Menu Forum

Svatba v srpnu 2011. Nájde se někdo z Opavy a okolí?

25. únor 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Chuchelná, Region Opava.
  • Svatba byla 13. srpna 2011
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
Registrovala se 24. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 3 alba. Má 3 přátele. Chuchelná, Region Opava.
    Chuchelná, Region Opava
 Ahojky, založila jsem nové téma pro nevěsty z Opavy a okolí , které mají svatbu v srpnu 2011. Zdá se času je dost, ale přece jen přijdou Vánoce a pak se rok přehoupne a přípravy začnou naplno. Tak si myslím, že je aktuální doba se pobavit o různých věc a ještě načerpat plno inspirace. emoticon
2. zář 2010 v 19:14  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
werunka21 (32 r.)
Registrovala se 13. června 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 30. srpna 2008
    Kostel sv.Mikuláše v Ostravě-Porubě, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
werunka21 (32 r.)
Registrovala se 13. června 2007 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 30. srpna 2008
    Kostel sv.Mikuláše v Ostravě-Porubě, Česká republika
 Ahojky, pokud hledáte hudbu na svatbu, mohu vám doporučit hudební duo Remon , šikovná sourozenecká dvojka za rozumnou cenu emoticon
16. říj 2010 ve 20:19  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darysek
Registrovala se 11. května 2010 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
  • Svatba byla 20. srpna 2011
    Karolinka, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
darysek
    Karolinka, Region Vsetín
 Ahoj Kajulin,tak se hlasim jako opavska srpnova nevesta emoticon Termin meme 20.8.2011 na zamecku v Lodenici. Budeme tam mit obrad i hostinu.Jinak bydlime v Praze, takze vse zarizujeme na dalku emoticon Ale jinak pochazim a mam rodinu v Ostrave. Zatim mame zamluvene misto a termin na matrice, fotografa, kameramana a hudbu. Z vyzdoby mame zatim objednane sklenicky pro nas na pripitek a vyvazky. Jinak se urcite taky chystame do Klie - na ty kosicky pro druzicky mam taky zalusk emoticon Do toho vseho jeste resime nase nove bydleni, takze starosti nad hlavu, zvlaste kdyz posledni dobou jsem v praci od rana do vecera emoticon A kde Vy budeme mit obrad a hostinu?
24. říj 2010 ve 13:42  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
 No tak to je super, že se konečně někdo přihlásil. Už jsem se bála, že v srpnu nebudou v Opavě a okolí žádné svatby. Tak my máme obřad i hostinu v malé obci v Chuchelné, já od tam pocházím. Co se týče restaurace, tak je docela frekventovaná, prý tam mají svatby i lidi z Ostravy. Jinak máme zarezervovánou hostinu, obřad, fotografa, kameramana a hudbu - všechno to jsou buď známí a nebo známí známých. Jinak nakoupeno už máme na výzdobu dost, ale to se jen zdá, bude toho daleko víc. Co se týče bydlení, tak to taky řešíme a do toho ještě škola a psaní diplomky, takže síla.
No a termín máme 13.8.2011 a už se moooooooooooooooooooooc těšíme emoticon
24. říj 2010 ve 14:03  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
darysek
    Karolinka, Region Vsetín
fotoportrét
fotoportrét
darysek
    Karolinka, Region Vsetín
 Ono totiz u nas v Ostrave tech mist moc neni. Vsechny moje kamaradky se vetsinou vdavaly v Hradci nad Moravici nebo Raduni, Bartosovicich nebo Stare Vsi. Jen vsude se stridaji nevesty jako na bezicim pasu, coz se mi vubec nelibi. Muj bracha mel svatbu na Slezkoostravskem hradu. Tenkrat byla jeste velka svatebni sin (ted funguje jen takova malinka), ale stejne jsme se tam motali s ostatnimi svatbami. A tomu jsem se ja chtela vyhnout. Jinak ja uz mam 4 roky po vysoke - nejak to strasne leti. Ale jeste si pamatuji, kolik casu me zabrala diplomka emoticon Takze drzim palce, at vse zvladnes. Jakou skolu studujes? Ja mam vystudovanou ekonomku na Banske.
24. říj 2010 v 16:37  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
 No my máme svatbu v kostele a u nás je jen jedna svatba v ten den, takže se tam s nikým nebudeme motat, což je super. No já studuju taky ekonomku na VŠB, obor Finance - což je dost náročné a k tomu všemu bych potřebovala najít práci - což se zatím nedaří a ještě tedy opravit dům a můj přítel taky studuje a letos končí, ale zatím jen bakaláře - dálkově, takže toho máme dost.
Co se týče té hostiny, tak jsme rádi, že ji máme u nás, ale i tak jsem musela jít rok a půl dopředu zarezervovat termín, je to hodně v kurzu ta restaurace. Navíc od nového roku musíme chodit ještě na ponaučení k panu faráři.
24. říj 2010 v 17:11  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arte.p
2
Registrovala se 3. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
arte.p
2
 Ahoj! Tak se hlásím mezi vás! Svatbu jsme stanovili také na srpen (13.), ale zatím nemáme nic rezervováno. Chtěli jsme mít na hostinu konkrétní sál, ale ten je už rezervován, takže je dost možné, že datum ještě změníme, najdeme si něco jiného a nebo (co preferuje přítel) uděláme svatbu úplně jindy a tajně, takže ještě vůbec nevím emoticon Hlavně se mi směje, že už něco takhle dlouho dopředu plánuju, ...ALE však vy určitě víte, že se prostě musí...
Jinak obřad buď Raduň (ale chtějí 5000,-) nebo obřadní síň P.Bezruče...tak nevím..nemáte náhodou tip na další pěkná místa??
4. lis 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
 arte.p tak 13.8. je hezké datum, ale je fakt že většinou je už teďka všechno obsazené. Moje kosmetička se bude vdávat za cca 2 roky a na hostinu se byla jen ze srandy zeptat přesně 2 roky před svatbou a měli v ten daný měsíc jen už jeden volný termín (naštěstí v to datum co chtěli), takže to hned objednali. Mě se taky plno lidí divilo, ale pak si to zkusili sami a zjistili, že sranda to není a stálo jich to plno lítání po restauracích, aby něco vůbec sehnali.
Ale jak si čtu ten tvůj příspěvek, tak ty chceš spíš svatbu za Opavou (teda na opačnou stranu ode mě) a navíc někde na "zámečku". Nevím jak to máš daleko třeba do Kravař, ale tam na zámečku dělají taky svatby, co vím. No já mám svatbu v kostele a ten se mi po útrapách (typu, že mám přijít v lednu, ale kde v lednu když už mám mít zamluvené šaty, hostinu atd.) zamluvit za pomoci babičky. Takže jsem ráda. No a co se týče té tajné svatby - no můj přítel byl taky pro tajnou, ale já to nechtěla.
12. lis 2010 v 18:02  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arte.p
2
fotoportrét
fotoportrét
arte.p
2
 kajulin: přesně tak, raději si pomalu plánovat a nakupovat dopředu, než se pak najednou stresovat a navíc vypláznout během měsíce za to všechno tak velké částky. Kravaře jsou kousek od mého bydliště - ale tam mělo svatbu hodně známých, tak chceme někde jinde...
pořád máme variantu 1. tajná svatba (jen my a dva kamarádi svědci) nebo 2. jen matky a sourozenci (to je do 30 lidí) - rozhodně nic velkého. Jak vy to máte s hostinou??
16. lis 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajulin
2
    Chuchelná, Region Opava
 tak holky, novinky: máme v pátek schůzku s panem farářem, takže konečně bude potvrzený termín, 2.2. si jedu pro šaty, no a momentálně je zařizování na bodu mrazu - je zkouškové a dost práce na domečku, takže se nic až tak neděje. Ale sehnala jsem si všechna potřebná tel. čísla, takže až se to začátkem února uklidní, tak budu obvolávat květinářku atd. JJ čas se krátí
17. led 2011 v 19:53  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bremisek (31 r.)
Registrovala se 26. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Opava.
  • Svatba byla 27. srpna 2011
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
bremisek (31 r.)
Registrovala se 26. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Opava.
 Taky se hlásím jako opavská srpnová nevěsta. :o) Obřad budeme mít 27.srpna na zámku v Hradci nad Moravicí. Hostinu máme zajištěnu taky a to je tak prozatím vše...
17. led 2011 ve 20:56  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arte.p
2
fotoportrét
fotoportrét
arte.p
2
 Ahoj, nějak to tady během zimy spí. Taky už máme rezervovaný obřad (Arboretum) a sál na hostinu. Prozatím taky ještě nic nového nekoupeno, nenaplánováno...ale v únoru je svatební veletrh v Imperialu a v březnu na Černé Louce, tak tam to začne emoticon Kdo se jde taky mrknout?
21. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tali28
TALIFOTO Opava
Natalia Platonova PRO

