Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, tak já mám už rezervovaného kameramana!! :-D :-D :-D A hudbu bedeme zajišťovat zítra.
Odpovědět
Katiz, to je bomba!! Já vybírám hudbu zatím jen přes net a pak se domluvíme na schůzce s těmi vyvolenými:-) Fotografa domluvil o víkendu přítel, bude to jeho kamarád:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bude svatbičku natáčet spolužák, viděla jsem DVD a je to pěkné.To je asi 3 věc, v kteréí máme jasno :-D , bohužel jich je ještě hodně :-( ale teď si dávám pauzu a po zamluvení termínku a ujasnění počtu hostů se do toho vrhnu naplno :-)
Odpovědět
Jo a ještě - napsala jsem si seznam lidí a u nich značku, kdo bude potřebovat uybtovat, bude jich celkem 12 (6 párů), takže to jde, to jim zaplatíme my... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak podobně jsme na tom my.Přespávacích bude 12 vč.nás. Taťka by nejraději sourozence ubytoval doma a ještě je v neděli hostil, ale to snad pochopí, že kolem nich nebude mamak poskakovat,když on si vyspává do poledne, a já nechi aby kolem nich chdák běhala od rána.No bude to ještě boj ho přesvědčit. A taky když bude svatba v sobotu, chtěla bych ve 13,00, tak aby se sjeli během dopoledne. Nedovedu si představit ten zmatek ještě v pátek =-)
Odpovědět
Maali, máš moc hezké oznamko v albíčku... Já budu mít v půl jedné a všicni taky přijedou až v sobotu. Jen svědkyni platím pokoj na dvě noci, bude tam od pátku rána, aby mi pomohla s výzdobou:-)
Odpovědět
Ahojky holky. Tak já mám svatbu ve 12,00 hodin. Přespávacích bude asi jen 8. 4 páry. To jim taky zaplatíme my, to ubytování. Ti už dojedou v pátek, protože jsou z daleka a cesta trvá asi 5 hodin, takže by to nemuseli taky stihnout, protože jak znám naše dálnice, tak je to katastrofa. Takže chci, aby přijeli hned v pátek navečer. Bude to jistější. Na svatbě nám bude hrát asi strýc, on hrává na svatbách na klávesy, takže nám taky něco zahraje a jinak bude hi-fi věž, takže si můžeme pouštět, co se nám bude líbit. Ještě musím sehnat fotografa. Natáčet mi to bude brácha a něco taky moje tchýně.
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, děkuji.To je právě to ze Slovenska ;-) Hledala jsem nějaké zástupce u nás, ale nemají nikoho,tak to objednám u nich.
Odpovědět
Jo maalinko, oznámko je moc hezké.
Odpovědět
Luci, tak to máš taky fajn to ubytování, když to nejde moc do desítek, tak si myslím, že se to zafinancovat dá (teda pokud to není 5 hvězdičkový hotel) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já mám výhodu, jedna teta má nedaleko místa konání chatu, tak tam můžou přespat :-D a ostatní jsou z okolí cca 10km, tak není problém zařídit řidiče a někde půjčit prošku lepší autko. Miláček dnes zařizuje hudbu :-) , tak jsem zvědavá s jakou se vrátí. Bude hrát mladý klučina, na klávesy a lidovky doplňuje harmonikou. V pátek hrál na zábavě a zahraje na co si člověk vzpomene a pokud bude mít na máš termín volno, což v pátek nevěděl jistě, tak se naučí i "naši" písničku, aby nám udělal radost. My chceme obřad ve 14:00 (14.4. ve 14=není špatné že :-D ) ale co dělat, když se to nikomu jinému nelíbí?? 8-( Rodiče chcou "kalit" od ráná :-o
Odpovědět
katiz a holky- já si připadám jak nejvetší opozdilec,máme to taky v dubnu a nemáme skoro nic zařízené, jak to děláte, že to tak rychle stíháte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
1) nemlžu se toho dočkat 2) chci mít přípravy za sebou a pak se jen bavit!! :-D :-D :-D
Odpovědět
