Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka....nevím jak ti mám potvrdit ten email, ještě se tu nevyznám...:) jooo to je fajt, to se mám....snad si na mě dá záležet... už víte jakou hudbu? s tou si myslím, že budeme mít problém....a novomanželský tanec? nechce dělat tu show, jak to teď mají všichni...tak asi bude klasika ploužák...:(
Odpovědět
@rozzaarka.....tak to máte doma stejné jako my....:) s tím obočím....:) a s tím zda si mě ještě bude chtít vzít....:)
Odpovědět
@rozzaarka a @krizecek od 18:00 hod. dávají na Markíze 4 SVATBY, je to nějaká soutež o nejlepší svatební den, včera už jedna proběhla, dnes bude další....:) tak jen tak info pro inspiraci....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet muj taky nechce delat show. prave proto, ze to delaji vsichni a mnohdy je to dost trapny... myslim, ze si taky vybereme nejaky plouzak, ktery je nasim srdcim blizky... ale tancujeme radi, tak se asi nebudeme jen tocit dokola a pretapavat:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
My asi přeťapávat budeme:-), moc toho natancováno spolu nemáme, po dvou a půl měsíce od seznámení, jsme se domluvili na miminku, hned to vyšlo, tak jako těhotná jsem nikde neskákala :-D a teď kojím, tak se spolu taky zatím nikde nedostanem, ale všechno spolu doženeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@batalin dva a pul mesice po seznameni mimco? Wow:-) to jsi odvazna:-) ale zatim mas jeste rok cas, treba se nekam pak dostanete:-) ale chapu, ze ted je to moc malicky tvorecek na to, abys ho opustila:-):-) a i kdybyste se nikam nedostali, tancovani nikam neutece:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Odvážní jsme byli oba, ale můžu si myslím za oba říct, že jsme líp udělat nemohli, měli jsme v tom jasno, co chceme, nepoznali by jsme se snad tak, jako díky Kubíčkovi a taky vím, že mám toho nejúžasnějšího chlapa na světě!!! V říjnu bude mít rok a v listopadu spolu budeme dva roky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak chlopek si to tady četl, jsem myslela, že ho dojmu a on se mi smál!!! :-D Že prej to vypadá, že bude mít v říjnu rok, takže rok bude mít Kubíček a nejúžasnější jsou oba dva, ale myslela jsem tím toho velkého ;-) !
Odpovědět
@rozzaarka přesně, taky nechceme jen přešlapovat do kola, tak uvidíme....:)ale shodnout se na písničce bude také menší problém...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Ahojky, taky tě vítám mezi náma :-) Na datum svatby máte dobrý vkus ;-) :-) @krizecek Děkuji za pochvalu :-) Nám se to právě líbí moc a kdyby tam byl i obřad, tak je to paráda :-) Včera jsem koukala na ceny dortů a ta cena je fakt normální :-) U nás sladké jede, tak snad se sní :-D @rozzaarka Jani, buď v klidu, magor nejsi ;-) Já už taky pomalu hledám, protože absolutně nemám tušení, kam půjdu. Ty máš alespoň jistotu ;-)
Odpovědět
@awe1 děkuji...:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Myslíš kapelu nebo hudbu na obřad? My už jsme hudbu vybrali, budeme mít jednu místní kapelu, která je osvědčená :-) @valiet @balalin @rozzaarka Holky, my na novomanželský tanec asi taky budeme mít ploužák, drahý když viděl tu show, tak se mu to docela líbilo, ale já z toho extra nadšená nejsem, takže nejspíš bude klasika a budeme jen tak ploužit. A písničku budeme vybírat, dokud se na nějaké neshodneme, ale to snad nebude problém. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@awe1 myslím na obřad.....nechci mít ty klasické písničky....myslím si, že výběrem dobré hudby se ten obřad jen vyplepší...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Naprosto s tebou souhlasím, hudba udělá určitě svoje;-) Taky nechci takovou tu "ohranou" klasiku. Budeme vybírat moje a přítelovo oblíbené písničky, teda takové, aby to zase nebyla naprostá divočina :-D a pak je budu hledat v klavírové verzi :-)
Odpovědět
tak zítra nás čeká předsvatební "pokusné" focení u začínající slečny, nemáte nějáké tipy, co vzít sebou?
