Menu Forum

Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

13. črc 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
Registrovala se 19. června 2012 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
Registrovala se 19. června 2012 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka teeeeeeeeeeda, ty bych si dala....já taky včera pekla...ovocný koláč si drahý přál....emoticon tak mi pošli žádost a já si Tě s radostí přidám...to je jasná páááááka....emoticon
20. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
 @valiet zadost odeslanaemoticonme strasne bavi pect, vis?emoticon uplne maga moc, takze to je u nas na dennim poradkuemoticon akorat drahy neni moc na sladke, takze si da vzdycky kdyz upecu a pak uz to tolik neji. takze to zeru samaemoticonemoticon teda pokud nejde o buchty a kolaceemoticon
20. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka přijato...emoticonto já taky ráda peču...a začnu, ale ted to nešlo, neboť jsme neměli tu troubu...konečně nám ji dnes zavedou....emoticon
20. črc 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet mohly bychom si vymenit nejake recepty, co ty na to?emoticon dobrych receptu neni nikdy dostemoticon co peces nejradsi?
20. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Přidala 462 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Přidala 462 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel.
 @rozzaarka Jani já jdu hned na buchtičky emoticon emoticon emoticon sice je to proti dietě, ale dala bych si. Já tu tabulku chci na naše focení a pak na kreslení pro děti. A teď k tomu asi přibude tohle, co jsi mě inspirovala ty emoticon emoticon Asi jich koupím víc. A pak taky uvidím, jestli někoho zaúkoluju focením nebo řeknu fotografce emoticon
@valiet Dobré odpoledne emoticon No hele to já znám a jakmile není motivace, tak jde všechno do kytek a nepřemluvím se. Ale já jí teď mám, takže ok. Tak si taky zkus nějakou motivaci vymyslet a drž se jí emoticon emoticon
20. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka jí si recepty nezapisuji....emoticon ale měla bych....emoticon vždy si najdu recept na netu a podle něj...a pak to chci upéct znovu a ne a ne h najít.....) takže musím něco nasbírat a udělat si svoji malou knížešku s recepty....emoticonpak až nasbírám, mohu ti nějaké poskytnout....emoticon @awe1 dělala to tiramisu ve skleničce, to bych chtěla taky zkusit...emoticon
20. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet a znas takovou zkratku - ctrl c a ctrl v?emoticon pak existuje takovy program, rika se mu wordemoticonemoticon nebo taky jsou takovy zalozky, kam si muzes ulozit treba oblibene stranky s receptyemoticonemoticon
20. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka to já vím, ale doteď jsem to nedělala.....)jiřík nemá moc rád suché buchty, tak vždy něco jako dortíky...víš....ty krémové miluje....prostě jednuduše '' mokré buchty ''....:DDDjediné co s ní je koláč.....)
20. črc 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka
@awe1 holky, když si pustím tuhle píšničku, tak mi přijde že za rok bude svatba...jina teď nějak u mě to plánování polevilo...už to ze mě nějak opadává...:( ani doma o tom nemluvíme....emoticon
http://www.youtube.com/watch?v=dSVDMWMic1A ale bych chtěla na svatbě.....emoticon
20. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @valiet To tiramisu bylo výborný emoticon snědla bych ho snad kilo emoticon Sice není mascarpone vůbec dietní (taky ho nedělám každý týden že jo), ale fakt to bylo dobrý a v tich skleničkach super. Odpadlo krájení a tak vůbec. Každý drapnul skleničku emoticon Kdyžtak pošlu recept emoticon
U mě plánování polevilo tak v dubnu a teď už v tom jedu nějakou dobu nanovo emoticon Možná až budu zase na plný úvazek v práci, tak to trochu opadne, ale nevím. Strašně se těším a z toho to plyne. Pořád bych něco plánovala, vyráběla, vymýšlela emoticon
@rozzaarka @valiet Tak holky, já zase mizím. Snad k večeru se sem dostanu, ikdyž nevím - bude tu neteřinkaemoticon Tak zatím pápá a hezký den, případně víkend emoticon
20. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @awe1 jasně ...ahpj...emoticon
20. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
Registrovala se 8. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1391 příspěvků. Má 160 přátel. Region Nový Jičín.
 @rozzaarka hele o tom mám i článek na blogu emoticon jsou tam u šablony a tak emoticon
@awe1
@valiet tak děvčata dneska mně potěšil řidič v autobusu emoticon Říkám: Dobrý den, Bordovice rozcestí a on na mně: A chcete celý nebo poloviční? emoticon tak super emoticon
mi ta fotka nejde přidat emoticon že to má špatnou koncovku emoticon
20. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 tak už!!! emoticon
20. črc 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @krizecek krasnaemoticon me zas nosi ruze, tak si vzdycky, kdyz uschne, ususim hlavicku a mam je pak ve vazeemoticon Vsechny ruze, co jsem dostalaemoticon
20. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 Holky, prosim vas libi se vam, jak holky davaji klukum na svatbu ty kecky od cinanu s barevnyma tkanickama? Ja nevim, jestli jsem divna, ale me to prijde fakt ujety...
20. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @krizecek tak to je dobrý s tím autobusem.....emoticon teeeeeeeeeeda ta kytička je pěkná...emoticon
20. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka ani nevím, že se něco takového dělá....ale určo kecky můj mít nebude.....a ''řvavé ''tkaničky taky ne.....emoticon
20. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @rozzaarka taky mi to přijde ujeté..jako neříkám kdybych i já nosila pořád tenisky, tak na svatbě se s nima nechám vyfotit, ale nosím tenisky akorát na sport, takže žádná fotka s keckama nebude emoticon
Já právě růže nemám ráda a miluju slunečnice a kopretiny emoticon

