Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla vyzkoušet jedny šatičky, které mě zaujaly tady v bazaru od jedné holčiny. Byly nádherné, ale byly šité na míru na holčinu, která je opravdu drobná a mě byly ouzké přes hrudník-záda... ale byly krásné a s vlečkou, která se dala zapnout na knoflík pod zadkem a ta vlečka pak při tancování nepřekážela. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim o radu - ne, ze by to bylo nejak aktualni... Jaky zavoj k temhle satum? Opravdu to neumim odhadnout.. Urcite nechci ten, co je dole pod drdolem, ale i tak - jaka delka se k tomu hodi?:-) a @krizecek ani nekoukej, saty podle tveho gusta to nejsou:-) ale poradit mi muzes:-)
Odpovědět
@rozzaarka :-D no tak to neznamená když to není můj vkus že ty šaty nejsou pěkné že jo a že nejsou dobré :-D rozhodně bych dala dlouhý závoj jednoduchý bez nějákých krajek a ozdob vzhledem k výšivce nahoře
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek myslis az na zem?:-) A dik, zes na me nespustila pisnicku o korzetech a slehackach:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka :-D tak to není úplně korzet, máš tam ty "ramínka" :-D Né dívej, mi se prostě takový styl šatů nelíbí, ale neříkám že jsou špatné, jsou holky co jim tenhle styl sluší mnohem více než jiný a respektuji že každému se líbí něco jiného (co si budem říkat, tobě se zas nemusí líbit ty moje) :-D jj až na zem, bude ti lehce zakrývat tu vlečku a když bude naprosto jednoduchý bez jakýchkoli ozdob, tak to bude vypadat parádně.. Tady máš odkaz na jeden: http://www.camella.eu/zavoje/zavoje/s...
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek dik:-) je fakt, ze ja bych se v kratkych nevdavala:-) a jednovrstvy nebo vic?:-) vlecku mit nebudu, nechavam si je sit bez vlecky. nechci pak vytirat podlahu:-) jeste ostatni se vyjadrete:-) @awe1 @valiet @balalin :-) :-) :-)
Odpovědět
@rozzaarka já bych řekla že stačí jednovrstvý, ty šaty jsou dost bohaté :-) no uvidíš coo řeknou ještě ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani já bych dala stejně jako @krizecek dlouhý, jednoduchý závoj, možná jednovrstvý ;-) Podle mě bude nejlepší :-) Jinak dobře děláš, taky nechci vlečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek taky myslim:-) proto se prave ptam na zavoj - vubec jsem si nebyla jista, jestli jen kratky, nebo radsi zadny... aby to zas nebylo preplacany. ale zavoj bych chtela:-) a t si teda ty saty navrhnes sama?:-)
Odpovědět
@rozzaarka no abych ti řekla pravdu, ty šaty jsou takové nadýchané a kdyby sis k tomu dala x vrstvý závoj ještě k tomu krátký, vypadala bys hrozně mohutně.. (teda alespoň můj názor)...ale ten jednovrstý naprosto jednoduchý bude fantastický, hlavně nedávej takové ty španělské s krajkou, to by bylo hodně si myslím přeplácané :-( no ještě uvidíme, cca představu mám, ale furt nevím jestli krátké nebo dlouhé, takže uvidíme, já to moc nehrotím zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek prave te preplacanosti jsem se bala, proto se ptam:-) zdobeny urcite nechci, to by bylo fakt moc:-) @awe1 diky Evi, tak ja pak nejaky vyberu:-) holky stejne toho 13.7. bude mazec, ze se budeme vsechny vdavat druhy den se sem vsechny podivame jako vdane pani:-):-) snad nam to vsem vyjde podle predstav:-)
Odpovědět
@rozzaarka já bych volila dlouhý....:)krátký se k těmto šatům (podle mého názoru )nehodí...:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka Taky bych k nim zvolila dlouhý, jednovrstvý, jednoduchý bez krajek, budeš krásná... Taky už jsem na to myslela, jak se tady po svatbě slezeme, už aby to bylo, teda, ať je alespoň po Vánocích!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet @krizecek @balalin ... Pak se tu sejdeme a vytvoříme posvatební babinec se zážitkama a tak. A to teprve bude mega diskuze :-D Já se taky tak těším. V pátek se vdává sestřenice a normální jí to závidím, že už bude mít svatbu :-D Ale stejně je 13.7.2013 nejlepší :-))) @rozzaarka Jani nemáš zač ;-) Určitě to bude vypadat krásně. Nemůžu se dočkat, až si taky půjdu zkoušet šaty :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @awe1 @valiet Dneska me trochu vydesila matrika - zamlouvali jsme si datum uz v breznu a z matriky mi neprisla zadna odpoved. Na jednu stranu chapu - je to za dlouho. Ale nejak mi to ted nedalo a napsala jsem jim, jestli jim mail dorazil v poradku a ze se chci jen ujistit, ze s nami pocitaji a prislo mi:Dobrý den, termín jsem zapsala, ale rozhodovat se bude opravdu až v prosinci nebo v lednu 2013. Hezký den Rozhodovat o cem? O case obradu bych to pochopila, ale vzhledem k tomu, co jsem ji psala ja mi to vyzniva, jako ze mi v prosinci reknou, ze zadna svatba nebude a toho se trochu desim. mate nekdo podobnou zkusenost? mam radsi shanet jine misto?
Odpovědět
@rozzaarka to je naprosto normální postup, některé matriky vypisují termíny třeba až v únoru toho roku :-) oni ti prostě ten termín drží a pak záleží na tom, jestli v těch vypsaných termínech budeš a když ne, tak zažádáte o "extra" termín Rozhodují o tom kvůli tomu, žea starosta má i jiné povinnosti než svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, to je fakt blbé :-( Chtěla jsi mít jistotu a zatím tohle co :-( Teď záleží na tobě, jestli to riskneš a počkáš do prosince anebo budeš hledat ještě jedno náhradní místo, kdyby náhodou. Já bych na to pořád musela myslet a taky bych se bála, že mi to někdo vyfoukne. Nesnáším nejistotu a jak tě znám, tak jsi na tom stejně :-( Ale možná zbytečně plašíme a @krizecek má pravdu. Všechno bude fajn a budeš mít svůj Berchtold ;-) :-)
Odpovědět
@rozzaarka tak v tom ti neporadím, ale v prosinci bych jim hend napsala....:)
Odpovědět
@awe1 @krizecek @rozzaarka máme svatební tanec....netradiční,ale máme...:) nejspíš salsa...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Wow:-) a budes se prevlikat, nebo das salsu ve svatebnim?:-) doufam, ze uvidime video:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koho by napadlo, že transparentně bílý nafukovací balónek vypadá jak... zkrátka budu mít asi na pergole nafouknuté prezervativy, alespoň tak vypadají :-D :-D :-D
Odpovědět
@rozzaarka no pokud to natrénujeme tak jo...ale mám rok...tak to musíme dát...:)nebude to salsa asi jako od profíku, ale snad to zvládneme....:) pokud to tedy raději nevzdáme, a nebudeme šlapat klasikcy zelí do kola...:DDDasi se převlíkat nebudu...:)uvidím, budu trénovat v dlouchých plesovkách a když to nepůjde, tak budeme šlapat zelí...:D a pak později po převlečení ukážeme co umíme...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Fakt? tak to jsem zvědavá :-) pak musíš dát nějaké video ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ja se prevlikat nebudu, takze co nepujde v dlouhych satech, neude:-) na tanecni kreace prdim, ty si muzu doprat kdykoli, nevesta princezna budu jednou v zivote:-)
Odpovědět
@rozzaarka to je fakt, ale my tyhle tance milujeme a na podzim začneme chodit k učitelce...:) asi se chci pak stejně večer převléci, aby mě ty utažené šaty nedusily...:DDD
Odpovědět
@awe1 pokusím s epak nějakí sem dát...říkám, byl to dnes jen takový nápad....když začala hrát v autě v rádiu salsa a my se oba roztančili v sedě, když jsme čekali na zelenou na semaforu...:D takže to byla jasná volba...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet i kdybych se mela udusit, proste se neprevliknu:-):-):-) my taky premysleli o nejakych kurzech uz tak pred 2ma lety. A porad nic:-):-) ale mam fakt sikovnyho muzskyho, tak to dame i bez nacviku:-)
Odpovědět
@rozzaarka no my bychom to dali taky, ale donutit ho doma trénovat to by nešlo...to by pořád nebyl čas, takhle když bude vědět ve řtvrtek v 20:00 hod. máme hodinu, tak musí jít...:) já chci stejně na převlečení taky nějaké prnceznosvké, ale už moje...:), pokud tedy budu mít půjčené...pokud ne, tak se taky převlékat nebudu....D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ja budu mit svoje:-) tipuju, ze to pak bude hlavni domaci odev:-D:-D nechci si pujcovat, to jsou vyhozeny prachy... doufam, ze neotehotnim a i kdyz budu mit doma svoje dokonaly saty, nebudu muset do pujcovny XXL:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Vidíš a bylo to hned. Žádné dlouhé lámání hlavy, prostě to takhle vyplynulo díky rádiu :-D :-) @valiet @rozzaarka Holky, já si šaty na převlečení koupím, ale taky chci zůstat jako princezna. Ty na převlečení budou je na stav nouze, kdyby něco nebo kdyby bylo šílený horko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?