Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Asi to tak udělám taky, protože úplně sdílím tvůj názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @awe1 vam bylo smutno holky?:-) sousedka chtela bobkovy list, tak jsem tam kvuli nemu hodinu kecala:-) znate zensky:-):-) Evi, jeste ze zvedame pocet prispevku v diskuzi:-) za chvili trumfneme i ta nejvic diskutovana temata:-)
Odpovědět
@rozzaarka no jasně, že ano....:) noooo budeme neukecanejší skupina....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jasně, že bylo :-( To už nám nikdy nedělej :-D Jj, nezůstalo jen u donášky přes chodbu ;-) Máš pravdu, dneska se opravdu činíme. Zachvíli budeme na vrcholu diskuze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 @valiet jinak oznameni - taky jsem nikde nic nenasla a hlavne jim za to nehodlam dat ty prachy. uz jsem nasla papirova oznameni jaka chceme a pak tiskarnu, kde si to necham vytisknout. jen tam musim zavolat a zjistit, jestli si muzu prinezs svuj papir atd. a v nejhorsim to jisti nejaka domaci tiskarna:-) my chceme takove to oznameni jak se otevira vepredu. Chzceme tam v srdicku nasi fotku a text na ten "prostredek". Na bok dame karticky s pozvanim na raut nebo na vecer a zvenku nalepim maslicku, ktera to bude zavirat. jinak se kouknete na imikimi tecka com, tam si muzete vytvorit vlastni, pak staci jen najit ctvercove prazdne prani (poslu kde se da koupit) a tiskarnu a je to:-)
Odpovědět
@rozzaarka taky nad tím uvažuji, ty peníze jsou děsné...my potřebujeme cca 60x oznámení...a to už je pálka.... taky s emi líbil nápad s fotkou, ale asi ne...prý ten můj neni moc fotogenický, jako já bych byla....:) jsme pak zvědavá na ty svatební fotky, jak budeme vypadat...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ty to máš promyšlené, koukám :-) Hezky, pěkně. Já jsem teď našla jedno ozmanko, které se mi líbí. Ale tohle je nápad taky dobrý ;-) @rozzaarka @valiet Holky, musím jít udělat večeři, tak chvíli zvedejte počty příspěvků beze mě a nezlobte tu :-D
Odpovědět
@awe1 neboj, my to tu s @rozzaarka zvedneme nejmíň o 50 příspěvků....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ja taky nejsem kdovijak fotogenicka a ten muj mi to tvrdi vecne taky:-) ale stejne ji tam chceme:-) svatebni fotky budou krasny, protoze i kdybys byla modelka, fotograf te vyretusuje:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evi co varis dobreho? Taky u toho delam vecu:-) takze jsem tu trosku nepravidelne:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to je jasné, že budeme všechny krásné....:) a už víš jaká bude zábava? zda-li nějaká bude?
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet myslis jako oslava po obede? My budeme mit rautik, muj bracha bude delat DJ a pozveme cca 50 kamaradu + cca 30 je rodina. A bude jist pit a tancovat:-) budeme delat tombolu a dalsi program budu jeste vymyslet, ale asi to nebudu prehanet... aby to nebylo jak "mejdan s programem":-) ty mas nejake predstavy? Kde to vlastne budes mit?
Odpovědět
Článek se načítá
Holky tak už jsem rozeslala kalkulace do penzionů ve středních až jižních Čechách, protože potřebuju ubytovat 25 až 45 osob. Zatim se mi teda nikdo neozval. Akorát musím vymyslet, jak vše přichystat, když budeme mít svatbu třeba 60 km za Prahou. Jak převést dort a další věci. Už mám domluvenou kadeřnici a kosmetičku. Až budu mít zarezervované místo, tak začnu shánět vše kolem. Koukala jsem, že výzdobu a spousta věcí se dá pořídit i tady na bazárku. Už mi tu svatbu začínají rodiče rozmlouvat, že za jeden den utratit takových peněz :( Je to pravda, ale zase si říkám, když si budu postupně vše shánět, dá se na spousta věcech ušetřit. Už jsi si vybrala i barvu, líbí se mi zelinkavá.... :o) A co vy, jak to jde s rezervací míst?
