem zvedava, kam se nam ta svatebka nakonec povede:-) Cala Millor je oblast nebo hotel?:-) urco kouknu, jak to tam cenove bude. Byla by sranda, kdybychom se po svatbe potkali vsichni na Mallorce na svatebce:-):-D akorat my jezdime minimalne na 10 dni, protoze kdyz vezmu, ze z tech 8mi jsou dva dny pryc cestou, takmi zbayde 6... to skoro nema cenu vybalovat a uz vubec ne platit tu cestu, ktera je na tom nejdrazsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 uz vim, oblast je to:-) ted jse mkoukala na nemce, na 11 dni treba se snidani nebo polopenzi se da trihvezda sehnat ted na srpen za 13-15. To neni tak strasny:-) A je na ty Mallorce co delat i mimo lezeni na plazi? To nas bavi tak 2-3 hodky denne:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Já vím, není to nic levnýho no :-( To by byl fakt mazec se tam potkat, ale bylo by to fajn :-) Přesně tak, Cala Millor je oblast, jinak my byli v hotelu Sumba a jednou v Borneu - jsou oba ze stejného řetězce (vedle sebe) a spokojenost veliká :-) My bysme taky jeli na víc než týden, ale na to už jsme loni nějak neměli dovču, tak jsme vzali alespoň týden. Jinak taky bereme 11 nebo 12. 14dní už mi přijde zase moc :-) Mallorca je pro mě optimální z hlediska délky letu. Let mi nijak nevadí, ale když trvá dlouho, tak jsem jak zdřevěnělá :-( :-D To co jsi našla je jaká oblast? Cena je to hezká :-) Nechci dělat nějakou znalkyni nebo chytračku, ale akorát pozor, my koukáme na různé fotky a třeba google earth, jak to v té oblasti opravdu vypadá (tak jsme to dělali s Fuerte a Egyptem) Jednou jsme totiž zažili (naštěští ne na vlastní kůži), že podle katalogu to vypadalo moc hezky a žádný problém a když jsme tam pak vysazovali lidi, tak nic moc a ještě ošklivá, malá fuj pláž. Jinak určitě je tam co dělat :-) Vždycky máme hafo nabídek výletů od CK, ale i mimo je toho dost. Můžeš třeba i na různé lodě (tady v Cala Millor byli kousek), výlet vláčkem, pak výlet na segwayích nebo do hor, okruhy ostrovem, dračí jeskyně, návštěva výrobny perel v Manacoru, různé parky, delfinárium, trhy atd. taky nějaké show, je toho spousta. :-) :-) :-) Večer nebo i přes den si můžeš ještě půjčit kola nebo šlapátka.... Fakt je tam co dělat. My jsme plážoví, takže naše nároky nejsou vysoké, ale zase alespoň jeden výlet za pobyt je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak to je dobry:-) my jsme i ted v tom Turecku sli na plaz az tak v 15-16 a zpatky na veceri tak 19-19:30. Pres den je tam moc vedro, moc lidi, fouka, slunicko neopaluje ale spaluje... takze pres den klidek, pohodicka, prochazky, nakupovani, vylety a pozdni odpoledne plazicka:-) jinak jsme ti to napsala do IP. uz asi jinak nez pres nemce nepojedeme, hlavne kdyz k tomu mame dopravu na letiste v cene...ach jo, nekam bych jela. prijde nam, ze jsme tam byli tak pred dvema mesici a pritom jsme se vratili pred dvema tydny...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To mi povídej, přijet do hotelu a vidět takovou pláž, tak asi začnu brečet :-( Dovolenou u bazénu můžu trávit za daleko menší peníze v Čechách, do ciziny jedu za mořem :-) My se klidně rozplácneme na pláž hned po snídani, pak si jen skočíme na oběd a zase pokračujeme :-) Když je super moře a pláž krásná, tak nemáme nic proti leháru. Ale taky alespoň jeden výlet dáme, ať to trochu oživíme :-) A samozřejmě k večeru procházky, obchody, sangria a večerní program :-) Jj, tu zprávu v ip jsem si přečetla díky moc. Teď koukám na německé ck a hledám, jestli mají na Mallorce něco lepšího než kam jezdíme rádi. Je to pro nás těžko překonatelná oblast :-) Našla jsem nějaké dva hotely na jihu, které nás taky nadchnuly, ale je to už zase za víc peněz, protože je to v nějaké hooodně oblíbnené německé oblasti (Balerman nebo tak nějak). Takže uvidíme podle financí - buď bude zase Cala Millor :-) nebo ten jih.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?