Odpovědět
@awe1 přesně tak nějak to chceme i my....:) trochu se odtrhnout od klasiky....:)aby to nebyla stále ta stejná svatba, ale jiná, prostě naše.....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@batalin nejuzasnejsiho chlapa nemas, toho mam ja:-D:-D Je jasny, ze odvazni jste byli oba, ale ty o trochu vic, protoze pro zenu je mit dite trosku jine nez pro chlapa:-)(to neni nic ve zlem vuci panum tvorstva):-) ale hlavni je, ze jste stastni a spokojeni a o nic vic prece nejde:-) Ale Kubicek musi byt pro vas oba neuveritelne stistko:-) taky se moc tesim, az se nase rodinka trochu rozroste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek prasky na nervy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka řídím já, takže nepotřebuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @awe1 asi mi reknete, ze to je ta ohrana klasika, ale na nastup se nam libi bud tohle http://www.youtube.com/watch?v=wOofH7... nebo haleluja ale verze piano/housle. Na prstynky chceme Ja ti prstynek dam ze Zlatovlasky http://www.youtube.com/watch?v=T4tej2... a zbytek doladim podle toho, co nam reknou na matrice. nechci ted vymyslet treba 8 pisnicek a pak 3 skrtat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek :-D:-D ale zpet k tve otazce - asi zalezi na tom, v jakym stylu to chcete - jestli chces brat nejaky treba vejire a podobne, pokud chcete jen pekny fotky, asi bych nebrala nic moc, max nejaky sminky na dokresleni obliceje:-)
Odpovědět
@rozzaarka vějíře né :-D vezmem tabulku, košík na piknik a skleničky a to stačí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet Přesně, aby byla naše, trochu jiná a tou hudbou myslím bude, už jen proto, že písničky budou naše oblíbené a podle našeho stylu :-) Taky nechci, aby jsme měli stejnou hudbu jako "milion" dalších svateb. Na radnici je prostě výběr asi pěti písniček, které jsou pořád stejné a to se mi nelíbí. To si raději najdeme písničky sami a necháme si je pustit z cdčka :-) Nakonec, pokud bude obřad venku, tak je cd jediná možnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @balalin Holky, nehádejte se, nejúžasnějšího chlapa mám já :-D Ale asi je to tak pro každou z nás, když si je budeme brát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek videla bych to podobne:-):-):-) taky nejsem zrovna vejirovy typ:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 vzdyt jo:-) ja myslim, ze tady to vsichni tak berou:-) ale zadny z vas ho pro jistotu neukazu ani na vterinu:-):-) byste mi ho urcite chtely vsechny ukrast:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Tak teď jsem se pobavila tím, že prášky nejsou třeba, když řídíš ty :-D Ale @rozzaarka měla dobrý nápad, když budete dělat pokusné králíky ;-) Každopádně přeju, ať vyjde počasí a vše se povede :-) Doufám, že se nám pak s nějakou fotkou pochlubíš :-) Já bych na naše předsvatební focení chtěla takové ty písmena, celkem se mi to líbí :-) @rozzaarka Jani tuhle jsem taky poslouchala a jako úplně ohraná klasika mi nepřijde ;-) Ani jí nemají u nás na radnici v playlistu :-D Takže jsem si jí poznamenala do toho svého, ale mám i představu o dalších pisníčkách, tak uvidím. Nechám naše rozhodnutí, až se bude svatba blížit víc :-)
Odpovědět
@rozzaarka toho Johanna měla moje sestra v podání kytarového tria, a bylo to úžasné....:) a ta Zlatovláska je taky moc pěkná....:) ta teď letí tady na beremku...:)
Odpovědět
@awe1 oni ti ''zabrnkají'' na kytaru i venku...:) ale vím jak to myslíš, taky to tak chceme....:)
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 mně se hrozně líbí tato...:) ta asi bude hrát kdy paní či pán budou mluvit o našem svazku...:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?