Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
1
157
158
tea: tak to mě mrzí, ale ještě je brzy házet flintu do žita, neboj, ono se povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak já hlásím že si pod srdíčkem nosíme už 5+5tt koblížek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeej... tak to blahozelam z celeho ♥, tfuj tfuj, pre stastie, nech vsetko prebieha tak ako ma...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mladé paní x-) evitka: moc ti gratuluju k narození Johanky, je moc krásná, tak šťastným rodičům přeju, ať Vám pěkně roste a dělá Vám samou radost;-) marrsee: taky velká gratulace ;-) my jsem se začali snažit od října a zatím pořád čekáme...kdyby to byl dáreček k Vánocům, vůbec bysme se nezlobili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee též gratulace!! mikanek držím palec; my se stále snažíme dotáhnout aspoň to bydlení, samé komplikace; tak držím palce všem v očekávání, aby se zadařilo vše v pořádku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek.. nviem ci to bolo mne.. alebo inej evitke... ak nahodou mne.. dak doslo k omylu....:) a mozno som to ja nejak zle pochopila.. a bola rec o inej evite :)
Odpovědět
holky moje, jsem moc ráda, že jste se to stavily sem napsat :-) gratuluju a všem vám to moc přeju :-) x-) x-) hlavně, ať je všechno v pořádku a maminky i miminka jsou zdravé :-) trošku závidím, teda trošku víc, ale my musíme ještě vydržet... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix, co bydlení? Nám se zádrhele množí, a já už bych tak chtěla zkrášlovat - čmarlikovat po zdi, lepit, zdobit, vymýšlet...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak po dnešku už jsme viděli a slyšeli srdíčko, bylo to něco tak krásného že jsem měla i slzičky v očích, jinak to všem také moc přeji je to opravdu krásnej pocit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee :-D hlavně at je všechno v pořádku - takže klídek o Vánocích, žádné stresy a nervy - nech se hýčkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: Neboj to se nechávám i teď ;-) , docela hodně spíme a obden nám není dobře, ale vše tak nějak zvládáme :-)
Odpovědět
Marrsee: gratuluju (a potichu závidím ;-) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omcamauta: myslím že není co je mi pořád blbě, pořád odpočívám, jsem dost unavená a celej den mě bolí žaludek ;-) , ale na modrym koníkovi mám už 3 fotečky z utz Jiank jsem byla na kontrole teď v pondělí a už máme srdíčko, ten posit to slyšet a vidět je nezapomenutelnej zážitek
Odpovědět
mars: tak vidíš, že je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: neboj uvidíš že až bude ten správný čas i pro Tebe tak se budeš také moc těšit,myslím že moc dlouho to trvat také nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee : moc gratuluju :-) ! Moc moc! Hlavně ať je vše v pořádku :-) . ... a já závidím i nahlas :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
všem všechno nej do nového roku a těhulkám, ať mímo je zdravé a těm co se teď snaží, ať to vyjde;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holkýýý! Kdepak jste všechny? Za měsíc máme výročí, plánujete něco? My uvažujeme o nějakém romantickém víkendu... Český Krumlov nebo Litomyšl, případně nějaké lázně... co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) my máme jet 1.5. na týden do Mnichova, tak uvidíme, zda to klapne, e by to bylo i trochu jako oslava:-) ikdyž jse to zas částečně služebka - ale co bude určitě, tak sníme svatební dort(teda kousíček), co máme v mrazáku od svatby:-D
Odpovědět
Holkíí, tak teď už fakt slavíme rok! Jak hodnotíte první rok manželství? ;-)
Odpovědět
ahoj holky :-) my taky plánujeme romantický víkend, ale 17.5. mám odevzdávat diplomku, kterou hlavně musím nejdřív napsat, takže bychom jeli až pak... a omca: mám báječného muže, je to paráda, jsem spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky všem co už oslavily nebo teprve budou slavit 1 výročí svatby přeji všechno nejjjj !!!! :-D Jak jste slavily nebo co chystáte? Já se původně měla vdávat také v dubnu,ale nakonec jsme to přesunuli na červen!Jen jediné jsem vám dubnovkám záviděla - TO ÚŽASNĚ TEPLÉ POČASÍ :-D (nějak jste si to s červnem prohodily co ???? )
Odpovědět
daggy: jo, duben je luxusní svatební měsíc 8-) no a my na výročí jedem na prodloužený víkend do Českého Krumlova, už zítra! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooj tak my jsme si udělali doma super večeři a připili si vínkem, teda já jen malinko ;-) Jinak já jsem v manželství na 100% spokojená, manžel je super a vycházíme pořád spolu jako před svatbou :-) , ten rok utekl jako voda a za chvilku to uteče a bude srpen a už budem tři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hrůza, ona je to fakt rok, mi to přijde jako včera:-) my budeme naše čarodějnice mít rochu hektické - práce, pak jsme pozvaní ke kámošovi na opékání, ale asi se na to vyprdneme a zkolaudejem obří vanu, co bude v budoucnu patřit švagrové :-p tak dokud je příležitost, tak musíme využít, než to pronajmeme:-D určite rozmrazím svatební dortík, co jsem schovala a něco ještě vymyslíme:-) tak holky, ať jsou i ty ostatní roky aspoň jako tento;-)))
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Haloo, kde jste kdo? 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
mile damy ja jsem se vdavala ted v řijmu a planovali jsem to od konce srpna.Takze behem zari jsem vse zaridily sehnaly a hura :-D zadne dlouhe planovani přemysleni atd. ;-)
Odpovědět
1
157
158
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?