Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Zuhur: no já si myslím, že když tě 9kilový dort vyjde na cca 3500 Kč, tak mi to ani moc nepřijde..Já teda doufám, že ho budem mít levnější, protože ho peče jedna známá cukrářka. Ale těch 3500 mi přijde v toleranci..
Odpovědět
ahoj holky :-) taky teď nestíhám, mám taky novou práci, takže škola, práce, svatba... je toho hodně... Ale už jsme byli na druhé přípravě a pan farář je vážně moc fajn, takový rozumný a normální, žádný fanatik :-) Fakt jsem ráda, že nás bude oddávat on. :-) Papíry máme vyřízené. Zuhur a ze které cukrárny to je a jaký bude? My budeme mít kilo za nějakých 190 Kč...
Odpovědět
Jo a příští týden jdu na zkoušku účesu a ten další na zkoušku líčení, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
natrix: Tak to máte výbornou cenu...
Odpovědět
elenore: to jo, a dort jsme od nich měli a chutnal mi a to dorty normálně nejím, protože mi nechutnají ty krémy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...jsem tu jen na skok...padim na zkousku liceni, tak mi drzte pesti. Ale nakonec to stejne mozna budu mit od jine kosmeticky :-D ... profesionalky zuhur : jj, je to za chvilku, vubec mi to tak neprijde. Ale uz se moc tesim ;-) A jak jste tu resili to seznamovani - tak jeho rodice tu byli minuly vikend - ale to jsem tu asi psala, ne?? Tak uz si taky tykaji... a ja s nima taky. Jen kamilovi to s nasima nejak porad nejde pres pusu :-D :-D :-D ...a to mu to mamka nabizela uz pred dvema lety (jsme spolu skoro 3)...ale on si zvykne... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dort u nás zůstane záhadou až do vlastní hostiny:-D ale nebojím se nějaké hrůzy v pondělí jdu vyzkoušet novou kosmetičku - teda spíš ona bude zkoušet mě, aby věděla, co si může dovolit 3 dny před svatbou, abych se neosypala a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my budem mít ten hranatý dvoupatrový, co mám v albíčku Co je jisté - cena něco kolem 1200,- - ale paní ho dělá poprvé, tak asi nebude tak krásný, no uvidíme, necháme se překvapit..... A bude ohromně velký, základna 38 cm :-D :-D :-D Tea: napiš, jak dopadlo líčení!!!! Já jdu na zkoušku účesu až 9.4. se těším! :-)
Odpovědět
Elenore: ta cena asi tak odpovídá, jen bych nerada, aby ho celý platila sestra. Natrix: je to z jedné cukrárny ze Slatiny - asi nemůžu jmenovat, abych nedělala reklamu. Znám jejich zákusky a vím, že bych neměnila i kdyby mi jinde nabídli dort levněji.
Odpovědět
zuhur: klidně můžeš říct jméno té cukrárny, nesmíš tu uvést jejich telefon nebo email nebo webovky ;-)
Odpovědět
Tak v tom případě je to Košvicova cukrárna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky už máme od před vánoc, a dort dostanu od mých rodičů včetně cukroví a péct bude moje švagrovka s dorty máme zkušenost, hlavně když to bude zadarmiko jen za suroviny plus něco málo co si řekne (možná) za práci...hlavně jsem ráda že nemusím shánět dort po cukrárnách takže momentálně mám veget a stále čekám na již domluvený termín s kadeřnicí a kosmetičkou a taky se mám zastavit ne domluvení kytek takže ted si užívá manžílkovi nariozeniny, taky má mamka a zítra tchán :-D :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky tak se hlasim ;-) . Liceni dopadlo dobre, ale fotecky dodam az zitra. A dam sem konecne i dalsi (porad na to nebyl cas :-( ). Takze dopadlo to dobre, ale jeste me ceka dalsi a hlavne nakonec to asi opravdu nebude stejne ona kdo mi to bude delat. k te druhe pujdu az ted v tydnu. Je to profesionalka. Takhle teprve zacina a spoustu veci musim rikat ja ji a to se mi moc nezda. A liceni sice vydrzelo, ale make-up uz tak staly neni. Tak se spis tesim jak se obejdu pristi tyden u te druhe :-) :-N
Odpovědět
No, na líčení už bych se asi taky měla objednat... :-(
Odpovědět
Halooo, bude tady dneska někdo? Jsem marod, takže ležím doma a pokud nebudu spát, tak se budu nudit :-D :-D
Odpovědět
Ahojky :-) Já jdu zítra na zkoušku účesu a další týden na líčení a kytky taky musíme domluvit, ale paní se stěhuje, tak má všechno v krabicích, snad už to bude brzy přestěhované. Abych si mohla vybrat :-) omca: a jaký bacil tě skolil?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tady se toho moc neprodrbalo za víkend ;-) koukala jsem, že se tu probíraly dorty, já budu mít třípatrový za 2 tis., dala jsem na doporučení a teď doufám, že to bude mňamka :-) jinak se dneska chystám konečně zaběhnout na úřad s vyplněnými papíry, tak to pak už nebudeme moct couvnout :-D na tenhle víkend máme domluvený setkání s rodiči, tak to bude taky něco, jsem zvědavá.... :-N
Odpovědět
natrix: skoro bych řekla, že ten mužský smrtelný na 7 - rýmička :-D :-D klasika - jsem nachlazená, teplota, bolí mě v krku, kašlu.. tak jsem si dneska vzala v práci volno a snad to dovyležím (lehla jsem v sobotu kolem oběda)... mikanek: na úřad až teď? To já paranoik tam byla hned jak začali vypisovat termíny na duben... aby mi ho náhodou někdo nevyfoukl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...to jste tady fakt vcera nechaly omcu samotnou?? =-) =-) jinak ja jdu dnes na posledni nehtiky pred svatbou - tak mam posledni moznost si neco zkusit...za 3 tydny uz ji to musim rict ;-) . A na tu matriku taky ted jedeme-asi zitra...ale musim rozmyslet tu pisnicku jsem hrozna... a to budemem zrovna objednavat i dort...a prijde mi, ze to tu mate vsichni nejake drahe...my budeme mit taky tripatrovy a kolem 1000.
Odpovědět
tea: a kolik bude asi vážit? Nás vyjde dort taky tak, bude mít 5 kg a prý by to mělo stačit... ;-) :-)
Odpovědět
tea: tak tak, všichni jsou tak busy přípravama, že ani nemají čas nic psát :-D no nic, jdu zavolat kadeřnici nějaké a kosmetičce... uvidíme, co z toho bude...
Odpovědět
Profilova fotka
natrix : ja vubec nevim, to nemam predstavu. Ale kdyz jsem ji rekla predstavu, zekla, ze bychom se meli meli bez problemu do tisicovky vejit...
Odpovědět
tea: no já se ptala, kolik kg by měl mít pro 60 lidí a říkala, že 5 kg by mělo stačit (no možná jsem se jí ptala na 50-60, až teď vím, že to bude 60-70, ale to upřesníme při objednávce) a kilo stojí myslím 195 Kč, prostě těsně pod 200 Kč/kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha...jasne...tak ja jsem se s ni o kilech nebavila, jen jsem ji rekla predstavu dortu a zhruba cenu. mame tam jet prave ted a domlouvat se konkretne uz na obednavce. Rozhoduju se mezi dvema...ale kazdopadne tam budou zivy kytky. Tak to by mi melo taky stacit, my budeme mit asi 45
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak pak dej vedet jak to dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
omca: nám na matrice řekli, že donést papíry stačí 14dní před, ale myslím, že teď už je to akorát.. jinak termínek už jsem si zamluvila někdy v září, to jsem tam tehdy byla na ten náš den úplně první, teď už je to nahustěný :-p tea: tak to buď ráda, že ho máte za 1000,-, po Plzni bych se do 2 tis.nevešla, máme to domluvené od doporučené známé švagra, tak jsem s cenou spokojená ;-) kytičky na něm budeme mít, ale živé ne :-D
Odpovědět
Trpím :-( zase tu má někdo v albu "tahle kytička výtězí" ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca: jj, ja uz tohle snad ani nekomentju, protoze bych na to musela zalozit samostatne tema :-D :-( . bezne jsou u popisku chyby... i alba z tohohle tamata maji hrubecky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek : jj, presne tak - je to 3 tydny a hlavne my bychom se tam tezko dostavali. je to 15 km, tak proc si tam nesjet kdyz je moznst, ze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: já jsem to hlavně zdržovala s výběrem hudby, teď už jsem se smířila s klasickým sv.pochodem od Bartholdyho ;-) holky, budete mít některá na večer to pouštění létajících lampionů?? docela o tom začínám přemýšlet ;-) jinak hrubky, v televizi jsem narazila na hrubku ryskantní. a to mi nedalo, že jsem o tom začla přemýšlet... já bych to napsala s měkkým i. co vy??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?