Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek taky pořád řešim... zrovna se zaobíráme svatebnim oznámením. Přemýšlím nad rozměrem, aby se na to zas dala sehnat obálka... Jak jsi na tom s CD?
Odpovědět
@rozzaarka no furt nevíme, začnem to řešit až tak v prosinci.. ale chceme dát mamce na vánoce oznámení, takže asi bysme to už řešit měli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jakou gramaz papiru na oznamko? Moc se v tom neorientuju.. taky premyslim, jetli koupit uz hotovy na dodelani, nebo si to poskladat sama:-( ted jsme se o oznamku bavili 3/4 hodiny a stejne jsme moc nevymysleli...
Odpovědět
@rozzaarka určitě by to chtělo fakt pevný papír :-( taky bych si chtěla udělat sama, ale zase to budou hrozné starosti stím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek my jsme puvodne chteli s tim prednim oteviranim, ale to si nemum predstavit - orezat 60A4, abych se nikde nesekla ani o milimetr a pak jeste 2 naprosto presny sklady... u toho je prusvih, ze jakmile bych se trochu nekde sekla, je to v haji a vepredu se mi to nesejde. Udelali jsme kompromis - normalni obdelnikovy a psat bychom chteli na sirku, ale hotovy prani, co se daji koupit maji 10,5 x21cm a to uz je strasne hubeny a dlouhy...
Odpovědět
@rozzaarka no, jedu se podívat na další potencionální místo hostiny, pořád ještě tak zhruba vybíráme..takže uvidíme..sice už něco máme, ale kdyby se ještě něco naskytlo, zlobit se nebudem :-D Kuba je v práci, tak je to na mně
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to drzim palce:-) ja si jdu lamat hlavu s tim oznamkem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jejkote... zatim mlhave?..i kdyz: svatba bude v Brevnovskem klastere, taktez i hostina, protoze si beru Francouze a jeho pocetna rodina prileti letadlem a tak nemame "kolonu aut ale pesaku". Takze se budeme jen tezko premistovat. barva: fialova nebo cervena, saty zatim zoufale hledam do tech barev v kombinaci s bilou, ale bud jsou "prilis nazdobene" nebo vypadaji lacine. tema svatby by mely byt motylci.takze nejlepe saty s motylkama;) na co dalsiho mam myslet?
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier tak dobry:-) s awe1 mame obe fialovou svatbu, tak kdyz se pridas, uz budeme 3:-) a ja budu mit motylky na jmenovkach, menickach a podobne:-) saty teda budu mit bez fialove, do barvy to dotvorim doplnky a kytkou:-) aby zas fialova neumlatila bilou:-):-) kdyz se kouknes ke me do alba ze zkousky satu, na zkousce jsem mela jedny, kde byla jemna cervena vysivka - neco takoveho by se ti libilo? no, casem to bude chtit myslet na vyzdobu, pocet hostu, vecerni mejdan, hry, oznameni, jmenovky, menu, fotograf, kameraman jestli chcete, vizazistka, uces...:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda! no bezva! holky vy uz jste desne napred! aspon se mam od koho inspirovat! takze fotografa mame take:) rada fotim, takze to pro me byla dulezita polozka! ty tvoje bilo cervene saty by se mi moc libily! mam vyhlidnute na stranka Romanticy, ale nevim, co se k me postave hodi. neznate sikovnou svadlenu po Praze?jinak svatbu budu planovat z Francie, takze spis budu delegovat a nechavat veci delat firmama...skoda, ale nejsem zrucna.
