Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik lidí plánujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd my na obed cca 30 (jen rodina) a vecer +cca 50 kamaradu. takze tak 80. to ti nezavidim, ze to chcete kazdy jinak:-) u nas jsme spolecne rozhodli to dulezite - kde obrad, kde jidlo, seznam hostu a podobne a kraviny jako dekorace uz resim sama:-) minulou nedeli jsme byla v soku - 45minut jsme debtovali o svatebnim oznameni:-D:-D a ktery zamek mas vybrany?:-) a barva svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
naštěstí to nebyly debaty jako o život takže jsme to zvladli pěkně :-) s oznámením mám dilema jestli si ho udělat sama, jsem vyučená fotografka, nebo si ho nechat udělat. máme vybraný Zámek Žerotínů ve Valašském Meziřičí, ale čekáme až nám napíšou kolik si berou za pronájem sálu. Barvu svatby jsem měla jasnou vždycky jsem chtěla zelenou, ale teď váhám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad se nám to povede všechno včas a dobře nachystat. V česku budeme do svatby jenom dvakrát :-D
Odpovědět
@artemis3 vítej..tak to máš super, mi občanka končí v dubnu a dříve svatbu udělat nemůžeme, takže si musím vyřídit novou :-D @deniikd 70 lidí na celý den, na obřad nepočítáme raději :-)
Odpovědět
@deniikd jéé, tak koukám že jsi kousek odemně... mám VM asi 15km.. o zámku ve Valmezu jsme uvažovali na hostinu, ale zamítli jsme to.. ale mají to tam úžasné opravené!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já mizim. Mějte se tu krásně, pokud budeme mít wifinu, tak vám občas písnu, jinak jsem tu v pátek večer:-) Držte nám palce, ať je pěkný počásko:-):-) @krizecek @valiet @awe1 @deniikd @balalin a vsechny ostatni:-)
Odpovědět
@rozzaarka krásnou dovolenou......)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to mají :-) moc se nám to tam s přítelem líbí, ale nevíme kolik chtějí za pronájem, bojím se že to bude docela drahé :-/ lidi na obřad nepočítáme :-D my jsme měli na hostinu nějakých 65 ale seškrtali jsme to přítel nechtěl tak velkou svatbu
Odpovědět
My zatím plánovat začínáme, jisté je zatím to, že to bude církevní obřad a až v lednu si můžeme rezervovat na matrice termín. Musíme ještě požádat kněze, aby nám udělal obřad na zámku Hluboká. Prý to tam nechtějí dělat, když je ve městě kostel. Lidí počítáme zatím asi 80. Seznam teprve musíme udělat, takže nevím přesně. Místo na hostinu taky ještě nemáme. Máme jeden vhodný typ, ale musíme to vyřešit kapacitou restaurace. Já chtěla mít tyrkysovou/azurovou svatbu, ale v té restauraci je všechno do oranžové, ale čalounění židlí je v barvě královská modrá. Tak možná kdyby měli i modré závěsy tak by šla svatba udělat modrá. Pak mě napadá jedině nějaká žlutá nebo červená, ale to budou na léto už moc teplé barvy s tou oranžovou. Hlavně nemůžu ještě nic pořádně zařizovat, protože to rodiče neví a nechci aby se to dozvěděli od cizích z doslechu. Ani nevím jak jim to řekneme. Nemají mýho přítele rádi a budou mě přemlouvat ať nejprve dodělám školu. V té době mi bude chybět poslední rok. A tak ráda už bych mamce chtěla ukázat nějaké šaty, začít je zkoušet a ptát se jí na ty různé organizační záležitosti jak se co dělá atd. Z přítelovi strany to ví už skoro všichni, jednoduše jim to oznámil.
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 Asi to oznámení nebude jednoduché, ale pořád je to tvoje rozhodnutí. Já se to třeba moc bála říct jak naší tak jeho rodině, protože svatba znamená peníze a přítel nějak splácí auto, nevím jak to má přesně, ale spolkne to dost peněz. Bála jsem se že mi to nadšení zkazí tím že budou říkat jak máme první všechno zaplatit a taky jsem se bála jak budou říkat že jsem mladá, je mi 21. Hned ten večer jsme jim to oznámili. Museli jsme přes skype s webkamerou, protože žijeme v Anglii. Ta reakce byla úžasná, jak moje tak přítelova rodina z toho měla radost, a nepadlo jediné slovo proti. Jsme zasnoubení deset dní a já s mamkou neděláme nic jiného než plánujeme. Sama se stydím že jsem jin tak křivdila. Možná to zkus a budeš překvapená. Zkus jim vysvětlit, že školu tak jako tak doděláš. Taky jim dej čas aby to pobrali. Budu držet palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd @artemis3 Ahoj holky, vítejte :-) @rozzaarka @valiet @krizecek Tak mě tady nachvíli zase máte :-D Fakt se teď nějak nakupilo plno věcí a nezbývá mi moc času na beremko :-) Ale musím se pochlubit, dneska jsem neplánovaně zašla do salónu a paní byla naprosto skvělá a ochotná. Ukázala jsem jí, které šaty se mi líbí a jaký střih a ona mi jich několik přiveze, abych si je mohla zkusit, vybrat a rozhodnout se :-) Mám strašnou radost. A půjčovné 5.500,- je podle mě dost dobré, takže není co řešit. Půjčím si je :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka Zlato moje, užijte si dovču, ať vám vyjde počasí a dávejte na sebe pozor :-) ;-) Budeme se těšit na zprávu z dovči :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 děkujeme :-) půjčovné 5 500 je úžasné. To já narazila na pár za 7000 tak si je nechávám za 5000 šít podle návrhu ze zahraničních stránek co jsem si vybrala. Nemám ideální postavu tak jsem ráda že mi tak budou pasovat
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd Já jsem z toho taky nadšená :-) Ta cena je vážně super. Nebyla jsem moc pro to, nechat si šaty někde šít a s tímhle půjčovným to ani dělat nebudu :-) Prostě si je půjčím a pak zase vrátím :-) Teda pokud mi budou slušet, taky nejsem modelka :-) :-) ;-) Tak hlavně ať jsou šaty podle tvých představ ;-)
Odpovědět
@deniikd Tak máma o zasnoubení už ví, viděla můj prstýnek, jen tak ze srandy se zeptala jestli je zásnubní a když jsem ji řekla že ano, tak jí to dost zaskočilo a pak byla ta reakce se školou. Nedávno ať si to znova rozmyslím, ať si najdu někoho jiného a nahlodala mě tak až jsme se s Tomášem pohádali a tu svatbu málem zrušili. A tátovo reakce bude ještě horší. Každou chvíli Toma jen uráží. A já jsem snadno ovlivnitelná. Budu muset sebrat sílu se za něj postavit až zase bude mít nějaké řeči a pak to asi na ně vybalím a ať počítají, že se tu Tom brzy objeví s kytkou. Sám táta kolikrát říkal, že v dnešní době není nic jednoduššího než vzít dva svědky a vzít se, tak mu to tak povím když bude proti, že jejich požehnání nepotřebujeme, ale bude mě to mrzet když na svatbě nebudou. Myslím, že za 5 let vztahu vím koho si chci vzít.
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 jestli víš že je to ten pravý a jsi si tím jistá tak bojuj. někdy je to třeba tím že rodiče nechtějí aby jsi odešla a někdy že dobře neznají jeho, zkus udělat to aby se lip poznali v lepším světle
Odpovědět
@deniikd oni ho poznali v tom špatném světle a teď se to špatně napravuje, uvidíme jak to půjde dál.
Odpovědět
Mimochodem, do svého alba jsem dala fotky zatím vybrané restaurace, prosím o radu jaká barva by se hodila na dekorace. Do jaké barvy máme ladit svatbu. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 budu držet palce
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Krásnou dovolenou!!! :-)
Odpovědět
dneska mám den na houby :-( no prostě děs :-( a navíc jsem dneska tchýni poslala velmi příjemnou sms..
Odpovědět
@artemis3 vítej.....-)
Odpovědět
@krizecek jéééé to mě mrzí...já ale četla , že máš den na houby...jako že si byla na houbách....:)
Odpovědět
@valiet no kéž by řeknu ti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek To co napsala @valiet mě pobavilo :-D Ale jinak doufám, že dneska už je zase líp ;-) :-)
Odpovědět
@awe1 @valiet @deniikd @balalin tak včera byl teda už lepší den i dneska to jde :-D v pátek odjíždím, takže taky nebudu ve spojení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě taky přestává být do smíchu. S přítelem se snažíme vymyslet nějak seznam hostů a jemu by se líbilo 25. Já jsem vždycky chtěla velkou svatbu kolem 80 hostů, ale na tu nemáme, nebo spíš by to bylo moc napjaté ten rozpočet. Nevím moc jak dál. Jsem z toho docela smutná
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Cos napsala tchyni?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 To je neprijemna situace... nasi nastesti meho vyvoleneho miluji, tak je to jednoduchy, ale meho prvniho pritele, se kterym jsem byla 6 let fakt nemeli radi, tak chapu, jak ti asi je... a co se stalo, ze se predvedl v blbem svetle?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?