Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Souhlasím s @rozzaarka a líp bych to neřekla. Prostě každý máme "buňky" na něco jiného ;-) A já s tím tvořením taky nejsem přeborník :-D ;-) Důležité je, že budeš šťastná a na ostatní se vyprdni :-) @rozzaarka Oni je fakt Vanesa s Janou? :-( tak už se dělíš taky... Když tak mluvíš o Vanese, tak to a Isabela se mi taky docela líbí, ale je toho fakt dost. Řekni si Vanesu s příjmením mého drahého a zní to docela dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 zase jsem prisla s necim, co te skoro nadchlo? Necekane:-):-):-D ale mas pravdu, zni to dobre:-) ted jsme zjistili, ze jedna kamaradka draheho, ktera se bude vdavat pristi rok se bude jmenovat po svatbe jako ja ted:-D trochu nas to pobavilo:-) @awe1 @valiet zlata moje jdu hajat. muz se dozaduje me pritomnosti aspon v tuto denni dobu:-D tak mu jdu vyhovet, aby si to s tou svatbou nerozmyslel:-) krasne sny:-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 ono s ena ten stůl stjně asi zase toho moc nevejde, to jsou kamínky, květiny, svíčk,y orzanza, kvítky atd...ještě kytka maminek, svědkyně a vaše...a vázy na ně...plus nádobí...tak aby jste toho zbytečně moc nenakoupily a pak nevyhodily....
Odpovědět
@rozzaarka dbrou noc...jen se mu pěkně věnuj....je pěkné, když te ''vyhledává''....dobrou noc....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To mi povídej, já bych vykoupila celý obchod, ale nakonec jsem rozumně rozhodla, že fakt ne :-) Srandu si nedělám, koně mají přímo tam, ale trochu tě uklidním, kočár nebude - protože já tam budu mít pokoj, už od dopoledne se tam budu připravovat a hosté se sjedou přímo na místo obřadu (nepojedou nejdřív k nám a pak společně na obřad) a navíc chci být utajená nevěsta, takže počkám až se všichni "umístí" a bude připraveno na obřad a pak teprve přijdu :-) Ten kousek by ani na koni neměl cenu :-D Ani nebudeme moc zdobit auta, spíš jen kliky, protože když se nikam nebude přejíždět, tak je to podle mě zbytečné. Abych se vrátila ke koním, tak s tím bysme chtěli nějakou fotku :-) Ty to určitě zvládneš vyzdobit krásně, jsi šikula. @valiet Moje taky není dokonalé - prostě to budu zkoušet dokud nebudu úplně spokojená ;-)
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka no tak dobrý, máte pravdu neni to dokonalé...je to hrozné...raději si najměte na toto firmu, nebo si uděláte ostudu a všichni vás pomluví.... tohle chcete slyšet? safra proč nepřijmete fakt, že to máte pěkné k dokonalosti vám chybí krůček, tak se nepodceňujte.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nene, tentokrát ne :-) Vanesa je oblíbená už dlouho ;-) a právě, že to hezky zní :-) Ty své jméno vyměníš a druhá si ho vezme, taky dobré ;-) Jen utíkej, nesmíme naše polovičky zanedbávat ;-) Tak dobrou noc. A zároveň se též loučím holky (@rozzaarka @valiet) Můj drahý už sice spí, protože jde zítra do práce, ale já jsem taky nějaká ko, brzo ráno jsem byla u zubaře a to je vždycky zážitek :-D Takže ženy dobrou noc, hezké sny a zítra sraz kde jinde než zase tady ;-) Jo a nemyslete si, že až přijdu, tak tu zase budou "slohové práce" a já budu půl dne jen dohánět váš náskok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet My ti mockrát děkujeme za pochvalu ;-) Ale asi jsme prostě hodně sebekritické a dokud se nám to nebude podle nás zdát 100%, tak toho nenecháme. To je to puntíčkářství - že musí být vše přesné :-) Tak pápá
Odpovědět
@awe1 dobrou noc....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 pripomelo ti to dohaneni skolni leta po nemoci?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @awe1 @balalin @krizecek za rok se budi svatebni hoste se strasnou kocovinou, my budeme asi jeste vyspavat a az se vzbudime, kocovinu prekryje blazeny pocit, ze jsme VDANE:-) ja teda pit nebudu, takze u me kocovinka (snad) nehrozi, ale budu po ty parbe jak prejeta parnim valcem:-)
Odpovědět
@rozzaarka dobré ráno....no a u nás se začne navovo, dopíjet sud, co s enedopil...to je rodinná tradice mého drahého...:DDDD