Foto a video - Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
tali28
TALIFOTO Opava
Natalia Platonova PRO

Foto a video - Region Opava
 Dobry den, holky! Otevrela jsem v Opave novy fotoatelier. Fotim hlavne deti, rodiny a tehulky, ale rada bych si zasla i na nejakou svatbu.
25. led 2011 ve 12:24  •  www.talifoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
lenci28
Registrovala se 27. ledna 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 10 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lenci28
  • Neví, kdy bude svatba
 @tali28
Dobry den,
prosim mohla byste mi poslat cenik Vasich sluzeb - nafoceni svatby , a take kontak na Vas. Dekuji
27. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
27. led 2011 ve 21:19 • tali28
fotoportrét
fotoportrét
lenci28
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lenci28
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky
znate nejakou dobrou zivou hudbu na svatbu z okoli Opavy. Diky emoticon
31. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bremisek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
bremisek (31 r.)
 @arte.p Ahojky, my se jedeme podívat tento víkend. emoticon

lenci28 - já jsem osobně slyšela velice dobré reference (z vícero stran) na duo Leona s Hankou - bohužel na náš termín má obsazeno. My osobně máme zamluvené duo magion - Vlaďku Vašinkovou s Robertem. Nám slečna (paní) poslala seznam hraných vystoupení s tím, že si je po domluvě můžeme přijít na chvíli poslechnout na nějakou akci, což je fajn a samozdřejmě se chystáme této nabídky využít. Komunikace prozatím úplně suprová.
25. únor 2011 v 18:06  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí