Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
taky bych ráda tento datum..chtěli bychom zámek Libochovice..ale čekám až vyhlásí termíny..takže snad ho ulovíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 vitej mezi nami:-) jake mas predstavy o svatbe?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Super, hlavně, že jsi to přežila bez úhony ;-) To máš tak akční tchýni? A proč bys nemohla být těhotná? :-) No vytvořila jsem si základ pro jmenovku a na kapesníčky, ale ještě to musím vytisknout a doladit. To si piš, že já to řešim. Akorát nevím, jak mi to ručně vysvětlíš :-D Ale máš pravdu, že na dovolené je to vždycky pastva pro oči. Fakt ať žije představa podle Pobřežní hlídky :-D @valiet To se nám vůbec nepleteš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusiana125 Vítej a doufám, že ti tenhle termín klapne ;-) Taky by mě stejně jako @rozzaarka zajímala tvoje představa o svatbě ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja jsem z ni prave kvuli tomu hotova... pisnu ti to do ip:-) Honzik na dovoleny rikal, ze to, co tam chodi, je fakt strasidelny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Už jsem si to přečetla, taky mazec :-( Jojo, to je vždycky radost pohledět. A ještě sundají horejší díl plavek. Na něco podobného si taky pamatuju, ale napíšu ti to do ip.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 hlavne pak posli ty tvoje vytvory:-) jse mrada, ze se ti ty moje libi:-):-) fialovy budou lepsi:-) jsem zvedava, jak to pak vysmoulim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Teď to tisknu, ale nevím jestli to dotvořím. Musím udělat ty fotky víš. Alee hned jak to bude, tak posílám ;-) Líbí a moc, byl to dobrý nápad s motýlkama :-) je to takové romantické a jemné ;-) Vyšmoulíš to určitě moc dobře. A jak moc fialový papír chceš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 to prave nevim. pemyslela jsem i o tom udelat na preskacku ten svetly, co mam na koulich a ten tmavy, co mas na koulich ty:-)ale nevim:-) tas kdyby bylo vsechno svetly, bude to takovy vyblity:-) chce to nakombinovat obecne vsechno. koule na tabuli mam svetly, tudiz by to asi chtelo tmavou organzu...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Aha, já bych právě organzu chtěla světlejší, ale taky ještě nevím no. Uvidím, jak to nakonec nakombinuju. Zkusím si pak asi někdy před udělat doma nástřel stolu a nějak to doladím. Kdybys ten papír nesehnala, tak ti klidně pošlu odkaz, odkud ho mám já. Mají ho tam v balení po 25 listech. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 a j tam postovne? klido mi ho posli, rada se podivam:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jojo, to bohužel je :-( Ale u nás ho fakt nikde neměli. Prý je to s takovýma papírama špatné. Tak mi nic jiného nezbylo. Ale ten shop má plno zajímavých papíru. Pošlu do ip ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasan, dekuju:-) treba tam najdu neco peknyho i na oznamko:-) a treba je v praze a sezenu to tu:-) jsi zlata:-)
Odpovědět
tak sme doma zdraví z dovolené :-D Kuba šel hnedka zakončovat sezónu futsalu a já doma odpočívám, vůbec se mi nechtělo..no a fakt nás zase vytočili tchánovci, je jasné že teda s nima vztahy už utužovat nebudem...Kuba jim napsal z dovolené, neuráčili se opět ani odepsat, takže s nějákými vstřícnými gesty končíme :-) nám je dobře i bez nich
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 jdu si tu někde kouknout po spřízněné duši, ohledně plánování...:DDDDjako jste vy dvě...:DDDD
Odpovědět
@valiet @rozzaarka @awe1 jinak ke svatbě, máme kameramana :-) je to začátečník a dostali jsme na něj tip tady, jinak bychom ani o kameramanovi moc neuvažovali :-)
Odpovědět
@krizecek paráda a cena příznová?
Odpovědět
@valiet myslím že víc než hodně :-) asi 5 tisíc na celý den , ale videa má opravdu pěkné, pošlu když tak odkazy do IP..začíná, takže je tam ještě vidět trošku ten amatérský počin, ale jako amatér si myslím super
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to je parada:-) taky premyslim, jestli video nebo ne... zatim se nejak nemuzeme k nicemu rozhoupat, tak to asi necham konovi, ten ma vetsi hlavu:-)
Odpovědět
@krizecek určo pošli.......:) tak jako za 5 tisíc paráda...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet juu, spriznene duse:-) jak slo dnesni tvoreni?:-) ukazes nam fotky?:-)
Odpovědět
@rozzaarka já netviřila na svatbu...přeměřovali sjme pozemek...a dělaly nákresy...chceme renovovat domeka udělat venku tersa s dveřmi na z obýváku na ni....atd atd....:DDD tak já tvočila toto...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ahaaaa, tak to jo:-) taky dobry tvoreni:-) to by me taky bavilo merit si veci na domku:-):-) zatim merime jen v byte:-) v srpnu budeme obkladat stropy:-)
Odpovědět
@rozzaarka @valiet nás chtěl video hlavně Kuba, tak sme se na něm nakonec domluvili :-) posílám do IP
Odpovědět
@krizecek děkuji...však vide je fajn, po čase lepší jak fotografie.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek super, rada juknu:-) ale nakonec to asi mit nebudeme, pocitam, ze budou i jiny mista, kde utratit prachy:-):-)
Odpovědět
@valiet ak máš to tam, pak mi napiš názor :-) točí prý spíše takové zajímavější svatby a nás mu doporučila maminka, která mě viděla tady na beremku a jeho sestra :-)
Odpovědět
@rozzaarka tak máš to tam, taky mi pak do IP napiš co si o tom myslíš, jsem ráda za každý názor..je to fakt začátečník, ale my rádi dáváme takovým lidem šanci
Odpovědět
@krizecek to první mi nejde, ted koukám na to druhé...kdyby ten chlapeček tam neměl ten balonek, tak by měl rozbitý čumec.... jasně řeknu Ti názor....:)
Odpovědět
@krizecek šlo mi spustit pouze to jedno...blb....Německo...:( ale neni to tak zas hrozná, rozhodně lepší než když já natáčela ségře svatbu...cena 5000 tisíc je ok, hlavně na celý den...noc s emi líbí, že natočil i kolonu aut....:)a má ještě rok na to se zdokonalit....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?