katiz- to ti závidím, mě se nedaří sehnat co bych chtěla, tak čekám až na něco narazim, jen, abych to do dubna nějak zvládla
Odpovědět
Já: 1) nechci pak vše platit najednou a být v šoku:-D 2) baví mě to:-) 3) těším se tak moc, že mi to nedá:-) 4) chci to mít vše zmáklé a co nejblíže mým snům, tedy dokonalé:-)
Odpovědět
a když jsme u toho, nemůžu najít boty, které by se mi líbily a ve všech obuvích mi řekli, že bílé boty už asi nepřijdou :-| ]-(
Odpovědět
jak nepřijdou? Tak to abych šla už shánět po republice. :-)
Odpovědět
No jako že teď na zimu se bílé boty téměř neprodávají, takže berou hlavně černé, pak zlaté, stříbrné... na plesy. Bílé nefrčej :-| Ale jsme menší město, máme tu tři menší obuvi, třeba to u vás bude lepší... I když byla jsem v Renu a taky nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já boty taky nemůžu sehnat, chci botky s minimálním podpatkem a 41-42 ;-( už jsem se vydala i do okolních měst a NIC :-|
Odpovědět
No tak to se radši půjdu už poohlídnout. Vlastně nevim co dřív, snad to nějak dopadne. V Praze snad budou mít nějaký výběr, držim pěstě při výběru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak s botkama kkoukám jsme na štíru všechny.Jámám nožku 37 a taky je to boj.Hlavně nechi špičatou špičku, to bych se o to zabila hned na schodech.A přesně jak píšete, třeba nádherně červené, růžové, oranžové ty u nás mají v Bonetu a krásně.Ale bílá, prostě došla. No taky nevim, jaké budu mít šatky, jestli šampaň nebo bílé, takže taky nevím jakou barvičku vlasntě brát.Je to hodně blbé k šampáňu mít bílé boty a tělovky punčošky??? Legax, neboj, určitě po Praze něco seženeš a tady najdeš spoustu nápadů :-)
Odpovědět
Maali, to mě taky napadlo! Sice si říkám, že chci bílé šaty, ale co když mi třeba nesednou nebo mě prostě uchvátí šapáňové!? 8-) Nohu mám 39 a taky nechci ty špačaté. No a jediné bílé, na které jsem dnes narazila, měly černý podpatek a bylo to divný. Tak to taky nechci:-) budu doufat ve svatební salóny, že tam budou mít na prodej boty. Ale jak tady psaly holky, zase tam jsou boty jednou tak drahé ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to jsou boží starosti ;-) :-) :-) :-) Říkám si, že si ty botečky nakonec vyberu na Veletrhu v Diplomatu, mimochodem jse to v únoru tuším 9-11,takže tam ještě je nějaká šance ulovit pár posledních kousků. vyrazím tam určitě s miláčkem a všechno to pojdu, nee jako loni, když jsem tam vzala ještě 3 osůbku :-) Ale v pátrání a shánění věcí se nepřestává :-) Papa a dobrou, jdu doo hajan :-o
Odpovědět
kami, dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, i Tobě x-)
Odpovědět
;-)
Odpovědět
dobrou :-x :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Tak já už mám boty sehnané asi tak 2 měsíce. Mají plnou špicu (placatou - ne špičatou) a pata je volná, pouze na pásek. Podpadek mají tak akorát a ve předu na té špici je stříbrná spona. Vypadají moc hezky a hlavně jsou pohodlné. Vypadají jako kožené, ale nejsou. Jsou úplně měkoučké, jak hadr, takže nikde netlačí. Jsem z nich nadšená. Sehnala jsem je u vietnamců za 230,-- Kč. Jsou fakt super. Hodí se i k riflím nebo šatům. Jsou čistě bílé. Mám z nich hroznou radost. Přítelovi se hrozně líbí. Kdyžtak si pro jistotu sebou vezmu asi nějaké pohodlné (obnošené) boty, i když budou černé, tak na hostinu už to nevadí. Co myslíte?
Odpovědět
Luci, botky do alba!:-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, do alba s nima :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?