@valiet kamarád co stál zamnou z toho měl záchvat smíchu emoticon ale to je u mně úplně normální emoticon
20. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @krizecek @valiet taky jsi me rozesmalaemoticon me se normalne stava ve skole, ze nekdo vejde do tridy a nemuze najit uciteleemoticon kdyz se kouknes na facu - jedny z poslednich fotek, na kterych jsem oznacena jsou na rozlucce s 9 - ty komenty byly super i od mych kamaradu, vylozene me podrzeliemoticon
@krizecek ja moc neresim, jaky kytky dostanu, hlavne ze jsou od NEJ a z laskyemoticon i kdyby mi prinesl jetel, budu nadsenaemoticon ale slunecnice a kopretiny taky zboznujuemoticon i kdyz ja asi skoro vsechny kytkyemoticon
20. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petaaolivier
131
Registrovala se 26. června 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 77 přátel. Lyon, Francie.
fotoportrét
fotoportrét
petaaolivier
131
Registrovala se 26. června 2012 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 77 přátel. Lyon, Francie.
 ahojky,
ja se take vdavam 13.7.2013.
Jsem narozena taky 13, takze parada.
Zatim mame misto a kneze a hostinu. a pana skoro manzela!
Ctu nadsene vsechny prispevky, protoze by me spousta veci ani nenapadlo... tak nekdy priste papa
20. črc 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka @valiet @krizecek Dobré dopoledne emoticon)) Tak se musím holky pochlubit, že už jsem podruhé teta emoticon emoticon emoticon
@krizecek Kyti je moc krásná emoticon Já mám taky ráda skoro všechny kytky, ale asi nejvíc růže emoticon
@krizecek @rozzaarka Holky, zase na druhou stranu je to hezké, když vypadáte tak mladě emoticon Mě jeden velkej protiva a rejpal řekl, že vypadám pěkně staře emoticon emoticon emoticon Tak to si nevybereme jestli tak nebo tak.
@petaaolivier Ahojky, vítej a budeme rády, když sem do diskuze vždycky zavítáš emoticon Můžeme lecos probrat emoticon Jinak jste vybrali krááásné datum emoticon emoticon
21. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 Jinak holky, můj drahý taky nebude mít kecky s tkaničkamaemoticon Normálně je nenosí, takže na svatbu určitě ne a navíc chci, aby byl elegán emoticon emoticon Takže kecky na naší svatbu nebrat emoticon
21. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @awe1 jéé, tak to gratuluju, já už vlastně taky, protože Kubova sestra má 2 děti, ale druhého synovce jsme ještě ani neviděli, jelikož se nestýkáme ..ale gratuluju, copak mají? emoticon

