Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@awe1 kdyby to tak fungovalo...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To by byla krása :-D :-D :-D
Odpovědět
@awe1 koupila jsem je asi před měsícem, byla to úplně nová kolekce, takže si myslím že by tam ještě mohly být :-) vyšly na mám dojem 699
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Fakt jsi koupila moc dobře :-) A jsou vzadu opravdu delší než vepředu jako na fotce z hmka? Kéž by byly až se tam dostanu:-D ale abys mi pak neřekla, že jsem opice :-D ;-)
Odpovědět
@awe1 jj jsou vzadu delší, Kuba mi první řekl že to je asi chyba střihu :-D chlap no ...no fakt ti neřeknu že jsi opice, sice v oblečení co mám já zrovna moc lídí nepotkávám, ale mi je to naprosto fuk jestli má někdo stejné šaty jako já nebo nemá :-D (teda kromě těch svatebních)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Počkej, to mi ten můj nejspíš řekne taky :-D Tak dík moc ;-) Jasně, já je ani jako svatební nechci, ikdyž by teda šly. Ale já chci dlouuuhé :-))) Akorát nevím jestli mi tyhle budou slušet, no uvidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ty uz se zase po nekom opicis?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ty jedna rozárko :-D Já se opičim jen se souhlasem :-p Kdyby to Míše vadilo, tak bych na ně ani nepomyslela :-))) A to opičení mezi náma je tím stejným vkusem :-D :-D :-D do toho tvoje rada o fialové svatbě a je vymalováno :-))) :-D :-D :-D
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 :-D ste mě zas holky pobavily :-D :-D zrovna balím věci na dovolenou a vůbec nevím co zabalit, tak alespoň zas se zasměju tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 hlavne ze si to umis obhajit:-) jdi si do Plzne dodelat prava a stan se pravnickou:-) to se takovy vopici bude hodit:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to vis, pratelske skadleni:-):-) casem se do tebe pustime taky:-) kam jedete? My taky v nedeli letime, tak uz taky trochu balim:-)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 @krizecek koukáte na 4 svatby? trochu nuda na téhle....to je toho z čeho mám obavy, jak všechny zabavit....:)
Odpovědět
Článek se načítá
@valiet já na to koukala už na netu...tahle skončí poslední.. a ani se teda nedivím ... snad u nás bude sranda, my tam budeme mít více kamarádů jak rodiny :-) @rozzaarka :-D tak na to už se těším.. no my jedeme až 9.července, ale vůbec teďka nebudem doma, takže nebude jindy čas zbalit oblečení a takové..jinak jedeme do jižních Čech, my jezdíme každý rok na dovolenou a tak to střídáme, jeden rok zahraničí, jeden ČR (Kuba nikde nebyl s rodičema,takže se alespoň někam podívá)..loni jsme byli ve Francii, takže uvidíme co bude příští rok..Hlavně teda vyrážíme už v 5 ráno, ať nejedeme přes ty vedra pokud teda budou a Kuba zas bude v autě spát, takže cesta bude snad pak v klidu...kam letíte vy?
Odpovědět
@krizecek a kde na to jukáš? no my asi taky více kamarádů jak rodiny....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek my letime do Turecka. LEtime v nedeli 10:15 z Mnichova, takze odjizdime v sobotu v noci. a navrat 11.7.:-) my byli predloni v Bulharsku, loni jsme si misto dovolene koupili byt, tak na dovcu jsme nasetrili az letos. Pristi rok svatba, takze to zase nic:-)
Odpovědět
@valiet táhla jsem si je z ulozto.cz, je tam i ještě jedna starší řada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jj, koukam. je to trochu traga... v zivote bych si nenechala od 3 pipinek takhle okomentovat svatbu... fakt strasny... Ale na druhou stranu, jsem celkem rada, ze ji mely holky co dneska zkritizovat, protoze ty jeji kecy byly obcas na ranu... Nejnormalnejsi je ta, co to mela vcera (Pavla??). Zbytek me fakt točí...
Odpovědět
@rozzaarka tak to máte super :-) snad budete mít taky dobré počasí a žádné velké horka! My s rodičema jezdili každý rok na dovolenou, ale po ČR... ale už jsme se i setkali s tím, že prý nevíme co s penězma, když jezdíme každý rok na dovolenou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dneska napsala paní ze zámku, kde jsme už měli zablokovaný termín, že máme smůlu. Achjo, pitomý loutky, který tam budou místo nás (mají nějaký festival). Takže jdu hledat nějakou alternativu, protože 13.7. se nevzdáme :-) Ale nic na okolí se mi moc nelíbí:-( Je to den na prd, naštěstí mi zítra začíná dovolená.
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek na to se vybodni, je to vas zivot a vase penize. Kdybyste jezdili kazdy rok na Maledivy, je to neco jinyho. kdybych na to mela, jedu leto more a zima lyze. Takhle jsme radi, kdyz si jednou za 2 roky doprejeme jedno z toho... Super to je, jedeme s nemeckou CK a usetrila jsem 8500 za jednoho, tak si klidne do toho Mnochova popojedu (v cene mame listky na bus Student agency):-)
Odpovědět
@smisek.ivca tak to je teda fakt pech :-( snad něco najdete.. @rozzaarka my si z toho nic neděláme i tchánovci měli takové kecy, ale prostě na co ti jsou peníze když is je furt šetříš doma? My si radši zajedem na výlet, na dovolenou a je to :-) Tak každá sleva potěší a ještě taková částka, to je paráda!
Odpovědět
@krizecek já to taky hledala a nic...:(
Odpovědět
@valiet http://ulozto.cz/hledej/?q=4+svadby tady to máš :-)
Odpovědět
@rozzaarka přesně, tahle je hrozná.....ta Pavla mi tay přijde fajn...:)navíc, mně by na svatbu nikdo nepřišel....protože by nechtěli dělat opičky na kameru, aby pak na to čučel celý národ...nene, za mě tedy ne....:)
Odpovědět
@krizecek díky...:)
Odpovědět
@krizecek máme silnou boučku, tak to leze hrozně pomalu...:(....:)
Odpovědět
@krizecek @rozzaarka @awe1 dobré ráno....:)
Odpovědět
@valiet dobré spíše už poledne :-) Dneska peču jako o život :-D ufff..
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet dobre poledne:-) holky, ja mam prazdniny... nechapu, nedochazi mi to. nemela jsem prazdniny tak 8 let, protoze od ty doby, co jsme sla na vysokou makam na plny uvazek... doufam, ze mi to nedojde az v moment, kdy pujdu na konci srpna do prace:-) @krizecek co peces?:-)
Odpovědět
@rozzaarka jdeme dneska kamarádovi na kolaudačku, takže jsem napekla tři takové ty slané záviny (k pivu a grilování jako dělané), pak peču muffiny na zítřejší snídani a kokosovou roládu jen tak na chuť :-D bráchové ti donesli vysvědčení a kopou s přítelem díru na bazén, tak jim dělám něco dobrého..a teda ještě vyvařuju gulášek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?