Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
mně se líbí s kolíčkem:-)
Odpovědět
lea: to je zajímavý, že se to líbí víc skoro každýmu, jen mně ne... :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix no tak to máš dilema:-D a co třeba mašlička asymetricky posunuta k jedné straně a na druhé straně kolíček?
Odpovědět
lea: nemám ani dost stuhy na mašličky na 70 jmenovek a kolíčků mám 48... to nepůjde... asi udělám kompromis, budou ty i ty :-) a v čele asi bude jeden typ jmenovek a zbytek druhý, jen nevím ještě, které budou kde... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to už jedině dle počtu lidí v čele a na bocích:-) já se jmenovek ujala včera - resp. zatím jen tisk a stříhání, lepení ještě v nedohlednu, nejdřív by to chtělo vědět, kdo vůbec přijde, což vzhledem ke "spolupráci" ženicha bude bůh ví kdy
Odpovědět
lea: to já právě zatím taky nevím... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem si aktivovala net do mobilu,tak muzu chodit za vama i v praci ;-) Jinak,co se tyka obleku,tak my mame s vestickou, protoze padl,jinak taky nastavajici vestu nechtel. Je prouzkovy a k tomu bude bila kosile a zelena kravata, kapesnicek zatim nevim. A jmenovky take porad resim,ale taky jeste nevim, kdo 100% prijde. Nejak se ty lidi s odpovedma nehrnou :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak my máme oblek černýs bílým proužkem - jenom černý můj drahý nechtěl a s vestičkou, na té si zas pro změnu trval ;-) Jenom doufám, že aspoň trošku vynikne ta kravata - tou kupodivu začlo úplně vše a díky ní máme i oranžovou barvu svatby :-D :-D :-D Jinak já jsem tenhle týden byla konečně u kosmetičky, domluvily jsme se, že za měsíc přijdu znova a to zkusí i to líčení. Jinak mám zatím zakázáno vytrhávat si obočí tak lehce šílím.
Odpovědět
zuhur: u nás taky barvu svatby udal ženich - mám smetanové šaty, tak si koupil smetanovou košili a smetanovo bílou kravatu a bylo. Já bych mu totiž koupila oranžovou kravatu a bylo by oranžovo. ;-) :-D Ale on to rozhodl beze mě a jsem ráda. :-)
Odpovědět
Natrix, tak my jsme ze začátku uvažovali buď o červené nebo oranžové - oběma se nám barvičky líbí. No a pak jsme byli nakupovat a přítel říkal, hele tady mají krásný kravaty a vybral si nádhernou a měli ji v modré a v oranžové. Takže si vybral oranžovou - v té době to byl dárek k výročí a pak řekl, že si ji vezme až na svatbu.
Odpovědět
zuhur: tak to je fajn :-) já si užívám kombinování bílá-smetanová-žlutá a zlatá :-) :-D
Odpovědět
a malý pozdrav, když je dnes ten Valentýn, od většiny mých pejsků: http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
natrix, tak je pozdravuj;-) ta naše můrka tu teď žužlá buvolí kostičku páníčkovi na nohách, jo a barvu svatby taky vybral u nás ON - dostal tehdy na výběr dvě barvy (je Váha, tak aby to neměl moc složité) a vybral bez váhání a i dle mého vkusu
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur:prstýnky moc pěkný,od koho jsou?Máš stálou kosmetičku nebo to je jen kosmetička kvůli svatbě.Já normálně na kosmetiku nechodím,takže nevím,kde sehnat dobrou,co mě hezky "zmaluje",poradíš?Díky :-)
Odpovědět
kloki: kosmetičku mám kvůli svatbě, ale asi jí zůstanu věrná i pak. Já jsem dala na doporučení kamarádky, ale 100% to vyžaduje zkoušku líčení. Ta mě sice teprve čeká, ale její práci už jsem viděla, takže to snad dopadne dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur:můžu prosit o kontakt,díky :-)
Odpovědět
Kloki: jinak děkuji za pochvalu - prstýnky jsem našla na jedné německé stránce (bohužel už nevím na které), vyrábí nám je pan zlatník Vašica. Jen budou malinko tenší, než na obrázku, já i budoucí manžel máme celkem krátké prsty a tak by široký prsten nevypadal dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem kontakt na kosmetičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur:pana Vašicu znám,kupovala jsem od něj náušnice sestře ke třicátinám,je moc šikovný a levný
Odpovědět
kloki - kontakt jsem ti poslala do pošty
Odpovědět
holky, já mám moc šikovnou kosmetičku, jenže ona nelíčí... :-( takže vizážistku jsem musela hledat jinde... :-( Ale našla jsem :-)
Odpovědět
holky, a co říkáte na tohle? Zvažuju... ale do kostela bych si musela pořídit druhou variantu, nebo něco na to, protože bych umrzla... :-( http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
natrix - jedním slovem - nádhera :-)
Odpovědět
zuhur: tak ještě poraď, jestli pořídit nebo ne, kdybych musela pořídit ještě něco teplého... jinak přes e-bay cca 1200 Kč...
Odpovědět
ale kožíšek by mohl vypadat třeba takhle a to by šlo snadno ušít... http://cgi.ebay.com/WHITE-Faux-Fur-Bo...
Odpovědět
nebo takový: http://cgi.ebay.com/IVORY-FAUX-FUR-BO...
Odpovědět
Máme prstýnky 8-)
Odpovědět
omca: no krásné x-)
Odpovědět
natrix: díky, nám se taky moc líbí ;-)
Odpovědět
Jo a na veletrhu jsme si objednali svatební skleničky (shodou okolností na stánku salonu, odkud budu mít šaty :-D). A napadlo to miláčka, byl na sebe mega pyšnej.... (já po nich už v salonu pokukovala, ale měla jsem pocit, že je to "už moc")
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?