Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
do alba - délka mašličky záleží na tom, jak je chceš velké a uspořádané dodpučuju polystyren - špendlíky a pak jsou jeden jako druhý;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to dělam od oka a nejsou teda všechny uplne stejne, ale to nevadi, plus minus jsou stejne :-) Musis vyzkouset a pak na to přijdeš, uvidíš, chce to cvik ;-) leawil: dej do albička, mrknem
Odpovědět
Profilova fotka
lea: už je tam vidím, máš zeleno bílé, já mám bílé s růžovým korálkem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: když tak můžeš jdem teď do města tak pak kouknu :-)
Odpovědět
Dotaz - budete pod ty barevné stužky dávat i myrtu? Já myslela, že když už to máte tak hezky zdobené, tak to bude bez ní?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... je to tam:-) jsem detailista, takže jsem je chtěla mít všechny stejné:-) tož jsem si poradila takto, nevím, jak to dělají profesionálové - ale mně tohle plně vyhovovalo (malý čverec je na malé vývazky a obdelník pak byl na velké - to je složitější, nefotila jsem, ale určo umotáte taky;-)) omca u nás bude určo bez myrty - aby to nebylo přeplácané
Odpovědět
leawil: ty jsi teda drak. Už se vůbec nedivím, že je máš tak krásně jeden jako druhý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: tý jo, tak to koukám, jak sis vyráběla vývazky, takhle by mi to v životě nenapadlo :-N to já jsem to šila od ruky, akorát jsem měla stejnou délku mašle. fotku si musim taky dát do alba. jsem se svým výtvorem spokojená, tak hlavně doufám, že se na svatbě svatebčanům nerozpadnou...
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: to me nenapadlo udelat sit takoveho pomocnika :-) :-) dobrý nápad Odpo přidám ty svoje, bez návodu, ale je to jednoduché.
Odpovědět
Tak to já mám rovnou dotaz na vývazkové šikuly - plánuju, že stužky sešiju k sobě a jako ozdobu to sepnu špendlíkem s perličkovou hlavičkou, který zároveň bude sloužit pro uchycení - myslíte, že když to tam takhle zapíchnu, tak to bude držet?
Odpovědět
Profilova fotka
omca: já myslím, že když to budeš mít sešité, tak by to držet mělo...takovýhle nápad jsem taky měla, ale nakonec koupím jen obyč špendlík, který se zapíchne dozadu, aby držel myrtu a jinak vidět nebude.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca: nevím jestli to bude držet v tom prostředku, většinou je to potřeba (když se to přidělává svatebčanům na oblečení) propíchnout nadvakrát (tam a zpět), a uprostřed nevím, jestli to bude dělat dobrotu.
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY a co zapíjení svobody?? Kdy a jakým stylem to plánujete? My to budem mít na 99 % zvlášť:-) on s kamarádama někde bůhvíkde a já s kámoškama. Jasnou představu zatím nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
omca hlavně to sešij, a myslím, že když to napíchneš hodně ze šikma, nebo jak píše evita, tam-zpět tak to držet bude
Odpovědět
Profilova fotka
já asi zapíjet nebudu, protože nepiju, možná půjdeme s kámoškama posedět a pokecat, ale ještě nevím, to jsme neřešili - zda spoju, nebo ne nebo vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si právě uvědomila, že můj krásný prstýnek bude stát tolik co půjčovné za svatební šaty................ TO JE HRUZA........................................ :-( Myslela jsem,jak nemáme drahé prstýnky (za 12 tis. za oba) a když to tak porovnám, je mi z těch všech výdajů už zle. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita_ij: moc moc děkuji za foto a inspiračku, jo my máme prstýnky za 7300kč a také jsem myslela že budou levnější. Také koukám co kolik stojí a hledám kde ušetřit na něčem nějakou tu kačku, protože nekradem... :-) Co se týče rozlučky tak jsme se domluvili že žádnou dělat nebudem, počkáme na červen a uděláme pro kamarády něco na zahradě, třeba prasátko a tak :-)
Odpovědět
Jenže když chci mít tu perličku veprostřed jako ozdobu, tak to přece nemůžu napíchat zešikma :-N Nebo jsem to asi nepochopila, jak to myslíte... fotka by nebyla? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: :-D :-D :-D :-D dobré rady nad zlato viď
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že ty holky tady máme co poradí.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca jestli je perlička kulatá, tak by měla být ve prostřed:-) doprostřed vývazku, nebo kytí zapíchnout, ale pak vést hrot špendlíku dolů, ne kolmo - fotekča by nebyla, neb jsem nešpendlila:-) ale tak nějak bych si to představila, když bych to dělala
Odpovědět
leawil: jo, takhle to chci udělat.. nebo ten špendlík ohnu a bude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky koukněte se mám v albu první.... :-) :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
omca taky možnost, ale bacha dost to praská:-) marrsee no vidíš, jde to, že? ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, já to musím zkusit s tou myrtou, já to mám sešité plus na ozdobu perličku. Jak se to bude připevňovat - tot otázka, musím zkusit obojí, špendlík i zavírací špendlík (ten by byl zespoda)
Odpovědět
marr: máte nádherné prstýnky, teda ta dámská varianta, to je nádhera - jednoduché, elegantní a krásné... :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, mrknětě na moje vývazky (nutno přimyslet myrtu) ;-)
Odpovědět
evita: tak s myrtou budou parádní x-)
Odpovědět
evita_ij: krásné ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?