nic si z toho nedělej, taky mám hodně kamarádek co vypadají starší, ale horší teda je, když jsem byla poprvé u přítele a jeho sestru jsem neznala, no a já jí řekla dobrý den.. ona na mně že zas tak stará není a já jí říkám- tak už máte asi přes 30 , tak to je takové blbé ... no švagrová měla tehdy mám dojem 22 emoticon ale vážně jsem myslela že má tak 35 emoticon

tteďka jsem kamarádce posílala velmi obsáhlou zprávu ohledně její svatby, posílala jsem jí nápady na dekorace atd.. strašně mně to baví, hodně uvažuju že bych si tím pak přivydělávala..ale uvidím
21. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @krizecek ty taky? Taky me to napadlo, strasne by me to baviloemoticon @awe1 tak moc gratuluju tetko, snad to brzo dozenesemoticonemoticon a jinak krasne dopoledne damy, my se za chvili chytame do botanicke zahradyemoticon uz mame uklizeno, takze vikend muze zacitemoticon
@krizecek to s tou svagrovou je dost dobryemoticonemoticon tohle se mi nastesti jeste nikdy nepovedloemoticon jsem zvedava, jestli az ted budu tridni a vejdu do tridy na tridnich schuzkach, jestli si rodice nebudou myslet, ze si nejaky dite dela legraciemoticon
21. črc 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 jinak tema keckama, co me privadi k silnstvi jsem myslela tohle. Pardon, jestli to nekdo chcete mit, ale me to prijde fakt ujety... emoticon na svatbu si to predstavuju (necekane) jako @awe1 - eleganemoticon a ne v saku s teniskama od conguemoticon
21. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
phuskova
52
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 1306 příspěvků a 2 alba. Má 54 přátel. Příbram, Region Příbram.
 @rozzaarka No to máš to samý jako fotky nevěst v holinkách....taky ujetá kravina emoticon)
21. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @petaaolivier vítej....emoticon

@rozzaarka joooo už vím co myslíš....emoticon tak ted se směju taky....emoticon
@krizecek
@awe1 jinak dobré odpoledne holky....emoticon a gratuluji k mimču...emoticon a jsi teta neb strejda? ( to je vtip o blondýnkách....)....:DD
21. črc 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka @valiet @krizecek Díky holky, mají chlapečka emoticon Nejradši bych si už taky prcka pořídila emoticon emoticon emoticon
@rozzaarka Opět nečekaně stejně, jak jinak u nás dvou emoticon emoticon emoticon Tak si to v botanické hezky užijte, konečně je i venku krásně emoticon já jsem dneska doma sama, bez drahého, tak mě to trochu mrzí, když je den jako stvořený na výlet emoticon
@krizecek S tou švagrovou je to mazec, ale stane se viď. Hlavně, jestli se neurazila emoticon To je dobrý nápad se svatbama, přidávám se - taky by mě to moc bavilo emoticon Úplně se v tom plánování, tvoření a připravování všeho vyžívám emoticon
21. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
fotoportrét
fotoportrét
krizecek
439
 @awe1 urazila se, ale my jsme spolu nikdy nevycházely takže v pohodě emoticon ale já vážně mysella že má tolik, ona opravdu vypadá staře a ještě jsem to tak plácla emoticon no stane se emoticon
@rozzaarka emoticon no stalo se emoticon
21. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet a nebo maj treba cerny s ruzovyma tkanickama... no proste nechapuemoticon @phuskova jojo, to me tako boriemoticon vzorovane holinky na svatbuemoticon ale u tech nevest aspon vim (spis doufam) , ze to maj jen na foceniemoticonemoticon hruza to je obojiemoticon Ale zas proti gustu...emoticon jim se zas nemusi libit to, co meemoticon
@awe1 tady je teda hnusne. botanicka me pekne zklamala, tak se jdeme s milackem valet k nejakymu filmuemoticon ale neboj, brzo se ti vratiemoticon uz je odpolko, uz jen chvilku a bude toemoticon
21. črc 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš