Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Myslíš pom pomsy? Hlavně jsou i takové decentní, zkoušela jsem to i v červené a to bylo už moc. Třeba světle fialová a růžová jsou naprosto parádní :-) Neteřinka když je viděla, tak jsem jí je musela udělat domů, do pokojíčku :-D Nakonec si jich odnesla asi 5 :-D Tak pak dej tipy na vyrábění :-) Chci ještě zkusit ten kissingball, jak jsi říkala, ale uvidím. Pom pomsy jsem myslela na rautový stůl :-) No je pravda, že tady v diskuzi teď moc není, ale já musím @valiet pochválit, píšeme si v ip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jo aha, takze si soukromnicite:-) nuze dobra...:-) kissingball je easy, jen to chce hodne spendliku, barevnyho papiru a sikovnosti:-) treba ty 4cm jsou krasne rozkosny, ale spandlik ma tak 3,8 a jak je to malicky a po celym prumeru ty koule, tak kdyz pichas, vrazis do jinych spendliku:-) fakt sranda:-) ale jsou nadherny ty maly:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nééé, jen trochu:-) My jsme si původně psaly kvůli těm písničkám a už jsme u toho zůstaly a hezky si povídáme :-) No jsem zvědavá, k jedné obj. jsem přihodila i špendlíky, tak to možná zkusím :-) U tebe vypadaly fakt krásně ;-) Ale nejvíc se těším na raznice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 jestli sis tech spendliku objednala jednu krabicku, ani to nezkousej:-) ty dve koulicky byly o trochu vic, nez jedna krabicka. spotreba spendliku na tuhle krasu je priserna:-) a kdy ti to ma dorazit?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Objednala jsem si dvoje, tak snad to bude stačit. Stejnak mám jen dvě kouličky na zkoušku, malou a větší :-) To máš pravdu, vypadá to jako žrout špendlíků :-D No, už tam je napsáno uhrazeno, tak snad brzo, nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 a objednaval jsi to taky u te Anicky? Skoro premyslim, zer si otevru nejaky shop s temito vecmi... vcera jsem jeste objevila quilling - fakt masakr. nadherny vecicky:-) vygledej si na googlu quilling a koukni na obrazky - ta duhova ryba je fakt dokonala, nebo ten motyl... stve me, ze musim delat tu pitomou bakalarku a nemuzu se na vsechno vykaslat a delat si tyhle blbustky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jj, u ní :-) Měla i perleťový papír, tak jsem si jich pár objednala a když budou podle mých představ, tak si přiobjednám zbytek :-) Už se na to fakt strašně těším :-) Jj, na quilling už jsem koukala včera a vypadá to krásně. Fakt se dá vyrobit spousty různých věcí :-) Jani až doděláš bakalářku, tak se na to můžeš vrhnout a i tak toho stihneš plno ;-) Až mi přijdou všechny věci, tak zkusím to oznámko, snad se povede a bude podle představ :-) Mimochodem, dneska mi dorazila krajka, první věc na O a je krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 nevis, proc ted tolik holek zbroji proti krajkam, maslim, holoubickam a tak? Me prijde, ze to k ty svatbe patri... vcera jse mtoho cetla furu a vylozene se vysmivaly tem, kdo tam chteji treba srdicko, holubicku, prstynky nebo tak... Fakt nechapu...
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 @krizecek Holky nekašluuuuu....jen jsem tu nebyla....:) ale už jsem....:)
Odpovědět
@rozzaarka tak krajky miluju :-) Ale holubičky mi přijdou jako kýč, ale to je řekla bych frustrace z dětství a ze svateb 90.let :-D @valiet no to je jedině dobře!!! fakt mě štve když obepíšete x dodavatelů a oni nejsou schopní se ozvat :-(
Odpovědět
@krizecek nooo to mám taky...asi nás neberou vážně, když je to až za rok...:) takže když neodepíšou, napíšu ještě jednou...nic, tak pak smůla....oni přijdou o kšeft....:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky máme v plánu uskutečnit naší svatbu 13.07.2013 =) Jen jsem se Vás chtěla zeptat, kde najdu na webových stránkách úřadů, kdy vyhlašují termíny atd.? Nějak to nemůžu najít a jak se říká, kdo zaváhá nežere =)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka To fakt nechápu :-( Já krajku na oznámku chci, strašně se mi to líbí :-) Chápu, že každý má jiný vkus a tak, ale je to přece každého věc a když se to někomu nelíbí, tak ať si to nedává a ostatní nechají žít. Prostě krajka a stuhy budou a ať mě klidně taky zdrbnou. Ať žije krajka :-D @valiet Já vím, že ne ;-) Je dobře, že tu jsi :-) @krizecek @valiet Holky tohle mě vážně vytáčí :-| taky se mi to stává. Jako kdybysme nebyly taky zákaznice a je to přece i jejich kšeft ne? No, ale jejich chyba.
Odpovědět
Profilova fotka
@kety86 Ahojky, vítej mezi náma ;-) Já jsem třeba musela psát přímo e-mail na radnici, protože na stránkách to nemají. Paní mi pak odepsala, že ať si řeknu, který chci a pokud je to léto, tak klidně i takhle moc dopředu a že mi ho zamluví. Takže jsem okamžitě zamlouvala, abych měla jistotu ;-)
Odpovědět
@kety86 ahoj, vítám tě :-) stačí napsat email nebo zavolat na úřad :-) @awe1 no úplně mě to štve..posílala jsem něco do agentury kvůli kulatým stolům a ještě se neozvali! :-(
Odpovědět
@awe1 přesně, jejich chyba...až budou plakat, že mají málo kšeftů...tak at se zamyslí...:)
Odpovědět
@kety86 vítej....:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky o tomhle datu přemýšlím, jen škoda, že je v sobotu a přijde člověk o den volna;) ale těch 13tek moc v létě v pátky nebo soboty není..mmj. už jsem si říkala, že jsem asi blázen to takhle dopředu řešit:D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moniccka ahoj:-) zase kdyz to mas v sobotu, nemusi lidi resit dovolenou... vy ji sice mate ze zakona, ale pro ostatni to muze byt komplikace... a blazen rozhodne nejsi:-) to jsme tak mozna ja a @awe1:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka :D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet tak i ty sem i smejes? to mi jeste chybelo...:-):-) koukalas, jak promazli tu tvoji diskuzi o cenach za dekorace? Moc me to pobavilo:-) kdyztak to proberem tady:-) copak jsi naplanovala za tu dobu, co sis soukromnicila v ip?:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka jakou diskuzi o dekoracích, jsem zase něco prošvihla? :-D
Odpovědět
@rozzaarka já jsem s ejen usmála, že asi budu taky ten blázen....:) jj koukala jsem, ale nechápu proč to smazali...neva...nějak to neřeším...:) Já ani moc nic neplánovala, renovujeme takže teď byla hlavně akce koupi toho a toho...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ale, takova diskuze o cenach, co daji holky za dekorace, kytky a tak. pak se to tam trochu zvrtlo a bylo to mooooc pekny:-) ale pak nam to promazali za off topic:-) tyu z mas vybrany oznamko/predstavu?
Odpovědět
@rozzaarka @rozzaarka a jej :-D no takové diskuze jsou tady fakt nejlepší, hlavně když tě někdo přesvědčuje, že dekorace za 30 tisíc jsou opravdu nezbytné :-D Představu mám, nebudeme mít nic tradičního (viz album co už máme), ale realizace po novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Fakt nechápu, co je za problém odpovědět pár slovy na mail :-( Já třeba odpovídám vždycky, když se někdo na něco ptá :-) Snad ti odepíšou alespoň se zpožděním ;-) @valiet Přesně tak, můžou se pak zamyslet leda tak nad sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moniccka Ahoj. Stejně jako @rozzaarka bych řekla, že je lepší sobota než pátek. Leckdo může mít třeba s dovolenou na pátek problém. Jinak neboj, blázen rozhodně nejsi. Je dobré mít důležité věci rozhodnuté a zamluvené včas, abysme pak nevybíraly ze zbytečků po rychlejších :-) Ale jak řekla @rozzaarka, my dvě blázni jsme :-D
Odpovědět
četla jsem diskuzi na jiné termíny v roce 2013 a některé holky jsou fakt blázni.. neříkám pomalu zařizovat, ale když vidím na některých profilech jak už vybírají prstýnky a všude mluví o svatbě atd..no nevím, to my to ani moc neříkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek no, my to zatim rekli rodine a ted pres leto to budeme pomalu rikat kamaradum. Zacina se ted mnozit hodne zvesti jako "Verca se bude pristi leto vdavat" atd. a chtela bych tam ty lidi, ktere chceme pozvat. Tak chceme byt prvni, kdo je pozve:-) hrotit to fakt nebudu, ale pomalicku polehoucku to taky zacneme rikat... ale treba prstynky jsem jeste skoro ani nevidela... zatim jsme jen debatovali, jaky kov pak budeme chtit:-) spis se fakt zabyvam dekoraci, protoze tam zabere nejaky cas to vsechno vyrobit:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?