Menu Forum

Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

13. črc 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
Registrovala se 14. února 2012 na beremese.cz. Přidala 2844 příspěvků. Má 39 přátel. Praha 9, Region Praha.
 @balalin v nejhorsim to pak zkusis znova jinou barvouemoticonemoticon
13. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Přidala 462 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
Registrovala se 23. února 2012 na beremese.cz. Přidala 462 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel.
 Teda holky emoticon Chvíli vás tu nechám samotné a už nestíhám emoticon emoticon
@aktata Fakt byla v Twilightu? Já jsem do toho zažraná, čekám na poslední díl, ale tohle mi nějak uniklo emoticon Já chci právě tu verzi od Yirumy, protože je hezky pomalá emoticon Akorát mi teď došlo, že ty to asi myslím na tanec a já zase na obřad emoticon ale neva emoticon
@valiet Nee, tedy skoro. Já chci každopádně obě příjmení, svoje i drahého. A tak jsem přemýšlela i o mužském tvaru, ale budu mít obě s ová emoticon
@rozzaarka Jani, přemýšlela emoticon Ale holt to mají chlapi na stavené jinak, my jsme takové organizátorky, řešitelky a vše prožíváme emoticon emoticon
13. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 ty taky 2 jména? jak se budes podepisovat? půl dne?emoticon u tebe by to bez ová bylo fakt divnýemoticon vzhledem k tomu, ze mam celkem dlouhy prijmeni a po svatbe budu mit jeste delsi, tak si necham jen to novyemoticon a premyslim, ze se pomstim diteti a dam mu dloooouhy jmenoemoticon treba Karolina Kratochvilovaemoticonemoticonemoticon
13. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 boze, porad mam hruzu z tech podpisu do zakovskych detem - Polaskova Kratochvilovaemoticonemoticon to bych celou hodinu zapisovala v jedny tride znamky z jednoho testuemoticon jo a vis proc nestihas? protoze se vratila takova strasna drbna z dovolenyemoticonemoticon
13. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
Registrovala se 19. června 2012 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
Registrovala se 19. června 2012 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka jo a vis proc nestihas? protoze se vratila takova strasna drbna z dovoleny das stimmt....emoticon
13. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet emoticonemoticonemoticon ja za to prece nemuzuemoticon
13. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @krizecek Super, super - máme to taky ve 13:00 emoticon
@rozzaarka Jojo, máme. Ne velký počet, ale "dva páry" přátel a jednoho sólo kamaráda. Ti se neznají mezi sebou, ani nikoho jiného kromě nás. Ale myslím, že to bude v pohodě. Zábava je strhne mezi ostatní a půjde to emoticon Hlavně ten sólista je takový bezprostřední a komunikativní, takže snad nebude problém emoticon
@rozzaarka @valiet Jinak holky, my taky únos nevěsty nechceme, mohlo by to právě narušit zábavu a já tam chci být pořád, takže žádný únos. Mám trochu promyšlený program, plesknu tam nějaké hry, focení, krájení dortu a tak emoticon Jooo a abych nezapomněla, jak jsem zavrhovala tombolu, tak nakonec asi bude emoticon Drahému se ten nápad líbí emoticon
A co se týká organizace a vůbec, taky si budu vše organizovat sama, nikdo jiný by mi to stejně neudělal dobře emoticon vše musí být podle mě, přes to vlak nejede emoticon
@rozzaarka To oznámení vypadá zajímavě, určitě je originální - ještě jsem takové neviděla emoticon Úplně podle mého to není, ale musí se líbit hlavně vám emoticon a navíc říkáš, že nebudeš zkoušet úplně tohle, takže bych to nezatracovala emoticon Jestli nějaké takové budeš tvořit, tak bych ho ráda viděla emoticon
13. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 tya uz jsi to vsechno precetla? To musela byt fuskaemoticonemoticon ja bych ti to klidne organizovala, kdyby ses nevdavala stejny denemoticonemoticon to oznamko taky neni uplne dle meho, ale pristi ctvrtek jdu jeste na kurz quillingu, tak tam treba pochytim jeste nejake zajimave napadyemoticon daji se tim delat naprosto bozi veciemoticon najdi si v googlu obrazky emoticon
13. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka Yes, já taky emoticon Jsem poslední s tímhle příjmením, byli jsme samé holky - já se ségrou a sestřenice a všechny změnily příjmení. Já chci mít pořád i svoje, jsem na něj zvyklá emoticon To bez ová by bylo fakt blbý. Já mám tušení, že když to nebude úřední doklad, tak můžu použít jaké chci emoticon ale víš jak, protože v práci často něco podepisuju, tak já už dlouho nepoužívám klasický čitelný podpis, ale jen H a něco nečitelného. Takže podpis dlouhý nebude i tak, máznu tam vždy první písmena a nějakou patlaninu emoticon
To Karolína Kratochvílová je náhodou moc hezké emoticon to bych klidně dala, hodí se to k soběemoticon
@rozzaarka @valiet To s tou drbnou sedí emoticon
Ale spíš bych tě nazvala komukativním člověk s dobrýma otázkama emoticon A já jsem moooooooooc ráda, že už tu jsi. Alespoň lecos probereme, troufnu si říct, že si i rozumíme, takže super. Doma bych to takhle hezky neprobrala emoticon
13. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka Uff, už jsem to dočetla. Vy jste mi daly emoticon Šla jsem vybírat fotky, abych je mohla poslat do HF na vyvolání a místo toho jsem se zasekla tady emoticon ale mááám přečteno.
Děkuji, jsi zlatá emoticon Bohužel máme stejný den. Nebo bohudík? Díky tomu jsme se poznaly emoticon Já si to zorganizuju i sama, všechno bude tip ťop a všechny postavím do latě emoticon emoticon ba ne, ale podle mého to teda bude.
Na ten quilling už jsem koukala - hned jak jsi mi o něm říkala. Tak ty jdeš dokonce na kurz jo? emoticon Vypadá to hezky emoticon
13. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 a jsem zas rada, ze tu jsi tyemoticon strasne me mrzi, ze bydlis tak strasne daleko... komunikativni... joooo, tak to ja jsememoticon mozna az mocemoticon karolina nebude, drahemu se to jmeno nelibi a prijde mu dlouhy. holcici jmeno je u nas trochu problematickyemoticon taky mam zkratku, ale nechtelo by se kratit 2 jmenaemoticon budu proste Kratochvilovaemoticon jeste mam brasku, takze sance, ze Polasek neumre jeste jeemoticon mam jednu zacku, co se jmenuje jako ty, jen je Lucka. V 5.tride hodila po ucitelce nuzky...emoticon
13. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 no, predtim jsi psala, ze to tu nejak zkomira, tak jsme to trochu rozproudiliemoticon porad resim, jaky psat i/y, abyste si nemysleli, ze jsem negramot. My u nevyjadrenyho podmetu je i, ale vim, ze tady jsme jen zeny, takze yemoticonno jasne ze to u bude podle tebeemoticon sice s par vecma jako treba pocasi nic neudelame, ale zbytek bude superemoticon dneska jsem v ikee koupila svickyemoticon
13. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka emoticon já se budu snad červenat. Ale šikovná náhoda nás svedla dohromady emoticon Taky mě moc mrzí, že nebydlíme blíž - víš jak bysme řádily a vymýšlely spolu a tak? Nás dvě by nikdo nepřekonal a asi ani nezastavil emoticon Pšššt ty, je dobře, že jsi tak komunikativní. Žádný změny jasný? emoticon A máte nějaký tip na jiné holčičí jméno, když je tak problematické? emoticon Já pár favoritů mám emoticon chtěli bysme jednou holčičku a jestli se povede, tak to stejně bude fuška vybrat jedno, to nej emoticon emoticon
Pravda, u vás bude příjmení pokračovat, to u nás ne no. Děti budou mít příjmení jen jedno, nebudu je trápit dvěma.
Kecáš... Lucka je i moje ségra emoticon Teď už má sice příjmení jiné, ale to je bomba emoticon A s tima nůžkama jsem se dost pobavila emoticon ikdyž chápu, že to žádná sranda nebyla.
13. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @awe1
@rozzaarka tak jás e asi rozlpučím a zapojíms e mezi ''lenivé''nevěsty, které hledají pomoc u cizích...:DDDD
13. črc 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 rekli mi to o ni asi na druhy hodine aj a uprimne, trochu me to vydesiloemoticonemoticon ale nastesti me ma narozdil od ty druhy uci radaemoticon no, zatim vede asi terezka. Me se libi jmeno lenka, ale to byla takova jedna moc "fajn" slecna, se kterou to muj drahy jeden cas tahl a nejak z toho mam koprivku jeste dneskaemoticon me se libi kristyna (podle H. moc dlouhy, stejne jako karolina) Eva je taky hezky, ale to tomu diteti proste nemuzu udelat (obecne jsme vsechny jmena +- mesic kolem vanoc vyradili), takze jsem prisla o lucku, davida a tak. Klucici se nam libi Kuba, Vojta. me se libi i matej, ale to se opet nelibi drahe polovne - rika se "ty jsi ale matej". takze z holcicih jediny pouzitelny je zatim terezka, ale jeste budu patrat, jestli nekdy zjistim, ze cekame holcickuemoticon chtela bych parecek, ale hlavne at je to zdravy at je to co je to.
No, my dve bychom byly postrach vsech svatebnich shopu a jinych, kde bychom neco potrebovalyemoticonemoticon by si mezi sebou volali - bacha, jede sem najezd silenych nevestemoticon
13. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka Jojo, stěžovala jsem si, tak teď to mám a pro změnu nestíhám emoticon Hele to neřeš, já nad tím taky pořád přemýšlím, aby to bylo dobře a ono je to ve finále úplně jedno. Důležitější je obsah vět emoticon emoticon
No, bohužel to počasí, ale jinak ústupky nedělám emoticon Budeme to mít super obě nebo teda všechny emoticon
Zase ta Ikea, já ti snad začnu závidět emoticon já se tam dostanu jednou za čas. Koukám, že sbírku dekorací hezky "rozmnožuješ" emoticon Už jsem ti říkala, že dekorace na svatební tabuli mi zajistí z restaurace? Z toho jsem nadšená, prý si nemusím nic kupovat - udělají to sami a i tak to bude podle mého emoticon Samozřejmě v tom nejsou kyti na stůl, ale to mi vůbec nevadí - ty dodám od floristky, aby byli podobné jako moje kytka emoticon
13. črc 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet emoticon taky ve spouste veci hledam pomocemoticon ale spis jsem tvorivaemoticon dulezity je, ze znas lidi, u kterych tu pomoc najdesemoticonemoticon
13. črc 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 tak tos nerikala, to je superemoticon jen ti to asi daji s nejakou prirazkouemoticon hele nic moc v ty ikee neni. koupila jsem svicinky a svicky a tim jsem s ni skoncovala... mozna az budou v akci lucernicky, nejaky koupim... spis me ted stve, ze nemam taky dvojity kyticky jako ty na tech koulich. ale predelavat je se mi teda faaakt nechceemoticonemoticon budu mit jen ty svicky, kissing bally a koupim nejaky pruhledny kapicky rosy nebo tak necoemoticon
13. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka
@awe1 holky nepřemlouvejte mě....odcházím je rozhodnuto...:DDD ( šuuuup žadoňte ať tu zůstanu...)...:DDDD
13. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet neee, nechod spatemoticon prece lepsi nez spat je resit svatbu, ktera je UZ za rokemoticon a dneska to muzes brat jako trenink na posvatebni mejdanemoticonemoticon
13. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka já myslea, ž docházím navždy do jiného fora...:DDD ale když tak žadoníš, tak tu zůstanu...:DDDDD
13. črc 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka Takže pohoda, jinak bys musela před každou hodinou zabavovat nůžky emoticon
Terezka je moc hezké jméno emoticon Ségra ho měli taky připravené, no a nakonec bude Matýsek emoticon
Dobře děláte, že jména okolo Vánoc vyřadíte emoticon Se na mě podívej, o svátek se dělím s Adamem a ještě na Štědrý den emoticon Ikdyž teď už mi to tolik nevadí a ještě jsem taková střelená, že se mi mimo jiné líbí i jméno Adam emoticon No těch adeptů je hodně, tak uvidíme, jak to jednou dopadne. A je to jak říkáš, hlavně, aby bylo zdravé emoticon
@valiet Neblázni, nikam nechoď emoticon
