Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@valiet sme seděli odpoledne na obědě a Kuba: No když to tak vidím, tak vlastně za rok se budem cpát tím svatebním obědem..ale jestli budeme mít společnou polévku, tak se asi moc nenajím, protože ty mi to zase všechno se.ereš :-D no prostě chlap..jinak my teda obřad už máme jistý, dneska nám psali email a bude to 13.7.2013 v 13.00
Odpovědět
@krizecek tak to taky občas poslouchám...:) tak to máš stejně jako @awe1 ty mají taky obřad ve 13:00 hod. Samé třináctky, to bude štěstí...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ty to mas az takhle vymysleny casove?:-D na to jsem zatim vubec nehrabla:-) ja teda unos zakazuju, zadny nechci:-)
Odpovědět
@rozzaarka to neee, ale juknu na hodiny a tak si říkám co asi touto dobou bude...no já ho nechtěla, ale můj drahý řekl anooooo....takže někam kousek...bude mě zachranovat s dětmi...:DDD kluci budou mít černé obleky, černí sluneční brýle...jako má ochranka....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to je pekny ze si te chce najit:-) my jsme si rekli, ze by nam bylo smutno:-D:-D u kamaradky na svatbe unesli zenicha a celou svatbu to tak na 2 hod. zkazilo, protoze nevesta se nastvala a bylo po zabave:-)
Odpovědět
@rozzaarka toho s etaky bojím, že to pokazí svatbu...ale skoromanžel říkal, že tak na hodku a když ještě budou všichni střízliví a hned po obědě nějak....a jen tak na hodku...děti to zabaví....:) budou to brát jako hru...:) asi jim zanecháme nějaké stopy, at můžou děcka luštit a pomáhat ženichovi...:)
Odpovědět
@rozzaarka ale předtím ais otevřeme oarket novomanželskám tancem, aby hosté mohli tančit po dobu naší nepřítomnosti...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to je rozkosny:-) ja prave z toho duvodu to nechci. chci vymslet nejake jine "hry", ktere zabavi vsechny. U unosu prave zmizi ti hlavni akteri svatby a zbytek pry vetsinou nevi, co delat a to bych nerada. jeste dotaz i na @awe1 budete tam mit hodne lidi, kteri tam budou znat jen vas a nikoho jineho? Mam treba spoluzacku z vysoky, kterou chci pozvat, ale zna opravdeu jen me, nezna ani Honzu a bojim se, aby se tam pak takovyhle "single" lidi nenudili, protoze na ni opravdu nebudu mit cely vecer
Odpovědět
@rozzaarka naše rodony s eneznají....:)pouze já znám jeho a on mojí...ale naše rodiče, tetičky, strýčkové se navzájem neznají.....:) a ani nevím zda s enějak před svatbou seznámí...snad to nějak zorganizujeme...:) já budu pryč tak hodinu, a počítám že skoromanžel půl hodky, než tam dojede a pak si určitě něco dá v té hospůdce kam budu unesena....:DD jak říkám, předtím otevřeme parket, aby mohli tančit....:) ono vcelku je kritický čas po tom obědě....to je tak hodinu klid ikdyž tam ty svatebčani jsou...:) nebo zatím se budou fotit atd...co mě budou hledat...:)budu mít svatební koordinátorku tak je snad nějak zabaví...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet myslis barbuchu nebo nekoho jineho? Ja koordinovala kamaradce, to byla prca:-) ale svoji si chci zkoordinovat sama, nejak si sama verim nejvic:-) pracovala jsem 3 roky v reklamce, tak to je asi jeste retardace odtamtud:-)
Odpovědět
@rozzaarka nn...normálka profíka....:)njn ty už máš zkušenosti....tak to zmákneš....:)akortá nevím, jak vyplnit to místo po obědě, nechci tu klasickou českou siestu...jak se ti hosté nudí....:(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet kdyz se zenil bratranec, tak se po obede jeste sli fotit do zahrady u te restaurace a my jsme tam zustali a kecalo se. U nas je ta vyhoda, ze nas je jen rodina 25, takze tam je vzdycky o cem drbat, ale treba od Honzika na svatbe budou jen mama a tata, protoze oba jsou jedinacci a on taky... neco tam vymyslim, ale jeste nevim co:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka no nás bude 55-60 s tou svatební koordinátourkou, řidičem ( na rozvoz ), fotografem a kameramanem...tak doufám, že v takovém počtu se budou umět zabavit....:) když tam dám plátno a budeme promítat fotky, nevím zda to hosty zabaví...:( moje rodina se nějak zabaví to vím, naši přátelé též...ale přítele mamina atd, ta to nevím...navíc budeme mít 10 hostů z DE, tak to bude tak sranda...:) potřebuji ještě zajistit překlad obřadu, svatebních novin atd....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jo tak ty preklady budou lahudka... nas bude na obed tech cca 30 a potom pozveme jeste cca 50 kamaradu, takze tak 80 lidi. asi na nejaky veci budu potrebovat nekoho - kdo mavne na auto, ze uz ma jet (to asi nezvladnu, kdyz budu v nem) a podobny blbustky, ale zbytek si fakt radsi osefuju sama:-) Honza mi rika, ze v tomhle smyslu je to se mnou desny, ze to musi byt vzdycky presne po mem:-)
