Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
No tak já se je pokusím vyfotit a dám foto do alba. Ale jinak ve Vyškově výběr nic moc. Koukala jsem v obuvi a nic se mi nelíbilo. Pak jsem náhodou šla k vietnamcům a hned mi padly do oka.
Odpovědět
Ahojky, lucianek, těšim se na to foto botek. Dnes jsem začala s přípravama, obešla jsem salóny a myslim, že jsem opět přípravy ukončila, vypadám ve všech šatech jak idiot!
Odpovědět
lega, fakt?? To ne!! To Ti třeba jen přišlo... :-( Neděs mě:-)
Odpovědět
Tebe neděsim ale sebe jo, třeba mi nesedí ten střih co mi nabízeli,musim se obrátit jinam, ale až tohle vydejchám 8-( Neboj u Tebeš to určitě bude super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Legax, tak to jsem na tom všechny stejně,protože musíme vyzkoušet hodně šatiček, než na sobě objevíme ty pravé.Neboj, určitě si některé zamiluješ.VYDRŽ :-)
Odpovědět
Už mám jeden tip, jen aby mi slušely. Zvládli to jiný, my taky určitě a budou z nás krásný nevěsty :-)
Odpovědět
Holky, mně dnes dorazila zásilka - ubrousky, toaleťáčky a kapesníčky s ženichem a nevěstou :-D :-D Mám z toho radost, jsem zase o kousek blíž 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
katwind: na kterých stránkách jsi objednávala!?
Odpovědět
Katiz, kde máš fotku? :-o Kat, není to ze stránek, je to firma dekorací jedné paní z Prahy, ale zatím nemají e-shop, je to paní Dobešová a kontakt jsem našla tady na beremese v témátku http://www.beremese.cz/forum/show.php... A jsou fakt super, mamka málem padla, když jsem jí to ukázala:-) Cenu jsem zatajila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-( bohužel do Prahy nemám cestu. Zkusím něco v Ostravě, ale to bude těžké.
Odpovědět
Kat, já tam taky nejela, jsem z Trutnovska, vše jsem objednala přes mail:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, to je pěkný ty ubrousky a papíry.Že bych do toho šla taky :-D :-D Kat,myslíš, že by maminku ta cena složila??? ;-)
Odpovědět
Ahojky. Fakt super. Jenže ty ceny asi tak super nebudou, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Na stránkách duni.cz jsem objevile náááááááádherné ubrousky :-) , podobné té červené růži co mám v albu. Balíček s 20ks vychází na 50Kč :-) . A protože na stoly chci jen květ růže ve skleničce, tedy bez velkých květinových vazeb, tak myslím, že to stůl pěkně oživí, ještě spestřit bílým nebo světlunko zeleným ubrouskem a bude to stůl dokonalý, snad. Ještě bych stůl chtěla dozdobi t čololádovými zlatými penízky 8-) Mám posledních pár dnů na výběr šatů, protože v listopadu jdu do nové práce a budu mít šílenou pracovní dobu od 8,30 do 17,00 a úplně mimo civilizici :-S A salon který jsem si vybrala má otevřeno od 10-17 - nemožné stihnout. :-(
Odpovědět
katiz- to teda máš dost blbý, snad Ti vyjdou vstříc ne pak, přeci je budeš muset zkoušet víckrát. Hlavně ať Ti padnou! :-) Já zase sháním pořád zelené ubrousky nějaké pěkné a nic moc nemám.
Odpovědět
Holky, dneska si zkusím ty ubrousky, toaleťáčky a kapesníčky vyfotit a hodit do alba, ale jsou fakt boží, hlavně ty ubrousky, na těch to nejvíce vynikne ten obrázek:-) Maali, no, kdyby mamka zjistila, že jsem dala téměř 900 za papíry, tak ji asi švihne:-D Když jsem to řekla ženichovi, tak taky nejdřív říkal, že to je dost...tak jsme mu poukázala na jeho koníčky, kolik ho stojej...a mlčí:-D Já si tohle vysnila a splnila holt no 8-) Navíc je to dost dlouho před svatbou, aby mě ta cena nějak pokládala... ;-)
Odpovědět
Kopíruji ty ceny - můj příspěvek v 2007: Kapesnicky - 1 balicek - 20,- toaletak - 1 ks - 82,- ubrousky - 1 balicek - 60,- Hodne, ale ja bych to zvladla utratit i za vetsi blbosti ;-) Postovne zadne, neb jsem to platila prevodem 8-)
Odpovědět
koukala jsem se, na tu stránku,mají tam fakt hezký věcičky, to bych taky dokázala utratit když vidím tu krásu. Tak šup už je vyfotit ať Ti můžem tiše závidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz,přeji to v nové práci hodně hodně super lidiček, co ti pomohou a taky troču pochopí a v salonech aby byly taky vtřícní a počkaly na tebe..... Jinak ty ceny za svatební všecičky jsou sice možná velké,ale holky JE TO PŘECE JEN 1 V NAĚM ŽIVOTĚ A TISÍICKRÁT SE NÁM TO VRÁTÍ,takže to přežijeme :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky! Musím vám říct svou hroznou včerejší zkušenost - nejsou bílé boty!! Začínám se obávat, že boty nebudou sranda!! Byla jsem v obchodech Reno, Humanic, Stival a pak v menších obuvích tady. Celkem jsem prošla asi 8 obuví ve třech městech. A NIC! Narazila jsem pouze na jedny bílé boty!! Byly krásné, ale byly s páskem pouze přes patu vzadu a vyzouvaly se mi. Potřebuji páseček přes nárt, mám úzkou dlouhou nohu. chci uzavřenou špičku. A prostě se bílé boty přestla yvyrábět či co! Dubněnky, máte tip, kam se mám vydat? Já doufala, že když jsou taneční, že si budu vybírat :-(
Odpovědět
katwid a kde jsi sháněla, v Praze snad něco bude. Já jsem koukala tady a měli většinou jen v těch buticích okolo centra.
Odpovědět
Profilova fotka
Kyt, jo jo v období tanečních mají foteček hafo.Barvičky jaké si jen vzpomeneš, ale bílá bohužel došla.My se včera dívali V Č.Budějovicích a taky nic.Jen se mi docela líbily botky v barvě bílé kafčo.Plná pata i špička, a přes nárt měli takovou gumičku do kříže, že pěkně drželi na nožce.Tak to bude poslední záchrana.
Odpovědět
Ahojky. Tak se moc omlouvám, ale ty boty jsem nějak nestihla vyfotit. Já je mám totiž schované doma a nějak jsem se tam nedostala, takže musíte ještě týden vydržet a snad to zvládnu. Jinak u mě nic nového. Takže přeji všem štěstí a pa pa pa
Odpovědět
Holky, dnes jsem objednala bílý a vínový vlizelín, už se na něj těším ;-) :-D
Odpovědět
A plánuji jet jednu sobotu do Prahy a stavím se tam v tom obchodě na botky (boty Roub), dle netu jich má hafo, tak snad se zadaří. Při té příležitosti zajdu do Ikey ;-) A nebylo by od věci začít kupovat nějaké dárky na Vánoce...to se mi nějak nechce, nejradši bych kupovala jen svou svatbu ;-) :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak udělej radost sobě :-) kup dárečky pro sebe.A hlavně ty botky.
Odpovědět
Profilova fotka
ohledně bot: nejsou ani na Severní Moravě ]-( už nemá kam jít!! Ještě mi chybí navštívit Olomouc,a le to je moc z ruky. A taky jsem se dověděla že o bílé není zájem - by mě zajímalo kde na to přišli!!Taky mě napadá Polská tržnice v Těšíně, ale nemám s těmi lidmi zkušenosti, kolik botky vydrží...
Odpovědět
Dnes jsem byla v okresním městě - Trutnov - a taky bílé boty nejsou! Přesně jak píše Katiz, prý je o ně minimální poptávka, tak je obchodníci neberou... Prý začíná plesová sezóna a o jedny, max. dvoje si řekli, ale jinak samozřejmě černé, lesklé, vínové, červené... Přijde mi trochu paradoxní, že mají tři odstíny zelené, ale bílé žádné, nechápu... Holky, ten vlizelín už máte? Já se na něj hrozně těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám nevěstiny nezbývá nic jiného než vydržet na veletrh třeba do Diplomatu.Nechi to taky nějak reklamovat, ale vím, že tam botečky měli,takže to pro mnohé z nás může být poslední šance.Pokud si nekoupíme ty barevné, což si myslím by byl docela dobrý odvaz :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?