Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 tak ty mi zacinas byt neverna s @valiet?:-):-) tssss:-D:-D
Odpovědět
@awe1 já bych hned objednávala něco...ale přijd emi to ještě brzo...a pak něco uvidím lepšího a budu naštvaná, že jsem spěchala....:)máš už něco?
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evi, k cemu je vlastne druzicka?:-) mozna stupidni dotaz, ale nejak mi to unika:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Neboj, tobě zůstanu věrná vždycky :-D ;-)
Odpovědět
@rozzaarka tak já zmiznu jinam, abych vám nenarušovala plány....:DDDD jinak jsm e si krátily dlouhou chvíli než přijdeš....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Mi povídej, já pořád někde lezu a objednávala bych každou kravinku :-D Mám už vývazky (jsou i v albu). Jedny sandálky, ještě přijdou druhé, na boty jsem totiž magor a navíc je blbě sháním :-D a už jen mističku na prstýnky :-) Ale určitě něco objednám, protože to nevydržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, mrkni do ip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet tak to joooo:-) v tom pripade je to v poradku:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evi co v IP? Psala jsem ti:-)
Odpovědět
@awe1 jj taky bych to naházela nejraději vše do košíku....:)
Odpovědět
@rozzaarka to jsem ráda......)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet kolik budes mit druzicek?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka jednu malou-neteř a 2-3 dospělé...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka teď už víš, co znamenají družičky. Ale ani to nedělám kvůli tomu. Prostě jen malá sama chce, tak jí udělám radost. Nechci, aby byla zklamaná :-) Jiné družičky nebudou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Klidně to udělej ;-) Alespoň budeš mít radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, my jsme si hezky s @valiet popovídaly, ukrátily chvíli a víš co ještě? Zvedly jsme počet příspěvků v diskuzi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky víte co? Já tu trapčím, jak nevím koho si vyberu na líčení a abych měla včas zamluveno a drahého sestřenice je kosmetička :-) :-D Já jsem fakt tele :-D
Odpovědět
@awe1 jééééé to máš dobrý.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet :-) Hele, ale mě to vůbec nenapadlo. Až jsem teď zase hledala kosmetičky a vizážistky a došlo mi to :-) Mám radost. Jen se s ní musím domluvit a něco zkusíme předem vytvořit, abych věděla, jestli budu spokojená. Ale vycházíme spolu dobře a určitě mi namaluje obličej, jaký si řeknu :-D
Odpovědět
@awe1 určitě je dobrý nápad zajít na zskoušku, všichni to doporučují, nejen zkoušky účesů, ale i makeupu...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Na účes určitě půjdu. Sice mám svojí kadeřnici už dlouho, ale netroufnu si jít až ve svatební den. Chci vidět, jestli mi vybraný účes bude slušet, obrázek snese lecos. A tak vůbec. Třeba se mi to od ní nebude líbit a půjdu jinam. Ale je dobré vědět to včas. To samé líčení :-)
Odpovědět
@awe1 předně, mě bude česat teda sestra, ale taky budeme mít x zkoušek....:)na maturitní ples byl taky odzkoušen 3x....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Tak to máš zase výhodu ty ;-) No, jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne a jestli budu alespoň trochu vypadat :-D Kam nám zmizela @rozzaarka? :-(
Odpovědět
@awe1 neboj, každá je ve svůj den krásná...:) ted jsme taky chtěla psát kam zmizela @rozzaarka ...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Snad ano :-) Koukám, že jsme tu asi zůstaly jen my dvě, máme výdrž :-D
Odpovědět
@awe1 nooo to teda jo...zdá se, že ještě nějakou tu chvilku vydržíme....:) já ted koukám na oznámení....:), které mě praští do očí....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet A už si našla nějaké, které by tě alespoň trochu zaujalo? :-)
Odpovědět
@awe1 snad jen jednp, ale neni to úplná bomba....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet To je právě ono:-) Nějaké se mi líbí, ale úplná pecka zatím nepřišla :-(
Odpovědět
@awe1 ...:) nerada si vybírám z něčeho, že musím a jsem omezena.....tak když nenajdu....tak to asi nechám někde vyrobit....:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?