Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@krizecek tak se neuhoň....:)
Odpovědět
@awe1 naprosto dokonale plodný...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak jo, já to taky měla dosti plné :-) Pokud je nabitý příjemně, tak si to užívej a budeme se těšit, až se tady zase ukážeš. Jinak opice hlásí, že šaty asi budou a snad mi padnou velikostně až přijdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To si piš! :-D Já mám velkooooooouuuuuuuu radost :-)))) A zítra mi ještě přijdou balíčky s tvořícíma potřebama :-)
Odpovědět
@awe1 však já ji mám s tebou...:) a co budeš tvořit?....:)
Odpovědět
@awe1 @valiet rozhodně příjemně :-) Máme teďka samé akce (no i přes týden :-D ) , oslavy a příští týden v pondělí odjíždíme na dovolenou, tak uvidíme, snad přijedeme se samými pěknými zážitky a hlavně to v těch vedrech přežijeme ve zdraví, s astmatem teda poněkud umírám momentálně... Ale holky, těším se hlavně na vaše nové poznatky atd..no musím ještě napsat nějáké články na blog dneska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Mě už to moc nemrzí :-D Dneska jsem napevno rezervovali restauraci a pojedeme se podívat na jiný zámek, který je ještě hezčí a obřad levnější :-D A co je u tebe nového??? Nějaké poznatky z návštěvy svateb? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Děkuji. No zkusím to oznámko, dozdobit vývazky a takové blbůstky :-) @krizecek Krásně si to všechno užijte ;-) A kam vyrážíte? :-) Snad bude příjemněji, tohle vedro je fakt úmorný :-( Tak až se tu ukážeš na dýl, klidně povyprávím o poznatcích z místa hostiny. Je to naprosto úžasné a po osobní domluvě jsme rozhodli, že tam bude i obřad. :-) @smisek.ivca Jéééé, tak to je super, hlavně, že nejsi smutná a máte nové místo. Můžu se zeptat jaké? :-) No my máme rezervovanou restauraci a je to tam fakt super. Hlavně přístup je výborný a ve všem nám vyjdou vstříc. Abych to shrnula, tak prakticky všechno co jsem si vymyslela mi bude splněno a to co si ještě dovymyslím je jen a jen na domluvě :-) A pecka je, že výzdobu stolů (kromě kytiček), všechno mi zařídí a vyzdobí, nemusím si kupovat nic :-) Já mám velkou radost a začínám věřit, že to bude opravdu den podle mých představ. Jinak poznatky ze svatby - přišla jsem na další dobrou kapelu, takže ta nakonec bude asi vítězná, hrají moc dobře. A rozhodli jsme, že nechceme raut, protože třeba stařším lidem přišlo blbé jít víckrát a tak. Budeme mít oběd a večeři, aby to bylo ke spokojenosti všech :-) Hlavně máme na výběr z docela dost jídel a když bych chtěla něco úplně jiného, tak to taky není problém :-)
Odpovědět
@awe1 aha, tak pak pošli foto...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Jasně, až to bude vytvořené, tak přidám foto - teda pokud to bude k publikování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Tak to jsi to měla opravdu nabité... my jsme se o víkendu moc nikam nedostali, venku takové vedro, tak jsme tam s malým moc nemohli:-(, až k večeru do bazénku... ale má to i pozitiva, v takových vedrech ten náš nespavec přes den doma i usne a mamka může okukovat vše možné na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Jj, bylo toho hodně, ale jsem spokojená :-) Hezky se to rýsuje :-) To úplně chápu, i pro dospělého je to úmorné, natož pro takového bobíčka ;-) Mohlo by být teplo, proti tomu nic nemám, ale tohle je opravdu moc. Tak jste si zase užili odpočíváníčko a bazének ;-) A jak říkáš, mohla jsi načerpat inspiraci na svatbu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 vyráříme do jižních Čech.. ale až teda 9.