Menu Forum

Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

11. únor 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
legax1
Registrovala se 29. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 26. dubna 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
legax1
    Region Praha
 Holky v Praze se něco sežene, určitě,kdyžtak se sem vydejte! emoticon
9. říj 2006 ve 20:15  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
Registrovala se 15. září 2005 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    Na dolním nádvoří štramberské Trúby, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
 Holky tak jak vidím vaše problémy s botkama, tak jsem moc ráda, že já jsem si koupila už v létě! Jednou jsem tak šla prostě po obchodě a prostě se mi moc zalíbily, tak jsem je koupila. A asi jsem i dobře udělala, že teď nemusím shánět, když je jich tak málo :(
Ale určitě něco seženete a bude to stát za to emoticon Držím vám palečky
10. říj 2006 v 19:00  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 lemaj, ahojky!emoticon To je dobře, že je máš, udělala jsi fakt dobře! Já jedu za 14 dní na dva dny na školení do Prahy, tak to ta odpolko obejdu emoticon
10. říj 2006 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
 kat: budu ti držel palečky, ale myslím, že v Praze by jsi snad sehnat měla ... I když, strašit tě nechci, ale raději tě trochu připravím ... kamarádka se vdávala v srpnu, boty sháněla v Praze asi v červenci a výběr prý nic moc. Říkala, že bílé sice byly, ale že většinou něčím nevyhovovaly emoticon Tak snad ty budeš mít větší štěstí!! Uričtě!
A kdyby nějakou čirou náhoudou ne, nezoufej, v tom případě na tebe totiž někdě čekají nějaké úplně super, i když je třeba seženeš na poslední chvíli, tak to bývá!! Tak lovu zdar emoticon
11. říj 2006 ve 22:23  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
fotoportrét
fotoportrét
lemajka
 kat: a vidím, že už jsi s přípravama pokročila! Jsi šikovná. To my ještě nemáme nic emoticon Teda vlastně máme, prstýnky do koláčů, ale ty nechala mamča dělat v práci, takže to není moje zásluha emoticon V polovině listopadu budu vybírat šatičky, tak už se mooooc těším, strašně to utíká, už bych měla začít něco dělat, ať to mám v klidu a ne ve stresu!
11. říj 2006 ve 22:25  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrucha
Registrovala se 18. května 2005 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 14. října 2006
    Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
petrucha
Registrovala se 18. května 2005 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 14. října 2006
    Region Rychnov nad Kněžnou
 ahoj holky sice sem k vám nepatřím, ale musím přidat mou zkušenost se sháněním botek na svatbu a prostě byla sem bez šance, moje nároky nebyly v podstatě nijak náročné, prošla sem Prahu, Hradec Králové, Pardubice a spoustu menších měst a prostě sehnat bílé boty na nijak velkým podpatku s plnou špičkou je úplně nemožné. nakonec sem ráda, že sem si zamluvila číslo 37 botek v půjčovně, i když mi to je trochu proti srsti tak přece nepůjdu v keckách emoticon
11. říj 2006 ve 22:29  •  Svatba byla v říjnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Petru - to je dost hustý emoticon
13. říj 2006 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 holčičky, tak jsem dneska narazila na netu na on.line prodejce obuvi a říkám si, že si ty "čurapky" snad objednám po netu.Ale co když mi nebudou, že emoticon Ale je ještě čas.Přinejhorším si snad vypůjčim nějaké zachovalé v půjčovně.Jo a taky musim říct,že jsem zase přes výlohu u nás zahlédla krásné šatky, vypadají takové jako zmačkané,ale krásné.No určitě nee moje velikost emoticon emoticon
13. říj 2006 ve 20:12  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myldret
Registrovala se 13. října 2006 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    Kostel Narození Panny Marie v Trmicích, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
myldret
 Zdravím Vás jsem tady dneska poprvé emoticon
budu se vdávat 28.4.2007 už máme zamluvený i termín.Budeme to mít v kostele v Trmicích.Jestli jste někdo z Ústí nad Labem tak můžu doporučit svatební salon jsou tam velice ochotný.
13. říj 2006 ve 21:00  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahojky Myldret,závidím ti ten zamluvený termín.Nám to nechtěli v září u nás zapsat,až v listopadu.A ten než bude emoticon emoticon