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@valiet hmm, tak to bude zazivna nedele:-):-) myslim si, ze budu rada, ze mam prazdniny:-):-)ja si tu cvicne vyrabim jmenovku, jen nastrel na poznamkovy blocek:-) jak je to maly, tak to vypada preplacany, ale az to roztahnu, bude to super:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka zase takhle po ránu něco patláš?...:)kde bereš tu energii?...u nás prší a já jsem taková lenivá....:D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet tady bylo rano pekne. ted uz se taky zatahlo:-) patlam to proto, ze me to bavi:-) to vis, mnohem lepsi, nez opravovat bakalarku:-):-) to az v pondeli, az bude milacek v praci:-) to pastlani je SKVELY:-) asi si pomalu udelam karticky, az se nekde dokopu koupit ctvrtky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Skoro i jo, akorát jsem si teď nemusela opisovat sešity :-D @rozzaarka @valiet Dobré dopoledne :-) U nás to bude nejspíš podobné jako u tebe Jani :-D Navíc taky toho moc nevypiju, takže s kocovinou nějak nepočítám :-D No a my až se probudíme, tak nás čeká ještě oběd (nebo spíš možná večeře) s rodiči. Opět na stejném místě, takže pokud tam i přespíme, tak jen seběhneme z pokoje do restaurace, takže posvatební pohodička :-) @valiet Takže vás čeká ještě veselá neděle :-) to už bych asi nedala :-D Jani, takže víš, co tě čeká? foto jmenovky na beremko ;-) A jinak teda, můj program na dopoledne je, že dovyberu fotky a pak chci zkusit co jiného než jmenovku :-D
Odpovědět
@rozzaarka no já taky tedy začnu něco patlat až mi dorazí synovec...:DDD ale stejně to nepoužiju...:DDD teď jsem tu nýhodou narazila na jednu diskuzi, dvojité svatby...ty a ještě jedna nevěsta naráz....to bych nechtěla...já chci být sama středem pozornosti, chci si sama užít ten den...a ne se s někým dělit o oslovení nevěsta, podílet se na kompromisech ohledně výzoby a jíídla atd. jaký máš ty názor? šla by si do toho?...:DDD to můžeme spojit všechny tu ne?...:DDD dáme finance dohromady...a bude....:DDDDto by byla mega svatba... na počtu hostů...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Souhlasím s tebou. Já taky pořád něco vymýšlím a zkouším a hrozně mě to baví :-) Já jsem si na jmenovky objednala od Aničky, spolu s raznicema a na zkoušku ten perleťový papír, co mám na oznámku. Je moc hezký, takže se ho chystáme doobjednat :-) Já už bych klidně vytvořila i základ na oznámko, ale bojím se, aby ta krajka do příštího roku třeba nezašla anebo aby se neodlepila.
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to by byla celkem dooost velka sranda:-) neumim si to ani predstavit:-) :-D:-D:-D ja ti nevim, asi bych do toho nesla. mozna kdyz jsou nejaky fakt strasne dobry kamaradky, co se znaji od detstvi a podobne, tak to muze byt pekny, ale tim, ze zadnou takovou nemam, tak bych do toho nesla. Uz vidim, jak se s ni dohaduju, ze proste ruzova ani za nic nebo ze tahle pisnicka na prvni tanec nepripada v uvahu:-) i kdyz ty holciny, co se znaji temer od narozeni mozna maji na vsechno stejny vkus. Treba s @awe1 bychom to asi i mohly dat dohromady:-):-):-) tam by asi problem v tom, co se nam libi a co ne nebyl:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja tam dneska koukala a rikala jsem si, jestli si neobjednam jeste neco:-) ja s tim oznamkem jeste moc nevi, ale na to je cas... mozna ted behem leta zabehnu do tiskarny se preptat co a jak a jak a co a pak to mozna zacnu resit:-) tim, ze nevim hodinu, to je stejne odlozeno tak na leden - unor. jen co se mi nabijou baterky do fotaku, tak to blysku a poslu:-) ale jeste to neni ono:-) delam to z poznamkovyho blocku, co mam na stole:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka To je fakt, nám by to možná šlo, protože s vkusem problém nemáme. Ale zase víš co, aby to nedopadlo jako ve Válce nevěst :-D Vyskytne se zádrhel a je to hned. Hlavně já chci být taky sama na ten jeden den středem pozornosti :-D Prostě si to maximálně užít. Já na její stránku taky koukám pořád, má tam super věci. Jen teď nemůžu moc utrácet, víš jak :-) Ale ten perleťový papír objednáme, aby byl stejný. Marti byl tady u nás v tiskárně a perleťák vůbec neměli :-( v pondělí má dovču, tak