července, jenže do té doby nebudeme skoro doma, až v neděli, takže máme co dělat.. :-) pak to všechno probereme... hlavní je že vám se líbilo a těším se až mi to všecko popíšeš, uvidíme kdy sem trošku na dýl zavítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jižní Čechy jsou nádherné viď :-) Máme je moc rádi. Jasně, to máte taky co dělat ;-) Určitě, až se tady sejdeme, tak ti vše povyprávím. Jsem moc nadšená, takže budu mluvit jen a jen pozitivně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak to je úžasné :-D Obřad bude asi v Kostelci nad Orlicí,sice jsme tam ještě nebyli, ale slyšela jsem jen kladný ohlasy. Tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca Tentokrát už to určitě vyjde a budeš se moct radovat, že máte jisté místo :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky určitě už jste přemýšlely nad snubními prstýnky... Kamarádka má kombinaci ocel a žluté zlato, jsou krásné... taky nad něčím takovým uvažuji, myslíte, že třeba mají menší životnost než ze zlata... A taky mám dva prstýnky z bílého zlata a bělost ztrácejí :(, sice jsem je měla na reklamaci, znovu to potáhli, ale dál už bych si to musela hradit, bylo mi řečeno, že "bílé" zlato jako takové není a musí se potahovat, ať je bělejší... Dělají se snubní třeba kvalitněji, ať nezmění barvu??? A co teda říkáte na ty ocelové??? To je teda dotaz i s omáčkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky dneska mi příjdou boty!!! Už druhé, první neseděly, koupila si je ode mě sestřenka, má ale zakázáno vzít si je na svatbu :-D, pak tady musím hodit konečně nějaké foto...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@balalin My už jsme nad prstýnkama přemýšleli a chceme bílé zlato. Ségra mají taky prstýnky z bílého zlata a myslím, že problém žádný. Akorát jsi mě teď trochu vystrašila, nerada bych je posílala potahovat :-( O jiné alternativě jsme ani neuvažovali. Jinak je to určitě na vkusu každého, co se mu líbí ;-) To tedy musíš, ať se taky můžeme pokochat botičkama :-))) Mě dneska přišly nějaké tvořící potřeby, ale jsem trochu zklamaná, protože místo bílého perleťového papíru přišel krémový a ještě strašně slabý, to nemůžu dát na oznámení ani náhodou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Mě taky přišly balónky, co vypadají jako prezervativy :-D. Možná to je tím, že ty prstýnky nikdy nesundávám, ani na úklid a ty čistící prostředky na to asi nejsou příliš šetrné. Ale taky jsem neslyšela o tom, že by snubáky barvu změnily...
Odpovědět
@awe1 pošli to zpět....ještě že to připravujeme s ročním odstupem, neumím si předsatvit , kdyby ti nemo mně, nebo jiné z nás přišlo něco špatně a měla by si měsíc před svatbou....bych asi vyváděla...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bara12 Určitě to budete mít krásné, pokud se nic nezměnilo, co se místa týče, tak tam má mít svatbu i @rozzaarka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Hele ještě, že to vím. Budu se na to určitě ptát, až půjdeme vybírat prstýnky. Protože zase ho sundavat na každou práci se mi taky nechce :-( :-D to se nám vede viď :-( Přitom ten papír vypadal a měl být hezký. No nic, netušila jsem že označení white je prý krémová :-D :-D :-D @valiet Buď je vrátím nebo na to kašlu. Zase další starost :-( Jen musím někde sehnat pořádný perleťový papír a obávám se, že to bude výkon :-D Hlavně už se bojím to vzít z netu, aby zase nepřišel nějaký humus :-( To mi povídej, mě to štve už teď, natož kdyby to bylo chvilku před svatbou, to bych taky vyváděla :-D Zlaté plánování rok dopředu ;-)
Odpovědět
@awe1 přesně, mně už se taky plánuje s klidem když máme místo...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet fakt moc hezké ;-) a kdy to zamluvíte? :-) toho 18.8.? Já jsem taky klidnější, když máme rezervováno :-)
Odpovědět
@awe1 no jedeme do ČR ( doufám, že to vyjde ) a oběhneme ten zámeček, matriku a máme domluvené rande focení...:DDD
Odpovědět
@valiet ještě sehnat DJ či kapelu a jsme v klidu...prstýnky a šaty zmákneme taky...:DDD ale úplně mi vadí když někam napíšu a čekám na odpověď a oni ani neodepíšou....:( měli by být rádi, že jim tímto nabízím možnost práce na rok 2013....:)
Odpovědět
@awe1 eště sehnat DJ či kapelu a jsme v klidu...prstýnky a šaty zmákneme taky...:DDD ale úplně mi vadí když někam napíšu a čekám na odpověď a oni ani neodepíšou....:( měli by být rádi, že jim tímto nabízím možnost práce na rok 2013....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?