Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
spolužačky od nás (jsem původně z hranic na moravě) pozvat na svatbu by se prodražilo o ubytování mamka mi to rozmlouvá a já zatím stále o tom přemýšlím jestli pozvat nebo nepozvat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hurá mám vyřešenou a naplánovanou hudbu na obřad hurá pán mi ted volal na příchod budeme mít poslední růži léta z Marty na prstýnkování there is love na gratulace láska na 100 let od lucky vondráčkové a na odchod pochod ze snu noci svatojáské a dokonce jsme si už vybrali i písničku na první tanec Storybook love z filmy princezna nevěsta....o další starost mín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: ty první dvě mi nic neříkají, lucku vondráčkovou ted poslouchám, je to moc hezké :-)
Odpovědět
holky, mám spíš opačnej problém... šaty mám 36 (normálně mám 36-38 velikost) a jsou mi dost volné, takže je potřebuju zabrat na míru, nicméně díky střevní chřipce jsem zhubla minulej týden 2 a půl kila a nabrala zpátky jen půl a pořád mě zlobí žaludek, takže skoro nemůžu jíst... bojím se, že na mě ty šaty budou viset... :-( Chtěla jsem jen trošku vytvarovat postavu, ale se současnýma obtížema budu ráda, když budu vypadat aspoň jako ,,normálně"... :-(
Odpovědět
markysek2: my sice kamarády zvát budeme, ale ubytování už si budou muset zařídit sami... maximálně jim pomůžeme (např. domluvíme auto) s dopravou někam - kdyby třeba chtěli spát na kolejích v Ostravě... (většina tam bydlela, tak trochu taková nostalgie po letech) 8-)
Odpovědět
rozlučku taky dělat asi nebudeme, ale pak v létě uděláme nějakou grilovačku na zahradě u bazénu :-) až bude hezky a teplo :-) omca: to je náhodou dobrej nápad :-)
Odpovědět
natrix: jasně.. ubytko v penzionu jsme domluvili pro pár strýčků a tetiček... s kámošema běžně spáváme na návštěvě u sebe navzájem na zemi ve spacácích, tak proč bych je na své svatbě zvykala na nějaký luxus... 8-) 8-)
Odpovědět
omca: když to tak funguje, tak je to super, mě by to tak taky nevadilo ;-) :-)
Odpovědět
natrix: zveš se k nám? :-D :-D
Odpovědět
omca: ne, tak jsem to nemyslela ;-) :-D :-D :-D chtěla jsem říct, že osobně nemám problém ve spacáku na zemi, ale je spousta lidí, co by ten rpoblém jistě měli, ale je moc fajn, že máte takovou partu :-)
Odpovědět
natrix: já vím ;-) dělám si z tebe trochu legraci...
Odpovědět
omca: no já si to myslela, ale přes ten net to někdy není úplně jasné... ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
natrix: proto taky smajlíkuju jako blázen :-p
Odpovědět
omca: :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: vidíš s těma kamarádkama je to dobrý nápad zkusím jim rovnou navrhnout, že by si penzion zaplatily samy a pak se uvidí
Odpovědět
Ahojky, tak jsem konečně dočetla - to je hrozný člověk tu dva dny není a pak nestíhá ;-) Já bych například hubla ráda - od ledna se fakt dost hlídám - skoro nemlsám a když tak ne večer. Snažím se jíst malé porce každé 2 až 3 hodiny. Navíc i cvičím - což je teda na mě fakt výkon, ale váha - mrcha se ani nehne. Každej mě tvrdil jak budu před svatbou vystresovaná a jak budu hubnout a ono zatím nic. No uvidíme - ještě jsou to skoro dva měsíce.
Odpovědět
holky, koukněte mi do alba a poraďtě, krátký, nebo dlouhý závoj?
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: jsem pro krátký ;-)
Odpovědět
evita: je hezčí, že? Ale jinak bych chtěla delší... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nat: má hezčí tvar, klidně by mohl být i delší. Já budu mít kraťounký, a bez lemu, mám ho v albu, ale ne nasazený. Až se někdy učešu a namaluju, tak se vyfotím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix taky se mi líbí ten krátký
Odpovědět
Profilova fotka
natrix mě se také líbí víc ten krátší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) nat: taky se mi víc líbí kratší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Nat:já bych také hlasovala pro kratší.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! :-N U nás je bílo - krása, a já jsem nachlazená - 8-( :-S
Odpovědět
dobré ranko... kratší je hodně podobný tomu mému, takže pro zaujatost se neúčastním hlasování ;-)
Odpovědět
Dobré dopoledne, Nat:jsem pro kratší:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: asi krátký pokud budeš mít podobný styl šatá jako u krátkého ..tak asi krátký..líbí se mi to víc..a to se mě závoje nelíbí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix, zatím to vypadá dost jednoznačně, co?:-) taky jsem chtěla dlouhý, ale když jsem ke svým šatům zkusila oba, tak zůstávám u krátkého - jo a v sobotu razím na zkoušku druhou(když se nic nesemele), už saténové:-) tak se těšte, snad se podaří fotečky, bude fotit švadlena :-N
Odpovědět
leawil: no tak to se těšíme moc 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?