Odpovědět
Profilova fotka
jak koukám tak jsem opravdu hodně po zadu :( ale určo se polepším
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 ale notak, to chce klid. my nejsme normalni, vis? Teda aspon ja a @awe1 urcite:-):-) jinak k tem satum - z ebay mas risk tak 50:50. bud ti prijdou krasny saty, nebo hadr na podlahu. Reklamace opravdu pak nema cenu. Taky me napred nadchly ty ceny, ale pak jsem si trochu precetla diskuzi - i kdyz chapu, ze 6710 stran cist fakt nechces:-) v podstate vetsina holcin objednava saty od Zima - jeden moc sikovny cinan, co sije na zakazku a sije uzasne. jestli chces krasne saty a mit jistotu, ze ti neprijde hadr, objednej u nej, ale s dostatecnym predstihem a jeste mu napis datum svatby tak o 2 mesice driv. ja si je uz nej taky budu objednavat, nekdy tak zari/rijen. snad pak neotehotnim nebo neztloustnu jako prase:-D:-D Treba tidebuy jsou reakce holek fakt cca 50:50, protoze ti to berou z ruznych tovaren. I kdyz ti prodejci tam maji feedback, asi bych se na to uplne nespolehala... Zimo mi napsal, ze za saty, ktere jsem mu poslala, ze chci chce 275 USD, coz je porad polovina pujcovnyho tady... jinak saty chci ty z alba na modelkach ty prvni - jsou celkem slozite, myslim, ze kdybys chtela jednodussi, budou levnejsi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobře dekuji uvidime nebo me pak napadlo si je koupit jeste tady pres bazarek tam maji holciny take krasne saty a nejaka internetova stranka na Zima?
Odpovědět
@rozzaarka @petaaolivier tak děvčata , jsem doma...lehčí o nějáké ty peníze, protože jsem konečně nakoupila taky nějáké dekorace, akorát nemám foťák, takže momentálně nemůžu nic vyfotit .. místo hostiny- šlo to, sice mi to přišlo dost tmavé, ale uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 jsou na nej jen 2 maily. funguje to tak, ze si vyberes saty, posles mu fotky a zeptas se, kolik budou stat. a on ti odpovi a bud beres, nebo ne. na bazarku jsou taky, ale precti si dobre diskuzi a hodnoceni prodavajicich, protoze obcas (aspon co jsem cetla) prijdou saty spinave, potrhane a podobne:-( a prodavajici samozrejme neodpovida, neresi, rekne, ze ona je posilala v poradku atd. @krizecek tak az budes mit, vyfot:-) vcera jsem delala pom poms:-) strasne me to bavi, ale nevim, kam to budu davat:-D a to misto, ktery uz mas se ti libi vic?
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier a jak dlouho pred svatbou budes tady? hodlas sem i v mezidobi prijet neco zaridit? ale mas to stejny, jako valiet. ta planuje z Nemecka:-) kdybys chtela zjistit model, muzu se poptat. tim, ze jsem si je nevybrala, si to nepamatuju, ale kdyztak to v salonu muzu zjistit:-)
Odpovědět
@rozzaarka líbí, i Kubovi..navíc to máme 1km od místa obřadu, je to nově zrekonstruované, všechny tam známe, takže s ničím by nebyl problém, kapela je taky od tama.. no uvidíme Brácha te´dka přišel a ptal se co to mám za krabici na posteli. Samozřejmě hnedka zvědavě nakoukl a říká mi: Většina těch věcí je drsná, tohle se mi líbí a tohle.. a pak říká - to je horší jak ta tvoje stonožková závislost (nakupování bot ) :-D tak nic, jedu s bráchama na večeři, Kuba a druhý Kuba (bráška) mají svátek, takže s druhým bráchou je jdeme pozvat
Odpovědět
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj.....:-)
Odpovědět
@rozzaarka co mě tu drbeš?....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jááá???? Ja skoro nic:-) jen mame dalsi zahranicni planovacku, tak jsem se zminila, ze neni prvni:-) jinak nic:-) To spis @awe1 by se mela rozcilovat, o ty jsem napsala, ze neni normalni:-D:-D a jinak ahoj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak zas jesli je ta prvni fakt lepsi, tak proc to resit...:-) ale chapu, zer se divas. kdyby me prastilo do nosu neco lepsiho, nez mame, tak bych to taky vymenila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ahoj,no jasnacka, ze prijedu. ted priletam v srpnu, obkouknu misto a jidlo a domluvim se s knezem. v zari se navic jeste stehujeme, takze to bude srumec. a navic hledam praci (teda jako v novem meste). coz je ale dobre;, zatim muzu do Prahy kdykoliv:) rada se spojim s valiet, hlavne co se tyka papirovani... dekuju, ja myslim ze je maj v Adine (jsem Prazacka). ale kdybych je nesehnala, tak si Ti reknu. teda ja koukam, jak jsi aktivni na blogu! uzasny! dekuju, nejdriv jsem jen tak sporadicky jukala na fotky, ale ted se tesim na to, zda mi nekdo napsal;)brou
