Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Holky, mám přitroublý dotaz - jak se dělá zasedací pořádek? Totiž, nebudu dodržovat etiketu, budu mít své rodiče u sebe, ale když se sedí u stolu do U z obou stran toho stolu, takpáry sedí proti sobě nebo vedle sebe?
Odpovědět
ahoj holky, tak se hlásím do klubu duben 2007, dá-li se to tak nazvat. My bysme se měli brát na zámku Lysice a hostinu mít v Brně. S tím, že oběd bude jen s rodinou a večer přijdou i kamarádi. Z těch příprav mám celkem hrůzu. je toho celkem dost. :-)
Odpovědět
Ahojky storm! Moc Tě vítám 8-)
Odpovědět
Mrtvo, mrtvoučko... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind, já bych řekla že páry nech sedět u sebe, naproti sobě je to zvláštní.
Odpovědět
Ahojky Katiz, dnes jsem procházela náš duben a říkala jsem si, kam jste všechny zmizely :-o já si to také myslela s těmi páry, díky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Berušky, tak jsem tady si infem . Dneska byl den D, kdy jsme měli zamluvit termín. No vše bylo jinak.Včera se trošku konala slezinka pár kámošů.Spolužák,co nám bude svatbu natáčet, mě trošku nahlodal s místečkem obřadu.Takže jsem na rozpacích.Tam kde jsem to chtěla, svatbičky dělají za přípatek + 1.000 Kč, s čím počítám.Ale zase mě děsí ta představa, že fakt jako naschvál 14.4. bude ošklivě a já budu někde v dešni nebo sněhu.Takže máme ještě do listopadu čas na rozmyšlenou, jak to uděláme. Když jsem řekla v kostele, tak se taťka smál, že když tam vleze, kostel spadne.Ale dělají tam i civilní obřady, tak se mi to moc líbí. A paní na matrice byla milá, jen s tím počasím taky trošku nejistá.Ale když to opravdu budem chtít, udělají to. Tak to je asi vše z našeo velkého dne č. :-)
Odpovědět
Maali, no, to máš zajímavý :-o Já myslím, že sníh už nebude. Zima možná, ale vzhledem k tomu, že to budu mít týden po Tobě a to už bude teplo :-D :-D tak budeš mít teplo i Ty ;-) Já kostel nechci, a to především z důvodu, že bych s etam sama necítila dobře, byla jsem se v jednom pro civilní svatby podívat a nějak jsem se tam necítila. Neumím to dobře vysvětlit, ale jako kdybych tam nepatřila, měla jsem pocit, že když nejsem (a asi skoro nikdo z hostů) věřící, že se to nehodí, že bych tam neměla být. Ale moc Ti přeju dobrou volbu! 8-)
Odpovědět
holky v klidu, snížku jsme se obávaly všechny holky, které měly svatbu v dubnu toho roku. Nakonec všem počasí vyšlo a snížek nebyl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co si vzpomínám, tak pršelo jen jedinej víkend v dubnu a to ten poslední teda ten kdy jsme měli svatbu my, ale nebojte se počasí, sněžit si myslím fakt nebude a déšť určo zvládnete - naprší vám přece štěstííí. :-D Jinak vám přeji hlavně sluníčko. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy mi teda dáváte.Ve mě to kvůli počasí pěkně vře :-D :-D Ale taky si myslím, že by jsme se neměli vzdávat svých snů a jít do toho, že to bude venku. KAT, on to není klasický kostel.je to kulturní památka a dělají se tam různé akce od města.Takže to neberu ani tak, že když nejsem věřící, že tam nemůžeme jít.No uvidíme uvidíme, jak to dopadne. Ale kdybych neváhala, mohli jsme včera mít nádherně a dnes už tady kecat jako mladá paní ;-(
Odpovědět
maalinko, vy jste měli svatbu naplánovanou na včera?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
maalinko: máme termín taky 14.4. a neboj mám objednané hezné počasí!!! :-D Tedy upřímě, doufám že bude a že bude to nejhezčí dubnové! Ale holky, které se vdávate v jiný dubnový termín tak vám taky přeji krásné počasí!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 7.4. , ať bude jakékoli počasí tak to bude nejkrásnější den v mém životě :-D
Odpovědět
Ahojky. No my máme termín 28.4. a počítám s tím, že bude krásně teplo a žádný déšť, takže se holky nebojte a doufejte, že vám to vyjde, tak jako mně. No i když spousta lidí má svatbu v červenci a srpnu a myslí si, jaké nebudou mít teplo a pak třeba prší a je ošklivo, takže počasí prostě nikdo neodhadne, takže musíme si počkat až na den D. Sníh určitě nebude. Kdyžtak nám bude pršet štěstí. Tak pa a všem držím palce, aby jim vycházeli všichni vstříc a vše klaplo. Zatím pa pa pa
Odpovědět
No jasne zensky! budeme kazdou sobotu v dubnu nadherne!! ;-) x-) Uz se tesim!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky můžu se k Vám přidat :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vítám tě mezi námi :-D
Odpovědět
Ahoj Chrobacku 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
KALERAT, je to tak,jedno z datumů, co jsem chtěla bylo i 29.9.,bohužel jsem si za tím tolik nešla a byly starosti s tchýni, trošku krizovky, ale ten co máme vybraný teď už nidko nepřekazí :-D HOLKY, díky moc za útěchu s tím počasím.Doufám, že jste ho objednali celorepublikově, aby svítilo to slunko i u nás :-D Mě paní na matrice taky trošku nahlodala s tím, ře by nemuselo být pěkně.Ale má smůlu, dostanou to zaplacený, tak holt bude 20 minut v kožichu venku :-D :-D :-D CHROBÁČKU, ahoj,krásné datum ;-)
Odpovědět
maalinko tak to jo. My jsme chtěli termín nejdříve v červnu, ale nakonec jsme se dohodli na duben. Jsem za to moc ráda. Počasí vyšlo nádherně, mnohem lépe než některým nevěstám v srpnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že to nebude tak strašné.A hlavně, že ženich řekne ANO, za každého počasí :-D :-D
Odpovědět
maalinko uvidíš, že počasí není všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to já vím.I když budou tanky padat, bude to ten nejkrásnější den :-)
Odpovědět
Maali, ale všichni stejně doufáme, že bude krásně, krásné fotečky...že jo? :-D :-D 8-)
Odpovědět
hlavně když budete koukat do sluníčka a přitom se šklebit, jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé tak to já nebudu muset ani koukat do sluníčka, abych se šklebila.Už teď říkám, že se budeme fotit tak, že Míra bude čelem a já zády.Tak mi to bude slušet nejvíc :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky. No jasně, že bude krásně, přímo nádherně. Mám to objednaný. Celý duben bude sluníčko a teplo (doufám, že když to nevyjde, tak na mě nebudete naštvaný, HA HA).
Odpovědět
Tady by se nekdo nASEL CO MA SVATBU ASI 21 DUBNA 2007
Odpovědět
no jasně že! JÁ! ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?