Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: dík, ale první můj dojem, když jsem je viděla poprvé byl šílenej...
Odpovědět
marr: pročpak?
Odpovědět
Profilova fotka
evita šikulka:-)
Odpovědět
marrsee: krásné prstýnky máš, to musím ukázat tomu svému. Myslím, že něco takového se mu bude líbit moc. hele, já nevím, jestli jsem se svěřovala, ale my budeme nejspíš kupovat stejnou velikost pánského a dámského :-N :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jakto, že máte stejnou velikost? ;-) evit: vývazky jsou krásné. do alba jsem si dala svoje výtvory :-N
Odpovědět
mikanek: Jednoduše.. já mám krátké tučné prstíky a miláček zase dlouhé štíhlé (jako nějaký houslista)... takže ve finále je máme stejné. Zkoušel si můj zásnubní a padl mu jak ulitý 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to to máte jednoduchý při výběru prstýnků :-) to je fajn, ne? ;-) to my to máme horší, přítel měl hubenější prsty, když jsme se poznali a teď už mu nepadne prstýnek, který jsem mu koupila asi půl roku po seznámení k narozkám. trochu se mi rozpapal, tak doufám, že mu snubáček vydrží dýl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: vývazky moc hezké, šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: ani nevímzdáli se mi strašně maličký a že na nich skoro nic není vidět... omcamauta: hele a jak si je pak poznáte až si je budete navlékat? Já mám strašně mrňavej č.52 a ten můj má 58 tak my to rozeznáme v pohodě Jsem moc ráda že se vám líbí, mě už teď také a pořád na ně koukám. Dám do alba naše společné výtvory(vývazky) :-D
Odpovědět
marrsee: no já nevím... asi vezmem který bude první na ráně a případně si je pak vyměníme (v případě, že si tam necháme vyrýt dovnitř jméno drahé polovičky)... jinak ne, prostě ráno vezmem z nočního stolku ten první co bude a půjdem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aspoň se nebudete hádat čí je čí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko!!!!!!!!!!!!!! :-N u nás sněží, paráda! :-) omca: to je velmi praktické :-D :-D :-D Holky: hubnete? daří se Vám to? mně se to moc nedaří...... nejspíš najedu na jídelníček jen z ovoce a zeleniny.... aspon na čas..... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky,tak jsme v sobotu konečně objednali prstýnky,jsou super....vím,že jsem slíbila album,tak se na to vrhnu co nejdřív,mám nějakou malinkou nemoc a k tomu musím chodit do práce,takže odpo jen ležím. Evita:jestli chceš narychlo něco málo zhubnout tak zkus dělenou stravu,zabírá to rychle!
Odpovědět
evita_ij: já hubnu. Zatím jsou dole 3kg (od vánoc) a doufám, že aspoň 5 ještě do svatby dolů dám... šaty mám na zip a dotažení šněrovačkou, tak to nebude až takový problém 8-) a nejlepší na zhubnutí je jíst pravidelně, malé porce, vyhnout se tučnému, slanému a hodně zeleniny (ovoce až tak moc ne, tam je hodně cukrů - ale zase kvůli vitamínům určitě nějaké), no a pro mě prokleté - hýbat se, hýbat se, hýbat se... chodím na spinning a v práci jsem zblbla pár kolegů, tak chodíme do 4tého patra nahoru pěšky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: No já jsem byla vyřezat znaménko, tak mám se sportem ještě min 1-2 týdny utrum. Ne že bych nějak divočila,ale začla jsem chodit na aquaerobic, je to super, a určitě to po čase zabírá. Do schodu se taky snažím chodit, ale do 7. patra do bytu teda ne, uznávám ;-) ok, ovoce ne tak moc... ewulin: dělená strava, dokonce jsem měla o tom knížku, mohla bych zkusit. Přestanu chodit tady na obědy a budu si dělat svoje jídla. Končí mi zkouškové, tak bude doma víc času na vyvařování. Znamená to: maso + zelenina NEBO příloha + zelenina, že? = ne vše naráz. Někde mám i vypsané ty dvě skupiny: bílkoviny + sacharidy..... už se dívám sem: http://www.delena-strava.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě tu na brms není diskuze o dělené stravě ;-)
Odpovědět
evita_ij: je tu diskuze o 90ti denní dietě, to je v podstatě to samé, jako dělená strava... ale mi to připadá kapku šílené. :-D ono stejně, žádnou dietu nevydržíš držet do smrti (pouze ty zdravotní a to je opruz, to nikomu nepřeju) a časem nabereš zpátky.. je třeba změnit komplet stravování a naučit se vybírat si jídla... ale jako jestli chceš do pár týdnů zhubnout pár kilo a je ti putna, jestli to pak nabereš zpátky, tak dělená strava není špatný směr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jsou recepty: samá mňamka: - těstoviny se strouhankou - rajčata dušená s cibulí ale jsou tam i normální - jdu si hned něco vytisknout ..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hloky přeju dobrou chuť :-)
Odpovědět
holký, tak jsem v noci vyhrála na ebay olivově zelenou organzovou stuhu.. je kráááásná, teda na obrázku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ty jsi blázínek, já už utrácení zasekla, jakysich blbosti doma mám........ a finance se nebezpečně ztenčují 8-(
Odpovědět
Evita:když jsem držela dělenou,tak jsem to měla rozdělené na zvířatkový den a rostlinkový :-D ,zhubla jsem 3 kila za 3 týdny,pak jsem na to hodila záda a zpátky jsem je nenabrala ;-)
Odpovědět
evita: to já se teprve rozjíždím :-D máš v albiku krásný náhrdelník- http://www.beremese.cz/album/view.php... , to je z fler?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: ne, to je od jedné paní odsud, vyrábí mi ho na přání ;-) mrkni sem, jestli se Ti něco líbí http://martistudio.webgarden.cz/ ewulin: zajímavé ;-) rostlinkový den chápu, ale zvířátkový? tos jedla jen maso? :-D
Odpovědět
evita_ij: aha, já budu mít podobný, ale barevný z fler, tak jsem si říkala, žes tam třeba taky "řádila" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ony to holky dělají podobné, kopírují jedna druhou, kdybych na to měla čas, tak se na to taky dám, já zas dělam obrázky metodou decoupage...a taky prodávám :-D http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use...
Odpovědět
Evit:všechno co produkují zvířatka-takže vajíčka,salám,mlíko...no všechno....takže třeba na oběd klobása-jen tak samotinká-je fakt,že o masu se mi pak i zdálo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: hihi, tak to je dobrý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste toho zas nakecali, že mě to ani nebaví dočítat. No fakt mám na tu svoji práci vztek ]-( Jinak jsem koukala, že jste řešili rozlučku, no u nás asi ani nebude, protože já tu moc kamarádek nemám a hlavně na to už nezbývaj penízky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: já plánuju rozlučku asi takto pozvu 2 sousedky svědkyni a možná býv. spolužačky jestli tada přijedou (cca 5-10 lidí) doma udělám chlebíčky, dáme lahvinku a tím to skončí a jestli manžílek bude chtít mít něco zvlášt nebo bude chtít být s náma tak to uděláme jako společnou rozlučku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?