13. črc 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka
@awe1 dobře, nikam nejdu....:D ale nedrptimujte mě tím, že nemám talent na výrobu...:DDD a musím mít koordinátorku atd....:DDD jediné co se mi povedlo, bylo z ubroucku vytvořit leknín....viděla jsme to někde na fotce z ubrousku na svatební hostině a bylo to moc hezké...:DDD a to jsem zvládla vytvořit...emoticon
13. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 vis proc to vyradime? moje mamka je Eva a narodila se 16.12. a to je fakt tragicky. proto jsem se zarekla, ze to diteti fakt nemuzu udelat. Jinak kdyz pises, ze se delis s Adamem, leto jsem zjistila, ze k Jane pridali Vanesu. hlavne ze treba Isabela nebo Patricie to maji sami kdyz jich je tolikemoticon
13. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet mozna nemas talent/trpelivost/predstavivost na tvoreni, ale vynikas v necem jinym, v cem jsme my lamyemoticon treba si myslim, ze rozhodne umis nemecky lip, nez my s @awe dohromadyemoticon a to rozhodne nebude jedina vecemoticon kazdy ma proste dispozice k necemu jinemu a to, ze rady tvorime neni v zivote zas takova vyhra, kdyz si odmyslis, ze asi neco usetrime na svatebni vyzdobe a pranickach ke dni matek...emoticon klidne si vem 6 koordinatorek, hlavne at jsi spokojena a stastnaemoticon od toho jsou zase ty koordinatorky - aby pomohly tem, kteri to potrebujiemoticon tobe zas muze pripadat ujety a zbytecni, ze sedime vecer na gauci a se zapalenym vyrazem v obliceji pichame 70 spendliku do jedny polystyrenovy kouleemoticon
13. črc 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka

@awe1 mám dvě písničky, na které s erozhoduji, že pojedu v tom kočářě a k otáři...emoticon
13. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
valiet
2
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 @rozzaarka mě by to taky bavilo....ale myslím si, že by to nebylo tak dokonalé, jak od profíků či podle vašich fotek...ale ty lekníny se mi povedly....:DDDD teď mi přijede synovec, tak bude semnou vyrábět....emoticon
13. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
fotoportrét
fotoportrét
awe1
31
 @rozzaarka Právě nejlepší na tom je, že žádná přirážka se nekoná emoticon Akorát se pak domluvím co chci. Asi samo, že kdybych měla nějaký přehnaný nebo mega speciální přání, tak by to bylo na mě, ale takhle ne emoticon Já jsem z toho strašně nadšená, přístup a ochota naprosto výborná. Na obřad si tam můžu vybrat, jaké místo chci a vše co si vymyslím záleží jen na domluvě emoticon A tak podobně emoticon A víš co je paráda, mají koně emoticon juchůůůůů.
Ale i ty tvoje kissingy jsou hezké emoticon ty dvojité kytičky mě napadly, aby nebyla tolik vidět ta koule. Bylo to na zkoušku, asi je vypustím emoticon Chci na rautový stůl ubrouskové pom pomsy - přijde mi, že se hodí, když tam budou i ubrousky na utření. A na svatební tabuli - organzu nebo tak něco, plátky růží, květiny a možná sem tam svíčku - jinak to nebudu kombinovat, aby to nepůsobilo přeplácaně emoticon Když se k tomu pak přidá ještě jmenovka, ubrousek a možná meníčko, tak to bude akorát emoticon
A jak jsi to vymyslela s barevností? taky pořád jen fialová nebo už nějaká kombinace?
13. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @awe1 kone? to si delas srandu? Ty pro me chtel Honzik, uz kvuli tomu, ze jsem mela kone, ale tam u nas to nejde. zatim jsem porad u fialky a jejich odstinu. spis budu mit problem, jak vyzdobit tu hospodu, abych zamaskovala, ze je to hospodaemoticonemoticon ale nejak to nafotim a pak si to v klidu vymyslim a budu cely rok vyrabetemoticonemoticon mas pravdu - nepreplacatemoticon mela jsem strasny tendence nakoupit tisic dekoraci, ale jsem rada, ze jsem to neudelalaemoticon
13. črc 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
fotoportrét
fotoportrét
rozzaarka
133
 @valiet moje rozhodne neni dokonaleemoticon ale doufam, ze casem budeemoticon ty budes mit taky kocar? Jdete se bodnout holky, ja chci takyemoticon
13. črc 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš