Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@awe1 Bydlíme nedaleko od Stuttgartu, takže daleko....:( Jelikož oba pocházíme z Děčína a všichni naši známí a rodina jsou tam, tak svatba bude v Děčíně na zámku a nebo právě venku v Růžové zahradě...:-) Přítel si ještě pohrává s myšlenkou nějakého hotelu a kde? to už mu je jedno...:) Ale podle mě stejně vyhraje Děčín....:)
Odpovědět
tak a je to v háji :-( Kuba musí do práce zítra, teď mu volal šéf.. Fakt mě klepne, už to domlouváme docela dlouho to focení..
Odpovědět
@krizecek tak to naštve.....u nás je dnes počasí nic moc, a vždy druhý den je to v ČR, tak to je možná taky dobrý
Odpovědět
@valiet :-( no jsem docela naštvaná! U nás je už třetí den pařák, psala mi kamarádka z Příbrami že u nich od pondělí noci prší a my pořád nic, dneska ještě opečeme něco na ohni, tak snad to vydrží..A do Německa jste se stěhovali za prací? Sousedka bydlí v Heidelbergu, my se tam stavovali při cestě do Francie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak to je od nás už hodně daleko... V Děčíně máme známé z dovolené :-) Určitě to pro vás bude nejjednodušší, když tam máte všechny blízké ;-) Ta Růžovka vypadá hezky. Hlavně, aby to byla svatba podle vašich představ ;-) My jsme původně chtěli taky zámek, ale ten vybraný je od nás cca 2hodiny jízdy a protože máme většinu blízkých tady v okolí, tak to nebudeme komplikovat nějakým cestováním :-) Mám takový seznam písniček, které se mi líbí. Jestli chceš, tak ti ho pošlu. Jinak jsem tu našla několik diskuzí na tohle téma a tam je od nevěst plno tipů na písničky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Ty bláho, nedivím se, že jsi naštvaná. Mě by to štvalo taky... U nás vždycky zaprší přes noc a přes den je taky ještě pořád horko.
Odpovědět
@krizecek Heidelebrg je kousek, no já tu byla první a přítel za mnou přišel a ted tu oba podnikáme a dá se říct, že se nám vede....udělala jsme maturu, nešla na vejšku a práce v DC nebyla, tak jsem se sebrala a odjela do Německa pracovat....:) a už jsem tu nějak zůstala....:) a pak se zamnou nastěhoval i přítel...:)
Odpovědět
@awe1 jasně pošli...:) no vidíš, kdyby to nebylo ve stejný den ( třeba nebude )...mohla jsi přijít na kritiku...:) jako v tom pořadu 4 svatby...:)
Odpovědět
tak já už vím s čím budu mít problém....s výběrem oznámení....teď koukám chvilku a žádné mě nenadchlo....
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Ok, pošlu. Třeba se ti to ani nebude líbit, ale tak pro případnou inspiraci :-) :-D Já bych spíš přišla okukovat než kritizovat ;-) Jsem zvědavá, jaký den nakonec vyberete. A uvidíme, třeba to možná vyjde :-D Tuším, že ten pořad teď poběží v tv.
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Mě se pár oznámení líbilo, když jsem koukala na netu, ale že bych vyloženě řekla, tohle je úžasné a musím ho mít, to se nestalo. Budu pátrat dál a ještě zajdeme tady k nám, co mají :-) Anebo zbývá poslední možnost, vytvořit sama :-) Jakou chceš mít barvu svatby? :-)
Odpovědět
@awe1 no do pondělí ho dávají na markíze....:) no chtěla bych spíše datum 6.7.2013 neboť jsme si spolu začli večer z 6-7. a 6+7 je 13, takže to je součet roku, ale nevím zda to povolí, kvůli tomu svátku prý...:) tak pak nám bude zbývat tento datum...:)
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 svatba bude jasně bílá + bordo.....muluji tyhle dvě barvy...:)celá bílá to bych nechtěla a celá bordo taky ne, takže to bude půl na půl...a ty?...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet No jo vlastně, oni jsou předtím ty svátky :-( Jinak je to taky hezký datum. S tím součtem mě to vůbec nenapadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Rozmýšleli jsme mezi bílou + červenou a bílou + fialovou, obě kombinace máme rádi. Nakonec to vyhrála bílá + fialová. Červenobílou už měla sestra, tak nechci mít to samé :-) a fialová u mě teď vede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@segara jsem si rikala ze by si byla nejakej rychlik :) ;-)
Odpovědět
@awe1 to je taky pěkná kombinace, moje sestra měla takovou broskvovou dá se říct, proto ji taky nechci...a budeš mít družičky?....mně jde malá neteř a pak budu mít dvě dospelačky + svědkyně stejnou barvu šatú ( asi bordo :D ) pak večer chceme zatančit s holkama nějaký taneček...:) tak uvidíme...:)
Odpovědět
@awe1 tenhle citát mě pobavil....)Ano, manželé mají žít věčně spolu, aby byli potrestáni za hloupost, že se vzali. Gustave Flaubert
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-))) Přesně to samé jako ty, půjde mi malá neteř a už teď se hrozně těší :-) Pořád říká, že bude družička a její podmínka je, že bude mít kytičku :-D Jinak dospělačky mít nebudu, za svědkyni mi jde sestra a šaty nechám na ní. Ví, že bude fialová + bílá, takže to nejspíš vyladí sama :-) Ona mi taky nechala volnou ruku, tak jí budu věřit :-D
Odpovědět
@awe1 to já si ani jednu ze sester neberu, jsme 3 a ta co se vdávala, nevděla kterou aby to té druhé nebylo líto...:) takže jsme dohodlé, že vždy půjde kamarádka...:) jj ta naše chce taky KRÁSNOU kytičku...a košíček aby mohla rozhazovat kvítky...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-) Zajímavý citát na pobavení. Ale ten bych si nedala :-) Mě se moc líbí: Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe. John Lennon
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Chápu, že když jste 3, tak by to bylo komplikované. My jsme jen dvě, takže je to jasné :-) Jo, o košíček se už taky hlásila. Já myslím, že do svatby si toho vymyslí ještě víc :-D
Odpovědět
@awe1 já bych taky takový nechtěla...jen mě pobavil, třeba nám někdo něco vymyslí...:) ať jsme originální...:)taky mám pocit, že si ta malá cácora toho vymyslí ještě mnohem víc....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Jasně, času dost a do svatby se ještě vyvrbí věcí :-) Poslala jsem ti ten seznam, tak na to můžeš mrknout :-)
Odpovědět
@awe1 už jsem jukla...tak tam máš náš nástřel písní zaslaný...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Už jsem taky mrkla a máte dobrý výběr :-)
Odpovědět
@awe1 doufám, že tatku, toho chlapáka, dojmu tu písní....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Já myslím, že ano :-) On už bude určitě dojatý, že se mu vdává dcera a tohle ho dojme ještě víc :-) ;-)
Odpovědět
@awe1 hlavěn asi to, že jsem nejmladší z nás 3....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak to bude dojatý rozhodně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?