Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ja mam bilo fialovy svoje, tak asi kdyby bylo nejhur muzu se taky prevlict. kupovat nebudu, na to uz zbytecny prachy davat nebudu. ani je nebudu mit:-D:-D
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka taky přemýšlím o šatech na převlečení, kdyby bylo horko, a kdybych měla půjčené.....) já si zase říkám co pak budu dělat doma se svatební robou...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet misto teplaku:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka tak to nevím co by na to řekli sousedi, kdybych šla vyhodit odpadky...:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet kdyz ja budu mit saty za cca pulku - 2/3 pujcovneho, takze se to financne vyplati. a kdyz to pak prodas, nebude te to stat skoro nic...
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet sousedi si muzou vis co:-) jsou to tvoje saty:-) nebo bych v nich mohla chodit do prace, to by se detem urcite libilo:-D akorat by bylo blby, kdyby na ne vytekl fix na tabuli:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Tak to máš dobré, já sice nějaké mám, ale samé můry, takže si chci koupit nějaké hezké, které pak i unosím :-) @valiet Přesně to si taky říkám, co pak. Zase si je koupit a pak stejně prodat, to taky nevím no. Takže nejspíš na 99% si je půjčím a na převlečení budou záložní, kdyby bylo fakt moc horko nebo bych se náhodou polila nebo prostě pro strýčka příhodu :-) Ale jinak si svatební budu užívat, co to půjde :-) A zase pořád lepší horko než ten fuj déšť :-D
Odpovědět
@awe1 jj lepší horko, než déšť...:D já je budu mít taky nejspíš v záloze, spouste něvěst se pak v těch šatech špatne dýchalo...přece jen budou utáhlé jak nejvíc to jde, aby nepadaly....:D takže pak se vžd převlékly...:D
Odpovědět
holky teďka jsme s Kubou tak sepisovali předběžně seznam alkoholu a nealka a kolik to tak stojí... (jenom a´t víme orientačně)..no a pak jsme to spočítali na ceny v restauraci a vyšel nám rozdíl 16 tisíc, to je teda fakt mazec! :-( Kolik máte tak rozpočet když už se o tom bavíme? My máme asi kolem 60 hostů a rozpočet do 100 tisíc, ale zatím jsme o 30 tisíc níže..jenže do příštího roku se ceny zvednou
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 koukni u me na facu na album svatba Misa a Ondra. ty si kdyztak muzu prevliknout... a nestras zadny dest, hlavne zadny dest:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek my budeme mit na obed 30, vecer 80 a chci se vejit do 80-90... tlacim naklady dolu, jak to jen jde. jaky mas sexnam toho piti? absolutne to neumim odhadnout...
Odpovědět
@awe1 @rozzaarka @valiet já šaty na převlečení mám, narazila jsem na ně náhodou a šaty nosím téměř pořád, takže je vynosím i tak, ale nevím jestli je použiju..když tak jsou z H&M
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek ty jsou super:-) chapu, ze je nosis porad:-)
Odpovědět
@krizecek přesně, na parná léta jsou perfektní...:)
Odpovědět
@rozzaarka no pokud si nevyberu žádné , tak si taky budu muset nechat ušít....:D
Odpovědět
@rozzaarka no u nás se pije fakt hodně alkoholu ( většina hostů má cca 23 let a navíc Moraváci hadra..).. Každý rok pořádáme u nás společně 10 lidí oslavy narozenin, bývá nás tam kolem 60 ti, takže mám odhad z oslav.. 50litrů kofoly- což je 1 bečka 100ks barevných limonád (počítáme 2L nealka na osobu cca) 100L piva Radegast (2 bečky) 30 litrů bílého, červeného a růžového vína 10L domácí slivovice 15litrů rumu 5 litrů griotky 5 litrů jelzin nebo něco takého 20ks Radegast Birrel To je tak zhruba, protože na těch oslavách každý donese flašku a máš to tak cca půllitra na osobu stím že teda pijou všichni. Na svatbě tam budou nějáké děti a někdo vypije více a někdo méně
Odpovědět
@rozzaarka @valiet jako já nosím šaty a sukně pořád, ale tyhle mě v obchodě naprosto uchvátily, no zatím si je schovávám na tu svatbu, ale nevím jestli to vydržím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ja bych si i vybrala:-) jenze vsechny troje saty, co se mi libily, staly 9500 za pujceni, coz je celkem masakr...kdyby to bylo treba kolem 5000, asi bych o tom aspon uvazovala, ale takhle vim, ze 10000 jim za to proste nedam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to bude pekna veselka, 15l rumu, 5l vodky, 10l slivky:-D:-D my budeme platit jen vino a pivo, na tvrdy kaslu... toci se tam malinovka, takze myslim, ze vetsina nealka bude ona a pak nakoupim mix coly, spritu, fanty atd. mejaky vody a hotovo:-)
Odpovědět
@krizecek paráda...no já tyhle propočty ( čeho kolik ) nechám na partnerovi, neboť on dělal v gastronomii....:)
Odpovědět
@rozzaarka taky mám těn problém, že půjčovné je kolem 10tky...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet a kdyz volim mezi usitim za cca 6 a pujcovnym 10, tak pro me jsou to jasny pocty:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka no tak na malé vesnici to tak chodí :-D :-D na těch oslavách tohle bouchnem za 1 celý den + teda 3 velké bečky piva :-D no u nás je ta výhoda, že asi budeme mít vlastní alko i nealko, jinak bysme to taky omezili..ale takhle to neomezujem :-D prostě vesničani, to radši nekomentovat :-D @valiet tak to máš super! a kolik vás bude?
Odpovědět
@rozzaarka joo to je fakt, al já mám obavy, že by nebyly podle představ, neseděly by...nebo tak něco....
Odpovědět
@krizecek to já ještě přesně nevím 55-70...třeba někdo ani nepřijde,...je to jen svatba...:DDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek taky budeme mit svoje:-) ale i tak to nebudu prehanet. prece jen lidi co lezi na srot pod stolem bych na svatbe nerada:-):-) ale vesnicke zabavy znam a chapu:-) cely detstvi jsem dohlizela, aby mi moc neopijeli maminku, protoze nikdo jiny prece neumi tak dobre ulozit, jako strizliva maminka:-)
Odpovědět
@valiet jj, tím taky počítáme a pro nás lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizece @valiet kdyz to odrekne par lidi je to v pohode, ale jedny holcine se 14 dni pred svatbou zuzil pocet lidi ze 45 na asi 25, coz je trochu mazec.. to bych asi moc zazit nechtela...
Odpovědět
@rozzaarka tak to je teda mazec...to bych pozvala ''náhradníky¨¨..:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani koukala jsem na tu svatbu a šatičky moc hezké, světlé a naprosto hodící se ;-) To chápu, že jiné kupovat nebudeš ;-) @valiet Asi vymyslíme nějaké zaříkávání deště :-D @krizecek Ty šaty jsou úžasné :-) Moc se mi líbí, taky bych je brala :-) A ikdyby ne na převlečení potom, ale třeba ráno před obřadem při přípravách než budu jako princezna :-D A i do práce by se hodily :-))) Fakt jsou super.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?