Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
já právě vkládám naše prstýnky, nějak se mi to nakonec povedlo vyfotit, tak momento, hned to tam bude
Odpovědět
Profilova fotka
evita: sem s nima, jsem zvědavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
krásné pstýnky, já už chci takýýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
však se dočkáááááš :-D :-N :-N :-N
Odpovědět
evita, omca: líbí se mi tam ten špunt do vany - loďka - můj drahý se totiž rád naloží do vany :-D :-D
Odpovědět
Tak mi též volal zlatník - zítra je jdem vyzvednout - jsem strááááááášně zvědavá ;-) :-D Tea: no to je fakt - máme to za 4 týdny. My nemáme vybranou hudbu, kytky, na matriku musím donést jména svědků a já ještě vůbec netuším co budu mít učesané. Jinak dort jsem byla zamluvit dneska - teda cena děs, ale máme ho od sestry jako svatební dar a ta v té cukrárně dřív pracovala tak snad jí dají lepší cenu, jinak teda nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: a kolik vám řekli cenu za dortík??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme doma prstýnky.... dala jsem je do alba tak se jukněte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: kolik jsi dala za dort? a jaký budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: ahojky, hned jdu na to ;-) tak vám povím, že se mi začíná pěkně vybarvovat tchýně, už zase začíná mít manýry....počítala jsem s tím, že bude brát auto ona nebo její přítel, aby jsme k nim ještě dali přítelovo prarodiče, ale to ne, prý auto nebudou brát, že jim ho máme zajistit my. to je dobrý, to teda nevim, kde si ho jako máme vycucat ]-( jsem se naštvala a vzkázala jsem jí, že příští víkend dáme s ní, našima a přítelo tátou (jeho rodiče jsou rozvedený) schůzku a domluvíme se, myslím, že tak se to nejlíp vyřeší ;-) domluva bude jasná, ale doufám, že se to nezvrtne v nějakou větší výměnu názorů :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
eimmy: prstýnky máte krásný.... ;-) co tam máte za kamínky?
Odpovědět
Profilova fotka
mikasek: tak to já mám super tchýni.... vůbec do ničeho nekecají ba naopak se nám snaží pomáhat.... doufám že se taky nevybarví...
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: diamanty
Odpovědět
Profilova fotka
nám předem řekla, že nám na svatbu nedá žádný peníze,ale pak se nabídla, že něco pomůže napéct, tak fajn... ale nechápu,co blbne s tim autem, že ho nechce vzít.... naši a ona se ještě neviděli, myslela jsem, že to necháme až na svatbu, ale nejlepší bude, když naše plány a instrukce jim zdělíme najednou a bude klid... jsem zvědavá, jak se bude tvářit na to, že je budem po jednom někam dávat do aut.... tak to máte kamínky hodně velký ;-) to já budu mít jeden malinkej zirkonek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: naši se taky ještě neviděli... čeká nás to poslední víkend v březnu... jak jste spolu dlouho? měla jsem míít taky zirkony ale Míša objednal diamanty ..tak jsem se nebránila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v dubnu to bude 6 let, skoro 2 roky jsme bydleli u našich a teď budeme už 2 roky bydlet spolu.... je to ostuda, že se naši s jeho mámou neznají, ale prostě tak nějak nebyl čas se domluvit... :-N můj budoucí tchán je skoro našich soused, tak ty se znají už dlouho :-D no to se nedivim, že ses nebránila :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
6 let joooo???? tak to je mazec hi hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
proč? :-D kolik vy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme spolu necelý rok
Odpovědět
Profilova fotka
My máme prstýnky od úterý taky doma, v albiku už je mám, jsme z nich nadšení :-D, nakonec jsme se do rozpočtu nevešli, ale není to žádná závratná částka, přesně 257,-korun českých, takže pohoda, a přesáhli jsme to jen proto, že jsem si vybojovala diamantík, briliantík, který stál 750,-, takže spokojenost největší ;-) Jo a k tomu co tady řešíte o seznámení rodičevstev, tak naši se znali až po roce co jsme spolu, a teď jsme byli i společně udit masíčko a v neděli jsme byli na bowlingu domluvit strategii na svatbu :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee eimmy, tak to mě těší, my jsme spolu rok a 7 měsíců, takže taky žádné závratnou dobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrý, to my už jsme svatbu potřebovali jako sůl, 6 let je hodně dlouhá doba, teď máme v plánu brzo mimčo, tak to jsem před svatbou nechtěla ;-) x-) pavka: buď ráda, že se znají, u nás to bude s "tchýni" asi hodně zajímavý seznámení, hlavně po tom, jak o ní hezky před našima povídám :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám hotový svatební noviny, mam jich 6 a doplnim je ještě o 1 a bude jich 7, snad to bude akorát, aby se svatebčani zabavili při sezení a přitom měli čas tancovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my jsme spolu s Vladimírkem 6 a půl roku a tak to nějak už prostě vyplynulo, že do toho prásknem. Ale jelikož je můj o 2 roky mladší, tak on se nijak moc nehrnul :-) každopádně o ruku požádal před cca rokem :-N A naši se znají a už si tykají.
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že se s prstýnkama roztrhl pytel - taky už je mám v albu:-)
Odpovědět
Tady jako dneska nikdo nebyl? No toto... všichni snad o sto šest zařizujou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj už jsem tu dlouho nebyla nějak nebyl čas.... dčítat to asi ani nebudu... co se tu teď řeší??? :-)
Odpovědět
Dobrý ránko ;-) tak my už taky máme prstýnky a jsem z nich úplně nadšená, ale do alba je bohužel dát nemůžu, protože je nemám jak vyfotit :-( Mám tam aspoň předlohu, i když jsou ve výsledku trošku jiné. Pan zlatník nás potěšil - byly skoro o 2000 Kč levnější než původně říkal. Dort budeme mít třípatrový - v cukrárně ho odhadli na 9kg. No a pokud si člověk nevybere v jejich katalogu tak je kilo dortu za 380Kč - málem mě to porazilo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?