Odpovědět
@rozzaarka včak je to tvůj den, resp. váš....:) vysílačkou....:DDD nebo prozvoněním na mobil...poslední auto, prozvoní první auto...a to je znamení, že něvesta je na místě a kolona v popředí se ženichem se m§že rozjet...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to auto bude az budou vsichni nastoupeny cekat na obrad, tak ja tam pak prijedu, vis?:-) to me si nikdo moc prozvonit nezvladne:-) ale ja jsem takova ve vsem, ne jen ve svatbe. mam system i ve skladani nakupu do tasek vis?:-) a beda, kdyz hodi sprchovy gel k masu:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak s tím nákupem to mám stejné, ale zase nejsme až taková puntičkářka...když je fronta, tak to naházím jak mi to přijde pod ruku...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet nakup je jen zacatek:-) teda u me:-) na svatbe budu asi jeste vetsi puntickarka:-)
Odpovědět
@rozzaarka :DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, zajímal by mě váš názor na svatební oznámení, které je vytvořeno quillingem:-) a ano, je mi jasný, že se to nedá poslat poštou:-) přikládám ukázku (samozřejmě jde vytvořit i úplně jinak:-) @awe1 @valiet @balalin @krizecek a samozrejme i vsechny ostatni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Já ho posoudit nemůžu, protože bych si takové nevybrala... ale na tom nezáleží, protože hlavně když se bude tobě líbit, ale musím říct, že je takové milé :-), ono kdyby tam nebyly ty tři kytky, tak je podle mě hezčí... asi jsem tě nepotěšila, promiň ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin ja nemyslim, ze chci konkretne tohle, spis myslim pouziti tehle techniky:-)da se tim vytvorit tisice vzoru:-) ty kytky se mi tady taky nelibi:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak Kuba furt spí, takže to tu můžu obhlídnout :-D Techniku znám, pracuju sní a sice to není můj styl, ale nápad dobrý si myslím :-) a provedení chválím
Odpovědět
Profilova fotka
Já bohužel nejsem tvořitelka :-( , tak jsem mohla posoudit, jen to, jak se mi "líbí" zrovna tohle :-( Neumím ustřihnout rovně ani papír :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek nejsi ty zavislak?:-):-) prave taky premyslim, jestli je to dobry na oznameni. pranicko kazdyho potesi, ale to oznamko je tak trochu neco jinyho a nevim, kdo by ocenil, ze jsme si s tim dali tu praci sami a ne ze jsme za nej zaplatili 40kc v tiskarne:-) jeste ze mame rok cas a muzu si to v klidu rozmyslet, udelat 5 ruznych oznamek a pak pul roku premyslet, ktery dodelam do potrebneho poctu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin to ja taky ne, od toho mam rezacku na papir a pravitko:-):-) ale i tak dekuju za nazor:-)
Odpovědět
@rozzaarka já s ev tom nevyznám....ale až něco vytvoříš touto technikou, tak ukaž pak mohu posoudit...:)mně s ena otm líbí jen ten okraj....to srdce uprostřed s tou kytkou je na mě moc...ale dkyby to bylo bílé a jen ten červená okraj na straně, tak by se mi to líbilo...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek A to se chystám nabarvit ta boty, no nevím nevím, jak tohle dopadne :-D Asi půjdu boso, jako nějaká rusalka :-D
Odpovědět
@rozzaarka závislák nejsem, ale když ten můj chlap furt chrápe tak co mám dělat :-D no ale jak přijdeme domů, tak se budu akorát dva týdny patlat se svatbou kamarádky... musím všecko vymýšlet.. @balalin tak to drzím palce a zase na druhou stranu- byla bys originální, bosá nevěsta tu ještě nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek od toho je dovolena:-) jen ho nech:-) taky jsme to obcas zalomili pres den:-) co ji tam budes vsechno vymyslet?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?