se skočí ještě zeptat do druhé, co a jak. Ale i v lednu budeš mít ještě času dost na oznámko ;-) Já si to právě navrhuju teď, dokud mám na to čas ;-) Dělám to v Corelu, takže se k tomu tvoření ještě trochu přiučím :-D A na ty tvoje fotky jmenovek se už moc těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 27.7. jdu zase zkoušet šatičky:-) prijedou mamky dve segry, tak vymeteme par salonu:-) Premyslim, jestli 2 nebo 3:-):-) chtela jsem je k nam pozvat na obed, ale bohuzel bydlim presne na druhym konci Prahy, nez je vetsina salonu:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 v corelu? to jsi husta. neumim s graf.programy a pekne me to stve:-( a zase nemam porad cas se to ucit. ted nez se v zari zacne ucit chci dodelat tu stupidni bakalarku, at to mam z krku a klid, ale stejne pak budu jeste muset na konzultaci, dodelat praktickou, jet to odevzdat a podobny kraviny. v lednu statnice (snad) a poak teprve bude klid. a hektit nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jééé, ty se máš :-) Já už bych taky šla, abych věděla, co mi tak přibližně bude slušet s tou mojí postavou :-D Jinak kdy půjdu na finální výběr šatů nevím. Myslela jsem až ke konci roku, ale co jsem tu četla, tak nevím jestli to není dlouho. Zase když půjdu teď, tak aby na mě nekoukali jako na blázna. Tak já vůbec nevím :-( Jojo, v corelu :-) No nemysli si, že jsem nějaký super přeborník a znalec, ale na základní věci to stačí :-) Kdysi jsem měla zoner calisto nebo tak nějak a tohle mi přijde podobný. Nikdy jsem se to neučila, ale asi díky Martinovo znalostem PC jsem něco odkoukala :-) Jinak žádná příručka, na to bych neměla nervy, ani chuť - něco louskat a pak to zkoušet. Chápu, ten čas je šílenost, buď ráda, že máš takhle "prázdniny" ;-) Hele to určitě všechno stihneš, v lednu uděláš státnice a budeš moct myslet jen na svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jakou tvoji postavou? Vzdyt jsi pekna zenska:-) hele v salonu at si koukaji blbe, jak chtej. jestli budou protivny, otoc se rekni, ze teda pujdes jinam. saty jsou nedilna soucast svatby a jedna holcina, co se vdava podobne jako my, si je koupila uz ted na konci kvetna, protoze se ji proste libily. taky na ni v jednom salonu koukali jak na magora, ale v druhem mela pani pochopeni a byla mila a nakonec si je rovnou koupila. zlato, jedu k tchyni dam jim darky z dovci a prezentovat fotky, tak budu pak. zahltila jsem ti email:-) posledni by mel prijit mail s c.9:-) jeste poslu tu jmenovku:-) tak papa, posli mi pak taky vytvory:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No s mojí postavou :-D mohlo by to být lepší :-D Taky pravda, ale snad protivnost nehrozí, paní byla na ségru vždycky milá. A vůbec, jak říkáš, šaty jsou důležité, tak prostě půjdu, kdy budu chtít :-) ;-) Ok zlatá, užij si návštěvu (a nemyslím to ironicky) ;-) Pak se tu zase sejdeme, já teď vybírám ještě ty fotky a pak dotvořím výtvory a taky pošlu :-) Jinak díky moc, e-mail to určitě vydrží a já budu zase trochu moudřejší :-) Tak zatím pápá.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jsem tu:-) a prezila jsem:-) behem nasi dovolene byla tchyne opet skakat padakem a ridila letadlo... na konci navsetevy mi nezapomela rict, ze kdyz uz mame tak pekny termin na svatbu, abych se nevdavala tehotna...:-) tak co jsi vytvorila? nerikej, ze taky resis, ze jsi strasne tlusta... to bych musela prijet a vysvetlit ti to rucne. na ty dovoleny ty nemky v hotelu, ty byly tlusty:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka nerada se vám pletu do vaší soukromé konverzace s @awe1, ale jako co máš proti němkám, však to jsou krásné ženy...:D ( ironie )....:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-):-) ty jsi tam totalni kralovna krasy, vid? :-) myslim, ze slovanska holka tam dooost vynika:-) v turecku jsem videla 3 zensky nahore bez. byly to nemecke krasne zeny, ktere vazily kazda tak 120kg. opravdu pastva pro oci:-) no, radeji nebudu komentovat zbytek:-)
Odpovědět
@rozzaarka no já jsem tu přesně královna krásy, jak říkáš...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?