Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@awe1 urazila se, ale my jsme spolu nikdy nevycházely takže v pohodě :-D ale já vážně mysella že má tolik, ona opravdu vypadá staře a ještě jsem to tak plácla :-D no stane se :-) @rozzaarka :-D no stalo se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet a nebo maj treba cerny s ruzovyma tkanickama... no proste nechapu:-) @phuskova jojo, to me tako bori:-) vzorovane holinky na svatbu:-) ale u tech nevest aspon vim (spis doufam) , ze to maj jen na foceni:-D:-D hruza to je oboji:-) Ale zas proti gustu...:-) jim se zas nemusi libit to, co me:-) @awe1 tady je teda hnusne. botanicka me pekne zklamala, tak se jdeme s milackem valet k nejakymu filmu:-) ale neboj, brzo se ti vrati:-) uz je odpolko, uz jen chvilku a bude to:-)
Odpovědět
@awe1 to je ta co se ti lábí, ale na kytaře....:) http://www.youtube.com/watch?v=P_xFh7...
Odpovědět
@krizecek @rozzaarka @awe1 ta s emi líbí...:) http://www.youtube.com/watch?v=IBAVuz...
Odpovědět
@krizecek @rozzaarka @awe1 http://www.youtube.com/watch?v=33YcYL... šikovný chlapec to je....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jak jsi na nej narazila? To mam doma furt... Drahy hraje taky na kytaru a porad na tohohle klucinu kouka:-) a pak tak jeho taby a posloucham to porad dokola, kdyz se to snazi naucit. a v moment, kdy uz to umi, tak to prestane hrat, protoze uz ho to neba a zacne jiny vrzani:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet zrovna to my heart will go on uz mame za sebou:-)
Odpovědět
@rozzaarka hele náhodou....:)ale hraje nádherně....:) jééééti ''brnká'' na kytaru? já na ni vždy chtěla umět...:) ae dostla ajsme klávesy...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet no, spis mi brnka n nervy:-) ono je to krasny, ale tim, jak to furt trenuje a slysis to milionkrat ti to fakt leze na nervy a v moment, kdy se to nauci a zni to dobre je to pro nej nuda, takze se zacne ucit neco jinyho. a pak slysis 100x za sebou to samy kazdy den a pak zacne 100x denne hrat neco jinyho:-D:-D ale obcs si vecer sedneme, Honzik hraje a zpivame - vis klasiku jako u taboraku, nebo i ted jak se uci nejaky soucasny pisnicky. je to pekny konicek, jen se musis naucit vytesnit z hlavy tu melodii pri soustavnym opakovani:-) ale chapu, ze nejak to natrenovat umi:-)
Odpovědět
@rozzaarka jéééé to by s emi líbilo...:) já teď lezu chlapcům na nervy...mám y youtube puštění karaoke a zpívám jim...a prý řvu, neboť s epřes sluchátka neslyším...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to je taky dost dobry:-) premyslelas o karaoke na svatbe?:-) premyslim, jestli by lidi taky zpivali:-) mozla by to byt dost psina:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka přemýšlela....:) a asi ho dám, když se moje ségry připijou tak do toho půjdou a pak i ostatní...:) teď nám synovec ''hraje'¨na klávesy....:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@valiet takze jste takova hudebni rodinka, co?:-) ja to napred proberu s muzem, jstli to ma cenu:-) jsem dneska zas jak prejeta. pes celou noc chrapal, kunkal a ja nevim co vsechno. Asi ho prodam do otroctvi:-):-) mate nejaky zvire?
Odpovědět
@rozzaarka no tak trochu....:) jj máme kočku...( ale to je jak pes...)...:) Elinu, vypadá jak ten kocour ze Shreka....:) a pak máme králíky....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet vymenim za toho naseho psiho blba:-) beres?:-) kocky miluju, jsou to uzasny tvorove:-) spousta lidi je nema v lasce, ale to ja teda jo?:-)
Odpovědět
@rozzaarka no Jířík taky nechtěl, ale Elinka je úplně jiná kočka, s námi spí v posteli....hlavu na polštáři, packu přes nás a tělo po dekou....:) ráno si hraje na psa.....:) olizuje ná atd.....) Ona je vážně pes, to říká každý....:) někdo přijede či přijde zazvoní a Elina je u dvěří, vydává něco jako štěkot a vtrí ocasem.....) prostě převtělený pes do kočky....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to je sladky...:-) taky jsem takovou mela, ale najednou zmizela a uz jsme ji nikdy nevideli:-( dodneska to nemuzu rozdychat:-( dneska jsou nejak vsichni pryc, co?:-) asi si uzivaji vikendove radovanky s polovickami:-)
Odpovědět
@rozzaarka nestraš....Elina nám taky někam dneska zaběhla a ještě nedošla domů...:( jjj jsou všici fuč....:( ale my tu jsme....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ahojky, zavitam rada, jen co se rozkoukam, jak to vsechno ( a vsude chodi) je to uzasnej blog! fakt uzitecnej a inspirativni. slava a zdar vsem nevestam
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak vas napadl datum 13.7.2013 ? ja bych to chtela taky jako termin pokud nam ho nekdo nevyfoukne a to si mame zadat az v lednu
Odpovědět
@sarinka88 my museli mít termín svatby mimo fotbalovou sezónu (takže od konce června do půlky srpna), nějáký víkend kdy přítel nepracuje a tak nás napadlo tohle a nebo 27.7. :-)
Odpovědět
@petaaolivier ahoj, vítám tě..tady toho najdeš spousta, člověk by nevěřil kolik zbytečností tady člověk vidí a chce je pak taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to je pravda, vcera jsem zrovna premyslela, kolik kravin delam jen kvuli tomu, ze jsem je nasla tady na foru:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 ahoj, my chteli jednu ze 2 prvnich sobot v cervenci, coz je bud 6.7. nebo 13.7. a pani na zamku nam rekla, ze s datem 6.7. by mohla mit problem matrika, protoze je to po tech svatcich a to spousta matrik neoddava, tak to bylo jasny:-) ale vsechny se modlime, aby bylo lepsi pocasi, nez letos:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka no u nás je asi nejlepší to, že já se zatím k ničemu moc nedostala..poslední dva měsíce máme šíleně hektické, každý víkend něco, je to blázinec..k tomu články na blog a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petaaolivier ahoj, vitej mezi nami:-) najdes tu toho mnohem vic, nez ve skutecnosti potrebujes:-D jake mas predstavy o svatbe?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ani mi nemluv. myslela jsem si, jak budu mit klidny a pohodovy leto a ono velky kulovy... porad se neco deje:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka no právě :-) a ještě teďka spíše než na naši soustředím pozornost na svatbu kamarádky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to chapu:-) ale je super, ze si to takhle vsechno zkusis na te jine svatbe a pak u sebe uz budes vysmata:-) taky jsem organizovala kamaradce svatbu, ale to jsem o vlastni jeste ani nepremyslela:-)
Odpovědět
@rozzaarka vysmátá no uvidíme :-D pořád nám ta naše svatba dává docela zabrat takhle předem.. sice penízky se nám pěkně kupí, což je ta velmi potěšující část, takže doufáme že to vydrží! Ale pořád koukáme co s tím obřadem když začně pršet, teďka jsem zase narazila na párty stan za 2 tisíce alespoň tak zhruba na zakrytí... tak furt nevíme..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?