Odpovědět
@rozzaarka jj takto to máme tak yvymšlení....ta tombola mě nadchla, ale nevím zda se ty lístky budou kupovat a nebo darovat, nechci zase z nich tahat peníze....jak to budet emít vy? budete mít i výběr do střevíčku? nebo cigánku? nebo dražbu podvazku?....:)
Odpovědět
@helus2013 ahojky, my nerezervujeme místa....máme to na veliké chatě, která je u nás ve města proslulá s pořádáním svateb....a v horním patře je možnost přespání....takže toto je vyřízené....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet ja prave nevim... asi tame tombolu za 15-20 kc, ale nechceme vybirat do strevicku, ani drazit podvazek... trochu mi to pripada jak tahani penez z lidi a to se mi nechce. ta cena na tombolu je spis symbolicka, aby pokryla naklady na ni vydane... ale jinak proste co kdo da, to da do prani. budeme urcite rozesilat cedulku, at nam daji penize, protoze byt mame a v nem i rychlovarnou konvici a ostatni veci, ktere se casto davaji jako svatebni dar...
Odpovědět
@rozzaarka taky nechceme už nic vybírat a taky chceme dát vtipně napsaný lísteček, že si přejeme peníze...:) nechceme 3 čajové sady atd....:D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet chces poslat na mail ten, co budeme mit my? hodne mi jich prislo strasne kycovitych...
Odpovědět
@rozzaarka jasně pošli budu ráda, my chceme i 3 vážně velké výhy ( jako poukaz na griloví prase, wellnes víkend, a sud piva ), aby kup lístů do tomboly byl lákavý...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jako fakt? ty jsi z rodu rotschieldu? To my tam dame same blbosti a vtipne veci:-) tak mi posli email do ip:-)
Odpovědět
@rozzaarka proč z toho rodu? ještě to nemám sepsané v pc, jen rychle na papíře, co jsem kde vyčetla na netu, až budu mít něco i od sebe, pošlu...:)
Odpovědět
@valiet něco jsem ti sepsala, ale nevím jak ti poslat zprávu, tak mi napiš a já odepíšu...:)
Odpovědět
@rozzaarka nevím jak ti poslat zprávu, zak mi napiš a já ti to pošlu...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet protoze rotschieldove meli spoustu penez a ty chces dat do tomboly 3 nekolikatisicovy vyhry:-) IP jsem ti poslala, je to ta obalka:-)
Odpovědět
@rozzaarka to vím, co je to...že je to ta obálka...ale nevím vždy jak tam napsat tvůj nick aby se to odeslalo...:) no tak sud piva stojí asi 1200 kč, 2 hodiny masáže 500 kč a prase to bude mít se slevou, dělá to náš známý...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Dělala jsem dřevorubecké tousty, v tom horku to chtělo něco rychlejšího a lehčího :-D @rozzaarka @valiet My nebudeme mít tombolu, protože se obávám, že by to příbuzní nepochopili, takže tady bude klasika, střevíček. Bude to jen taková symbolika do sandálky :-D Jinak budou svatební noviny a chtěla bych vypustit lampion štěstí. Zbytek se uvidí :-) Nejspíš přijdou fotbalisti a ty dělají zábavu sami od sebe, nenuceně, takže ani nějaký program na celou oslavu nebude třeba. A chci taky napsat tu cedulku, protože do bytu toho máme plno a nepotřebujeme všechno dvojmo :-D Jani, máš něco originálního na tu cedulku? @helus2013 Místo máme vybrané, jen musíme zjistit detaily a rozhodnout, jestli tam udělat i venkovní obřad nebo ne a pak to zamluvíme :-)
Odpovědět
@awe1 svatební noviny? co si mám pod tím představit?....:)my nebudeme vybírat do třevíčku, pouze ta tombola...:) já myslela, že ty lampiony jsou zakázané...:) kupovala jsem je na Vánoce ( v Německu ) a nevypustily se kvůli zákazu...:(...ale pokud nebudou dovolené, můžou si je vypustit děti s námi...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 co jsou drevorubecke tousty?:-) to zni moc good:-) lampiony taky vypoustime. trochu se bojim pozaru nekde o par km vedle... pak to spadne a neco chytne ani nevis... puvodne jsme je chteli, ale neco jsem si o tom precetla a drahy rozhodl, ze to fakt neee:-) jeho prvni rozhodnuti co se svatby tyce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet No, nejsem moc dobrá ve vysvětlování, ale měli by být o vás, pak třeba nějaké vtipy a tak. Slouží třeba, aby se hosté nenudili, když se budete fotit nebo jako počtení u dortíku :-) Mrkni na net nebo ti zítra kdyžtak nějaký odkaz pošlu ;-) Fakt? Tak to budu muset zjistit, aby nebyl pak problém. Vůbec jsem to nevěděla a ani mě to nenapadlo, protože na shopech jsem je viděla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Smíchá se šunka, tvrdý sýr, vejce, česnek a kečup, dá se to na pečivo, posype kořením na pizzu a zapeče v troubě :-) Když budeš chtít, zítra ri napíšu přesný popis ;-) Tak teď jste mě holky přesvědčily a z hlediska bezpečnosti se na to asi vykašlu. Nechtěla bych být žhář :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?