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier Dobre rano:-) Jojo, jsou z Adiny:-) tam jsem si je zkousela, bydlim 5minut od ni:-) byla to velikost 38, me to bylo strasne velky:-) No, aktivita...znas to - aktivni blbec je horsi, nez tridni nepritel:-D:-D ale tak nejak me planovani svatby strasne bavi:-) porad bych neco vyrabela a vymyslela:-) dneska za mnou prijde kamoska, co se bude vdavat v cervnu, takze to bude asi na dlouho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier jeste jsem nasla tohle:-) vim, ze neco neni ani cerveny ani fialovy, ale treba se ti neco zalibi a nechas si to usit:-) Nevim, jaky mas vkus, ale snad jsem se aspon trochu trefila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ahoj, nasla jsem jeste tohle, treba by se ti neco libilo:-) jedny z toho jsem ti uz asi davala, tak pardon, ze se opakuju, ale nevim ktery to byli a kdo to tu ma hledat:-D:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Jojo, stane se, ale co, jestli je to náfuka, tak by jí nejspíš nebylo dobrý nic ;-) @rozzaarka U nás bylo hezky dopoledne a chvíli po obědě a pak to přišlo - šílenej déšť. Dneska to zatím vypadá dobře :-) Jinak po víkendové odmlce dobré dopoledne všem :-) @rozzaarka @krizecek @valiet Jdu si pročíst ty 2 stránky, co jste tu vytvořily při mojí nepřítomnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Díky moc za odkaz. Ale my zůstaneme při piano verzích :-) @petaaolivier Jasně, hezky se rozkoukej, prozkoumej to tady a zase přijď :-) Já když jsem tu byla chvilku, tak jsem nevěděla, co dřív. Je tady fakt plno nápadů (někdy trochu zbytečných, ale všechny to stejně vytváříme :-D) a rad. Super je, že se tu můžeme hezky poradit a probrat to, co s náma doma nikdo nechce řešit :-) :-D @sarinka88 Ahojky, vítej. My jsme prostě chtěli nějaké letní datum - buď červenec nebo srpen. Pak jsme se dohodli na červenci, protože srpen je náročnější na oslavy. A na tenhle datum mě trochu navedla moje zlatá @rozzaarka :-) A je to fakt krása a velká spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier Pojď s náma taky do fialové :-) budem už tři se stejnou barvou a datumem a můžeme si hezky radit ve fialových dekoracích a tak :-) @rozzaarka Janinko já se ale vůbec nebudu rozčilovat :-D :-D :-D My dvě jsme totiž fakt praštěný a o normálnosti by se dalo pochybovat, alespoň co se svatby týká :-) ;-) :-D ... Jinak Jani já na to oznámko mám gramáž okolo 220g, je to silnější a dobře to drží :-) Objednala jsem si jeden v gramáži 120g a bylo to žalostně málo, strašně slabounké na oznámení - vůbec by to oznámko třeba nestálo, hned by se pomuchlalo a tak. Na obal oznámka určitě ne. Možná jako na vlepení papíru dovnitř, ale i tak se mi to nezdálo. S tou 220 jsem spokojená :-) Dokonce mi z jedné firmy zaslali i jen vzorek, abych se podívala, jestli se mi líbí a je podle mých představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem moc ráda je to krásnéo datum a pro mě 13 a 7 jsou nádherná čísla co mi přinášejí štěstí, jinak my máme svatbu do zelena :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Tak ti určitě přinesou štěstí i po svatbě ;-) My to máme navíc ještě ve 13hodin. Trochu jsem čekala na reakce okolí, co řeknou na 13, ale zatím se to všem líbí a chválí :-) Ale co si budem povídat, ikdyby se netvářili, tak mají smůlu :-D Už jsem k tobě nakoukla, zelená bude hezká :-) My máme s @rozzaarka fialovou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?