Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
leawil jasně že se těšíme na každé nové fotečky. Dneska jsme si objednali skleničky :-)
Odpovědět
marr: jaké které odkud, ukáááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já koupila podprsenku :-)
Odpovědět
Holky, mám dotaz (jako obvykle, že). Co bude mít oblečeno váš ženich? Normálně oblek, košili a kravatu? Mi se jako děsně líbí vesty (připadne mi to pak trochu slavnostnější), ale ten můj ne a ne se nechat přesvědčit... takhle nějak by to bylo hezké - http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
evita_ij: a jakou? fotečku máš? Nebo aspoň odkud... já asi žádnou mít nebudu. A kalhotky uvažuju - buď nějaké "sexy" nebo BridgetJonesáky, abych měla hezkou siluetku v šatičkách.. to je dilema, to je dilema... :-N
Odpovědět
omca: můj drahý má černý oblek na míru i s vestou :-) takže vesta bude, černá. Moc se mi líbí ty smetanové a zlaté, ty vzorované, ale stojí cca 2.500 Kč... :-p A navíc má tu černou vestu, tak je to zbytečný :-) jinak já mám prádlový korzetek ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: fotku nemám :-( , ale až budou doma tak určitě vyfotím. Jsou tady od nás z Tábora z jednoho krámečku Ty dvě stojí 250kč a prý ten datum a jména budou stát asi tak 50kč což si myslím že je krásná cena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: koukám že si stejně šílená jako já :-D , už mi bylo řečeno že se mám zklidnit a přestat šílet že vše nějak dopadne, jo jinak ten můj mít vestičku také nebude má světlý oblek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj no můj ženich bude mít oblek, košili a kravatu. Dnes jsme koupili krásnou kravatu zlatavé barvy. Příští týden jdem objednat prstýnky a květiny. Mám dotaz, jaké květiny budete kupovat maminkám? nevím jestli v takové barvě jak já budu mít kytici.
Odpovědět
Juchů, tak kravata vyhrána na ebay :-D Plus taky olivová a bílá organza na výzdobu aut 8-)
Odpovědět
No supr, tak už jsem nakrknutá až na půdu... prodejce kravaty mi napsal, že zasílá jenom do některých zemí v Evropě (samozřejmě až poté, co aukce skončila)... a hádejte co... my v Evropě nejsme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, koukám, že tu řešíte ženicha. já mám docela dilema, máme tmavý oblek, bílou košili a vestu v barvě obleku. koupili jsme kravatu v lososové barvě, ale nevím, jestli mám ještě řešit kapesníček do kapsičky nebo to nechám jen na kytce do klopy?? komplet s kravatou a kapesníčkem jsme v téhle barvě nesehnali, tak nevím, jestli mám koupit v galanterii obyčejný bílý kapesník nebo ne? :-N verunka: maminky budou mít růžičky v barvě, jakou budu mít já. květinářka mi nabídla, že mi pro ně 1 růži ozdobý, ale nevím, jestli nemám pro ně nechat udělat malou kytičku se 3 růžemi, aby se jim to dobře neslo... a to samý i pro svědkyni....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca to je škoda, ten set je krásný:-( můj ženich má černý oblek i s černou vestičkou - bude asi jen kravata a korsáž, kapesníček by asi už byl až moc a hlavnně k té kravatě žádný nemáme, musel by mít bílý - asi ho oželíme:-) jinak kytky chci taky příští týden (ještě jsem se tam nedostala) a maminky budou mít jako já, ale menší a méně zdobnou
Odpovědět
Všichni budou mít ženicha s vestičkou jenom já ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca můj si tu vestiočku dokonce zvolil sám:-) ale on sháněl slavnostní oblek na oddávání, prostě ta vestička k tomu tak nějak patří - je to slavnostnější, tak ho sehnal a bude to i svatební, nebudeme vymýšlet nic dalšího
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: neboj nejsi sama já ho mít s vestičkou také nebudu, ale s tou kravatou je to škoda když si na tom tak pracovala :-D , ten můj bude mít světlej oblek, bílou košily a červenou kravatu, ale také nevím jestli kapesníček... :-) a hlavně jaké barvy
Odpovědět
leawil: no že jo, že jo? ten můj si to nechce nechat vysvětlit.... budiž mu polehčující okolností, že je megakočičák (jako kočka, ale chlap) i v "obyč." obleku, on se pro obleky narodil ;-) marrsee: tak jo, upřesňuju - jediná s ženichem v tmavém obleku bez vestičky 8-) a s tou kravatou se ještě uvidí, jak se k tomu amík postaví.. kdyžtak si to nechám poslat ke kámošce do UK nebo sestřence do Belgie..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to, že mi máme oblek s vestou, je náhoda, že zrovna k tomu, co mu sednul ta vesta byla ;-) ale přijde mi, že pak kravata moc nevynikne s vestou, protože je dost vysoká. no ještě to budeme muset vyzkoušet a hlavně, jestli mu vrazit do kapsičky kapesníček nebo né :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: jo to také řeším jestli kapesníček nebo ne :-)
Odpovědět
Myslím, že do vesty by kapesníček být měl, ne? Na saku bude korsáž... ale já se v tom vůbec nevyznám, na mě nedejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já fakt nevím :-(
Odpovědět
marrsee: udělala jsem trochu průzkum fotkama kamarádů. Jeden má černý oblek s proužkem a vestičkou, bílou košili, stříbrnou takovou tu kravatu, co není kravata, kapesníček ve stejné barvě v saku a na klopě saka korsáž. Druhý má světlý oblek s vestičkou, vínovou kravatu co není kravata, kapesníček a korsáž... tak asi tak.. to ten můj bude jak šupák co si odskočil přímo z práce :-(
Odpovědět
Ha, kravata možná bude 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás bude určo a červená, ženicha mám v albu
Odpovědět
Profilova fotka
tak je objednána kadeřnice, dřív jak týden před svatbou mě vidět nechce:-D aby si to pamatovala
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak můj si koupil světlý oblek z OP Prostějov, a já mu sehnala za 900,- krásnou zlatavou vestu i s kravatou - omca: nejdřív taky nechtěl vestu, prý zbytečné, ale jak viděl tady pár fotek, jak ten ženich hned vypadá jinak když má tu vestu, tak nějak přirozeně jsem ho přesvědčila. Zkus mu říct, že by bylo fajn, až si pak později na hostině sundá sako, aby bylo stále vidět, že on je ten hlavní CHLAP tam. Takže my budem mít vestičku, do ní bílou košili.
Odpovědět
omca: no do vesty jsem kapesníček v životě dávat neviděla... :-D ale pokud nemáte kapesníček, není to žádná tragédie, je to slavnostnější, ale než by byl nějaký blbý, to radši žádný :-) to je teda můj názor... jinak jsem měla obavu, že ten můj kapesníček bude moc bílý a nebude to hezké ke kravatě, ale vypadá to super, dneska jsem to fotila a mám to v albu :-) A taky jsem vytvořila nové album čistě jenom pro dekorace :-) Včera a dneska jsem trošku vykupovala galanterku :-) :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tu vestu mám v albu - na fotce od holčiny, od které jsem to koupila.
Odpovědět
Profilova fotka
natrix koukala jem, jak jsi řádila:-D tak pak koukej nafotit výsledky;-)
Odpovědět
lea: něco už jsem měla doma dýl (třeba ty ,,jako" tyly, něterý stužky a tak) ale neměla jsem to nafocený a něco jsem dokoupila v uplynulých dvou dnech. Ale mohli byste mi říct, která jmenovka je hezčí? S mašličkou, nebo kolíčkem? Album dekorace.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?