Jo a kočenky kdo máte datum 14,4, tak to máme dneska přesně za půl ročku emoticon emoticon

Taky jsem o číňanů narazila ne botky, bílé, plná pata i špička, jenže bohužel 40.Nutili mi tam jíný v mé 37,ale černý,hnědý a hlavně strašný.Ale nesmutněně, raději koupím boty za víc pěněz a kůži.Tohle podivně na noze zaaavrzalo a už jsem je zouvala.Míra se smál, že by nevydrželi ani tu čtvrt hodinku na obřadu
emoticon emoticon

Včera jsme večer ještě mluvili o tom mistečku, jestli raději nebudeme v klidu podstřechou v kostelíčku kde dělají civilní obřady.Tak asi to tak dopadne, abych měla klid.
Protože se mi taky zdálo, jak jsme měli svatbu v zámečku, bylo nádherný počasí jako v létě a já to obrečela.Navíc se pohádala s taťkou,protože mne nevedl on,ale šli jsme s Mírou, protože to tak chtěl družba emoticon emoticon .No když jsme vyšli ven, viděla jsem svatbu pod širýmnebem a bulela ještě víc.
Takže to raději v klidu uděláme v kostelíku a budu mít klid, venku se pak můžeme fotit o 106 emoticon
14. říj 2006 ve 13:47  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myldret
fotoportrét
fotoportrét
myldret
 Ahoj Maalinka a v jakym kostele bys to chtěla mít? Moje rodina moc dobře zná faráře vlastně i já. V naší rodině máme už čtvrtym rokem svatby.Mám hodně sestřenic.Takže nám to v klidu zamluvil.Ještě čekáme až příjde z biskupstvý povolení že to můžem mít v kostele a je to.Můj přítel je nevěřící takže musíme mít povolení.
Jo s botama budeš mít problémy já jsem si je taky koupila na poslední chvíli ale mám je. emoticon
14. říj 2006 ve 23:07  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Myldret, on to sice je kostel, ale patří to pod odbor kultury jko památka.Nevím, někdo mi říkal, že není vysvěcený, nebo jakt o je.Nerada bych to popletla,nevyznám se v tom.Ale i na matrice nám říkali, že tam oddávají jen si to musime zamluvit na kultuře.
Bojim se toho počasí, tak pro ten klid raději budu někde pod střechou,ale nee na matrice emoticon
15. říj 2006 v 10:20  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Maali, jojo, je to nevysvěcený kostel, tudíž není určen jen jedné církvi, ale lidem z různých církví či nevěřícím.
Počasí se taky bojím, ale furt mám obě varianty, uvnitř i venku emoticon
15. říj 2006 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Kat, taky mám 2 varianty,ale FURT nevim emoticon emoticon jsem strašná a do toho ty sny.
Dneska jsem například byla v Č.B. s našima a Mírou.Procházeli jsme se po městě, já s mamkou trochu pozadu,kluci vpředu.No a narazili jsme na svatební salon v nějaké pasáži.Tak jsme na kluky volaly, že se zdrříme.No hrůza.Byl to větší salon, 1 jediná stará hodně stará nepřijemná pani a 3 hubené nevěsty, které oletovala.Lezlo se tam do kabinek přes veliké baldachýnové pšřiny emoticon no a na mne prý nemá čas, že musí obsloužit holčičky.Tak jsem se s mamkou podívala na ramínka mezi řaady šatů.
Když to nebylo špinavé, tak roztržené a nebo korzety vyšívané černou barvou.Takže děs.Jen si pamatuji na stěnách krásné plakáty s modelkama v šatech a nápis La Spossa nebo tak nějak emoticon

Takže opravdu super noc a už se těšim na živo do nějakého salonu emoticon
15. říj 2006 v 10:29  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Maali, to nic, to je jen období plné zmatků v hlavě, jak a co zařídit, ak proto ty snyemoticon Já už taky měla asi tři, a to podobného ražení - kamkoliv jsme přišla, tak mi řekli, že na slony nemají, že jen na normální holky a do toho velde sebe objímaly anorektičkuemoticon
Teď jsem v kontaktu s Buchlovýma a prý udělají na zakázku jakoukoliv figurku na dort (nechci plastové nebo keramické, chi je k jídluemoticon ). Tak jsem zvědavá, co z toho budeemoticon
15. říj 2006 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Tak vidím, že nejen já jsem "praštěná" svatbou emoticon emoticon
Taky bych volila jedlé figurky,pěkně bych se pak do miláčka zakousla.Ale asi bude dortík nějaký jednoduchý a bez figurek.
Jdu dovařit omáčku aby mi neumřel hlady,zatim papa
15. říj 2006 v 10:37  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myldret
fotoportrét
fotoportrét
myldret
 Ahojky snad nám bude duben přát pěkné počasí emoticon .Nevim jestli si mám půjčit i něco přes ramena budu je mít holí a aby mě v tom kostela hodku nebyla zima emoticon
Snad bude hezky emoticon
Mě se taky pořád něco zdá a často skoro už po čtvrtý se mi zdál jeden a ten samý sen že jsem to nestíhala emoticon a měla jsem jenom pul hodky čas a nebyla jsem vúbec oblečená ani nalíčená a učesaná.Je to divný že se mi to zdá pořád do kola.Tak snad to stihnu emoticon
15. říj 2006 v 10:38  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Holky, my jsme teda praštěnky emoticon Myl, s tím nestíháním se mi to taky zdálo, ale tak, že zítra byla svatba a já neměla ani šaty ani boty... emoticon
maali, jestli chceš, dám kontakt, já od nich brala už figurku serfaře pro miláčka a bylo to fakt super, úplně jako na obrázku, který jsem jim dala. emoticon
15. říj 2006 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
myldret
fotoportrét
fotoportrét
myldret
 to jsem zvědavá co se mi bude zdát den před svatbou emoticon docela se toho bojim emoticon
15. říj 2006 v 10:50  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Kostel Sv. Jan Křtitele v Životicích u Nového Jičína, Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
katiz (34 r.)
Registrovala se 15. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 14. dubna 2007
    Kostel Sv. Jan Křtitele v Životicích u Nového Jičína, Region Nový Jičín
 Hororové sny ohledně svatby jsou na dením pořádku, a dokonce jsem i musela v noci vzbudit mojeho miláčka, ujistil mě, že nejsme ty figurky na dortu a že nás žádný z hostů právě nejí... pak mě pěkně uložil a sen se už naštěstí nevráli.

Natrefila jsem na moooc hezké botky a to u našich vietnamských spoluobčanů, měli je jen do velikosti 40 a já potřebuji 41-42, podle střihu boty emoticon Prodavač mě přesvědčil ať si je zkusím, do boty jsem se samozřejmě nedostala, a on stále tvrdil že je mám dobré a že se poddají... emoticon ale botky to byly krásné, uzavřená špice, né moc špičatá a na mírném podpatku a byly protkané stříbrnou nitkou a celé tak zářily jako od popelky emoticon
15. říj 2006 ve 14:54  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Katiz, to ne to dobry,to se natahne.Zkusit, vem uvidíš,To je jediné, co ti timelíci poradí.A pak když už to vzdávaš, tak prohodí-to ne šislo dobrý, ty velkej.Jsme narvaná v xxxl a to mi stačí občas i L velikost emoticon

Katw, určitě napiš kontakt.To dělají figurky třeba z marcipánu, nebo z čeho to je, že to je jedlé.Pochybuji, že by mi to poslali až do JČ v pořádku emoticon
15. říj 2006 v 15:22  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
legax1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
legax1
    Region Praha
 Ahojky holky, tak koukám, že tady to jede ve velkém.
Katwid-mohla by jsi mi dát kontakt na to,kde bych sehnala surfaře, můj přítel je surfař vášnivej a udělalo b ymu to radost.
15. říj 2006 ve 20:59  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciasek
Registrovala se 6. října 2005 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
luciasek
Registrovala se 6. října 2005 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků.
    Region Vyškov
 Ahojky holky. Tak s těmi sny jsem na tom podobně. Jednou se mi zdálo, že jsem se oblékala do svatebních šatů v kostele na chodbě a samozřejmě jsem je měla krátké, měla jsem je nad kotníky a vypadala jsem jako blbec. Pak se mi zdálo, že jsem zase měla špatné boty, že mě tlačili, tak jsem sháněla nějaké jiné. No prostě fakt hrůza. Ježiši, jak já jsem ráda, že už ty boty mám sehnané. Tento týden jdu do svatební agentury domluvit si zkoušku šatů. No tak jsem fakt zvědavá. Já chci také kontakt na figurky. Napiš to sem, ať se můžeme kuknout.
16. říj 2006 v 07:45  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Ahoj holky, je to na adrese Buchaloviteckacezet. On ale nemá ty stránky zas tak povedené, ale dá se s ním na všem domluvit přes mail. Nepošle to přímo vám, ale cukrárně, do které dodává, takže mu musíte napsat odkud jste a on podle toho vybere cukrošku.
Legax - fakt? Tak to máme obě vášnivé serfaře, kam jezdíte nejčastěji? emoticon
16. říj 2006 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
Registrovala se 4. října 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 243 příspěvků a 3 alba.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
Registrovala se 4. října 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 243 příspěvků a 3 alba.
    Slovensko
 Ahoj katwind, ja mam svadbu 21.4.2007. Chcela by som sa tiež s niekym podeliť o ten "chaos" a poradiť čo, kedy, ako najlepšie zorganizovať. Ja som začala pred dvoma týždňami s organizáciou ale teraz mám úplný útlm... ani sa mi do salónov nechce, len keď si prečítam alebo pozriem albumy z príprav, tak sa mi zdá, že by som mala čoci začať robiť... prstienky, poháre, výzdoba... zatiaľ sa všetkého desím...
16. říj 2006 ve 14:38  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Ahoj Janka, pojď sem k nám a uvidíš, jak budeš mít inspiraceemoticon Já toho mnoho také nemám, ale mám vše v hlavěemoticon Dnes mi domů přišel vlizelín, který jsem si objednala, mám vínový na stoly a bílý na auto, zkusím, jak to bude vypadat a pak uvidím, co s ním proveduemoticon Máme vybrané prstýnky, ty budeme mít od zlatníka Rýdla z Prahy. Boty a šaty nemám...oblek nemáme... Já zatím nakupuju jen takové ty blbůstkyemoticon A máme teda obřadní místo a hospoduemoticon A zajištěný datumemoticon
16. říj 2006 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
legax1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
legax1
    Region Praha
 Ahojky holky, tak u mě to zas e nějak pokulhává ty přípravy, už se z toho zblázním.

katwid- většinou jezdíme na Gardu(Itálie) a Lipno a Nechranky a Vy?
16. říj 2006 ve 22:27  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 legax - u nás vede Rozkoš emoticon
16. říj 2006 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
legax1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
legax1
    Region Praha
 katwid- to my máme trochu z ruky a hlavně na lipně máme chatku, takje to bez problémů s ubytováním.
jak pokračujete holky?
17. říj 2006 v 08:17  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Lega, já si říkala, že jsi z Prahy, tak jsem myslela, že tam třeba někdy zajedete, jezdí tam hodně pražákůemoticon
Lipno je zase z ruky pro násemoticon Ale je to fajn koník, jezdíš taky? emoticon
17. říj 2006 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš